Jowisz pozostanie od 26 maja do 9 czerwca w znaku Bliźniąt, a to oznacza, że w polu informacyjnym nastąpi restrukturyzacja. Będziemy zwracać uwagę na nowe pomysły. Przyniesie dużo zamieszania, ale także komunikację, randki i podróże. Być może będziemy musieli wyznaczyć poważne cele w zakresie ekspansji. To czas eksperymentów, w rodzinie mogą nastąpić zmiany, kontakty mogą się rozszerzyć, mogą spełnić się pragnienia, które były w zarodku. Możemy także spotkać wpływową osobę. Poszerzajmy swoją przestrzeń informacyjną, pomoże to w przyszłości poszerzyć możliwości. Warto też być optymistą.
Jowisz w Bliźniętach nie zawsze będzie się dobrze czuł, co oznacza, że ​​energia będzie się zmieniać w zależności od aspektów. Możemy gromadzić energię poprzez pisanie, wprowadzanie nowych pomysłów do swoich działań, komunikację i wymianę opinii, poprzez filozofię i optymizm. Plotki również podniosą tę energię. Zwróć uwagę na to, która twoja rola nie odpowiada danemu czasowi, np. jesteś nauczycielem, który lubi nosić szaty króla, więc zadaj sobie pytanie, jakiej roli w sobie nie lubisz… Masz teraz czas, aby tę rolę zmienić, zrozumieć jej znaczenie.
Okres ten pomoże przywrócić rozproszone i zapomniane części siebie. A dlaczego konieczne jest odnowienie wszystkich części siebie? Aby pozyskać więcej ludzi o podobnych poglądach, wchodź w interakcję z większą liczbą ludzi i bądź otwarty na nowe możliwości, na ewolucję. Konieczne jest zaktualizowanie poziomu myślenia, a otworzy się to w konkretnym Domu, w którym będzie zlokalizowany Jowisz. Zadawaj sobie nowe pytania, myśl o pomysłach, włącz wyobraźnię, bo to wszystko pomoże ci prawidłowo zarządzać energią, którą wysyła Niebo.
Jeśli wypracujesz tę energię, będziesz mniej podatny na wpadnięcie w pułapkę własnych form mentalnych, będziesz mógł wydostać się ze swoich ograniczeń, a wtedy łatwiej będzie ci uzyskać synchronizację z tym, czego potrzebujesz.
Włącz w proces naukę; być może chciałeś nauczyć się nowego języka, ale sobie tego odmawiałeś, a może od dawna chciałeś wyrazić swoją opinię i bałeś się krytyki? Teraz możesz zaprzyjaźnić się z nowym zawodem, ideą, osobą, szansą, która przyniesie ci zmianę w osobistym rozwoju.
Energia tranzytu przyniesie ze sobą restrukturyzację powiązań w obrębie społeczności czy rodziny. W rodzie mogą znajdować się ludzie, którzy nie są z nami powiązani energetycznie, którym obce są nasze koncepcje rodowe, więc trzeba nauczyć się je rozumieć, ustalić wspólny język. Ci ludzie mogą być „zbyt egzotyczni” dla karmy naszych przodków.
Również w indywidualnych karmach może nastąpić osłabienie energii pomiędzy strukturami, np. Persona stanie się bardziej elastyczna, Cień stanie się bardziej oczywisty, Eros stanie się optymistą, a Jaźń stanie się otwarta, co może doprowadzić do nowego zrozumienie szczęścia. Życie skonfrontuje nas z eksperymentami, abyśmy mogli głębiej zrozumieć siebie.

📣 Proszę czytać wskazówki dla swojego Znaku Słonecznego, Księżycowego i Ascendentu...

BARAN
Poszerzanie możliwości informacyjnych i wpływów. To odnowienie powiązań i kontaktów, coś się zmieni w sferze twych braci i sióstr – możesz poczuć karmiczną więź ze swoimi dziećmi. Możesz spotkać ludzi, którzy udzielą ci ważnych rad. Wykorzystaj ten czas na naukę nowych umiejętności, jak prawidłowa komunikacja, słuchanie drugiej osoby i zrozumienie jej intencji. Możesz także zaangażować się w plotki, próżność i dużo energii zostanie wydanej na drobiazgi, które odwrócą twoją uwagę. Masz teraz możliwość pogłębienia swojego zawodu. Powiązania karmiczne staną się bardziej aktywne i przyniosą ci możliwości. Spróbuj poszukać swojego przeznaczenia korzystając z internetu. Ten czas zmusi cię do przystosowania się do różnych okoliczności, nauczenia się prawidłowego wyznaczania celów i priorytetów. Dyscyplina będzie kluczem do twojego sukcesu. Musisz poddać się ciężkiej próbie pod hasłem „nie szkodzić”, dlatego powinieneś znaleźć sposób na swoją agresję, nie wylewać ją na innych ludzi.

BYK
Spójrz na swój Cień, tam znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. To, co kryje się w Cieniu, pomoże ci zyskać stabilność, pewność siebie i zobaczyć, co ci pomaga. Warunki finansowe mogą się zmienić, więc staraj się oszczędzać – kupuj tylko to, czego potrzebujesz. Unikaj impulsywnych wydatków. Możesz pogłębić swoją wiedzę, nauczyć się czegoś nowego, co pomoże ci w zawodzie. Teraz ta wiedza może nie przyniesie radykalnej poprawy, ale później, za rok, będziesz mógł się nią pochwalić. Niebo prowadzi cię w kierunku nowych możliwości, które przyniosą ze sobą poprawę w dziedzinie finansów. Powinieneś pomyśleć dwa razy, zanim wydasz pieniądze. To, co było iluzją, nierealne, opuści twoje życie, pozostanie tylko to, co prawdziwe. Zaangażuj się w realizację projektów, które są realne i zrozumiałe. Nie wszystkie procesy nie będą przebiegać tak szybko, jak byś tego chciał. Najlepsze przyjdzie na końcu.

BLIŹNIĘTA
Nastąpią zmiany, zmiany w głębi twoich archetypów. Będziesz miał możliwość wpływania na bliskich. Możesz zrozumieć, jakie są twoje zasoby, znaleźć kompromisy z bliskimi. Twoja osobowość może się zmienić, zwiększy się jej siła, np. nauczysz się technik wdzięczności, które pomogą ci zbliżyć się do kogoś ważnego. Jowisz sugeruje przyjrzenie się swojemu ciału, ponieważ to, co znajdujące się w Cieniu, może zmienić twoje ciało. Ten czas zmierzy cię tą samą sprawiedliwością, jaką mierzysz innych ludzi. Zwróć uwagę z jakich energii stworzony jest twój talizman Szczęścia? Z jakich powodów bierze się twoja energia szczęścia? Czas tranzytu można wykorzystać na konstruktywne dialogi, przyznanie się do błędów, kompleksów i błędnie użytych słów. Działaj szybko, jeśli masz z kimś konflikt, to staraj się go szybko zamknąć i nie eskalować.

RAK
Zadanie poszerzania tego, co niepoznane i tajemne, głęboka praca z własną podświadomością. Otwórz się na potrzeby swojej Duszy, odkrywaj siebie, poddawaj się terapiom, praktykom energetycznym, pracuj ze swoim talizmanem. Musisz odkryć w sobie nowe źródła energii, zanurzyć się w swoją Duszę. Możesz pracować nad poczuciem winy, wstydu, nad rodziną i krewnymi. Możesz wpływać na całą rodzinę. Również w tym okresie mogą pojawić się różnego rodzaju ograniczenia, programy rodowe. Możesz w sobie zmienić. Nie powinieneś wchodzić w tajemne relacje, ponieważ mogą one później nadwyrężyć twoje nerwy. Pożegnasz się z toksycznymi myślami. Wszechświat zaprasza cię do badania potrzeb swej duszy, marzeń, wyższego celu. Będziesz musiał odpowiedzieć sobie na pytanie – po co żyję? Wprowadź spokój do swojego życia, bo to doprowadzi do przejścia na nowy poziom harmonii. Wiedza, którą zdobędziesz w tym okresie, pomoże ci w rozwoju.

