W momencie Zaćmienia pole informacyjne odnawia się, więc nie róbmy nic nowego. Wielu ludzi zmieni swoje spojrzenie na świat i swoje spojrzenie na życie. Coś zmieni się w systemie mediatorów, w systemach transportowych, w komunikacji. Zmieni się też podejście do dzieci. Uważajmy na kontrakty, bo jeśli nie są właściwe, możesz mieć problemy. Wszyscy będziemy musieli zmienić nasze indywidualne programy, więc jeśli jeszcze nie zrobiłeś/aś swojej Analizy Podświadomości, to działaj.

W czerwcu, abyście mogli zaktualizować swoje przeznaczenie, oferujemy Wam grę transformacyjną MAKOSZA. Pomoże ona Wam odnaleźć niezbędną strategię, osiągnąć cel, nowe możliwości i narzędzia.

W czasie Zaćmienia rozpoczynamy nowe programy życiowe, które wyznaczą nasz rozwój na 18 lat do przodu. Szukajmy więc odpowiednich informacji dla siebie, angażujmy się w nowe społeczności, w których jest dużo kreatywności. Jednoczmy się z interesującymi ludźmi. Świat staje się coraz bardziej polarny, informacyjny, wielowariantowy – będą nowe odkrycia w energetyce, w komunikacji i psychologii. Nauczmy się wchodzić w interakcje ze światem, szukajmy nowych możliwości, aby znaleźć potrzebne i rzadkie informacje. Pole Ducha i Twórczej Świadomości będzie bardzo blisko naszych Dusz, dlatego każdy z nas ma szansę stać się Twórcą swojego Przeznaczenia. Przewartościujmy własne, głębokie wewnętrzne niezadowolenie. Zadawajmy sobie pytania i szukajmy odpowiedzi. Poprzez kreatywność dołączmy do wysokich Kosmicznych Wibracji.

Baran – nie podejmuj żadnych aktywnych działań, nie rozwijaj żadnych projektów. Pozwól sobie, do dwóch tygodni po zaćmieniu, na rutynę. Nowe możliwości finansowe otworzą się nieco później, a wszystkie swoje projekty realizuj intuicyjnie. Jeśli czegoś nie znasz i nie czujesz, to nie należy się spieszyć. W ciągu miesiąca, po Zaćmieniu, powinieneś zmienić coś w swojej pracy, zapisać się na kurs, zdobyć nowe hobby, które może przynieść Ci dochód. Później energia Zaćmienia zaprowadzi Cię na pozycję lidera, ale nie od razu.

Byk – podczas Zaćmienia mogą pojawić się trudności. Trzeba będzie zająć się papierkową pracą i jakoś wyrwać się z marazmu; napisać ogłoszenia, pokonać inercję, otworzyć się na nowe pokłady energii. Zaćmienie zmusi Cię również do zastanowienia się nad jakością i znaczeniem związków partnerskich. Zaćmienie na początku zmusi Cię do zastanowienia się nad tym, gdzie chcesz spożytkować swoją energię. Nowi przyjaciele i pomocnicy mogą pomóc Ci uświadomić sobie, do czego dążyłeś.

Bliźnięta – nie zaczynaj żadnych interesów w dniu Zaćmienia, a także po nim, ponieważ wokół Ciebie jest energia niepewności. Możesz zostać sprowadzony na manowce, otrzymać błędne informacje. Być może po dwóch miesiącach uzyskasz właściwy kierunek. Nie oczekuj, że lato będzie dla Ciebie ważne i decydujące – postępuj z wielką ostrożnością. Będziesz musiał zastanowić się nad tym, za kogo będziesz odpowiedzialny, za jakie sprawy i projekty. Nie jest to dobry czas, aby zajmować się drobiazgami.

Rak – zwróć uwagę na sferę partnerstwa, a także na swój osobisty komfort. Postaraj się osiągnąć harmonię w wewnętrznym świecie. Rób to za pośrednictwem terapeutów, jogi, książek lub twórczych poszukiwań. Kreatywnie podejdź do swoich celów, napełnij je energią i wykonuj z przyjemnością. Jeśli czujesz się zmęczony, musisz zrobić coś bardziej interesującego i przenieść swoją uwagę na bardziej potrzebne projekty twórcze. Zacznij robić rzeczy, o których zapomniałeś.

Lew – podejmuj się nowych spraw i projektów, odważnie otwieraj przed sobą nowe drzwi. Potrzebujesz efektów? Twoi pracownicy będą w stanie docenić Twoją energię, zmysł biznesowy i odpowiedzialność. Dopiero po zakończeniu fali Zaćmienia będziesz mógł odpuścić, zrelaksować się. Wyjdziesz z kłopotów tylko dzięki swojej sile.

Panna – oczyść sferę, w której żyjesz, swoją przestrzeń. Zaćmienie pomoże Ci przejść na drugą stronę wybranej drogi. Nie planuj randek, nie wyznaczaj celu, nie planuj. Dopiero w październiku będzie to możliwe. Teraz żyj bez oczekiwań. Koncentruje się na tym, co jest teraz pozytywne.

Waga – możesz realizować się zawodowo, mogą otworzyć się przed Tobą drzwi nowych możliwości. Czas po Zaćmieniu będzie przypominać żyzną ziemię, na której łatwo i szybko będą rosły różnego rodzaju rośliny. Wyjdź ze stagnacji i pokonaj inercję. Powinieneś otworzyć się na wszystkie cele, które sobie wyznaczyłeś. Bądź kreatywny i energiczny, rób nowe, a zostanie to docenione zarówno przez współpracowników, jak i przez los.

Skorpion – zaraz po Zaćmieniu mogą pojawić się problemy z siłą i energią. Możesz być czymś rozdrażniony, a emocje same będą wychodzić na zewnątrz. Do końca miesiąca postaraj się wszystko przeanalizować i przemyśleć, ustalić priorytety. Musisz osiągnąć taki poziom komfortu, jaki jest Ci potrzebny do odzyskania sił.

Strzelec – Zaćmienie nie popchnie Cię do podjęcia zdecydowanych kroków, wszystko trzeba będzie przeanalizować. Połącz wszystko w jeden obszar, pomyśl o swoim życiu, nadaj nowy sens swojej pracy. Aktywuj rezerwy energii, przemyśl wszystkie kroki i dopiero wtedy otwórz się na działanie. W lipcu można już działać bardziej aktywnie.

Koziorożec – musisz się bardzo postarać, aby przełamać bariery i swój marazm. Zaćmienie skieruje wszystkie Twoje myśli w nowym kierunku i uaktywni przed Tobą nową ścieżkę. Możesz potrzebować dużo energii do wykonania dużego skoku w nową sferę. Realizuj swoje plany, a w przyszłości otrzymasz to, co chcesz.

Wodnik – Zaćmienie natychmiast może przynieść jakieś nieprzewidziane okoliczności. Wszystko w Twoim życiu zmieni się i niektóre rzeczy mogą iść niezgodnie z planami. