Selene jest fikcyjną planetą, ale ma wpływ na ludzi. Jest to fikcyjna planeta, która wyznacza perygeum Księżyca lub najbliższy Ziemi punkt na orbicie Księżyca. Punkt ten oznacza mądrość, cnotę i otwiera nowe możliwości dla ludzi. Wszystko w naszym życiu jest energią, a energię tę można opisać za pomocą matematyki. Obliczenia matematyczne mogą wskazać, która energia będzie dominować w danym momencie.
Selene jest planetą fikcyjną, która wskazuje jaki rodzaj pozytywnej energii należy kultywować, pielęgnować w sobie, aby osiągnąć nowy poziom świadomości. Selene przejdzie 14 kwietnia do znaku Barana i zostanie w nim do 15 listopada 2023r., co oznacza, że Wszechświat wymaga odwagi i podejmowania ryzyka, a także umiejętności bycia liderem. Selene wskazuje, jaką energią musimy nasycić naszą świadomość, aby osiągnąć nowy poziom; przygotowuje nasze Dusze do nowego skoku kwantowego. Również Selene wskazuje, w jaki sposób łatwiej będzie pokonywać przeszkody.
Selene w Baranie mówi: „Bądź pierwszym, weź się w garść i nie narzekaj na życie! Pokaż siłę swojego pragnienia, idź po nią a otrzymasz ją!”
Selene w Baranie rodzi nowych liderów i bohaterów. Radzi, abyśmy zmienili swoje podejście do słabości. Nie powinniśmy walczyć ze swoimi słabościami za pomocą siły, tylko poprzez dążenie do ich zrozumienia. Kategorycznie silni nie powinni obrażać słabych, w takim przypadku może zostać zawiązany silny negatywny węzeł karmiczny, który stworzy przeszkody w drodze do sukcesu. Selena radzi, by zwrócić uwagę na swoje ciało, jakie mamy odczucia, jak się czujemy w swoim ciele? Czy jesteśmy gotowi na pracę ze swoim ciałem, które jest naczyniem dla naszych emocji? Ciało przechowuje wszystko to, co wrzucamy do swojego Cienia. Męczy się nosząc w sobie nasz Cień, więc choruje. Jeśli pracujemy ze swoim Cieniem, uwalniamy ciało od chorób i bólu.

Baran – musisz zmienić swoje spojrzenie na wiele spraw i rozwinąć zaufanie do świata. Ten czas mówi: „Zwróć uwagę na to, że lepiej jest pomagać innym, bo są ludzie, którzy przeżywają ciężkie chwile. Zostań nauczycielem, pomocnikiem, motywatorem tych, którzy są słabsi„. Możesz dać innym nadzieję. Napełnij się energią mądrości, naucz się patrzeć na życie realnie, a nie pod presją swoich frustracji.

Byk – powinieneś oczekiwać zmian, ale przede wszystkim musisz zrobić porządek w swoim życiu. Jest to czas nowego porządku, nowych statusów, nowych zasad. Wszechświat rozdaje teraz nowe role, a ty jaką rolę wybierzesz dla siebie? Być może zmienisz swój stan cywilny, być może zmienią się twoje zainteresowania i kierunek twórczy. Marzenia mogą się spełnić, jeśli potrafisz wyznaczyć sobie cel i utrzymać kurs, nawet jeśli jest to trudne.

Bliźnięta – zbliża się ważny etap w twoim życiu. Twoje rodowe żeńskie energie są aktywowane. Powinieneś wykonać praktyki wdzięczności dla kobiet z twojej rodziny i pierwszych pokoleń. Będziesz wspierany we wszystkich sprawach. Zwróć uwagę na to, jak działa na ciebie żeńska energia rodowa; jeśli masz z nią konflikt, to powinieneś uzdrowić konflikt w sobie. Będzie to korzystne dla twego sukcesu, ciała i partnerstwa.

Rak – powinieneś rozważyć stworzenie nowej linii zawodowej. To, co już odchodzi, staje się na tym etapie niepotrzebne i zbyteczne. Przystąp do tworzenia czegoś nowego. Jest to czas na przemyślenie przeszłości, zagłębienie się w swoją przeszłość, aby zrozumieć, jaką rolę odegrały pewne sytuacje, ludzie i okoliczności. To czas na ponowne rozważenie roli, jaką odegrałeś w przeszłości, ponieważ przyszłość przygotowuje cię do nowej roli. To czas na pauzę, a potem na zmianę kierunku.

