Co jesteś gotów zrobić, aby przekroczyć próg Nowego Życia?

Retrogradacyjny Saturn – od 4 czerwca do 23 października.

Saturn jest planetą karmy i długu wobec Wszechświata. Saturn nałoży na nas wszystkich dodatkową odpowiedzialność. Pomaga nam dojrzewać, stawać się bardziej poważnymi i opanowanymi. Może zmienić życie niektórych ludzi, a u niektórych może spowodować zawiązanie się programów aż na 30 lat do przodu. Zmieni to całą strukturę naszego życia, wypełni nowymi długami i zwróci naszą świadomość na przeszłe błędy. Jest to czas na przeanalizowanie wszystkiego, co przeszliśmy, ale nie nauczyliśmy się, nie zrozumieliśmy. Planeta ta wprowadzi dyscyplinę i porządek w pewnym obszarze. Czas należy spędzić bardzo mądrze i efektywnie – będziemy musieli przygotować się na otrzymanie jesienią nowych rezultatów.
Być może trzeba będzie coś przerobić, uporządkować, ale Saturn da nam mało energii na realizację wszystkich spraw. Wyraźnie skupi naszą uwagę na czymś bardzo ważnym. Może trzeba będzie nauczyć się czegoś nowego na temat swojej pracy> A może uwolnić jakiś talent, dojdziemy z kimś do porozumienia, znajdziemy kompromis.
Saturn będzie zmieniał naszą energię. Wszyscy możemy znaleźć się w sytuacjach, które nie będą zbyt komfortowe, ale są one konieczne dla naszej ewolucji. W naszym wewnętrznym świecie mogą zajść zmiany, które zmienią nas na zawsze. Możemy powrócić do sytuacji, których nie zrozumieliśmy lub zepchnęliśmy do podświadomości. Dojdzie do przewartościowania związku – może dojść do zerwania z partnerem, relacje mogą ochłodzić się. Saturn może również zamrozić finanse, projekty biznesowe i związki. Sugeruje, że musimy coś poświęcić, np. zrzucić jakiś balast, aby wprowadzić jasność do swojego życia.

Saturn nie straszy nas, tylko ostrzega, że musimy poczekać, zmienić organizację, zaplanować, aby zrobić to, co należy.

Pomoże nam pozbyć się przeszłości i wyjaśnić pewne sprawy, dokonać bardzo konkretnych wyborów w naszym życiu. Ta planeta oczyszcza nas z iluzji, ujawnia prawdę, nawet jeśli nie chcieliśmy jej dostrzec. Zawsze daje punkt zwrotny i fundament – ważny fundament dla naszej pewności siebie.

Baran
Może nastąpić zmiana planów i marzeń dotyczących współpracowników. Uzyskasz rezultaty za niektóre prace wykonane w przeszłości. Jeśli ciężko nad czymś pracowałeś, bliżej jesieni możesz otrzymać ważny rezultat, który zmieni twoją reputację. Możesz jednakże nie otrzymać od razu tego, czego chcesz. Będziesz musiał intensywnie pracować lub przerwać pracę. Ktoś będzie podzielał twoją odpowiedzialność i myślał podobnie jak ty. Być może nie ma już przy tobie wielu osób o podobnych do ciebie poglądach, ale ci, którzy z tobą zostaną, będą zostaną na zawsze. Ponownie zrewidujesz swoje zobowiązania wobec dzieci. Zrewidujesz swoje podejście do pracy przez internet.

Byk
W twojej karierze może nastąpić zmiana. Możesz szkolić się lub zmienić zawód. Być może trzeba będzie podnieść poziom swoich umiejętności. Prawdopodobnie staniesz przed koniecznością otwarcia nowej firmy, sporządzić jakieś dokumenty. Istnieje możliwość, że wystąpi zmiana statusu. Jeśli myślisz o zmianie swojego życia, o ślubie, to ten temat może pojawić się po październiku. Saturn skieruje twoją uwagę również na zagranicę; zamarzą ci się podróże, więc przygotuj się na nie, ponieważ Saturn mówi, że możesz pojechać do kraju, z którym masz związek karmiczny. Trzeba będzie na nowo zdefiniować sens swojego życia. Saturn zmusi cię do zastanowienia się nad tym, co jest dla ciebie ważne, co ma wartość, co przynosi ci radość w życiu…

