Zaćmienie Słońca 25 października może przynieść nam karmiczne uzgodnienia. Wiele osób już pracuje ze swoimi archetypami, zagłębia się w Analizę Podświadomości i zaczyna wchodzić w nowe twórcze energie. Zaćmienie to przynosi urealnienie karmicznych archetypów, nowe zrozumienie i akceptację siebie. Co najważniejsze, może przynieść nowe kanały energii, dać szansę na to, że coś się wzmocni a coś osłabi. Wszyscy będziemy mieć okazję zrobić to świadomie, dlatego warto zajrzeć do swojej Analizy Podświadomości, abyśmy mogli z nią pracować na spotkaniu indywidualnym.
Porządek świata się zmienia, a wraz z nim nasze spojrzenie na życie. Nasze cele się zmieniają. Astrolodzy uważają, że cele, które zostały wyznaczone w 2004 roku, mogą się teraz zintensyfikować lub przejść selekcję. Mamy do czynienia z nową falą redystrybucji energii i zasobów. Zmienią się zasoby i inwestycje.
Zapraszam na reset…
To ważny punkt zwrotny w naszym życiu i rozwoju. Wybory, których dokonamy, będą dla nas bardzo ważne i zamkną niektóre drzwi, a otworzą nowe. Będzie można przeformatować swój los na 9 do 18 lat.
Podczas spotkań terapeutycznych zmieniamy swoje pole informacyjne, łączymy się z nowymi archetypami, znajdujemy nowe rezerwy energetyczne. Jeśli wiosną ustaliliśmy ważne cele w swoim losie, to otrzymamy wiedzę na temat ich modyfikacji. Zmienimy podejście do siebie, do swojego losu.
25 października czeka nas Zaćmienie Słońca, które pomoże nam w rozpoczęciu pewnych procesów w naszym życiu. Będzie to początek nowego programu, będą to nowe scenariusze.
A w listopadzie czeka nas Zaćmienie Księżyca, które pokaże, w jaki sposób będziemy musieli przeorganizować swój wewnętrzny świat, otworzyć się na nowe archetypy i szukać kontaktu ze swoim Cieniem.

Baran
Przedstawiciele tego znaku mogą dokonywać redystrybucji zasobów, odkrywać nowe pole energii. Trzeba wykazać się hojnością, umiejętnością dzielenia się czymś nowym, bo mogą przypomnieć sobie o długi karmiczne natury finansowej wobec ludzi, a nawet wobec państwa. Nastąpi reset przeszłości i podświadomych programów poprzez kryzys. Można będzie odkryć dziedzictwo karmiczne poprzez własnych krewnych, poprzez programy przodków. Te dusze, które były nieaktywne mogą wnieść nową energię. Staraj się Baranie unikać negatywnych emocji, neutralizuj zazdrość, lęk i upór. Negatywne emocje mogą sprawić, że w twoim losie pojawi się kompleks przegranego, który będzie tylko cierpiał i przegrywał, a to oznacza, że trudno będzie ci dostrzec możliwości, które otworzą się przed tobą, ale już w nowy sposób.

Byk
Sam los prowadzi cię do czegoś nowego i interesującego, możesz to odbierać jako otwieranie nowych drzwi, które przeprowadzą cię przez napięcie do czegoś dobrego. Wyruszasz w poszukiwaniu swojego szczęścia, wyznaczasz nowe cele, rozwijasz swoje uczucia. Zanurz się w twórczości. Być może będziesz musiał zmierzyć się z tajnymi wrogami, którzy będą ci zazdrościć, przekierowywać twoją energię. Dokonaj wyboru w swoim życiu, zdecydowanie odrzuć to, co ciągnie cię w dół i hamuje twój rozwój. Trzymaj się tego, co pomaga ci iść w górę i daje energię pewności siebie.

Bliźnięta
Mogą się zmienić twoje warunki pracy, życia i zamieszkania. Możesz zmienić miejsce zamieszkania lub pracy, zacząć robić coś nowego i ciekawego. Otwórz drzwi do nowych aktywności. Pojawią się znaczące, nowe kontakty i relacje w pracy. Być może zdecydujesz się na rozpoczęcie z kimś nowego biznesu lub znajdziesz miłość w pracy. Zadbaj o swoje ciało i pielęgnuj je. Weź odpowiedzialność za własne zdrowie. Mogą zakończyć się ważne programy karmiczne, a dzięki temu będziesz mógł odbudować swój los. A w jaki sposób? Tego dowiesz się podczas terapii- gry transformacyjnej ZAĆMIENIE 2022 (opis terapii na końcu artykułu).

