Jest to pierwsze Zaćmienie (19 listopada) Księżyca z serii zaćmień, których energie będą aktywne przez dwa lata. Zarówno Skorpion, jak i Byk będą osią finansów i zmian, więc wszyscy odczujemy zmiany finansowe. To Zaćmienie jest bardzo ważne, ponieważ wszyscy odczujemy zmiany i położymy fundamenty na dwa lub nawet więcej lat. Zaćmienie było w 2013 i 2014 roku, więc ktoś mógł zmienić pracę, ktoś zaczynał swój biznes. Podobne Zaćmienie było 19 lat temu – 20 listopada 2002 r. Przypomnij sobie, jakie przyniosło ci zmiany… Może otwierałeś firmę, a teraz ją zamykasz? Zatem, teraz nastąpi aktualizacja wartości i wybierzesz to, co jest dla ciebie wygodniejsze. Możesz zyskać wolność, odkryć nowe drogi rozwoju. To Zaćmienie będzie dla ciebie okazją do znalezienia nowego związków lub swojego miejsca na Ziemi. Energia zmusi nas wszystkich do zastanowienia się, na ile komfortowo czujemy się w danej sytuacji. Zmusi nas do szukania nowych źródeł i podniesie poziom naszej energii. Zastanówmy się, co dodaje nam energii, co daje siłę, podnosi naszą samoocenę? Zadbajmy o Czas i swoją energię, bo to pomoże utrzymać wszystko w równowadze. Strategie zarobkowe i dochody wielu ludzi ulegną zmianie, i to natychmiast. Zaćmienie utworzy konkretne pole energii i jeśli wykorzystamy tę energię prawidłowo, wygramy na tym. Odbudujmy swoje wewnętrzne wzorce i cieszmy się tym, co nowe i ciekawe.

BARAN
Przejawi się twój Cień i zabierze ci dużo energii, jeśli nie zostanie przepracowany. Powinieneś zwrócić uwagę na swoją energię i siłę, aby zrealizować to, czego pragniesz. Możesz zmienić coś w swoim życiu, np. kupić coś lub coś dać, a ta wymiana przyniesie ci szczęście. Finanse poprawią się, jeśli we właściwy sposób wykorzystasz czas i energię. Możesz przenieść swoje wartości na nowy poziom. Twoja samoocena zmieni się i jeśli Cień jest nieprzepracowany, to twoja samoocena ulegnie degradacji. Nastąpi zmiana w relacjach z bliskimi, którzy okażą się twoim lustrem i powiedzą ci, co należy zmienić. Kariera będzie na pierwszym planie, więc nie bój się stawiać przed sobą celów. Jeśli chcesz budować biznes, buduj go po kobiecemu, razem z kobietami. Pomoże ci w tym kobieta. Przygotuj się na zmianę swojego statusu życiowego, a wpłynie to na twoje finanse. Nie bój się otwierać na swoje talenty, szczególnie muzyczne. Miej oko na swoje zdrowie, bo w innym przypadku może zabrać ci później dużo pieniędzy.

BYK
Inicjatywa to słowo klucz – sprawdź się, rozpocznij nowy biznes, a poprawisz swój budżet. Powinieneś Byku dużo pieniędzy zainwestować w swój wizerunek i zdrowie. Nie bój się ćwiczyć, inaczej się odżywiać, stosować homeopatię. To Zaćmienie podniesie twój poziom energii. Relacje z ludźmi będą zmienne, będziesz zmieniał rolę, jaką odgrywasz w życiu. Określisz czy w danym związku czujesz się komfortowo. A gdy już to określisz, to zmieni się energia i możesz wstąpić w związek małżeński, albo wręcz przeciwnie – nastąpi rozpad związku. Być może zwróci na ciebie uwagę zagranica i los zaproponuje ci przeprowadzkę. Relacja, w której jesteś, może doprowadzić do przeprowadzki. Możesz wzmocnić relacje z obcokrajowcem, rozpocząć związek z obcokrajowcem. Zanurz się w edukacji, dzięki której możesz otworzyć własną szkołę i stać się pedagogiem, autorytetem w swojej dziedzinie. To, co zaczniesz teraz, zostanie dokończone na wiosnę, więc nie bój się, – działaj!  

