Przeszliśmy już Zaćmienie Słońca, a teraz Niebo otwiera przed nami inne drzwi – Zaćmienie Księżyca, które nastąpi 16 maja, przyniesie nam nowe wpływy duchowe. Może przynieść nam niepokój, ekscytację, reset. Zastanówmy się, co wydarzyło się w naszym życiu 19 lat temu, jaki temat pojawił się w naszym życiu lub jaki był istotny. Ten temat nie będzie rozgrywał się w tej samej odsłonie, ale w jakiś sposób będzie dotykał swego kluczowego punktu: jeśli w tym czasie wziąłeś ślub, to być może połączysz się z czymś, może z firmą rodzinną lub z jakąś silną współpracą. Zaćmienie może również spowodować anulowanie czegoś, co nie jest już potrzebne. Możesz pożegnać się z czymś, co wydawało się być trwałe lub niezmienne.
Niech po Zaćmieniu Księżyca nasz poranek rozpocznie się pozytywnym nastawieniem. Na Jodze Twórczości wykonamy kilka ćwiczeń, które pomogą wzmocnić naszą energię, by napełnić się pozytywnym nastawieniem.
To Zaćmienie można określić zrywaniem obietnic i umów. Zaćmienie to oczywiście zmieni naszą Personę, a jego energia przeniknie do głębi Jaźni. Zatem sytuacje, które pojawią się w naszym życiu, w losie mogą nas zranić. Zwłaszcza, że w tle jest retrogradacja Plutona, a to oznacza, że energia zostanie z nas wyciągnięta ze sfery finansowej, zdrowotnej i sfery naszych sukcesów.

Baran – możesz przejść przez kryzys, który pomoże ci wyjść z marazmu i całkowitej stagnacji. Ktoś ci pomoże, nie martw się. Pomoc może pochodzić nie tylko od przyjaciół, ale także od państwa i banków – można uzyskać pożyczkę lub dotację, aby rozwinąć działalność. Powinieneś nauczyć się być wiernym swoim zasadom, przyjaciołom i prawdziwej miłości. Twoje życzenia mogą się spełnić, tylko daj sobie trochę czasu i posłuchaj tych, którzy są bardziej doświadczeni.

Byk – zaćmienie skupi się na relacjach. Będziesz mógł wprowadzić zmiany w relacjach, w małżeństwie, w związkach karmicznych. W relacjach karmicznych zerwane zostaną więzi/zobowiązania. Musisz kierować się sercem. Jeśli już teraz zaczniesz rozwijać swoją działalność, będziesz miał szansę stać się bardzo dużym specjalistą. Powinieneś również zdecydować, kto tworzy twoją rodzinę, ponieważ w twej mocy będzie umacnianie wartości rodzinnych. Jeśli zdecydowałeś się założyć rodzinę, to wiedz, że wiążesz się z karmą (Jeśli chcesz popracować nad relacjami, mamy dla ciebie kurs O Miłości).

Bliźnięta – wkraczasz w nowy obszar pracy. Praca przed Zaćmieniem i po Zaćmieniu będzie się ona znacząco różniła. Zaćmienie pokazuje, że powinieneś wprowadzić zmiany w pracy. Staraj się nie angażować w konflikty, a jeśli czujesz napięcie, to powinieneś je przezwyciężyć. Jeśli chcesz zacząć coś robić, to twoja praca będzie postępować powoli. Realizacja wszystkich planów powinna zostać przełożona na późniejszy termin. Jeśli teraz drastycznie zmienisz coś w swojej pracy, nie będziesz mógł powtórzyć sukcesu w takiej formie, w jakiej byś chciał, będziesz musiał poczekać. Dlatego przez pierwsze trzy miesiące po Zaćmieniu należy planować i opracowywać odpowiednią taktykę.

Rak – to czas radości. To, nad czym tak długo pracowałeś Raku, teraz może przynieść efekty. Pracuj ciężko i wytrwale przez te trzy miesiące po Zaćmieniu, a na pewno dostaniesz to, na co czekałeś. Możesz teraz wykazać się odwagą i determinacją, co pomoże ci wyjść z błędnego koła. Pomysły, które miałeś przed Zaćmieniem i trzy miesiące po Zaćmieniu, pomogą ci w rozwoju finansowym. Uważaj, aby nie popaść w trójkąt miłosny, ponieważ może się to skończyć kłopotami. Cała energia powinna być skierowana na odkrywanie swoich talentów, więc nie bój siebie pokazywać, eksponować i reklamować. Ludzie dostrzegą twój potencjał.

Lew – po Zaćmieniu możesz otrzymać nieoczekiwaną wiadomość, która umocni twoje relacje z partnerem lub na odwrót – osłabią się. Jednak w każdym przypadku należy zwrócić uwagę na sytuacje związane z narodzinami dziecka lub sytuacją rodzinną, aby zrozumieć, kto jaką rolę odgrywa w rodzinie. Ważną kwestią, która pomoże w interakcji, będzie wdzięczność. Naucz się dziękować tym, którzy są z tobą od wielu lat lub pozostają w bliskich relacjach z tobą. Naucz się dostrzegać zasługi innych. Jeśli chcesz rozwijać biznes w domu, odniesiesz sukces.

Panna – naucz się prawidłowo komunikować z ludźmi, słuchaj i usłysz, co mówią. Komunikacja może ci pomóc, ale może cię też zrujnować. Jeśli uważasz, że jesteś „najmądrzejszy”, nie będziesz w stanie zbudować relacji, na których ci zależy. Dużą rolę odegrają przyjaciele. Należy też trzymać swój temperament w pewnych granicach – nie należy dawać upustu emocjom. Twoje pragnienia po Zaćmieniu nie zostaną spełnione tak szybko, jak byś tego chciał. Będzie się to odbywało stopniowo. Postaraj się nie urazić nikogo, bo w przeciwnym razie możesz zawiązać trudny związek karmiczny z tymi osobami.

Waga – nastąpią zmiany w twoich finansach i wartościach osobistych. To Zaćmienie nie wzmocni związku, ale go oczyści. Jeśli masz z kimś niepewny związek, to albo się on zakończy, albo ulegnie poprawie. Nie należy skupiać się na błahostkach, lecz już teraz wyobrazić sobie długą drogę do celu, służyć mu. Otwiera się przed tobą nowy okres, który będzie dobry dla kanału finansowego i zarobków. Wszystko będzie się rozwijać stopniowo, będzie pojawiać się coraz więcej nowych możliwości.

Skorpion – nowe szanse da ci ktoś, na kogo nie liczyłeś; może odwrócić bieg wydarzeń w twoim życiu. Twoje sprawy mogą nabrać tempa dopiero miesiąc po Zaćmieniu. Poczujesz się bardziej pewny siebie i ugruntowany. Może cię teraz prześladować niewielki stres i zmartwienia, możesz doświadczyć kilku trudnych momentów. Nie martw się jednak, ponieważ twoje najważniejsze i najszczersze życzenie zostanie spełnione. Będziesz mógł Skorpionie uwolnić się od przeszkadzających ci dolegliwości. Jeśli poważnie podejdziesz do projektu, osiągniesz sukces.

Strzelec – okres niepokoju i zmartwień dobiega końca. Los daje ci możliwość pozbycia się wpływów karmicznych (znajdujesz się w dobrym okresie i masz możliwość spojrzenia na swoje życie przez pryzmat Analizy Podświadomości). Jeśli potrafisz pracować ze scenariuszami karmicznymi, możesz zakończyć trudności związane ze swoim losem. Nie siedź w miejscu, tylko działaj, rozwijaj się, szukaj nowych możliwości i wiedzy. Może spełnić się jakieś stare, długo dojrzewające życzenie. Wszystkie twoje pomysły będą się rozwijać i trzeba przyznać, że przyniosą doskonały dochód. Masz szansę rozpocząć nowe życie.

Koziorożec – masz teraz okazję znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach. Możesz tworzyć własne społeczności, kluby, zakładać blogi, dyskutować o pomysłach. Zaćmienie przyniesie ci wolność – poczujesz, że najgorsze masz już za sobą. Tylko się nie rozleniwiaj, bo nadal masz obowiązki do wypełnienia. Życie podpowie ci, jak szanować drugą osobę, jej przestrzeń i zdanie. Możesz spełnić swoje życzenia, ale tylko wtedy, gdy włożysz w ich spełnienie jeszcze więcej energii. Nie wystawiaj życia na próbę, nie popadaj w samozadowolenie.

Wodnik – postaraj się zrobić karierę, stwórz możliwości zarobku. Zbierz wokół siebie osoby, które będą chciały ci pomóc. Nie myśl teraz wyłącznie za pomocą logiki, ponieważ stworzy to okazję do popełniania błędów. Staraj się być skromny i powściągliwy, najważniejsze to pozostać szczerym w swoich pragnieniach. Wszystkie małe pragnienia zostaną zrealizowane, a ktoś ci w tym pomoże, otworzy przed tobą drzwi. Twoje zdolności zostaną docenione i zauważone, więc nie bój się wykazywać inicjatywą.

Ryby – przed tobą Zaćmienie toruje nowe ścieżki. Możesz przenieść się za granicę, wybrać nową drogę życia i stworzyć wszystkie warunki, aby twoje pragnienia się spełniły. Zacznij szukać siebie w tym świecie, odkrywaj swoje talenty, wzmacniaj intuicję. Zastanów się, nad czym powinnaś Rybo popracować, do czego możesz przydać się światu i społeczeństwu. Zaćmienie poruszy wiele egzystencjalnych tematów. Ziemskie pragnienia spełnią się, a te uduchowione muszą poczekać. Zrób coś dla ciała, ale na razie nic nie zrobisz dla duszy.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 15 maja 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 16 maja 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.