Rak
Musisz skupić się na pozytywnych emocjach. Dzieci będą twoimi pomocnikami lub być może będziesz musiał odreagować kilka ważnych momentów związanych z dziećmi. Aktywują się jakieś relacje – powrócą stare znajomości lub już istniejące umocnią się. Jeśli jesteś w związku, możesz przepracować swoją karmę, swój Cień i oczyścić swoje emocjonalne śmieci. Jest to również czas, kiedy poprzez swoją działalność możesz zyskać popularność. Będziesz miał siłę, by zrobić coś nowego. Możesz tworzyć i rozsiewać ziarna nowego. Wir Zaćmienia wciągnie cię do nowej aktywności.

Lew
Masz szansę umocnić swój ród, relacje rodzinne – wszystko będzie dotyczyło energii rodu i rodziny. Możesz coś wzmocnić w związku lub możesz to zniszczyć, a Zaćmienie pozwala na jedno i drugie. Możesz też wziąć ślub, złożyć wniosek o rozwód, kupić mieszkanie lub je sprzedać. Przygotuj ważne dokumenty, które pomogą ci wzmocnić się w pracy lub w innych ważnych sprawach. Poczujesz przypływ nowych sił, poszerzysz pole działania, wzmocnisz swój autorytet, oczyścisz swoją przestrzeń. Może pojawić się aspekt twojej własności. Przyjdzie propozycja pracy online, która będzie generować twój dochód.

Panna
Dokonujesz restartu na polu informacyjnym – możesz aktywować wszelkie dodatkowe zasoby i energie. Podejmiesz decyzje, które będą ważne przez bardzo długi czas. Te decyzje będą wpływać na twój los nawet przez 9 lat. Ucz się języka obcego lub rozpocznij kurs prawa jazdy, kup samochód, pożegnaj się ze starociami. Ważne jest to, że przed twoimi oczami tworzą się nowe plany i możliwości. Przyjaźnie będą bardzo ważne, ponieważ możesz zbudować nowy model biznesowy lub strategię z jednym ze swoich przyjaciół. W tym okresie możesz kupić nowy samochód.

Waga
Czeka cię wyrównanie w dziedzinie informacji i kanałach finansowych. Zmienisz spojrzenie na to, w jaki sposób pieniądze przychodzą i odchodzą. Będziesz pracowała nad nowymi perspektywami, możliwościami finansowymi. Pojawi się nowe źródło dochodów i nowe perspektywy. Ktoś zaproponuje ci przejście na nowy poziom finansowy. Twoje poczucie własnej wartości poprawi się podczas Zaćmienia; w tym samym okresie mogą pojawić się inwestycje i wydatki, np. możesz coś dać lub sprzedać. Będzie to z korzyścią dla ciebie. Przejrzyj swoje finanse dzięki naszej terapii ZAĆMIENIE 2022 (opis terapii na końcu artykułu).

Skorpion
Zaćmienie bardzo mocno na ciebie wpłynie, napełni cię nową jakością. Otworzysz przed sobą nowe drzwi, i nie ma znaczenia ile masz lat – pomyśl o samorealizacji! Przyjrzyj się temu, w jaki sposób widzisz siebie, co chciałabyś odkryć i jakie zmiany planujesz wprowadzić w swoim życiu. Przed tobą otwiera się jakiś potencjał, nowe życie. Możesz nawet zmienić swój wygląd, a wszystkie zmiany będą dla ciebie korzystne. Jeśli coś postanowisz, to nie odpuszczaj, trzymaj się swojej decyzji. Czas zrezygnować z tego, co nie przynosi postępu, z każdego związku, w którym nie znajdujesz rozwoju lub z biznesu, który nie przynosi dochodów.

Strzelec
Przypomni o sobie przeszłość, z pewnymi obowiązkami – karmiczne obowiązki, zobowiązania lub przysięgi zawisną nad twoim losem. Czas na opłacenie rachunków i zamknięcie długów. Być może powinieneś spłacić swój dług i zadbać o edukację lub zainwestować w siebie. Poczujesz, że zamykają się za tobą jakieś ważne drzwi. Będziesz mógł uwierzyć w swoją przyszłość i poczuć, jakie miejsce możesz zająć w społeczeństwie. Osiągniesz nowy poziom, złapiesz szczęście i odpowiednio rozdysponujesz energię. Relacje mogą się zmieniać. Ponadto ujawnią się nowe rodowe tajemnice lub będziesz mógł odbudować swój Cień. Jeśli chcesz się przenieść, zmienić swoje życie, wprowadzić zmiany, to teraz wszystko jest możliwe – zmieni to twoje programy karmiczne.

