Od 17 czerwca do 4 listopada 2023 roku

Saturn dokona dużych zmian w naszym Losie. Ta retrogradacja Saturna jest niebiańskim znakiem, że nasz Los (Ścieżka Duszy) może się zmienić, pojawią się nowe programy, zostaną aktywowane nowe Archetypy. Aspekty przeszłości powinny zostać ponownie zbadane, podejście do nich powinno zostać zmienione, jak i programy rodowe za pomocą naszej indywidualności. Wszelkie przemyślenia, intuicyjne spostrzeżenia pomogą zmienić nastawienie do przeszłości, decyzji i wyborów. Saturn wzmocni w ludziach takie cechy, jak: cierpliwość i celowość, więc jeśli istnieje walka o cel, nie należy postrzegać jej jako przeszkody, tylko jako trenera, który pomaga aktywować dodatkowe siły, rozwijać nowe umiejętności, które mogą przydać się później.
Niektórzy poczują się samotni, a inni skupią się tylko na jednym obszarze swojego życia i zainwestują w niego cały swój czas i energię. Ta energia spowoduje, że wszyscy powrócimy do naszych wspomnień i nadamy im nowe znaczenie, nowy cel. Dlaczego jest to konieczne? Ponieważ leczy tak ważny organ, jakim jest LOS. Negatywne sytuacje zostaną wymazane, jeśli zrozumiemy ich przyczynę. Zaakceptowanie błędów, to nie pokuta wobec człowieka, tylko wobec Losu, a to oznacza zdobywanie nowych możliwości. Saturn nie da odkryć w tym okresie, ale zmusi nas do zejścia w głąb naszej podświadomości i pokaże nam, co pozostało nieuzdrowione i niezakończone.

Saturn przynosi ze sobą energię oczyszczenia, ale nie każdy poradzi sobie z tego typu energią; wielu z nas pomyśli, że to niesprawiedliwe i bolesne, ale nie martwmy się, bo to okazja, aby coś zmienić, oczyścić, zamknąć za sobą.
Saturn rządzi wolą, więc jeśli nauczymy się stosować ją, doprowadzać sprawy do końca, to wtedy energia wokół nas będzie wzrastała energia szacunku i autorytetu. Możemy śmiało iść w kierunku zmian, świadomie wkraczać na pole zmian.
Saturn pokaże ludziom, że istnieje coś Wyższego i Silniejszego, co może zmienić wydarzenia, plany i okoliczności. W tym czasie nasze oczy zobaczą nasz los – zostanie ujawniona nie tylko przyszłość, która spełni się za pięć lub 10 lat, ale przyszłość, która może się wydarzyć za 20 lat. Będą to wydarzenia, które wpłyną na wybory Duszy, które następnie zostaną zapisane w kodach Ducha i zostaną wcielone w następnej reinkarnacji.

Prognoza powinna być rozpatrywana zarówno z pozycji Liczby Drogi Życia, jak i Liczby Podświadomości

JEDYNKA
Powinnaś ograniczyć swoje pole wpływu. Jeśli do tej pory byłaś w stanie wpływać, edukować, uczyć lub zmieniać kogoś, powinnaś robić to teraz dla siebie. Bądź krytyczna wobec siebie, ale krytyka musi być konstruktywna. Jeśli nazwiesz siebie „leniwą”, to nie wystarczy dla Losu, bo musisz zrobić coś, aby taką nie być. W tym okresie możesz poszukać swojego prawdziwego JA i stać się tym, kim chcesz być. Będzie wiele nieprzewidywalnych sytuacji, małych kłopotów. Być może spotkasz tych, którzy cię zdradzili i wybaczysz im. Nie szukaj teraz swoich słabości. Kogokolwiek zdradzisz, Cień tej osoby pozostanie w twoim Losie przez długi czas. Karma może doprowadzić cię do kontaktu z tym, kogo zdradziłeś. Jeśli ktoś cię zdradzi w tym okresie, jest to oczyszczenie – twój los zostanie oczyszczony. Oznacza to, że przeszłaś Jedynko niezbędny poziom Losu i od teraz może być tylko lepiej.

DWÓJKA
Trzeba nauczyć się rozumieć ludzi. Warto rozwijać swoją inteligencję emocjonalną, która pomaga zrozumieć prawdziwe motywy ludzi. W tym okresie możesz doświadczać drobnych dramatów, przeszkód w relacjach, urazów, ale wszystko to w jednym celu: aby nauczyć się akceptować ludzi takimi, jakimi są. Będziesz musiała nauczyć się komunikować, zaakceptować swoje błędy w komunikacji, poprawić intonację. To nie jest czas na obwinianie innych za to, że są źli, tylko na zrozumienie własnych i cudzych działań, i tego, co się za nimi kryje. Być może psychologia będzie dla ciebie niezbędnym narzędziem, kluczem do otwarcia nowych drzwi. Saturn będzie w stanie zatrzymać czas, powstrzymać cię przed popełnieniem błędu. Będziesz chciała coś powiedzieć i ugryziesz się w język, i to będzie znak Saturna, więc naucz się milczeć. Saturn zmusi cię do ponownego zbadania swoich więzi, zwłaszcza tych, które zostały zerwane z twojej woli. W tych połączeniach z przeszłości odkryjesz wiele sekretów, co pomoże ci zobaczyć zniekształcenia własnego Ego.

TRÓJKA
Podjęte wysiłki przyniosą owoce. Jeśli bardzo czegoś pragnęłaś, dążyłaś do tego, badałaś możliwości, teraz to otrzymasz. Jeśli zmarnowałaś swój czas, byłaś bezużyteczna dla społeczeństwa, jeśli nie szukałeś czegoś nowego i postępowego, to odczujesz ten czas jako cierpienie. Saturn uruchomi wszystkie twoje rezerwy mocy, abyś stała się komuś potrzebna, ważna i cenna. Popraw się, wybacz i zrozum, i szukaj motywacji do zmiany siebie. Otrzymasz możliwość zmiany programów karmicznych, więc zajrzyj do swojej analizy podświadomości, a zobaczysz, co należy zmienić. Możesz ponownie spojrzeć w swoją przeszłość, nadać sens temu, co było wcześniej i na zawsze zamknąć wpływ traumy lub trudności. Możesz zrozumieć znaczenie swoich strat i niepowodzeń. Wszystko dzieje się w swoim czasie, a czas pokaże ci, do czego tak naprawdę dąży twój Duch. Wszystkie okoliczności, które wystąpią w tym okresie, muszą być rozumiane z punktu widzenia twojej Jaźni, a nie twojego Ego.

CZWÓRKA
Nie wszyscy ludzie będą chcieli tego, czego ty chcesz. Będziesz musiała pogodzić się z pragnieniami innych. Uzdrów swoje relacje i komunikację, zwłaszcza z bliskimi ci osobami, zaakceptuj ich świadome i podświadome pragnienia. Ten czas pomoże ci przezwyciężyć opór. Jeśli chcesz coś zrobić, ale czujesz wewnątrz, że jakaś siła cię powstrzymuje, to nadszedł czas, aby spotkać się z tą siłą, zmienić ją, uczynić z niej przyjaciela a nie wroga. Zasłona przyszłości rozsunie się i zobaczysz okoliczności przyszłości – pojawią się znaki losu, które ujawnią przyszłość. Drobne doświadczenia mogą zakończyć się pozytywnie, ale ważne jest, aby nie panikować i słuchać głosu rozsądku. Ten czas nauczy cię dostosowywać się do okoliczności, znajdować korzyści tam, gdzie nawet nie myślałaś, że je znajdziesz. Ze złych rzeczy mogą wyrosnąć dobre, ale najważniejsze, aby to dostrzec.

PIĄTKA
Musisz nauczyć się polegać we wszystkim na sobie, szukać w sobie punktu oparcia. To czas dorastania, poszukiwania zasobów w swoim wewnętrznym świecie. Szukaj inspiracji i motywacji w tradycjach, w rodowych scenariuszach. Otwórz się na nowe myśli, ale nie podejmuj ryzyka. Podejmowanie ryzyka teraz może cię zawieść. Naucz się kontrolować swoje pasje, negatywne przejawy swoich emocji. Spróbuj znaleźć przyczynę swoich lęków i zmartwień, bo może być ona ukryta głęboko, gdzieś w środku ciebie. Czasami człowiek nie zna powodu, dla którego koncentruje się na negatywach, ale nieprzetworzone programy i traumy z przeszłości mogą odbierać energię losu, a teraz los rozwinie się właśnie w takich scenariuszach. Los pokaże ci te traumy, które były już w przeszłości. Scenariusze, z którymi nie miałaś do czynienia w obecnym życiu, teraz pojawią się i wygenerują lęk, ale trzeba będzie im spojrzeć w oczy; zwłaszcza jeśli są to lęki i doświadczenia międzypokoleniowe. Być może teraz to od ciebie zależy, czy staniesz się zbawicielem własnego rodu i zamkniesz drzwi, za którymi kryje się przerażenie.

SZÓSTKA
To, w co wierzyłaś, to otrzymasz. Wiara może być dla ciebie wielkim zasobem, a odczuwanie bliskości Anioła pomoże ci bezpiecznie zamknąć wszelkie sprawy. Musisz podejść do siebie, jak do czegoś bardzo cennego i ważnego, a ten czas może stać się dla ciebie błogosławieństwem. Porozmawiaj w ciszy ze swoim Aniołem i pozwól mu czuwać nad tobą we wszystkich twoich przedsięwzięciach. Saturn może zaaranżować spotkanie z twoim Aniołem, ale ty sam bądź pokorny, pytaj i wyciągaj rękę, bo musisz wiedzieć, jak poprosić o pomoc. Szukaj profesjonalistów, którzy mogą ci pomóc i uwierz, że pomoc nadejdzie w odpowiednim czasie. Nie powinnaś obwiniać Losu, swoich rodziców czy przeszłości, ale musisz korzystać z nowych zasobów i działać, wyrzucając wszystkie rzeczy, które były balastem. Jeśli były plany, które się nie powiodły, to teraz nie czas na ich realizację. Poproś swojego Anioła, aby pomógł ci ustalić priorytety. To, co powinno być w twoim życiu, wszystko przyjdzie, tylko nie przeszkadzaj sobie swoim schematycznym myśleniem. Saturn nauczy cię patrzeć na świat oczami twojego Anioła.

SIÓDEMKA
Los przypomni ci o twoich długach, o tym, co jesteś winna. Spotkasz tych, u których masz długi. Powinnaś dążyć do nowej jakości relacji, ulepszać, zmieniać, eksperymentować. Wszystkie negatywne postawy powinny zostać przekształcone, ponieważ zatrują twoje życie. Patrz w przyszłość, wybieraj ludzi, którzy mogą cię czegoś nauczyć, nawet jeśli nauka będzie trudna a nauczyciele wymagający. Saturn da ci konkretne zadanie karmiczne, które będzie przez długi czas częścią twojego losu. Twoim głównym zadaniem karmicznym jest zrozumienie, kim jesteś – niewolnikiem czy twórcą swojego Losu. Jeśli możesz zamanifestować swoją wolę, osiągnąć nowy poziom relacji, przekonać tych, którzy wątpili w zaangażowanie się w proces twórczy, to jesteś zwycięzcą i ten tytuł będzie zarezerwowany dla ciebie przez jakiś czas. Idź naprzód i podejmij działanie, a Los ześle ci cuda, małych magicznych pomocników. Nie wątp, bo wszystko się ułoży i doprowadzi do dobrych rzeczy, tylko działaj, nie przestawaj działać.

ÓSEMKA
Na początku Saturn sprawi, że zwątpisz w swoje umiejętności, wstrzyma wiele różnych procesów, planów i sytuacji, a dopiero potem stopniowo zacznie dawać ci energię, dzięki której zaczniesz wygrywać. Przeszłość może ci o sobie przypomnieć i poczujesz, jak twoje ego kurczy się i odczuwa swoje słabości. Znajdź w sobie siłę, by zaakceptować swoje błędy, wypowiedz je na głos i nigdy więcej ich nie popełniaj. Bądź wymagająca wobec siebie i łagodna wobec innych. Kosmiczna siła ciągnie cię w kierunku twojej misji, celu i tego, co jest dla ciebie ważne, dla twojej Duszy. Naucz się wyznaczać cele, które uwzględniają nie tylko twoje egoistyczne pragnienia, ale także komfort, który jest ważny dla twojej Duszy. Dusza będzie szukała wyciszenia i spokoju. Wybierz to, co przyniesie ci radość, samorealizację, spokój, poczucie spełnionego obowiązku. Saturn da ci możliwość doświadczenia Wyższego Celu twoich narodzin.

DZIEWIĄTKA
Naucz się troszczyć o innych, o tych, którzy są ci drodzy i ważni. Naucz się dbać o siebie, jak o dziecko Boże. Spójrz na siebie oczami, którymi patrzył na ciebie Najwyższy Stwórca. Będziesz musiała wrócić do wcześniejszego dzieciństwa i przepracować energię, która pojawiła się wraz z twoimi narodzinami. Saturn pomoże ci narodzić się na nowo, zaakceptować fakt, że energia Stwórcy i Wyższych Mocy żyje w tobie. Możesz dotknąć swojej Jaźni, otworzyć się na wyższe energie, stać się magiem. Saturn przygotuje cię na coś nowego, ale będziesz musiała pożegnać się ze starym, na nowo narodzić się. Być może udasz się gdzieś, gdzie nigdy wcześniej nie byłaś, a ten nowy kraj może stać się twoim domem w następnym życiu. Możesz też poznać nowych ludzi lub przeczytać coś interesującego, otworzyć się na nowe hobby, które w przyszłości stanie się ważnym elementem twego biznesu. Bądź bardzo uważna do swoich myśli, ponieważ się spełnią. Modeluj dla siebie pozytywne sytuacje. Bądź pokorna i skromna, a wtedy odniesiesz sukces we wszystkim. Ludzie będą myśleć, że urodziłaś się w czepku – możesz stworzyć własne szczęście i przyciągnąć sukces.

O Saturnie przeczytasz na moim kanale Telegram! Możesz kupić książkę: Saturn Retrogradacyjny w Koziorożcu.

Zapraszam do naszej szkoły Coachingu Numerologicznego i na zajęcia twórcze Joga Twórczości.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 16 czerwca 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 17 czerwca 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.