BLIŹNIĘTA
Musisz coś skończyć lub coś zostawić za sobą. Może będziesz musiał coś odpuścić lub z czegoś zrezygnować. Być może przeniesiesz swój biznes na wyższy poziom, zaczniesz zarabiać pieniądze w inny sposób. Uwolnij się, a poczujesz ulgę. Zostaw za sobą sprawy z przeszłości. Możesz pożegnać się z tym, co wywiera na ciebie presję. Planuj po nowemu, ucz się nowej wiedzy a przyjdą nowe możliwości, które nabiorą tempa latem. Możesz otrzymać zastrzyk finansowy. Niektóre Bliźnięta zechcą zmienić miejsce zamieszkania, więc muszą przygotować się do imigracji. Zagłębiaj się w tajemnice swojej rodziny, a dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. Zanurz się w siebie i zrozum siebie, dokonaj refleksji. Musisz zrozumieć, jakie wartości są naprawdę twoje. Przyjdą zmiany związane z kobietą i jakaś kobieta może mieć wpływ na twoje finanse. Zaćmienie przyniesie ze sobą kryzys w relacjach z partnerem, co zmusi cię do zwrócenia się do psychicznej strony życia. Mogą to być także problemy z kredytami  lub sprzedażą. Ktoś może zaproponować ci jakąś inwestycję.

RAK
Będziesz rozwijać swój biznes i to właśnie tutaj pojawi się temat współpracy. Twoja firma zaczyna się rozwijać, więc stare projekty nie będą już aktualne. Będziesz miał Raku bardzo aktywny biznes online, więc wokół ciebie będzie duża grupa ludzi – obserwatorów i uczestników. Możesz prowadzić sprzedaż w internecie, organizować wykłady. Powstanie wiele planów, zmienisz swoje życie, przeprogramujesz swoje wygodne i niewygodne sytuacje. Wokół ciebie zgromadzą się ludzie, na których możesz polegać, a zdrajcy opuszczą twoje życie. Możesz zaplanować małżeństwo i rozwód, ponieważ wszystko, co dotyczy relacji będzie bardzo ważne. Należy również zwrócić uwagę na problemy dzieci. Temat dzieci będzie bardzo ważny, więc zadbaj o swoje dziecko. Przygotuj się na to, że twój związek z partnerem może wejść na inny poziom, albo rozstaniesz się z partnerem, zachowując z nim przyjaźń. Umacniaj relacje, rozwijaj firmę, a będziesz miał Raku okazję do zawarcia ważnej transakcji. Być może odkryjesz nową epokę w swoim biznesie.

LEW
Kariera i status oraz to, jaką pozycję zajmujesz w tym świecie, będą odgrywać dużą rolę. Kim jestem? – będziesz musiał zadać sobie Lwie to pytanie. Może nastąpić wzrost, możesz zmienić pracę, relacje – wszystko jest w twoich rękach. Zaćmienie rozwiąże ci ręce i będziesz mógł działać zgodnie z własną wolą. Nie bój się zmienić tego, co jest już przestarzałe. Wykorzystaj okazję, aby wejść w nowy status. Może przez najbliższe dwa lata będzie w tobie jeszcze trochę niepewności, ale potem zdasz sobie sprawę, że jest znacznie lepiej. Po dwóch latach zmienisz dziedzinę pracy. Zmiana przyjdzie sama lub możesz zorganizować ją sam. Możliwa jest przeprowadzka ze względu na pracę lub ze względu na związek. W tym czasie musisz dokonać przeglądu sytuacji związanych ze swoim zdrowiem i pracą. Ktoś będzie miał silny wpływ na twoją pracę, ktoś zrezygnuje z działalności lub odejdzie, a dla ciebie zwolni się miejsce w nowej pracy lub w nowej organizacji. Staraj się zmieniać siebie i to, co ci nie odpowiada. Napełniaj się energią, aby móc doświadczać zmian. Wyznaczaj cele, a twoje wartości będą się zmieniać wraz z nimi – wartości będą zależeć od wyznaczania celów.

PANNA
Będziesz chciał się przeprowadzić, nawiązać współpracę zagraniczną lub wyjechać w podróż służbową. Trzeba będzie więcej zarobić, a pomysły na zarabianie mogą przyjść z zagranicy. Możesz zostać oddelegowany do innej pracy lub pracować zdalnie przez internet. Musisz zainwestować w edukację, nie bój się sięgnąć po nowy dyplom lub nauczyć się nowych umiejętności dzięki kursom. W ciągu najbliższych dwóch lat będziesz musiała Panno rozglądać się za znajomymi z zagranicy. Możesz spotkać kogoś o innej kulturze lub nawet zmienić miejsce zamieszkania. Zadbaj również o swoje dziecko, które będzie potrzebowało więcej uwagi i rozmów. Jeśli musisz iść do administracji lub rozpocząć proces, z łatwością osiągniesz oczekiwany rezultat. Wszechświat da ci możliwość poznania kogoś, kto zostanie z tobą do późnej starości, ale łatwiej będzie znaleźć swoją drugą połówkę osobom powyżej 45 roku życia.

WAGA
Zaćmienie wskazuje na aktywność finansową, więc być może uda ci się zaciągnąć jakieś pożyczki, możesz zacząć też inwestować. Mogą przyjść do ciebie duże pieniądze lub możesz wejść w jakieś inwestycje i dotacje, które przyniosą ci sukces. W ciągu dwóch lat możesz otrzymać spadek lub alimenty, które zostały zablokowane. Powinnaś Wago zmienić sposób myślenia o finansach, bo wtedy pieniądze same będą wpadać do twoich rąk. Staraj się dzielić i pomagać innym. Transakcje finansowe mogą być związane z mieszkaniem, możesz też zajmować się obowiązkami domowymi, robić remonty, kupować meble. Pomyśl o przeprowadzce, ale postaraj się do niej przygotować, bo jeśli się przeprowadzisz, ale bez przygotowania, nie będzie ci wygodnie. Zaćmienie zmusi cię do zastanowienia się nad swoim komfortem, więc ustal, czy w twoim mieszkaniu żyje ci się wygodnie. A może warto przeprowadzić się? Jeśli zajmujesz się psychologią, to ta dziedzina może przynieść ci wiele dobrego. To czas wychodzenia z sytuacji kryzysowych. Byk pozwoli ci przepracować traumy z dzieciństwa i pracować z terapeutą, abyś mogła znaleźć własne pole komfortu.

SKORPION
Będziesz musiał przepracować swoje relacje z innymi i to, jak odnosisz się do siebie, jaka rola jest dla ciebie najwygodniejsza. Oceń siebie, być może będziesz musiał dokonać pewnych zmian, szczególnie w relacjach z innymi. Jeśli jesteś singlem, możesz poznać kogoś interesującego, z kim zalegalizujesz relację. Warto zastanowić się nad wadami i zaletami tego, czy chcesz być singlem, czy założyć rodzinę? Być może zechcesz zerwać związek na rzecz wolności. W ciągu dwóch lat możesz całkowicie zmienić swoje życie! Inni ludzie będą wytykać twoje błędy lub odwrotnie – osiągnięcia. Twoja sieć społeczna może się zmienić w ciągu najbliższych dwóch lat. Być może zechcesz dotrzeć do nowych społeczności i grup, nawiążesz nowe kontakty, poszerzysz krąg znajomych i poszukasz bratniej duszy o wspólnych zainteresowaniach. Będziesz załatwiał ważne dokumenty lub będziesz planował przeniesienie. Gdy zechcesz przenieść się, jasno określ sens swoich podróży, wyznacz nowe cele. Nie jest to złym pomysłem stworzyć z kimś biznes. Będziesz zaangażowany Skorpionie w życie swojego brata lub siostry.

STRZELEC
Najbardziej palącym tematem po Zaćmieniu będzie praca i obciążenie pracą, równowaga energii oraz to, jak wykorzystujesz swój czas, jak energia obciąża twoje ciało. Praca zmieni twoje wartości – zmienisz dziedzinę, w której pracujesz. Będziesz mógł aktywnie zarabiać na swoim biznesie tylko wtedy, gdy coś w nim zmienisz. Masz pozytywną energię w osi finansów i otrzymywania pieniędzy. Możesz przejść na nowy poziom rozwoju. Przygotuj się na ruch, na zmianę obszaru swojego biznesu. Przyjdzie do ciebie więcej pieniędzy, jeśli pozwolisz odejść staremu i zaczniesz budować nowe. Niektóre pomysły otworzą przed tobą nowe drogi rozwoju, tylko w ten sposób można prawidłowo rozłożyć obciążenie energetyczne. Życie przestanie być dla ciebie szare i nudne, a stare zobowiązania, stare miejsce zamieszkania czy stare schematy mogą przestać obowiązywać. To, co cię obciąża, zostanie wycofane i będziesz mógł odciąć to, co cię dręczy. Niektóre długi zostaną spłacone, może ktoś spłaci dług. To Zaćmienie pomoże ci wyjść ze stanu walki i przetrwania. Otworzą się przed tobą nowe zasoby. Kryzysy, które zepchnęły cię na dno, staną się uzdrawiające.

