Saturn, planeta kontroli i granic przechodzi 22 marca do znaku Wodnika. Każdy będzie musiał nauczyć się wyznaczać granice, opracowywać strategie, próbować realizować swoje marzenia w rzeczywistych warunkach. Saturn pozostanie w Wodniku do 1 lipca, a następnie powróci do znaku Koziorożca. Wszystko to przyniesie zmianę w przestarzałych i konserwatywnych programach. Wszystkie prawa, zasady, organizacja ulegną zmianie. Wyda się nam wszystkim, że przez pewien czas będziemy żyć w nieznanym, będziemy musieli zerwać z nawykami. Gdy ludzkość rozdzieli się, to straci. Wygramy tylko wtedy, gdy połączymy siły, podniesiemy swoje umiejętności. Tylko w zespole możemy pokazać swoje umiejętności, zdolności i pozytywne aspekty.
Saturn popchnie nas do nowej, nieznanej rzeczywistości, do której będziemy się przystosowywać przez długi czas.
Jeśli nie masz celu, nie jesteś gotowy wziąć odpowiedzialności za swoje życie, a w myślach chaos i niepewność, to ten czas będzie dla ciebie bardzo trudny. Dlatego staraj się uporządkować swoje życie! Uświadom sobie, co dokładnie należy do ciebie. Stwórz dla siebie solidne podstawy, aby zyskać uznanie i sukces. Na początku tego aspektu może nam się wydawać, że świat jest zimny i wrogi, dlatego będziemy musieli wyciągnąć siłę ze swojego wewnętrznego świata, aby móc na nim polegać. Musimy walczyć z tendencją do oglądania świata w czarnych barwach.
Saturn sprawia, że ​​żyjemy tu i teraz. Aby zmierzyć się z rzeczywistością, widzieć rzeczywistość dokładnie taką, jaka jest, będziemy musieli zmienić wszystkie nasze podstawowe wartości, które determinują nasze podejście do społeczeństwa. Zastanówmy się, co może przynieść nam szczęście, jakie kroki musimy podjąć, aby nie trzymać się starych wzorców swojego zachowania? Ponadto ostrożnie dozujmy emocje.

Saturn włączy się do twojego Losu, a to oznacza, że wszystko, czego potrzebujesz, zdobędziesz (zamów analizę pt. „Skrzydła Losu„). Nie powinieneś opierać się Saturnowi, ponieważ wszystko, czego twój Los nie potrzebuje, po prostu odejdzie samo, rozpuści się. Nie biegnij za starym, odpuść swoją przeszłość.
W tym okresie nadzieja, że wszystko zostanie naprawione samo, będzie płonna. Potrzeba dużo pracy nad sobą, która pomoże przekształcić rzeczywistość. Ci, którzy dużo inwestują w swoją wiedzę, pracują nad swoimi wewnętrznymi programami, doczekają się pozytywnych zmian, podniosą swój status. A jeśli nie wypracowałeś swojego Saturna, ten czas będzie ci się wydawał bardzo trudny – jakby ktoś na ciebie naciskał i dręczył cię, nie dając ci zrobić kroku naprzód. Zechcesz uciec w przeszłość, bo w niej było ci dobrze. Jeśli nie zgadzasz się ze swoim Losem, to wyda ci się, że jesteś winny wszystkiemu i wszystkim. Los podrzuci ciężkie myśli i scenariusze.
Saturn prowadzi cię do aspektu dorastania, zdolności wzięcia odpowiedzialności, stania się bardziej cierpliwym i zrozumiałym dla innych. Ta planeta kontroli poprowadzi cię do rozwoju zawodowego. Musisz zacząć szanować CZAS i nie marnować go. Nie bój się ciężkiej pracy, bo czasem trzeba taką wykonać, aby wznieść się wyżej. Nie będziesz w stanie uciec od tego, co zostało ci dane, bo tylko dzięki poważnej pracy i wewnętrznej świadomości możesz dojść do tego, czego pragniesz.
Dla wielu, którzy odczuwają smutek i melancholię, będzie znak, który mówi, że należy rozpocząć pracę wewnętrzną. Niektórzy mogą być bardzo zdenerwowani myślą, że świat nie ma perspektyw, że przyszłość jest ponura, co będzie oznaczało dla nich, że ​​nadszedł czas, aby transformować w sobie wewnętrzne programy.
Jeśli marzysz o tym, by stać się sławnym i wyjątkowym, aby powstały wokół ciebie legendy, wszystko to okaże się hamulcem dla rozwoju wewnętrznego. Saturn rozpoznaje tylko pracę wewnętrzną i ważne jest dla niego prawidłowe ustalenie kierunku wewnętrznych impulsów. Saturn w Wodniku może zacząć uwalniać wszystkie oryginalne myśli, więc nie zamartwiaj się, a wykonuj swoją pracę i nie bój się przejawów własnego myślenia.

W tym okresie należy spodziewać się różnych załamań, które zdejmą korony tym, którzy ją nałożyli na swe głowy. Jeśli jesteś zbytnio pewny siebie, nie chcesz pracować i żyć w hierarchii, wtedy Saturn przyjdzie do twojego domu. Saturn w Wodniku może przynieść nagłe zrozumienie czegoś ważnego lub czegoś, czego nie akceptujesz. Poczujesz to. Saturn przyniesie ze sobą los i konieczność. Wodnik jest znakiem wolności, ale w tę wolność będzie wciśnięty dramat. Rozpad będzie długi i trudny; nie zawsze będzie możliwe, aby pokazać się w całej okazałości.
Jeśli para (w pracy lub w miłości) zdecyduje się rozstać, wówczas każdy musi odpracować  własne zasady życiowe – nie zgadzaliście się z powodu sprzecznych zasad, więc otrzymacie swoją WOLNOŚĆ. Tylko ta wolność będzie zawsze przyćmiona przez ciężki osad lub wspomnienia, które będą kultywowane w pamięci przez długi czas. Będą zdeponowane w nieświadomości i od czasu do czasu pojawią się, jako projekcja. Możesz także uzyskać amnestię od toksycznego związku, w sposób nieoczekiwany. Pytanie tylko, czy jesteś gotowy na wolność? Na fakt, że musisz zarządzać własnym życiem?

Najważniejsze, do czego doprowadzi cię Saturn, jest to, że wszystkie twoje błędne wyobrażenia o życiu zostaną zniszczone. Życie pokaże ci alternatywę, czyli inny sposób życia, myślenia i patrzenia na świat. Oczywiście, jeśli ktoś przyzwyczaił się do swoich schematów, może nie chcieć ich uwolnić, dlatego będą pojawiały się skargi na zmiany. Należy zobaczyć w nim chirurga, który musi wykonywać swoją pracę.
Będziemy musieli wykroczyć poza to, co zrobiliśmy. Musimy rozpocząć nowe, ciekawe projekty, ale nie samodzielnie, a w niewielkiej grupie – do trzech osób. Niespodzianki mogą być różne – jedne dobre, a inne sprawią, że będziemy martwić się. Stworzą przeszkody i zablokują określony kanał. Zatem, albo będziemy musieli nauczyć się nowych umiejętności, aby ten kanał odblokować, albo będziemy musieli nauczyć się nowych rzeczy, aby zacząć kopać gdzie indziej. Na pewno nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, dlatego rozwijajmy w sobie elastyczność, spróbujmy spojrzeć na świat z innej perspektywy.
Ból jest znakiem, że żyliśmy w ograniczonych warunkach, dlatego po ustąpieniu bólu, uświadomimy sobie, że straciliśmy to, co nie było już ważne.

Saturn w Wodniku to okres wyzwolenia, tylko zrozumiesz to, kiedy skończy się jego wpływ. Rozbij ściany, którymi otaczasz się, wypłyń na szerokie wody. Zwróć uwagę na swój opór, bo to, co go wzbudza, tak naprawdę jest cudowną tabletką wolności dla ciebie, właściwym punktem twojego rozwoju. Upór powinien być umiarkowany.
Saturn pokaże ci, o czym musisz zacząć inaczej myśleć. Nie patrz na jeden punkt, nie bój się oderwać od tego, co już zepsute i wymaga zmian! Twój opór powinien stać się źródłem nowych energii! Jeśli nie chcesz czegoś zrobić, to pomyśl, że twoim zadaniem może być pokonanie uporu i braków w światopoglądzie. Pozwól Losowi zrobić to za ciebie – niech sam Los zrobi za ciebie to, co konieczne.
Ten czas, w którym powinieneś uznać swe słabości i uczucia nie jest po to, aby cię zniszczyć i ukarać! Ten czas jest po to, abyś postarał się zrozumieć, skąd pochodzą nasiona i jak zamienić krzak dzikiej róży w krzak róży.

Należy pamiętać, że koronawirus, z powodu którego ludzkość tak panikuje, pokazuje, jak mały może władać dużym, jak czynnik ludzki staje się ważny i może wpływać na gospodarkę. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, jak małe dawki mogą kontrolować duże procesy. Efekt homeopatyczny, a jaki ogromny rezonans! Zmieniaj siebie, przywróć wewnętrzną wiarę, zatrzymaj się, naucz się widzieć, a nie zaprzeczać! Dopiero wtedy możesz żyć swobodnie w epoce, która niesie energie Wodnika.

W następnym artykule napiszę o tym, jak Saturn w Wodniku wpłynie na znaki zodiaku – Saturn w Wodniku część 2

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl