5 maja – przejście węzłów księżycowych do nowych znaków.

W tym roku Węzły Księżycowe przechodzą do nowego znaku. Nasze życie będzie zmieniać się do 2023 r. Nasz świat będzie wywrócony do góry nogami – programy naszej podświadomości wywrócą nasze życie na lewą stronę. Na nowo spojrzymy na to, co wydawało się mniej ważne. Zmieni się wektor rozwoju, popchnie do rozwoju nowe procesy. Rahu – południowy węzeł księżycowy, pokaże nam, do czego powinniśmy dążyć, a Ketu – północny węzeł księżycowy da nam wszystko, co musimy wziąć z przeszłości, abyśmy mogli kontynuować naszą Ziemską Ścieżkę. Wszystko, co zaczniemy robić w tym roku, do jakich myśli dojdziemy, będziemy mogli ocenić w 2022 r. Lub w 2023 r. Teraz ocena jest wciąż trudna. Przejście węzłów księżycowych wyciąga nowe programy karmiczne, otwiera ścieżki, którymi jeszcze nie kroczyliśmy, przygotowuje nas na nowe. Będziemy mogli zmieniać ukierunkowanie naszej uwagi przez półtora roku, do 18 stycznia 2022 roku. Węzły księżycowe są punktami przecięcia orbity księżycowej. Tutaj będzie główny punkt zastosowania naszej mentalnej koncentracji.
Rahu wchodzi w znak Bliźniąt, a to oznacza, że może obudzić się pragnienie odnalezienia Nauczyciela. Pamiętasz, czym była zajęta twoja uwaga w 2002 roku? Tematem może być pytanie – czym zajęta była wtedy twoja energia? Teraz masz możliwość naprawienia tych błędów, które wtedy popełniłeś. Być może przyjdą sny z tamtego okresu.
Oś Bliźnięta – Strzelec jest osią nauki – nauki i nabywania nowych umiejętności. Jeśli pojawi się w twoim życiu nowe wydarzenie czy osoba, to będzie twoim nauczycielem w tym okresie. Wszyscy musimy pozbyć się niepotrzebnych programów. Północny węzeł Ketu wskazuje, na czym skoncentruje się nasze Przeznaczenie. Południowy węzeł Rahu mówi o tym, z czego można wycofać się, w co nie wchodzić, co zamrozić, z czym podświadomość gotowa jest pożegnać się.

Bliźnięta to znak handlu, współpracy, komunikacji i społeczeństwa. Dlatego rozwijaj się w biznesie, nie bój się handlować swoimi usługami, pokaż najlepsze cechy w komunikacji. Pokaż się jak najlepiej, używaj poprawnych słów, bo nie można przegapić tego, co ważne.

Jakie zmiany mogą wystąpić u poszczególnych znaków zodiaku?

Zwróć uwagę nie tylko na swój znak słoneczny, ale także na księżycowy.

Baran – będziesz musiał pracować z ważnymi dokumentami, będziesz musiał coś sporządzić, dokończyć. Zdobądź nowe umiejętności, zacznij naukę języka obcego. Mogą pojawić się nowi ludzie, nowe kontakty. Przemieszaj się – psychicznie lub fizycznie. Możesz chcieć zmienić miejsce zamieszkania, a nawet miejsce pracy. Wybierz działanie, ruch. Otwórz się na możliwość bardziej wnikliwego zaznajomienia się z komputerem, stwórz usługi przez internet, sklep internetowy. Teraz naprawdę potrzebujesz nowych technologii, ruchu, wiedzy, nowych ludzi i kontaktów. Możesz rozwijać zakres działalności, poszerzać kontakty poprzez umiejętności. Wyższe Siły mogą przenieść cię na nowy poziom. Jeśli niewłaściwie użyjesz energii, możesz zerwać relacje z krewnymi, może to być dla ciebie bolesne. Zwróć uwagę na zdrowie swojego ojca, bo może potrzebować pomocy. Nie rób niczego, co mogłoby zrujnować twoją reputację. Być może wyjdą plany związane z zagranicą. Jeśli w tym czasie doświadczysz sporu sądowego, to możesz go przegrać.