Lew – twój Anioł przygotowuje ci najpiękniejszy scenariusz życia, ale jest jeden warunek – pracuj nad swoimi kompleksami, zanurz się w wiedzy, znajdź nowe formy komunikacji. Dużą rolę odegra kreatywność i hobby, więc zacznij się rozwijać już teraz. W przypadku gdy w twojej karmie osobistej, w twojej podświadomości nie ma trudnej karmy, będziesz miał szansę spotkać na swojej drodze wspaniałego partnera. W przypadku gdy masz trudną karmę, powinieneś przepracować Analizę Podświadomości.

Panna – stoisz przed wyborem. Twój Anioł Stróż sugeruje, abyś zmieniła coś w swoim życiu, przerobiła podejście do swojej pracy, zrozumiała kim jesteś w rodzinie, a wtedy otworzą się przed tobą nowe drogi współpracy. Możesz dodać kilka elementów do swojej pracy, zmienić podejście do pracy, a wtedy otworzą się nowe drzwi, do nowego świata. Otworzą się przed tobą nowe perspektywy.

Waga – uaktywni się twój Eros, a oznacza to, że życie zabłyśnie dla ciebie nowymi kolorami. Będziesz chciała żyć, oddychać świeżym powietrzem, tworzyć nowe i cieszyć się estetyką. Twój zaczarowany Anioł poleca ci życie, dawać życie i nadawać życiu nowy sens. Wybierz kierunek dla swojej nowej energii. Uświadom sobie, jak cenna jesteś dla siebie. Twoje życie jest ważne i potrzebne, tylko ustal jego cenę.

Skorpion – wyznacz cel i wygraj. Możesz teraz pokonać rodzinne wzorce i zasady. Musisz wypełnić swój cel energią, przepracować swoje lęki i obawy, które odziedziczyłeś po swoim rodzie. Otwórz się na nowe horyzonty, czytaj więcej, zastanów się, w jaki sposób możesz stać się zwycięzcą wszystkich karmicznych schematów. Możesz zamknąć te dialogi, których już nie potrzebujesz, stać się nauczycielem dla samego siebie.

Strzelec – nie patrz na świat przez okulary materii. Materia, która jest stała, wyraźna i widoczna może nie być pomocna. Postaw na rozwój duszy, a powinna zrozumieć wartość świata niewidzialnego. Ucz się czegoś nowego, nauk świętych, ucz się być wypełnionym innymi wartościami. Stań się cieplejszy dla innych ludzi, wybaczaj ich słabości. Jest to teraz twoja droga i możliwość napełnienia się nową energią.

Koziorożec – teraz od ciebie zależy, czy wiele spraw uda się przesunąć w pożądanym przez ciebie kierunku. Los będzie aktywny w tym okresie; jest to głębokie zjawisko, które jest kształtowane przez twoje relacje ze światem zewnętrznym i wewnętrznym. Musisz zrozumieć, które archetypy nakazują ci dane zachowanie. Musisz zrozumieć swój związek z ojcem i zacząć budować nowy związek ze światem zewnętrznym. Wszystko, co spotka cię w tym okresie, będzie wynikiem twojego punktu widzenia, więc wciąż masz możliwość, aby coś zmienić, wybaczyć komuś i zrozumieć.

Wodnik – teraz przechodzisz przez punkt karmy, więc będą ważone twoje czyny, myśli i dążenia. Otrzymasz nowy bilet na Życie, ale dopiero po przejściu przez Sprawiedliwość Wszechświata. Warto zadać sobie pytania: w co wierzyłeś, jak traktowałeś innych, jaka jest twoja wartość? Teraz jest czas na przepracowanie swoich błędów, traum, odrzucenia czegoś. To czas na zrozumienie swoich zachowań.

Ryby – masz okazję rozpocząć nową drogę, nowy biznes, nowy związek, dokonać całkowitej transformacji i zapomnieć o przeszłości. Los oferuje całkowite oczyszczenie przeszłości, zamknięcie za sobą wszystkich drzwi, bo nie ma tam już żadnych zasobów. Przyszłość nawołuje do poszukiwań czegoś nowego i ciekawszego. Nie bój się poznawać nową wiedzę, wchodzić w nową społeczność.

Możesz zamówić Horoskop Anielski, Analizę Podświadomości a także przyjść na grę transformacyjną: Przesłanie Selene w Terapiach Planetarnych.

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 11 kwietnia 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 12 kwietnia 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.