Czas, w którym możesz wprowadzić zmiany. Ten czas zaczyna się już 21 grudnia i trwa nieco dłużej, przeplata się z energią zaćmienia. Zmusi nas do zmiany, szukania naszego miejsca w świecie zewnętrznym. Konieczne jest prawidłowe sformułowanie wszystkich swoich celów, aby być świadomym darów, które otrzymaliśmy przy porodzie. Świadomym energii, dzięki której możemy pomóc swojej świadomości iść dalej. Wszystko to należy przemyśleć na nowo, ponieważ astrologicznie jesteśmy w momencie zbiegu Saturna i Plutona, czyli Wszechświat oferuje nam duży krok w kierunku zmian. Spróbujmy zrównoważyć swoją energię – możemy umocnić swój biznes i objąć opieką kogoś innego. Konieczne jest śledzenie energii, które Kosmos zrzuca na nas, więc mówmy głośno o swoich zapotrzebowaniach. Uświadommy sobie otaczającą nas rzeczywistość. Nie bójmy się żyć, nie bójmy się przekraczać własnych ograniczeń i planów. Pozostańmy przy życiu, poczujmy swoje życie wokół, poczujmy talenty, połączmy się z Duszą. Nauczmy się wierzyć, a otrzymamy wiarę! To jest motto tej daty, przejścia do nowego świata! Jeśli poczujemy własną, wewnętrzną wartość przed Wszechświatem, łatwiej będzie nam dokonać przejścia. Jeśli odczujemy depresję i niepokoje, oznacza to, że nie wszystkie wybory Duszy zostaną zrealizowane.
Wyobraźmy sobie, że przychodzi chwila, kiedy stoimy na wysokiej górze, a wielkie, wiszące nad nami chmury nagle rozstępują się, nagle stają się jaśniejsze. Jest nadzieja, jest wiara, że ​​wszystko może zmienić się, że sens można znaleźć w czymś innym, zrobić coś inaczej. W tym roku Przesilenie Zimowe, to nastawienie się na perspektywy i krok naprzód. Ten krok odbywa się w przekonaniu, że wszystko się zmieni, stanie się lepsze.
Wszechświat daje nam te energie, ale będzie także oczekiwał od nas pewnych działań.

Baran
Zrób coś ważnego, wyznacz właściwy cel. Rób rzeczy pożytecznie, działaj charytatywnie. Angażuj swoją energię, pomagając innym. Jeśli nie pomożesz, a tylko zaoszczędzisz energię, wkrótce poczujesz nacisk i trudno będzie ci się wyleczyć. Naucz się myśleć strategicznie, nie odrzucaj porad, które dają ci inni ludzie. Czasami nawet niedoświadczony uczeń może obudzić iskrę, która może zmienić opinię nawet doświadczonego mistrza. Nowy portal energetyczny daje ci dużo, dużo siły i energii, więc dziel się nią, zwiększając tym swoje pole działania.

Byk
Ten grudniowy okres może cię trochę znudzić, wszystko będzie niezrozumiałe, dziwne. Wydawać się będzie, że czas się zatrzymał i nic się nie dzieje. Życie popchnie cię naprzód, więc opuść strefę komfortu i zacznij żyć inaczej. Wejdziesz w podwyższone pole energii elektrycznej. Ten czas po prostu będzie cię szokował i sprawi, że będziesz działać inaczej, ale nie musisz mówić „nie”. Zapal małą lampkę, która wskaże ci drogę do nowej wiedzy, która pomoże ci wybudować nową linię zachowań. Nowa wiedza może otworzyć prze tobą inny świat. Wszechświat zajmie się wszystkimi codziennymi problemami, więc nie martw się, będziesz mieć wszystko, być może nie od razu. Jednak po przejściu przez ten portal, poczujesz się lepiej.

Bliźnięta
Musisz stworzyć nowy dom lub wprowadzić nowe reformy w rodzinie. Ogólnie Wszechświat oferuje zmianę wszystkiego, ale w relacjach rodzinnych. Jeśli tego nie zrobisz, nadejdą trudne czasy, które sprawią, że poczujesz się przygnębiony, rozczarowany, że nic nie dało się zmienić. Los da ci nową szansę, jeśli nie będziesz miał czasu, by teraz coś zrobić. Jednak ta szansa może nadejść dopiero za dwa – trzy lata. Jeśli nie zdajesz sobie w pełni sprawy z tego, kto cię otacza, kto jest twoim wrogiem, a kto twoim przyjacielem, to dowiesz się o tym później, ale w znacznie trudniejszych warunkach. Pamiętaj, że teraz sam tworzysz własne życie, na bardzo długie lata.