LEW
Poszerzysz grono znajomych, zyskasz uznanie, spełnisz swoje pragnienia. Będziesz pracował przez internet i jeśli chcesz znaleźć się w ruchu postępu, możesz stać się autorytetem. Powinieneś szukać ludzi o podobnych poglądach, inwestować swoją energię tam, gdzie jesteś szanowany, rozpoznawany i postrzegany jako lider. Mogą pojawić się osoby o podobnych poglądach, które będą tobą zainteresowane. W tym roku powinieneś skupić się na celach długoterminowych, ustalić priorytety swoich obowiązków i unikać wszystkiego, co stanie ci na drodze jako przeszkoda. Odważnie otwieraj drzwi, a wtedy zostaniesz zauważony. W przeciwnym razie, jeśli wniesiesz do wspólnoty swoje kompleksy, będziesz zawiedziony. Jest nad czym myśleć i nad czym pracować. Zamień swoje aspiracje w osiągnięcia i rezultaty, a wtedy poczujesz się lepiej. W tym okresie możesz łatwo przepracować traumy i sercowe smutki.

PANNA
Zaprezentuj swoje nowe umiejętności w pracy. Okaż zaangażowanie swojemu rzemiosłu, a twoje hobby może stać się zawodem. Jeżeli chcesz rozwinąć swój biznes, to śmiało, rozwijaj! Niektórzy z was będą rozwijać swoją karierę, niektórzy skuszą się na władzę. Jeśli poszerzysz pole działania, będziesz więcej pracować, ale też więcej dostaniesz. Świetny rok na awans. Możesz uzyskać pasywny dochód. Możesz liczyć na wsparcie podobnie myślących osób, masz szansę zyskać większy szacunek. Naucz się ufać, ale nie należy podchodzić do wszystkich zbyt otwarcie, należy podchodzić mądrze. Jeśli dana osoba została przetestowana przez czas i okoliczności, wzmocnij relację. Odwaga jest teraz twoim kluczem do sukcesu.

WAGA
To podróż za granicę; otwierają się przed tobą horyzonty komunikacji z innymi ludźmi, którzy mogą wnieść coś ciekawego do twojego życia. Jeśli zastanawiasz się, jak rozpocząć pracę, otwiera się przed tobą szeroki wachlarz możliwości. Jeśli podejmiesz się długoterminowego projektu, nie pożałujesz. Rozpocznie się dla ciebie czas cudów, kiedy wszystko samo się ustabilizuje, otwierając przed tobą szerokie horyzonty. To świetny czas, aby szukać odpowiedzi w mądrych książkach i naukach. Jeśli chcesz się uczyć, Wszechświat ci pomoże. Możesz także wyjechać za granicę, ale tylko wtedy, gdy jesteś pewien języka i możliwości. Jednocześnie będziesz musiał porzucić jakąś starą sytuację, która być może nie została do końca rozwiązana, ale musisz zacząć żyć inaczej, opracowując strategie na swój własny sposób. Będziesz mógł poszerzyć granice wszystkich swoich pragnień.

SKORPION
Otrzymasz możliwość wyjścia z trudnych sytuacji, zdobycia nowego doświadczenia, uzasadnionego ryzyka, zaktualizowanych rozwiązań. Tego czasu nie można nazwać łatwym, ale jest orzeźwiający, pomaga znaleźć odpowiedź na stres i lęki. Jowisz nie jest najlepszym asystentem w awansie zewnętrznym, ale warto popracować nad problemami wewnętrznymi, aby przejść na wyższy poziom. Znajdź spokojny przystań dla siebie, abyś mógł na czas przetworzyć informację. Będziesz w stanie połączyć się ze swoją intuicją, zanurzyć się w emocjonalną głębię, ale będziesz musiał przejść przez reakcje obronne, stanąć twarzą w twarz ze swoimi wewnętrznymi demonami. Tylko w ten sposób będziesz mógł powiedzieć, że wykorzystujesz prawidłowo energię tego okresu. Twoje szczęście polega na zdjęciu pancerza. Zaangażuj się w większe programy, jak opieka holistyczna lub terapia integracyjna. Zyskasz możliwości zdobycia pasywnego dochodu.