Byk – zostaniesz poddany restrukturyzacji w wewnętrznych programów stosunku do samego siebie. Naucz się bardziej cenić i szanować siebie. Możesz wzrastać w oczach innych ludzi, którzy mogą zwiększyć twoją samoocenę. W tym okresie musisz nauczyć się, w jaki sposób świadczyć wysokiej jakości usługi. Poszukaj możliwości nowych zarobków. Temat finansów będzie bardzo ważny w tym okresie. Zrealizuj się w polu materialnym. Możesz znaleźć nowych klientów dla oferowanych usług. Twój budżet może zwiększyć się, więc ucz się praktycznych ćwiczeń, które mogą przynieść określone pieniądze. Nowe umiejętności przyniosą ci dochód. Świat da ci możliwość zarabiania pieniędzy i będziesz mógł zakończyć spory finansowe, sądowe. Niektórzy z was coś odziedziczą, i będzie to sprawiedliwe. Możesz otrzymać pracę w niepełnym wymiarze godzin. Pomyśl o zdobyciu nowego zawodu. W tej chwili licz się z finansami, w decyzjach związanych z finansami musisz polegać na sobie. Twój zysk może pochodzić z mediacji. Relacje z upartymi ludźmi, którzy nie chcą zaakceptować twojej filozofii, nie będą najlepszym sposobem. Nie powinieneś brać pożyczek, bo trudno będzie je spłacić. Nie inwestuj w nieruchomości. Mogą wystąpić choroby układu pokarmowego z powodu złego trawienia. Nie powinieneś nikogo krytykować. Jeśli nie możesz porozumieć się z kimś, coś ci nie pasuje, to odsuń się na bok. W tym okresie zmieni się twój autorytet i wartości.

Bliźnięta – przygotuj się na zmianę swojego życia. Możesz patrzeć na życie w inny sposób. We wszystkim powstaną kardynalne przemiany. Wiatr będzie dmuchał prosto w twoje żagle. Nastąpią zmiany w dziedzinie partnerstwa. Możesz uniknąć toksycznego związku lub uciec od niego. Po tym okresie na pewno będziesz wiedział, czego chcesz. Samotni przedstawiciele tego znaku wejdą w nowe relacje. Zmienisz się na lepsze, będziesz, jak nowy! Otwórz własny biznes, stań się niezależny. Twoje ambicje wzrosną. Rób zawsze krok naprzód. Być może czeka na ciebie nowa znajomość, a nawet małżeństwo. Możesz zawiązać relacje karmiczne. Bliźnięta mogą stać się popularne w swojej branży. Los może zaoferować ci zmianę poglądów na życie – zmienisz to, co było dla ciebie ważne do tego momentu. Jeszcze bardziej przyciągniesz uwagę. Karma może odpuścić, więc relacje karmiczne mogą rozpaść się. Karma pomoże określić twoje cele i kierunek życia. Uważaj, aby twój partner nie stał się wrogiem. Skoncentruj się na sobie, a nie na innych ludziach. Co najważniejsze, będziesz mieć pewność, że możesz wiele zrobić. Nie bój się więc ryzykować, otwórz przed sobą nowe drzwi, bo teraz magia jest w twoich rękach.