Rak

Będziesz musiał zrestartować się. Przez jakiś czas przedstawiciele tego znaku zostaną odłączeni od Światła i będą mogli pozostać w ciemności. Jest to czas na filozoficzną refleksję. Pomyśl o swoich obawach, zdecyduj, co jest dla ciebie ważne, a co nie. Odkryj nowe poziomy świadomości, przestań się zamartwiać, jeśli czujesz, że prawda przed wami jest pusta. Jeszcze raz podsumuj swoje zachowanie w ciągu ostatniego roku i opowiedz sobie o własnych niedociągnięciach. Werbalizuj swoje błędy, bo może twoje cele były błędne, albo byłeś niewdzięczny. Przemyślenia mogą doprowadzić cię do nowej rzeczywistości – takiej, której pragnęła twoja dusza. Wszechświat zaspokoi potrzeby twej Duszy, lecz nie Umysłu – zimnego i logicznego mistrza iluzji.

Lew
Możesz poczuć przypływ energii, wszystko będzie czymś wyjątkowym, a nawet radosnym. Twój świat może być pełen niespodzianek, spontanicznych ofert, otwartych dróg. Dostaniesz nowy ładunek elektryczny, który może prowadzić do euforii. Twoja kariera pójdzie w górę, nowe wiadomości dadzą ci nowy zwrot. Mogą spełnić się pewne małe życzenia. Wydarzenia w wielowymiarowym świecie otworzą przed tobą drzwi. Wyobraź sobie, że przed tobą otwierają się drzwi, a za nimi widzisz jeszcze więcej wiele kolorowych drzwi i przejść. Teraz twój wewnętrzny świat musi wybrać to, co jest użyteczne. Jeśli pomyślisz przez pryzmat egoistycznego pragnienia, dostaniesz się do ciemnego tunelu i popełnisz błąd. Wybór będzie mierzony twoją energią, twoimi pragnieniami. Wszystko jest możliwe, ale nie wszystko jest użyteczne. Więc zanim pobiegniesz po ciastko, zastanów się, czy możesz je zjeść.

Panna
Wszechświat pokaże ci, że wszystko wokół ciebie jest na swoim miejscu. Nowe pomysły doprowadzą cię do szczęścia, inspiracja da nowy oddech i impuls. Żyj i myśl twórczo! Zachowaj chęć stworzenia czegoś nowego, ponieważ przyda się później. Portal otworzy się przed nową bramą Losu, a wraz z nią możliwości. Jedynym problemem będzie to, że te bramy będą wąskie i będziesz musiał znaleźć sposób, aby w jakiś sposób przejść przez nie do miejsc, w których są możliwości. Zacznij od małego, krok po kroku, a otrzymasz to, czego pragniesz. Pod koniec roku poczujesz, że idziesz szerokim tunelem. W tym roku Wszechświat zorganizuje spotkanie z kimś, kto odegra dużą rolę w twoim Przeznaczeniu.

Waga
Portal natychmiast otworzy przed Tobą nowe możliwości. Będziesz miała ciekawe pomysły na zarobek. Będzie mnóstwo okazji, tylko trzeba je złapać. Jeśli pesymizm wkradnie się do twych myśli, twoje święto zniknie. Twoje energie wzrosną, poczujesz się bardziej pewna siebie, staniesz się bardziej otwarta. Ważnym słowem w twoim życiu będzie „opieka”. Będziesz o kogoś dbała, ktoś będzie dbał o ciebie. Nie zamykaj się na nowe oferty. Portal da ci nowe możliwości, będą płonąć, jak ognie. Nie gaś ich, rozwijaj je, wkładaj nowe drwa do ognia, bo masz okazję wejść do pięknej sali i zająć miejsce dla bogatych. Nie przegap tego! Będzie okazja, aby wykreślić stare, zebrać swoje rzeczy i iść w przyszłość.

Skorpion
Musisz od razu przygotować się na sukces, na siłę i zdrowie. Od twoich myśli zależy, czy będziesz gotowy przejść przez nowe drzwi portalu. Jeśli masz wątpliwości, zabiją cię, ponieważ będą, jak trucizna. Skargi? Również śmiertelne, źle się skończą. Portal jest otwarty i płyną z niego energie Światła. Będziesz musiał połączyć się z tym światłem. Ćwicz mentalne, modlitewne oczyszczenie, które pomoże ci pozbyć się wszystkiego, co jest niepotrzebne. Odśwież swoje myśli, połącz je z wiarą, a wtedy otrzymasz sukces i długowieczność. Przez cały rok musisz dbać o zdrowie, zmieniać dietę, uprawiać sport, aby zwiększyć swoją wewnętrzną siłę. Odpuść to, co musi odejść, a zobaczysz, że będzie dobrze.

Strzelec
W twoim życiu zaczyna się nowy rozdział. Możesz wkroczyć w przestrzeń, której nie znasz. W przeszłości, w 2019 roku, udało ci się opóźnić wiele rzeczy, zmienić. Byłeś w stanie wiele zmienić – wierzyłeś i przychodziło. Była tam w tym Magiczna Różdżka, która zmieniała wszystko. Mogłeś zwiększyć swoją pewność siebie, swoją siłę, swoją energię. Potrafiłeś być praktyczny i wiedziałeś, gdzie są ukryte podstawy twojego życia. Sam ustalałeś priorytety. W przyszłym roku, energie będą trudniejsze. Zanim przejdziesz przez Nowe Drzwi, pomyśl o tym, co udało ci się osiągnąć w tym roku. Spłać wszystkie swoje długi, zawrzyj pokój z tym, którego skrzywdziłeś i zrozum tego, który ciebie skrzywdził. Tylko wtedy zrobisz krok naprzód, którego tak potrzebujesz. Najważniejsze jest, abyś zastanowił się, czy kogoś skrzywdziłeś słowem lub zachowaniem, czy też wciągnęły cię otwarte drzwi przestępstwa. Jeśli tak, to posuwanie się naprzód będzie trudne.

Koziorożec
Światło zalewa cię, wszystko wydaje się takie piękne… Możesz poczuć się silny i potężny. Zadbaj o to, co bliskie i ważne, co jest twoim priorytetem. Życie ukrywa przed tobą nowe prezenty, a nawet duże bonusy. Skup się na tym, co teraz odgrywa dla ciebie dużą rolę. Nazywaj wszystkie rzeczy po imieniu. Osiągniesz sukces własnymi rękami, jeśli zaczniesz wykazywać we wszystkim wolę. Przed wejściem do Nowego Życia los pogrozi ci palcem i zaoferuje dokonanie radykalnych zmian w twoim życiu, więc dokonuj ich mądrze. Polegaj tylko na ludziach, którzy życzą ci dobrze i zawsze ci dobrze życzyli. Zacznij zmieniać się, osiągaj ideały, a nigdy nie będziesz chciał wrócić do starego życia. Będzie ono tylko wspomnieniem.

Wodnik
Czeka na ciebie świt. Zacznij myśleć o zapobieganiu, o duchowych praktykach, które przyniosą ci pokój. Nie próbuj od razu dzielić swojego życia na białe i czarne. Rozważ wszystko, zachowując balans i złoty środek. Z każdym krokiem naprzód twoja świadomość będzie się rozszerzać. A jeśli nie, to energia będzie na ciebie naciskać, i to ze wszystkich stron. Nie ograniczaj się, ani w myśleniu, ani w zachowaniu. Naucz się widzieć świat, jako kolorowy. Spójrz na swoją przestrzeń osobistą i dowiedz się, czy jest dobrze zorganizowana, czy czujesz się w niej komfortowo. Wypełnij miłością wszystko, co cię otacza, bo inaczej się nie da. Miłość, nawet wobec wroga, pomoże ci pokonać przeszkody, zmienić światopogląd i działać uzdrawiająco.

Ryby
Uwolnij swoje myśli od przeszłości. Wiele osób z przeszłości pokaże ci inną twarz. Rób, co czujesz, ale nie wpadaj w mistyczne złudzenia. Być może nie widzisz teraz ostrych zakrętów, ale nie martw się, niedociągnięcia wyjdą na jaw. Naucz się mówić i wyrażać swoje pragnienia i potrzeby, a także poprawnie budować komunikację. Na Nowej Drodze będziesz musiała Rybo uczyć się czegoś od nowa, otworzyć drzwi zagranicznych agencji i szkół językowych, uzyskać wsparcie od nieznajomych i nauczyć się inaczej patrzeć na świat. Nie bój się nauki, nie bój się rozumieć, nie bój się krytyki, ale też nie krytykuj siebie. Po prostu idź własną drogą, bez zazdrości, bez plagiatu, bez negatywnego nastroju, a pod koniec roku uzyskasz stabilność, o której marzy twoja dusza.

Oferty Analiz