Od 27 stycznia do 19 lutego – Czas stworzenia swojego KANAŁU. 
Wenus to energia ziemi, która pomoże nam połączyć się z punktami Świata Zewnętrznego. Teraz przechodzi do znaku Ryb, więc mamy szansę popchnąć do przodu swój biznes, swoje marzenia i pragnienia – możemy nadać im formę. Energia popłynie i wszystko znajdzie swoją drogę. Szybciej osiągniemy sukces, szybciej odnajdziemy możliwości. Niektórzy zechcą zdobyć nowe stanowisko, i zdobędą je. Niektórzy znajdą nową pracę… Każdy znajdzie to, czego potrzebuje.
Jeśli w tym okresie ktoś poczuje się jak nieudacznik, któremu nic nie wychodzi, to powinien zwrócić uwagę na swój Świat Wewnętrzny – zrozumieć, skąd biorą się blokady, które nie pozwalają spełniać się pragnieniom.
Należy przejąć kontrolę nad tymi przejawami charakteru, które przeszkadzają w komunikacji lub w zdobywaniu profesjonalizmu. Starajmy się być delikatni i wyrozumiali. To czas zrozumienia i harmonii. Możemy zrozumieć siebie, pogodzić się ze swoimi kompleksami, zrozumieć swoje dzieci i partnerów.
To najlepszy okres na produktywną pracę. Oddajmy się jej całkowicie, z głową! Możemy stworzyć własny wewnętrzny kanał.
Odpoczynek tylko twórczy! kreatywny. Ci, którzy są zaangażowani w twórczość, wymyślają nowe sposoby rozwiązywania swoich problemów. W tym czasie możemy położyć podwaliny pod to, co jest dla nas ważne. I nie bójmy się trudnych spraw, podejmujmy się ich, a wtedy uzyskamy wielkie doświadczenie, które uczyni nas bogatszymi.
Wszystko co teraz zrobimy, może doprowadzić nas do zmiany naszych wartości. Spojrzymy łagodniej na siebie i na innych, a to przybliży nas nowych możliwości.
Wenus jest naszym małym szczęściem – może dać sukces, ale może go też odebrać, jeśli nie będziemy asertywni, jeśli będziemy tkwić w stagnacji. Znajdziemy szczęście, jeśli wokół nas będzie ruch, jeśli sami wprawimy wszystko w ruch.

Jako terapeutka podpowiem, że w ludziach obudzą się ukryte pragnienia. Cień pokaże nową stronę, bardziej zasobną. Postarajmy się dostrzec więcej dobrych rzeczy wokół siebie, co przyciągnie nowe możliwości.
To czas na flirt, na nowy taniec z tym, co lubimy, na dialog z kimś, kogo uważaliśmy za wroga. Znajdźmy własną drogę do romantyki: piszmy wiersze, piosenki, malujmy obrazy, bierzmy udział w art-terapii.

Zagubieni będą szukać swojego Przeznaczenia. Wszechświat da nam prezenty w postaci spotkań, pomysłów, myśli, możliwości, ale tylko wtedy przyjmiemy te prezenty, jeśli będziemy otwarci, jeśli będziemy wiedzieć, jak być hojnymi dla siebie samych. Poczujemy, że cały świat żyje i ze wszystkim jesteśmy energetycznie połączeni.

Wenus w Rybach przypomina nam, że energia jest wszędzie: w każdej komórce, w każdym naszym pomyśle, w każdym dotyku. To, w co chcecie tchnąć życie, będzie żyło długo, więc życzcie sobie nawzajem wszystkiego najlepszego, pracujcie we własnej dziedzinie i wypełniajcie partnerstwo przyjemną atmosferą.

Wenus w Rybach przyniesie specjalną magię, która pomoże nam przejść trudny etap życia. Coś może się nie udać, ale jeśli będziemy sumiennie pracować, odniesiemy większy sukces. Usuńmy wewnętrzne blokady i zacznijmy głęboko oddychać, wdychając życie i patrząc na życie, jak na strumień przyjemności.

Na Jodze Twórczości pierwsza lekcja będzie poświęcona Magii używanej przez Starożytnych Celtów – lekcja będzie poświęcona Bogini Brygidzie. Ci, którzy będą z nami, mogą to wykorzystać jako subtelny rytuał, na spełnianie swoich marzeń.

Wszyscy, bardzo dotkliwie, odczujemy swoje emocje i barwy życia. Dość wyraźnie mogą przejawić się nasze uzdolnienia, ale po to, aby je zrozumieć i zaakceptować. Spójrzmy na siebie jak na arcydzieło, spróbujmy wydostać się z niewoli swoich wewnętrznych kompleksów, a uwolnimy tym samym dodatkowe rezerwy energii w naszej Duszy. Pozwólmy sobie na bogactwo, na piękno i zdrowie… Energia, która płynie obok nas, mówi: „Zanurz rękę i napij się czystej wody, pozwól sobie na to…

Uwaga!
W każdy piątek w naszym sklepie Kalendarz Biodynamiczny będzie trwała akcja ZESTAW PROMOCYJNY. Akcja ta będzie trwała od piątku do niedzieli. Wybierz interesujący Cię kurs i książkę, a dostaniesz zestaw w cenie niższej o 20 %.

A 4 lutego mamy dla Was:

24 lutego odbędą się zajęcia masterclass  ze wspaniałą artterapeutką! Nie przegap tego, ponieważ to spotkanie może pomóc Ci zmienić życie! Wkrótce napiszemy więcej na ten temat.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułBurze Magnetyczne – luty 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 29 stycznia 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.