Rak – po przemianie będzie spokojny okres. Możesz izolować się i rozwijać. Konieczne będzie zajmowanie się programami wewnętrznego świata. Otwórz się na praktyki energetyczne i rozwijaj duchowo. Możesz chcieć odpocząć od wszystkiego, co miałeś w życiu. To okres spokojnego i cichego szczęścia. Praca będzie przebiegać spokojnie, bez wybuchów, możesz wrócić do domu, chronić się przed kontaktami towarzyskimi. W tym okresie twoje dziecko będzie wymagało od ciebie większej uwagi. Dbaj o swoje zdrowie, bo tylko spokój ducha zaprowadzi cię tam, gdzie twoje ciało musi udać się. Raki mogą kupić nowe zwierzątko, które przyniesie sukces całej rodzinie. Mogą odpoczywać, albo robić to, co lubią. Niektóre Raki pomyślą o emigracji. To nie stanie się od razu, ale zaczną zastanawiać się nad przeprowadzką.
Twoja działalność Raku może być interesująca dla osób mieszkających za granicą. Możesz myśleć o zmianie domu, kupnie nowego domu, ale nie od razu – daj sobie szansę na przyszłość. W tym czasie możesz spotykać wielu cudzoziemców, ktoś zainteresuje się twoją działalnością, będzie chciał z tobą współpracować. Jakaś sytuacja, która wstrząsnęła tobą, sprawiła, że w coś zwątpiłeś, całkowicie odejdzie. To wymarzony czas na to, by pozbyć się wszystkiego, czego już nie potrzebujesz. To czas na pozbycie się niepewności i strachu. Przeszłość będzie wam przez chwilę przypominać o sobie, ale już jej nie ma.

Lew – to doskonały czas na zrealizowanie siebie poprzez społeczeństwo. Możesz spędzić aktywny okres, zyskać dobrą reputację, dobre wyniki. Rozpocznij nową aktywność. Staraj się o nagrody, ponieważ możesz zyskać popularność w sieci, na portalach społecznościowych. Każda aktywność poprzez wdrożenie w internecie, doprowadzi cię do sukcesu. Możesz odnaleźć się dzięki nowym technologiom, nauczając online. Dołącz do grup, w których jest wielu podobnie myślących ludzi, a ludzie sami cię znajdą. Prowadź kursy mistrzowskie, opowiadaj o sobie, a ludzie zainteresują twą osobowością. Wszystkie projekty on-line pomogą w samorealizacji. Możesz teraz otworzyć się na bardzo szeroką grupę ludzi, którzy będą cię słuchać. Ucz się, opracowuj projekty, które pomogą innym ludziom nauczyć się czegoś. Promuj swoje produkty i usługi online. Dbaj o swoją pracę, o miłość i o dzieci. Niektóre ważne relacje i kontakty mogą zmieniać się i przekształcać, pojawi się nowa sieć komunikacyjna. Może pojawić się nowe dziecko, nowy projekt. Możliwe jest poślubienie kogoś, kto ma dziecko. To sprzyjający czas na miłość, ale nie powinieneś koncentrować się tylko na kwestiach miłości, bo najważniejsza jest kreatywność i rezultaty. Ludzie na ciebie czekają, staniesz się popularny Lwie! Kończysz ważny etap swojej działalności i rozpoczynasz nowy. Otrzymasz nagrodę, jeśli dołożyłeś starań, jeśli wcześniej dużo pracowałeś. Zostaniesz przeniesiony na nowy poziom, poszerzając zakres działania. Przyciągniesz uwagę publiczności, miłość innych ludzi. Wszystko przyspieszy, będzie działać szybciej, niż myślisz. Internet będzie odgrywał ogromną rolę. Zysk wzrośnie również dzięki Internetowi, ale tylko w wyniku zmian lub poszukiwania nowych możliwości. Zaangażuj się w ten nowy projekt. Nie chowaj się, czas się pokazać i otworzyć. To okres aktywności, a nowe drzwi na pewno otworzą się przed tobą. Hobby może być poważnym źródłem dochodów. W tym okresie możesz doświadczać zmiany uczuć. Możesz poznać kogoś dzięki przyjaciołom.