Koziorożec
W społeczeństwie nastąpi restrukturyzacja – zaczniesz inaczej budować relacje z ludźmi. Twoja Misja i moc Nadświadomości otwierają się przed tobą. Możesz przestawić swoje cele, znaleźć w sobie siłę do rekonstrukcji starych celów lub poczuć, kto najbardziej cię potrzebuje. Zwrócisz się do przyszłości. Twoje cele i intencje pomogą aktywować umiejętności. Możesz też rozpocząć jakąś aktywność przez internet, poszukać nowej przestrzeni dla swojego rozwoju, zaktualizować niektóre cele w przestrzeni wirtualnej. Możesz wprowadzić nowe projekty, które przyniosą ci dochód i popularność, a także zbliżą cię do tych, którymi będziesz zainteresowany.

Wodnik
W twoim losie nastąpi zmiana statusu. Te kwestie, które ciągnęły się zbyt długo, mogą teraz znaleźć się na linii i będą wymagały rozwiązania. Można będzie zmienić pracę, karierę, ale wszystkie cele powinny być zmieniane krok po kroku, a nie od razu. Być może uda ci się rozwiązać niektóre kwestie związane z nieruchomościami. Jeśli zdecydujesz się rzucić pracę, zastanów się, gdzie możesz się przeprowadzić. W przypadku, gdy chcesz odkryć swoje talenty, zrób na początku za pomocą małych kroków. W twojej przestrzeni rodzinnej zajdą zmiany – ktoś może się urodzić lub odejść, a może po prostu uporasz się ze swoim lub czyimś rozwodem. Pojawią się problemy z osobami, które są od ciebie starsze. To czas restartu świadomości, jeśli przyjdziesz na terapię ZAĆMIENIE, to dowiesz się, na jakich punktach skupi się twoja świadomość.

Ryby
Otwierają się przed tobą drzwi do nowego świata, będziesz musiał całkowicie zrezygnować z przeszłości, zakończyć myślenie o przeszłości i zresetować, aby przeszłość nie miała już na ciebie wpływu. Zacznij na nowo oceniać swoje możliwości. Sporządź ważne dokumenty, które przyniosą lub zwiększą twoje dochody. Pojawi się okazja do zmiany celu, nowych planów, które mogą dotyczyć podróży po kraju lub wyjazdu za granicę. Zmiana nastąpi również w życiu twoich dzieci. Zaćmienie zrestartuje twoje życie i życie twoich bliskich, otworzy nowe drzwi, a wraz z nimi, da możliwości.

Terapia Gra Transformacyjna ZAĆMIENIE 2022

Zapraszam na indywidualną grę terapeutyczną ZAĆMIENIE 2022, która zanurzy Cię w świecie pięciu żywiołów, przyniesie Ci świadomość nowego i otworzy bramę transformacji. Otrzymasz porady od run i meta-kart. Zobaczysz, jak może działać pole informacyjne – ono wskaże Ci to, co musisz zmienić w swoim życiu i w jaki sposób możesz przenieść swoją uwagę na coś nowego, ważniejszego i bardziej przydatnego. Zobaczysz, gdzie zaczynają się korzenie Twojego rozwoju i ewolucji oraz nowe możliwości, dzięki którym możesz rozkwitnąć. Uruchomisz przepływ nowych informacji, które przekształcą Twój Los. Zakończysz destrukcyjne i martwe programy, a zregenerujesz to wszystko, co jest wartościowe. Ty sam/a, dzięki temu restartowi możesz pomóc nowym możliwościom wejść do Twojego życia.
Będziemy pracować z:
> Twoim potencjałem karmicznym; jeśli nie zrobiłeś/aś dla siebie Analizy Podświadomości, to zrób ją, a będziesz mógł/a wejść w swoje życie jeszcze głębiej. Zrozumiesz swoje myśli, pomysły i sens tego, co robisz w swoim życiu.
> Twoim potencjałem twórczym – dokąd prowadzi Cię życie i dzięki czemu się spełniasz.
> Twoim Potencjałem Materialnym, czyli z tym, co może pomóc Ci w rozwoju w świecie materialnym i co pomoże Ci stworzyć pole bezpieczeństwa.
> Twoim materiałem Cienia, czyli zejdziesz do podziemnej sfery Cienia, która pokaże Ci to, co jest ukryte, co nie zostało jeszcze uświadomione.
> Twoim transformacyjnym potencjałem, który pomoże Ci osiągnąć kolejny poziom.

Przyjdź! Czekamy na Ciebie w dniach od 23 do 28 października!

kontakt@emma-lange.pl

Terapia jest płatna.  Czas trwania – 120 minut.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 14 października 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 15 października 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.