5 lipca nastąpi zaćmienie Księżyca w gwiazdozbiorze Koziorożca.
To zaćmienie przyniesie silne napięcie, podniecenie, więc wszystkie wydarzenia osiągną swój szczyt – coś z przeszłości zamknie się i otworzą się nowe bramy do przyszłości. Przyniesie zmiany, dość twarde i na długo. Zaćmienie zbiega się z powrotem Saturna do znaku Koziorożca – Retrogracyjny Saturn w Koziorożcu to książka, która pomoże ci zrozumieć pojęcie czasu i zaakceptować życie.
Energia Saturna pokazuje nasze podejście do CZASU, czyli na ile jesteśmy w stanie zmotywować się, coś zaplanować i zorganizować. Jeśli ustanowisz właściwą relację z Saturnem i nie będziesz przeszkadzać życiu, to możesz kontrolować swoją dietę i budować relacje. Teraz masz szansę na wniknięcie w to, co głębokie i wspaniałe, co zawsze będzie obecne w twoim życiu.
Ta planeta pomaga dostosować cele, które możesz sam ustawić strategicznie. Saturn to karma, dlatego książka opisuje także punkty i programy karmiczne – nie będzie dodruku, ilość jest ograniczona.
Zaćmienie zbiega się w czasie z drugim połączeniem Jowisza i Plutona, więc skieruje energię na dokończenie przeszłych zadań, pamiętając o wszystkich twoich obietnicach, które chciałeś złożyć i przeszłych celach. Będziemy musieli zdać egzamin końcowy z dojrzałości i mądrości, wytrwałości i profesjonalizmu. Będziesz musiał przejść audyt wewnętrznych zasad, porzucić stare i zmienić się (proponujemy terapie, które pomogą ustawić nowe programy).
Wszyscy musimy potrząsnąć wewnętrznymi programami, aby móc rozwijać się i osiągać swoje cele.

W listopadzie 2018 r. rozpoczął się cykl zaćmień na osi Rak – Koziorożec, więc dobiega końca coś, co trwało od 2,5 roku. Zaćmienie, które mamy 5 lipca niesie ze sobą ostatni etap – coś zostanie całkowicie zniszczone, albo usunie się w cień, ale z pewnością pokaże się w programach rodowych. Oś ta pomogła zrozumieć, dlaczego jesteśmy wyjątkowi i jaki potencjał należy rozwinąć. Wszechświat pokazał nam, czym jest szczęście i jaką ścieżką należy podążać, aby osiągnąć to szczęście. Przyniosło to nam niezależność i samostanowienie. Rozwijanie talentów może zwiększyć zasoby i energię. Ta sytuacja w Kosmosie tym razem pomogła zacieśnić więzy ojcowskie.
To zaćmienie wszystko podsumuje! Bardzo cieszymy się, że wśród klientów, którzy dokonali kwantowego przejścia w rozwoju. Wszyscy jeszcze mamy czas do grudnia, aby zdążyć wskoczyć do odjeżdżającego pociągu, który popchnie nas na drogę kariery, sukcesu finansowego, naszej indywidualności. Abyśmy mogli rodzinę zobaczyć, jako strukturę. Dopiero wtedy zostanie nam przekazana energia dla innych dziedzin życia.
Gdy Saturn przejdzie do znaku Wodnika, to technologie cyfrowe wejdą do naszego życia, a wyrażając siebie, będziemy musieli polegać na przyjaźni i kreatywności. Zacięta rywalizacja zamknie za nami drzwi, a my będziemy musieli zdać egzamin z bycia przyjacielem.