Bliźnięta
Będziesz myślał o podróży (przeprowadzce) do miejsce, na które nigdy wcześniej nie zwróciłbyś uwagi. Będą do załatwienia jakieś formalności albo będziesz uczył się czegoś nowego i otrzymasz za to dyplom, który zostanie ci przekazany zgodnie z twoją karmą. Jeśli jesteś zaangażowany w spór sądowy, może się on przeciągnąć. Trzeba będzie zastanowić się nad finansami, podziałem majątku lub zaciągnąć nowe zobowiązania finansowe. Być może trzeba będzie zacząć oszczędzać pieniądze na rozpoczęcie projektów lub realizację swoich pomysłów. Uda się pozyskać środki finansowe od rządu lub pojawią się inwestorzy. Saturn może ochłodzić twoje relacje z partnerem lub będziesz musiał zastanowić się, co powstrzymuje cię przed zbliżeniem. Saturn ostrzega, aby nie wydawać zbyt dużo pieniędzy, nie zaciągać kredytów, nie popadać w długi.

Rak
Czeka cię rozwiązanie problemów finansowych. Być może będziesz musiał Raku zaplanować budżet, na jaki cię stać, być może będziesz oszczędzał na coś ważnego. Trzeba będzie podzielić się swoimi finansami z bliskimi i partnerem. Należy zwracać uwagę na relacje, ponieważ w tym czasie może dojść do rozwodu i podziału majątku. Nie należy jednak rozwodzić się w czasie działania Saturna, a po październiku. Nie należy podejmować prób sprzedaży nieruchomości, ponieważ może to być trudny okres. Państwo lub niektórzy inwestorzy udzielą ci wsparcia, ale nie od razu. Status firmy ulegnie zmianie, przybierze nową formę. Poznasz nowe formy partnerstwa, zdobędziesz nowe doświadczenia. Przeszedłeś Raku przez to wcześniej i teraz możesz wrócić do sytuacji, które już znasz, ale będziesz je przeżywać w nowy sposób. Możesz opanować wiele projektów internetowych.

Lew
Możliwe, że współpraca z innymi wejdzie na nowy poziom. Los przyciągnie z przeszłości osobę, na którą spojrzysz z innej strony. Każdy, kto jest z tobą związany związkiem karmicznym, da o sobie znać. Saturn to jasność w związkach i jeśli twój związek jest czysty, Saturn scementuje go. Być może będziesz chciał Lwie zalegalizować związek z kimś, ale Saturn da ci też czas na jego przetestowanie. Jeśli związek jest zły, to rozstanie jest nieuniknione. Odegrają teraz rolę karmiczne związki partnerskie, więc możesz spotkać kogoś ze swojej przeszłości lub zakończyć pewne relacje z organizacjami, które zakończą te relacje. Jest to czas oczekiwania, przerabiania, ponownego rozważenia wszystkiego, co związane jest z twoim zawodem. Ktoś, kto był kiedyś twoim przyjacielem lub kimś, kto z tobą pracował, będzie chciał ponownie nawiązać z tobą kontakt. Należy chronić swoje granice osobiste. Może się zdarzyć, że wspólnie ze współmałżonkiem będziesz realizować jakiś projekt, wspólną pracę. Pamiętaj o przestrzeganiu reżimu żywienia, aby nie zachorować.