Panna – możesz wpaść w wir silnych zmian. Wszystko, co teraz robisz, w jaki sposób osiągasz to, czego pragniesz, wszystko to znajdzie odzwierciedlenie w twoim losie. Możesz mieć okazję do umocnienia swojej pozycji w jakiejś działalności, mieć więcej perspektyw. Masz okazję zdobyć to, o czym nie pomyślałbyś, na czym nie koncentrowałeś się. Podnoś lub zwiększaj swój status. Niektóre Panny mogą wziąć ślub. Znaczące sytuacje poprawią się, a pragnienia mogą spełnić. W tym okresie mogą dojść nowe obowiązki, nowy dom, zmiany w rodzinie. Będziesz miał możliwość założenia rodziny, a nawet zaciągnięcia pożyczki na dom. Przyjdą zmiany po linii rodowej. Dużo czasu poświęcisz sobie, swojej karierze. Twoje dzieci mogą tęsknić za tobą. Być może będziesz zmuszony zamieszkać w niezbyt komfortowych warunkach – wykaż cierpliwość. Możesz zająć ważne stanowisko, którego tak bardzo pragnąłeś. Bądź ostrożny, bo to, do czego dążysz, później stanie się niepotrzebnym. Osiągniesz swój cel i będziesz szczęśliwy – na ile? To pokaże osobista analiza. Może nastąpić ochłodzenie w relacjach z dziećmi.

Waga – czeka cię szczęście i powodzenie. Przed tobą otwierają się nowe perspektywy. Ważne, aby twoja aktywność była widoczna. Przed tobą otwiera się zagranica i komunikacja z obcokrajowcami. Czy wyznaczyłeś sobie cel założenia firmy lub małżeństwa? To świetny okres, abyś mógł otworzyć się na nowe kultury i zawrzeć umowy z tymi, którzy mieszkają za granicą. Masz okazję zdobyć nowe wykształcenie, nauczyć się nowego języka, otworzyć się na podróże i rozwój za granicą. Krąg znajomych może zmienić się – może zawęzić się, ale przyjaciele pozostaną najważniejsi. W tym okresie będzie w tobie ogromna siła wewnętrzna, spotkasz się z obcą kulturą, z osobami z zagranicy. Możesz również rozwijać działalność za granicą. Będziesz rzadziej komunikował się z rodzeństwem, ale staraj się zachować te relacje, jeśli ich potrzebujesz. Nie powinieneś koncentrować się na konfliktach z rodzeństwem, odpuść, nie wchodź w ich energię. Nie powinieneś otwierać rodzinnego biznesu z rodzeństwem, ponieważ może to prowadzić do strat. Chcesz kupić samochód? Zrób to, ale tylko wtedy, jeśli stary zamienisz na nowy. Powinny świetnie działać wszystkie programy, które dają ekspansję, które związane są z zagranicą. Otrzymasz znaki od Przeznaczenia, wdrażaj te konkretne. Możesz pójść drogą, która jeszcze rok temu wydawała się nietypowa. Teraz możesz chwycić swoje Szczęście, otworzyć się na wszystko, co oferuje ci NIEBO.

Skorpion – będziesz musiał zająć się finansami. Twoje źródło dochodu może się zmienić, możesz zakończyć działalność w jednej organizacji i przenieść się do innej. Będziesz mógł dostosować się do nowych celów dochodowych. Istnieje możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych z mieszkań, budowy, a być może ktoś będzie cię sponsorował lub pomoże w rozwoju. Umocnią się relacje z rodziną. Możesz znaleźć solidnego partnera do wspólnego życia, który ci w czymś pomoże. Jeśli chcesz otworzyć linię kredytową, to teraz jest dobry na to moment. Zajmij się pieniędzmi, oszczędzaj. Upewnij się, jak możesz zwiększyć swoje dochody. Nie powinieneś przegapić okazji. Możesz zmienić swój poziom finansowy, możesz wspiąć się bardzo wysoko, a nawet zainspirować na to dzieci. Dzięki współpracy możesz pomóc drugiej osobie finansowo szybciej stanąć na nogi. Możesz realizować swoje cele, zaciągać kredyty, a otrzymasz pomoc. Niektóre Skorpiony będą mogły porzucić pracę, która je męczy. Mogą zająć się tym, co je interesuje. W tym okresie nie będziesz czuł się samotny. Ktoś zawsze będzie cię wspierał i pomagał ci. To dobry czas, aby znaleźć swojego psychologa, który pomoże ci przejść przez wewnętrzne lęki. Będziesz wolny od tego, co jest dla ciebie obciążeniem, a to pozwoli ci żyć pełnią swoich możliwości. Możesz siebie całkowicie i szczęśliwie zmienić. Zostaw za sobą wszystkie traumy i niepokoje, które przeszkadzały ci w pójściu naprzód. Nie słuchaj tych, którzy próbują cię upokorzyć.