STRZELEC
Masz okazję poznać swoją Personę lub przepracować sytuacje związane z Partnerstwem. Pamiętaj tylko, że partnerstwo może okazać się negatywne i zostawisz kogoś, kto ci nie odpowiada. Jeśli chcesz nawiązać nowy związek, powinieneś wysłuchać wszystkich rad płynących ze świata zewnętrznego i rozważyć sytuację jako całość. Podchodź do relacji z różnych punktów widzenia, obserwuj. Dla niektórych relacje mogą się zakończyć z powodu pojawienia się konfliktów. Wybierz relacje, które rezonują z twoim wewnętrznym światem. Jeśli jesteś już w związku lub współpracy, naucz się kompromisów, otwarcie komunikuj i bądź gotowy na nowe pomysły. Buduj swój biznes, biorąc pod uwagę życzenia swoich klientów.

KOZIOROŻEC
To nowy czas, w którym będziesz pogłębiał swoją wiedzę związaną z pracą, zanurzysz się w mistrzostwie, pomyślisz o otwarciu własnego biznesu, ale będziesz musiał zmienić swoją codzienność. Powinieneś także poszerzyć swoją wiedzę i zrozumieć, czego tak naprawdę potrzebujesz. Naucz się budować relację ze swoim ciałem, badaj swoje emocje i ich wpływ na ciało. Zmień swoje nawyki, codzienną rutynę, idź do gabinetu masażu lub kompleksu sportowego. Trzeba dojść do siebie poprzez usuwanie blokad w ciele. Jowisz pogorszy te sytuacje w pracy, które będą wymagały zmiany, dlatego jeśli dojdziesz do kompromisu, możesz odbudować swoją karierę, otworzyć się na nowe ścieżki rozwoju i samoakceptacji. Twoim celem jest działanie w najlepszym interesie organizmu. Zwróć także większą uwagę na zwierzęta domowe; kupując zwierzę, powinieneś solidnie rozważyć tę decyzję. Poza tym jest to czas przebudowy własnych rytmów, trzeba będzie odnaleźć rytm w pracy, w miłości, w dbaniu o swoje projekty.

WODNIK
Jowisz zaprasza cię do świata romantyzmu, komunikacji z dziećmi i zanurzenia się w kreatywności. Jeśli zmęczyła cię jakaś historia miłosna, będziesz musiał stać się obserwatorem i rozważyć dany związek. Uwolnij twórczą stronę swojego życia, wprowadź do swojego życia więcej radości, pokaż swoje najlepsze strony, zaktualizuj swój wizerunek. Czas zachęca do działania nieszablonowego, eksperymentowania z pomysłami, przemyśleniami, czerpania inspiracji i motywowania siebie na przygody. Zastanów się, co w tej chwili rozgrzewa twoją duszę? Czy jest to właściwy zawód, czy konkretna osoba? Zadawaj sobie niewygodne pytania, bo są one niezbędne, aby lepiej siebie zrozumieć. Problemem może być jedynie twój wewnętrzny egoizm. Jeśli stracisz wewnętrzną empatię, nie będziesz w stanie przyciągnąć ludzi, którzy poprowadzą cię do postępu.

RYBY
Jest to restrukturyzacja systemu rodowego, więc musi zostać uwzględniona rozbudowa. Możesz poprawić niektóre warunki swojego życia lub twoja rodzina może się powiększyć. Jeśli myślisz o przeprowadzce, Jowisz otwiera przed tobą horyzonty. Coś, co zmieni się w twojej rodzinie, stanie się nowym impulsem do zmian. To czas na organizację pracy w domu. Zastanów się nad swoim procesem myślenia, bo jeśli coś cię dręczy i ogranicza, to powinieneś spojrzeć na to z innej strony. Odwołaj się do historii swojej rodziny, która zawiera tajemnice, które należy wydobyć na powierzchnię i przepracować. Te tajemnice mogą stworzyć dla pole, które będzie przeszkadzać w osiągnięciu twoich celów. Systemy rodowe będą wymagały restrukturyzacji.

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 22 maja 2024
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 23 maja 2024
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.