Panna
Będziesz musiała Panno przyzwyczaić się do rutyny, przyjrzeć się swojemu domowi, co chciałabyś w nim zmienić? Dostosuj się, aby wprowadzić ulepszenia do swojej przestrzeni. Należy pomyśleć o odpoczynku, aby odciążyć organizm. Należy przestrzegać harmonogramu i rutynowych czynności, ograniczyć dietę i zostawić za sobą wszystkie stare nawyki. Zmiany nastąpią także w pracy – możesz zwiększyć wpływ swojej działalności, skupić się na interesach i odbudować relacje w pracy, co zaowocuje lepszymi stosunkami z ludźmi. Po październiku zapisz się na jakiś kurs, uczyć się nowej i ciekawej wiedzy. Pozbądź się złych nawyków, podejmij wysiłek, przemyśl swoje nawyki żywieniowe. Zajmij się swoimi wewnętrznymi potrzebami. Przeanalizuj swoje problemy i poszukaj ich źródła. Masz do rozwiązania łańcuch małych problemów, które następnie przełożą się na jeden duży wynik. Ten czas będzie wyglądał jak trening ciała, umysłu lub duszy – wybór należy do ciebie.

Waga
Masz zielone światło, aby wybudować dla siebie nowe fundamenty, które pomogą ci poczuć się pewniej. Możesz podjąć nowe zobowiązanie wobec siebie. Zastanów się, co jest dla ciebie teraz ważne i bardzo ważne. Zwrócić uwagę na problemy swoich dzieci lub na wszystko, co z nimi związane. Być może będziesz chciała umocnić swoją rodzinę, relacje z rodzicami lub pomyślisz o nowym miejscu zamieszkania. Być może trzeba będzie zająć się kwestiami mieszkaniowymi. Wagi, które długo czekały na uzyskanie kredytu mieszkaniowego, mogą uzyskać zgodę. Podróże w tym okresie mogą zostać zablokowane lub mogą nie przynosić tyle radości, ile byś chciała Wago. Stwórz dla siebie rytuały estetyczne i upiększające, np. taniec, gimnastykę rytmiczną. Można wprowadzać zmiany w działalności, np. zmianę struktury lub rutynowych działań. Czeka cię dużo pracy w domu lub pracy zdalnej. Pojawi się możliwość ponownego ocenienia relacji z rodzicami, ale też może pojawić się chłód w kontaktach z bliskimi lub nie będziesz w stanie poświęcać im zbyt wiele uwagi.

Skorpion
Będziesz musiał rozważyć temat przeprowadzki; jeśli myślałeś o tym, żeby się gdzieś przeprowadzić, to będziesz musiał odłożyć ten pomysł na później. Zechcesz zwiększyć swoją strefę bezpieczeństwa, stworzyć własny komfort. Niewygodne sytuacje związane z programami rodowymi lub mieszkaniowymi zostaną rozwiązane dopiero w październiku lub lutym przyszłego roku. Trzeba będzie przejść przez pewien rodzaj ograniczeń, co oznacza, że nie wolno niczego budować, sprzedawać, remontować ani zaciągać kredytów hipotecznych. To nie jest czas na wyrażanie opinii czy udzielanie rad. Będzie coraz więcej zobowiązań; weźmiesz na siebie więcej obowiązków, aby kogoś wesprzeć. Coś przyniesie ochłodzenie w relacjach rodzinnych, a karmiczne związki z krewnymi, bratem lub siostrą zostaną rozwiązane. Może wyjść na jaw niezgoda w rodzinie.

Strzelec
Saturn przyniesie ci nowe doświadczenie, więc podejdź do niego z wielką ostrożnością i pokorą, ponieważ od tego nowego doświadczenia będą w przyszłości zależały twe zarobki. Teraz ty wybierasz swoje zasoby. Być może trzeba będzie rozpocząć nowe szkolenie. Może się zdarzyć, że nie będziesz mógł wyjechać na wakacje z powodu nowych zobowiązań. Trzeba będzie rozważyć wartość swoich wydatków, wydać od razu większą sumę pieniędzy. Jeśli masz dwa źródła dochodu, będziesz musiał coś wybrać, a być może to, co było wcześniej zamrożone. Spojrzysz na swoją przeszłość, aby zobaczyć, czego się pozbywasz, co nie ma już wartości. Być może okres ten przyniesie możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, wyznaczenia sobie celów – mogą to być dokumenty, mieszkanie, samochód, itd. Nie zapominaj o uczeniu się nowych umiejętności.