Strzelec – twoje relacje z partnerami mogą się zmienić. Możesz przecenić jakąś relację w swoim życiu. Zrozum siebie, dowiedz się, jak możesz pomóc swojemu partnerowi. Poszukaj w sobie programów partnerstwa i samotności. Masz okazję poprawić relacje lub odwrotnie, odejść od toksycznych relacji, wziąć rozwód. W relacji z partnerem mogą pojawić się trudne sytuacje – musisz zrozumieć siebie, a także te trudne aspekty. Będziesz prowadzić z partnerem wiele negocjacji. Twój związek może przejść na następny poziom – dotyczy to również relacji biznesowych. Partnerstwo będzie główną lekcją tego okresu – więc poznaj siebie, swoje programy partnerskie. Zastanów się, co musisz zmienić w sobie, aby wzmocnić partnerstwo. Twój mąż może wyjechać za granicę do pracy. Skoncentrujesz się na partnerstwie – na tym, co robi twój partner, na jego zmartwieniach i lękach. W tym okresie możesz spotkać kogoś, z kim jesteś połączony poprzez karmę. Ktoś pomoże w realizacji twojego kreatywnego pomysłu na biznes. Może też wywrócić twoje życie do góry nogami. Jeśli świadczysz usługi, sprzedajesz coś – zyskasz nowych klientów. Twój światopogląd zmieni się, twoje nastawienie do siebie zmieni się. Być może pomyślisz o przeprowadzce lub przejściu do nowej pracy. Jeśli uczysz się, możesz spotkać grupę podobnie myślących ludzi, zdobyć nowe kontakty, które przyniosą ci sukces. Najlepszą reklamą będzie przekaz ustny. Ludzie będą mówić o twoich produktach i możliwościach. Czas podpisać ważne dokumenty, czas na poważne konsultacje. Ten czas sprawi, że poświęcisz coś dla swojego partnera.

Koziorożec – to przestrzeń pracy i zdrowia. Musisz bardzo skoncentrować się na sobie, zmienić dietę, brać homeopatię. Dbaj o siebie bardziej. Musisz zwracać uwagę na swoje zdrowie i koncentrować się na pracy. Możesz uzyskać lepszą pozycję, założyć nowy biznes. W pracy dojdą nowe obowiązki, ale to na lepsze – to nie strata, a odkrycie. Będziesz wzrastał i rozwijał się. Dostaniesz możliwość spłaty niektórych długów lub będziesz w stanie spłacić dług moralny i duchowy. Przeszkody, które utrudniały twoje szczęście, znikną. Będziesz w stanie wykonać wiele karmicznych zadań, ukończyć sytuacje związane z miłością. Jeśli byłeś w trójkącie, to zakończy się on, ale nie będziesz tym zmartwiony. Ten okres jest świetny na pozbycie się tego, czego nie potrzebujesz. Będziesz mógł pożegnać się ze swoją przeszłością – odpuść ją. Teraz możesz naprawiać swoje zdrowie, bo jesteś nastawiony na programy leczenia, i to we wszystkim. Możesz kupić zwierzątko, które pomoże ci utrzymać dobry nastrój. Czas sprzyja uzdrowieniu swojego ciała i rodziny. Wciągu tych osiemnastu miesięcy możesz wysoko wznieść się. Dostaniesz dużo szans i perspektyw. Wszystko, co było negatywne, pozostanie w przeszłości. Masz szansę wydostać się z kręgu przeszkód. Nastaw siebie na zdrowy styl życia, kompromisowe życie, daj ponieść się emocjom. Zdobywaj nową wiedzę, która pomoże ci praktycznie zbliżyć się do swojego życia. Znaki na niebie kierują cię na praktykę. Porzuć wszystko, co łączyło cię z przeszłością, bo to uwolnienie się od tego, co już nie jest ci potrzebne. Dążysz do przyszłości, bo to ona cię wspiera.

