Transformacja Duszy – Transformacja Ciała

Ten okres pomoże zakończyć to, co powinno być już dawno zakończone. Pomoże zakończyć wiele duchowych aspektów. Wszystkie zmiany zostaną natychmiast naprawione w materialnym, fizycznym życiu. Spróbuj zamknąć za sobą wszystkie niepotrzebne rzeczy, które cię obciążają, ponieważ wtedy w przyszłości będzie mniej ofiar. W tym okresie trudno będzie zrobić to, co zostało zaplanowane. Trudno będzie zmienić zdanie, ludzie częściej będą pokazywać upór. Wielu stwierdzi, że musi coś zmienić w życiu, ale będzie im trudno zrobić coś dla siebie.
Odczujemy także zmianę etapów życia, kiedy jeden kończy się, drugi zaczyna. Jednocześnie nie będzie ochoty na zmiany, będziemy zmęczeni. Przed nami będzie cud, ale ten cud nie nadejdzie, dlatego nie będzie radości z nowego. Jednak ten czas jest przewidywalny: „tak, należało się tego spodziewać”. Zatem zgodnie z tym przejście będzie logiczne i zrozumiałe. Możemy przejść na kolejny poziom lub odwrotnie, zejdziemy w dół, aby w końcu zrozumieć, czego potrzebujemy. Wielu z nas uświadomi sobie własne ograniczenia i wystawi rachunek innym ludziom – pokażemy, że trzeba nas szanować. Najważniejsze to iść naprzód, aktywować intuicję, złapać wiatr w żagle, zostawić za sobą przeszłość – nawet wtedy, jeśli wymagać to będzie świadomego spalenia za sobą mostów. Uważajmy w tym okresie, ponieważ nawet to, czego potrzebujemy, wpadnie do torby z przeszłością, więc spróbujmy prawidłowo wymierzyć rzeczywistość.

W tym czasie nasz system nerwowy nie mierzy się z rzeczywistością. Ktoś może nas oszukać, albo oszuka siebie samego, zwłaszcza jeśli zbuduje związek.

W tym okresie możemy uaktywniać prorocze sny. Jeśli coś planowaliśmy, ale odłożyliśmy na półkę, to teraz zwrócimy się do tego z nową siłą. Oczywiście będą i kłopoty, ale będziemy w stanie uciec od nich dzięki wyobraźni, wizualizacji, a czasami dzięki jawnemu oszustwu. Jako rodzice bądźmy uważni do dzieci, bo gdy Merkury znów stanie w prawidłowej pozycji, a nasze oczy otworzą się, zaczniemy wymyślać kary dla naszych pociech.
Artyści staną się bardziej intuicyjni, zainspirowani, mogą tworzyć arcydzieła. Ktoś w tym czasie może poczuć swoją misję, dotknąć jej, ale będzie też potrzebował narzędzi do jej realizacji – szczególnie wtedy, gdy Merkury stanie w prawidłowej pozycji. Jeśli chcesz poznać swą Misję, zapraszamy, zapoznaj się z artykułem –  Analiza Misji, Emma Lange Portfolio

Merkury miesza nam w myślach, więc przygotujmy się na to, że często będziemy o czymś zapominać, mylić pojęcia, a informacje nie zawsze będą kompletne. Nie podpisujmy umów w tym czasie, bo możemy potem tego żałować. Niektórzy wpadną w alkoholizm, a inni dostaną depresji. Ludzie będą źle mówić o innych.

Jako homeopata mogę powiedzieć, że w tym okresie leki będą działać inaczej, zwłaszcza te, które wpływają na zmiany w psychice i mają na celu zmianę biochemii mózgu. Dlatego mimo wszystko Niebo wzywa do pracy nad sobą, a nie do szukania magicznej pigułki. Choroby, o których nawet nie pomyślałbyś, mogą aktywować się, zwłaszcza nerki i wątroba powinny być wspierane. Narządy te mogą słabo przetwarzać toksyny i słabo filtrować krew. Bardzo trudno będzie od razu postawić diagnozę, więc spróbuj zbadać siebie głębiej, słuchać swojego ciała. Zmień dietę na lżejszą, aby twoje ciało się nie przepracowało. Ból w ciele może mieć niejasną naturę, nie będzie wskazywał na nic konkretnego. Dusza pokaże ci swój związek z ciałem, więc jeśli coś boli, pomyśl, bo być może musisz zacząć od swoich emocji.

Ten czas został nam dany po to, abyśmy zaprzyjaźnili się z ciałem i duszą. Reakcja na hałas, na tłum może się pogorszyć, trudniej będzie zrobić coś w grupie, co może powodować skurcze i głęboką niepewność. Możemy być zaskoczeni sytuacjami, które wydawały się być już zamknięte, ale jednak pojawiły się. Ludzie wykażą tendencję do ucieczki od rzeczywistości. Być może wystąpią ataki lenistwa. Wszystkie wady mentalne wpłyną na ciało, więc ostrożnie pokazujmy swoje emocje, nie atakujmy siebie, swej duszy tym, czego nie potrzebujemy.

W tej chwili Merkury może nauczyć, jak pracować intuicyjnie, pomóc zrozumieć duchowe potrzeby i prawidłowo oddzielić to, czego potrzebujemy od tego, co nie jest nam potrzebne, jest nieprawidłowe. Pozwólmy sobie pozostać obserwatorami.
Wpadaj do nas częściej, przyjdź na konsultację! Będziemy w stanie pomóc Ci, zmienić wizerunek i wzbogacić Twoje emocje.
Wszystkie karmiczne „płyty tektoniczne” zaczną się poruszać, energia zostanie uwolniona i nastąpi prawdziwe uzdrowienie. Merkury daje Ci sygnał, że powinieneś popracować nad sobą.

Oferty Analiz