Koziorożec
Saturn ograniczy twoje zarobki, wyrażanie siebie, pokazywanie swoich możliwości. Może nastąpić przerwa w uzyskiwaniu dochodów, bo ktoś nie podpisze z tobą umowy i zamrozi twe możliwości. Zacznij już teraz planować swoją przyszłość, przemyśl swój stosunek do pieniędzy. Zastanów się, co jest dla ciebie teraz najważniejsze, a z czego możesz zrezygnować? Jakie zobowiązania nie będą już miały dla ciebie wartości? Niektóre relacje mogą okazać się zbędne i toksyczne, a to, w co zainwestowałeś energię, nie będzie miało już dla ciebie żadnej wartości. W ciągu tych pięciu do czterech miesięcy, przemyślisz sytuację w swoim podejściu do małżeństwa i złożysz pozew rozwodowy. Możliwe, że będziesz oczekiwał decyzji lub ruchu ze strony swojego partnera. Nie powiesz swojemu partnerowi, co postanowiłeś, a odkryjesz się przed nim dopiero wtedy, gdy ta decyzja będzie już tylko formalnością, a stanie się to jesienią. Właśnie teraz będziesz tworzyć plan na przyszłość. Być może jesteś z kimś zaręczony i czekasz na rozwój wydarzeń.

Wodnik
Zmienisz się pod wpływem Saturna. Być może uda ci się powrócić do czegoś, co pozostawiłeś w przeszłości. Być może będziesz w stanie ponownie przemyśleć swoją codzienną rutynę, swój stosunek do karmy i swój światopogląd. Być może uda ci się uwolnić od odpowiedzialności za kogoś i zmienić swoje nastawienie do ważnego tematu. Podejmiesz ważną życiową decyzję. Jeśli chcesz z kimś zerwać, możesz nie być w stanie zrobić tego zbyt szybko. Nawet jeśli planujecie coś wraz z partnerem, nie stanie się to od razu. Saturn daje ci jednak czas na przemyślenie swojego nastawienia, zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki. Będziesz musiał odpowiedzieć na pytania od Losu, ale w bardzo jasny i bezpośredni sposób. Dotyczy to zarówno przyjaźni, jak i relacji biznesowych. Nie powinieneś wchodzić w nowe związki, a wszystko przemyśleć, dokonać ponownej oceny, zostać w odosobnieniu, aby zrozumieć, czego powinieneś się pozbyć. Musisz zrobić miejsce dla nowej energii.

Ryby
Przeszłość może zamknąć przed tobą drzwi i nie będziesz już mógł do niej wrócić, aby coś zmienić. Trzeba będzie się  z tym pogodzić i zrzucić stare ubrania. Być może coś, nad czym spędziłeś dużo czasu, będziesz musiała Rybo przewartościować i zmienić, aby móc iść naprzód. Trzeba będzie poczekać, zmienić zdanie. Będziesz zastanawiała się nad emigracją; może zechcesz wyjechać i rozpocząć życie w innym kraju. Możesz odczuwać samotność, która będzie kształtować twoje zachowanie w tym okresie. Saturn zmusi cię również do skupienia się na jednym temacie. Uważaj na swoje zdrowie, ponieważ mogą pojawić się problemy i będziesz musiała Rybo znaleźć punkt równowagi. Postaraj się odpocząć i nabrać sił. Będziesz musiała zaopiekować się kimś bliskim; Saturn może zmusić cię do służenia komuś i podjęcia zobowiązań.

Mega kurs Numero-Psychologia! Zajęcia praktyczne, wiedza, którą znajdziecie tylko u Emmy, ponieważ jest autorką wszystkich interpretacji, sposobów obliczeń, tworzenia siatki matematycznej. Znajdziesz w tym kursie połączenie matematyki z psychologią. Poznasz mechanizmy, którymi rządzi się psychika człowieka. Dzięki tej wiedzy będziesz mógł pracować ze sobą, z bliskimi, z klientami.
Około 350 stron opisów w 23 plikach PDF
4 zajęcia praktyczne
Zapraszamy do naszego sklepu!

Kurs Numero-Psychologia

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułMiesiąc Ognistego Konia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 6 czerwca 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.