KOZIOROŻEC
Czeka cię nowa droga do miłości i radości. Możesz spotkać swoją miłość, zaangażować się w romans, ale uważaj, aby nie dać się złapać w miłosny trójkąt. Uwikłasz się w tajemnice związane z miłością. Otworzą się przed tobą nowe drogi w miłości, Zaćmienie przyniesie miłe znajomości, a to wszystko pozytywnie wpłynie na twój wygląd. Możesz przyciągnąć miłość i romantyczne związki. Możliwe, że partner połączy z tobą siły i zaproponuje wspólne rozwiązania. Być może zawrzesz nowe małżeństwo lub zaręczyny. Jeśli masz możliwość otwarcia się na temat dzieci, to zaangażuj się w pracę z dziećmi. Co jeszcze jest dla Ciebie ważne? Jest to hobby, coś co kochasz. Twoje hobby może stać się biznesem, możesz otworzyć się na nowe umiejętności i zarobić pieniądze. Każdy kreatywny projekt będzie twoim wielkim startem. Rysuj, pisz, piecz, wykonuj własne prace twórcze, bo później będziesz mógł powiedzieć, że to dar od losu. Nie bój się odpoczywać, podróżować, korzystać z przyjemności i cieszyć się życiem. Pozwól sobie na relaks.

WODNIK
Nieruchomości – będzie to gorący temat w tym okresie. Za dwa lata może powtórzyć się scenariusz związany z domem, z mieszkaniem. Być może czeka cię zakup jakiegoś mieszkania lub przeprowadzka, więc nie bój się ruszyć z miejsca i otworzyć na nowe terytoria. Twoi rodzice mogą ci w tym pomóc. Twój ród będzie ci aktywnie pomagał, więc korzystaj z jego zasobów. Jeden ze zmarłych krewnych będzie chronił wszystkie twoje plany. Będziesz mógł sporządzać dokumenty potrzebne do przeprowadzki, będziesz miał pracę, która odizoluje cię od innych ludzi. W pojedynkę możesz zarobić więcej niż we współpracy. Możesz otworzyć własny biznes, który będziesz rozwijać przez całe życie. Wszystko może się zmienić – zarówno praca, jak i miejsce zamieszkania. Jeśli zamierzasz wyrobić ważne dokumenty, masz na to zielone światło. To Zaćmienie może przynieść zmiany w składzie rodziny, może zmienić się liczba osób w rodzinie. W ciągu tych dwóch lat możesz nabyć jakieś zwierzę, które zamieszka z tobą na długie lata. Wszystko ułoży się tak, jak tego pragniesz.

RYBY
Udzielaj się towarzysko, rozwijaj komunikację, poszerzaj kontakty. Możesz nauczyć się nowego języka, być zaproszona do wyjazdu za granicę, rozwijać swoje zainteresowania, a poprzez swoje pasje – znaleźć ludzi o podobnych poglądach, którzy pomogą ci. Być może będziesz mogła Rybo podjąć jakieś kursy lub podnieść swoje wykształcenie. Możesz kupić sprzęt, nowy komputer lub telewizor, zainwestować w projekty Amazona. Zmienisz swój sposób myślenia, odetniesz coś, co było dla ciebie ważne. Staraj się być widoczna, nie bój się wyróżniać, pokazywać się wśród znajomych, zdobyć nową reputację. Możesz założyć blog czy kanał na YouTube. Nie bój się mówić o sobie głośno, porzuć nieśmiałość i wątpliwości. Zwróć uwagę na transport, ponieważ możesz zdecydować się na zmianę samochodu lub rozpoczęcie nauki jazdy. Zaangażuj się w nowe znajomości, które ci pomogą, które może nie zostaną z tobą na zawsze, ale pomogą. Szczególnie osoby prowadzące biznesy internetowe będą ważne dla ciebie, dlatego powinnaś Rybo otworzyć się na możliwości internetu i pracować zdalnie.

Zamów

 
Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 16 listopada 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 17 listopada 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.