Ponadto zakończył się 149 cykl sarosa, który trwał 18 lat – od 2002 r. Stał się punktem wyjścia dla naszego duchowego rozwoju, który przyniósł ze sobą chęć nauczenia się czegoś nowego, zdobywania nowych doświadczeń lub chęć stania się ekspertami w swojej dziedzinie.
To zaćmienie pokazuje nam, jak zrealizujemy się w świecie zewnętrznym, wpłynie na karierę, na finanse, na zawód. Skoncentrujemy się na wyniku, uzyskując nową jakość życia. Nauczy nas planowania i kontroli, a także umiejętności pracy sekwencyjnej, z wielką odpowiedzialnością. Koziorożec ostrzega, że wszystko odbędzie się zgodnie z prawem Wszechświata, według ustaleń i warunków czasowych. Powstaną długoterminowe programy i projekty.
Sytuacje kryzysowe wpłyną na relacje biznesowe, na finanse, na osiągnięcia zawodowe, autorytet i obszary wpływów. Koziorożec jest strukturą rodzinną, dlatego długo będziemy zastanawiać się, w jaki sposób płeć i problemy z dzieciństwa mogą wpływać na naszą manifestację w świecie zewnętrznym.
Niebo otwiera przed nami nowe możliwości, ale najważniejsza jest umiejętność współpracy z Czasem, robienia wszystkiego na czas. Ważne jest też, jaką energię zawarłeś w swoim rozwoju, w jaki sposób energia ta odzwierciedla twoją tożsamość. Bardzo ważne jest zastosowanie energii Ziemi we wszystkich działaniach, co oznacza odpowiedzialność, powagę i konkretność. Jeśli nadal żyjesz w chaosie, ten czas będzie dla ciebie trudny, dlatego warto uporządkować swoje życie.

Nowy cykl Jowisza i Plutona wprowadza nowe programy na 12 lat, więc do 12 listopada nadal istnieje możliwość dostosowania się do planu rozwoju. W pozytywnym sensie możemy nauczyć się czegoś ważnego, co przeniesie nas wyżej, a w negatywnym nie pozbędziemy się problemów, które na nas spadną.
Ten czas stanowi okazję do wejścia w postęp – świat zmieni się, bo wraz z aspektami komunikacyjnymi, zmieni się interakcja między ludźmi. Możesz wejść do swojej dziury, do swojego świata i poprzestać na konserwatyzmie i na tym, co znasz. A możesz osiągnąć nowe cele, zdobyć nową wiedzę i odnaleźć siebie. Wszyscy musimy dorosnąć! Stając się dorosłymi, wyleczymy swoje wewnętrzne dziecko. Nie będzie już możliwe, aby ktoś za nas decydował.
Jest to CZAS, w którym będzie można uwolnić się od negatywnych programów, oczyścić się z wewnętrznych pustek, aby nie doświadczyć kryzysów w przyszłości. Zostaniesz skonfrontowany z wielkimi ideałami, które chcesz realizować.
Każdy z nas będzie musiał dowiedzieć się, czym jest odpowiedzialność. Zostaniemy zmuszeni zrewidować swoje życie i aspiracje, nauczyć się przezwyciężyć swoje reakcje emocjonalne.
Ważną rolę odegra MISJA, która podyktowana jest karmicznie, co wpłynie na naszą przyszłość. Misja doprowadzi nas do koncepcji dorosłości.

Wraz z Zaćmieniem Księżyca możemy stać się profesjonalistami – sami tego nie zauważymy, ale inni już tak. To zaćmienie zakłada w nas głębokie, karmiczne programy.
Mamy ciekawą pozycję książkową pt. Retrogracyjny Saturn w Koziorożcu. Książka ta jest pierwszą z całej serii poświęconej Saturnowi. Nauczysz się dzięki niej pracować z czasem. Pamiętaj, że czas jest ogromnym zasobem, który pomaga w rozwijaniu nawyków i nowych spostrzeżeń. Powinniśmy pracować w odpowiednich ramach czasowych, robić wszystko w odpowiednim czasie, we właściwym czasie. Saturn uczy nas tego, bo jest to jedyny sposób na rozwinięcie szczęścia i poczucie spełnienia. Uczmy się od Saturna! Książka stanowi „instrukcję”, jak pracować nad energią CZASU.

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 2 lipca 2020
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 3 lipca 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.