Wodnik – szczęście zajrzy ci prosto w twarz! Może to być nowa miłość, nowa radość i nowy związek. Doświadczysz dużo harmonijnego rozwoju, czasu pełnego romantyzmu. Twoje dzieci mogą przynieść ci szczęście i spokój. Wszystko, co dotyczy dzieci, może przynieść ci sukces. Możesz urodzić dziecko, twoja firma może być związana z dziećmi. Możesz mieć nowe hobby, na którym zaczniesz zarabiać. Realizacja kreatywności wymaga rezultatów i wdrożenia. Twoje umiejętności zostaną docenione. Ten okres zwiększa twoją atrakcyjność. Wiele osób pozostających w związku, może poznać kogoś innego. Internet przyniesie możliwości i wiele projektów. Pojawią się nowi przyjaciele i pomocnicy, którzy pomogą ci zbliżyć się do tych, którzy są dla ciebie ważni. Sprzedaż online i prezentacje pomogą odnaleźć siebie; możesz zarabiać na hobby, na produktach online. Ten czas daje ci możliwość ujawnienia swoich talentów. Tym razem musisz podnieść swoją wewnętrzną kreatywność, wyjść na świat z czymś nowym. Wodniki w tym okresie mogą zobaczyć różne formy niezwykłej miłości. Twój syn może wprowadzić do twojego domu kobietę znacznie starszą od siebie lub z obcej kultury. A twoja córka może spotkać bardzo młodego mężczyznę lub mężczyznę znacznie starszego od siebie. Nie wchodź od razu w konflikt ze swoimi dziećmi, daj im czas na przemyślenie i uświadomienie sobie swoich archetypów w miłości. Wodnik zechce podjąć ryzyko – może to zrobić, może pozwolić sobie na spontaniczne szczęście. Możesz Wodniku otrzymać niespodziewanie prezenty od Losu.

Ryby – ważna będzie przestrzeń domu, ważne nieruchomości. Doświadczysz zmian we własnym domu Rybo. Możesz poprawić jakość swojego życia, zdobyć nieruchomość. Zechcesz zmienić swoje miejsce w życiu. Zechcesz więcej stabilności i przejrzystości w relacjach i w pracy. Będziesz chciała zrozumieć swoje szczęście. Możesz zmienić profil swoich zajęć. Ten czas może pomóc ci zdobyć to, czego pragniesz, ale musisz to zrobić nie tylko dla siebie, ale także dla całej rodziny. Teraz możesz przejść egzamin zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Dostaniesz pomoc od Sił Wyższych. Możesz także zarabiać na mieszkaniu, na sprzedaży nieruchomości. Bądź odpowiedzialna za swoje ciało, ponieważ drobne urazy i kłopoty mogą spowolnić spełnianie pragnień. Twoja matka może przejść trudną sytuację. Być może będziesz musiała Rybo ponownie przeżyć wydarzenia swojej matki, poradzić sobie z jej problemami. Ryby mogą wyemigrować do innego kraju. Wszystko, co było pasywne, nieruchome, co się zatrzymało, teraz przybierze formę dynamiki i ruchu. Otwórz się na nią. Będzie szansa na powrót do ojczyzny. Dbaj o rodzinę, rozwiązuj problemy swoich bliskich. Twoja rodzina może powiększyć się, połączyć, wyglądać bardziej pozytywnie. To właśnie dzięki rodzinie możesz uzyskać komfort i bezpieczeństwo emocjonalne.
W tym okresie możesz otworzyć sklep online – “wszystko dla domu”. Angażuj się w sprzedaż online, pracuj w domu. Możesz zmienić zakres działalności, ruszyć w drogę, o której wcześniej nawet nie marzyłeś. Rodzina będzie dla ciebie centrum wszystkiego.

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl