Część Pierwsza Artykułu – Saturn Zmienia Znak- cz. 1/Wszystko w Naszej Książce!

Książka Retrogracyjny Saturn w Koziorożcu
Książka Meta-Karty

Panna
Będziesz musiała Panno dużo pracować. Dużo energii przeznaczysz na utrzymanie zdrowia na odpowiednim poziomie, ale też będziesz starała się, aby twoja praca była na wysokim poziomie. Wprowadź profilaktykę do aspektu zdrowia, zmień dietę. Odpowiedzialność wzrośnie, ale jeśli odetniesz niektóre kanały, zawęzisz swoją aktywność, będzie ci łatwiej. Praca zajmie większość twego czasu. Będziesz musiała samodzielnie zdecydować o kilku ważnych kwestiach. Nie możesz oczekiwać wsparcia. Wesprzyj się otoczeniem, które jest dla ciebie ważne. Ważne będą rozmowy w interesach, rozmowy z konieczności. Finanse mogą nie wzrosnąć, ale odpowiedzialność wzrośnie. Musisz przepracować karmę związaną z pieniędzmi. Niektóre Panny mogą zamknąć firmę lub rzucić pracę. Jednak można będzie rozpocząć nowy biznes, bo mogą pojawić się możliwości budowania struktur biznesowych. Możesz Panno zostać trenerem i uczyć innych ludzi, na przykład informatyki i psychologii biznesu. Zacznij kłaść podwaliny pod nowy biznes, i należy to zrobić teraz, bo za dwa lata uzyskasz bardzo korzystne wyniki, których nie spodziewasz się.

Waga
Będziesz musiała skupić się na swoich dzieciach, wziąć za nie większą odpowiedzialność. Będziesz musiała dużo dla nich robić, dla swoich wnuków. Dzieci w dużym stopniu zajmą twoje życie. Skoncentruj się na jednej rzeczy, nie rozpraszaj swojej uwagi. Przyjdą nowe możliwości związane z książkami i publikacjami. Twoje reklamy również będą aktywne. Jeśli w tym roku rozpoczniesz nowe projekty, skorzystasz na tym. Los da ci prezenty, które odziedziczą twoje dzieci. Znajomi i przyjazna atmosfera odegrają ogromną rolę, ponieważ otrzymasz od nich wsparcie. Nie oczekuj romantyzmu w miłości, ponieważ miłość i związki mogą w pewnych warunkach przerosnąć cię. Ostrożnie, bo żonaty mężczyzna może zwrócić na ciebie uwagę i będziesz musiała wybrać, czy wstąpić do tego związku, czy nie. Jeśli chcesz zawrzeć z kimś sojusz, wybierz osobę starszą od siebie. Będziesz musiała traktować życie bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Twój sukces będzie zależał od dobrej organizacji.

Skorpion
Możesz zacząć budować coś nowego, np. zmienić mieszkanie, dokonać napraw, znaleźć nabywców na swoje mieszkanie lub na samochód. W tym okresie będziesz mógł Skorpionie zaopiekować się bliskimi, pomóc im finansowo lub w sprawach urzędowych. Zajmiesz się sprawami swoich bliskich. W tym okresie możesz zmienić kraj i pozostać w nim na stałe. Trudniej będzie spotkać się z bliskimi. Możesz wziąć ślub lub wejść w nowy związek, wziąć na siebie większą odpowiedzialność. Możesz spotkać osobę z innego kraju i wyprowadzić się do niej. Ponadto, jeśli szukasz teraz partnera, wybierz tego, który jest młodszy. Okres ten jest przeznaczony na ponowne zjednoczenie rodziny. Będziesz chciał Skorpionie zanurzyć się w nauce i przyjąć dobre rzeczy do swego życia. Czas ustalić, co jest dla ciebie ważne, a co nie.

Strzelec
Czeka na ciebie poruszenie. Nowe transakcje mogą wpłynąć na twoje życie, a nawet możesz zdecydować się na zmianę domu. Musisz zająć się dokumentami. Będziesz musiał coś udowadniać, może dojść do ostrej wymiany zdań z przedstawicielami władzy. To czas na naukę, na zapisanie się na studia, które w przyszłości pomogą uzyskać nowe dochody. Otwieraj przed sobą nowe drzwi – nie znajdziesz od razu wsparcia, będziesz musiał Strzelcu działać samodzielnie, wziąć pod uwagę każdy szczegół, aby osiągnąć sukces. Będziesz musiał nauczyć się nowego języka, poprowadzić blog, a nawet zdobyć nowy zawód. Czasu będzie mniej, więc bądź przygotowany na to, że niektórzy znajomi cię nie zrozumieją. Jednakże kontaktów będzie wiele, pomogą ci sięgną po wiedzę. Pisz więcej, dąż do nowych celów, zdobywaj nowe profesje. Spróbuj ograniczyć kontakty z osobami, które nie odgrywają żadnej roli w twoim życiu. Twe otoczenie będzie przesiane przez sito. Być może zmienisz nawet nastawienie do bliskich, ograniczysz z nimi kontakty. Czas poświęć na zakończenie jakiejś oficjalnej sprawy.

Koziorożec
Saturn opuszcza cię, a napięcie znika wraz z nim. Zostaniesz zwolniony z odpowiedzialności i będziesz mógł swobodnie oddychać. Jeśli na coś czekałeś, to teraz ten okres kończy się. Gdybyś nie mógł w pełni wyrazić siebie, dostaniesz taką możliwość. Jedynie w finansach będzie trudniej, bo przepływ pieniędzy będzie ograniczony. Jeśli miałeś jakieś dotacje lub ktoś cię sponsorował, to przyjdzie się z tym pożegnać. Uważaj, bo mogą przyjść problemy w biznesie, bo nie jest to czas na ekspansję. Jednak można tworzyć nowe projekty, rozwijać nowe pomysły. Możesz zdobyć nowe źródło dochodu, albo otworzą się kolejne drzwi, które pomogą ci utrzymać się na nogach. Pracy może być więcej, więcej odpowiedzialności, ale pensja będzie taka sama. Zaplanuj swój budżet bardzo dokładnie i naucz się oszczędzać. Gromadź swój potencjał, inwestuj w nową wiedzę, w nieruchomości, w długoterminowe projekty. Zapewni ci to nowe źródło dochodu. Jeśli tylko zechcesz, to wewnętrznie możesz zmienić się na lepsze. Saturn zachęci cię do poważnej terapii.

Wodnik
Musisz przygotować się na zmianę. Oznacza to zakończenie jednego cyklu życia i początek nowego. W tym okresie zamkniesz za sobą coś ważnego i nie wrócisz do tej przeszłości przez długi czas. Możesz chcieć cofnąć się w czasie, ale nie będziesz w stanie tego zrobić. Twoje życie zostanie odnowione. Być może pomyślisz o przeprowadzce do innego kraju. Zastanów się, co było w twym życiu 30 lat temu, bo teraz ten aspekt może powtórzyć się. Możesz zacząć szukać nowego sensu w swoim życiu. Zobaczysz przed sobą nowe możliwości dla siebie i będziesz zastanawiał się, dlaczego wcześniej tego nie widziałeś. Saturn może przynieść ze sobą rozstanie, zmianę, samotność. Możesz otworzyć jakiś biznes, w którym będziesz liderem. W tym roku otrzymujesz świadectwo dojrzałości. Możesz stać się poważniejszy, bo sam los wezwie cię do konserwatyzmu. Staniesz się bardziej odpowiedzialny. Jeśli chciałeś coś rozpocząć, to działaj, a los ci w tym pomoże.

Ryby 
Zanurz się w swoją głębię. Będziesz musiała Rybo poznać siebie pod różnymi kątami. Ludzie będą patrzeć na ciebie, jak na mentora. Możesz zostać trenerem małej grupy. Twoja osobista karma przypomni ci o sobie, co może prowadzić do niezależności i do fatalnych decyzji. Bardzo mocno poczujesz presję okoliczności. Pracuj bardzo dokładnie nad swoimi indywidualnymi programami, aby złagodzić presję tych okoliczności. Wiele Ryb będzie musiało przejść terapię, aby zrozumieć, co dalej ze sobą zrobić. W tym okresie będą również pokazywać się powiązania karmiczne i przeszłość. Los będzie nieustannie powracał cię do miejsc, z których wyrosły twoje marzenia lub gdzie zostały niedokończone dialogi. Być może odzyskasz swoje dokumenty. Uważaj, aby nie stracić czegoś ważnego. Los zmusi cię do świadomego pozbycia się czegoś. Otworzy się przed tobą nowa strona życia i będziesz musiała Rybo zdecydować co zostawić. Wszystko, co zrobisz w ciągu dwóch lat, wszystko to wpłynie na twoją przyszłość, będzie miało bardzo poważne konsekwencje. Te lata przyniosą izolację. Możesz spędzać więcej czasu sama ze sobą. Mogą ustąpić choroby przewlekłe, więc zwróć uwagę na swoje zdrowie.

Przygotowujemy serię książek o Saturnie. Rozpoczynamy eksplorację tej planety, aby nauczyć się właściwie budować relacje z rzeczywistością.

OFERTA

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułSaturn Zmienia Znak- cz. 1/Wszystko w Naszej Książce!
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 18 grudnia 2020
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.