9 Lipca

Ostatni przystanek, gdy możesz jeszcze odpocząć, zmienić swoje decyzje, zobaczyć siebie w obiektywnym świetle i zrozumieć swoje energie. To zatrzymanie się jest jak punkt równowagi między energią męską i żeńską. To nie jest wojna kobiecości i męskości, to ich wiec. Mężczyźni mogą zacząć studiować psychologię, a kobiety mogą podejmować bardziej konkretne zawody, iść na wojnę i jaśniej rozwiązywać problemy.
Fala tej wibracji numerycznej może przynieść możliwość znalezienia ludzi o podobnych poglądach, albo zobaczyć tych, którzy interesują się tobą w tłumie. Pojawia się możliwość interakcji z ludźmi na różnych płaszczyznach społecznych, np. – twój szef może być zainteresowany pismem runicznym lub numerologią, więc jeśli twoje zainteresowania są zbieżne z jego zainteresowaniami, wtedy będziesz mógł znaleźć z nim wspólne punkty do rozmowy. Społeczeństwo będzie coraz bardziej przypominało szatę pielgrzyma, w której wszystko wydaje się inne i bardziej kolorowe. Jednak, jeśli przyjrzysz się z bliska, możesz zobaczyć poszczególne elementy oddzielone granicą.
Ta liczba będzie wskazywać na to, że;
>> interakcja ze społeczeństwem,
>> umiejętność znalezienia swojego miejsca i znaczenia w społeczeństwie,
>> umiejętność znalezienia luki w tym, do czego jesteś przyzwyczajony
>> zaakceptowanie siebie, możliwość wyrażenia siebie,
staną się ważne dla wszystkich.
9 lipca to nakaz uczenia się akceptacji ludzi takimi, jakimi są. To nakaz rozumienia ludzi, wypracowywania etyki, interakcji między różnymi grupami ludzi. Życie nauczy znajdować wspólny język ze wszystkimi.
Ogromną rolę odegrają nauczyciele i mentorzy, którzy będą dyrygentami energii, więc pomyśl, kto cię zaraża energią.
Doświadczysz sukcesu w finansach i biznesie. Jeśli prowadzisz„kobiecy biznes”, to będziesz mógł dostrzec realizację w różnych sposobach. Nie oczekuj natychmiastowych rezultatów, kieruj się intuicją. Bądź sobą, bądź zorganizowany i spróbuj ustawić wszystko na swoim miejscu. Uważnie włączaj swe emocje, ponieważ możesz wszystko stracić.
Jeśli masz w pracy romans, a nie jesteś wolny, to przemyśl swe decyzje wiele razy, bo romans ten może być tragiczny w skutkach.
Punkt równowagi ostrzega, że ​​konieczne jest znalezienie punktów równowagi między duchowością a materią, więc jakie informacje teraz otrzymasz, takie zostaną zrealizowane później. Jeśli postaw swojemu mózgowi, aby pokonać wszelki negatyw na świecie, to staniesz się wojownikiem. A wystarczy dostroić się do fal świata, poczuć jego piękno i zastanowić się – „co ja daję światu? co daje mi świat? czy jest możliwy kompromis między mną a światem?”
Opieka będzie ważnym kryterium relacji we wszystkim, więc opiekuj się rodzicami, dziećmi, swoją połową, przyjaciółmi. Kreatywność, gdy energia 9 lipca przestanie działać, zacznie nabierać różnych przejawów i form, więc odważ się wyrazić siebie, ale nikogo nie naśladuj.
Zechcesz aktywnie realizować się w miłości i związkach. Jeśli nadal jesteś sam, to napraw swoje relacje z matką, a wtedy znajdziesz w nich wiele odpowiedzi na swoje pytania.

Oferty Analiz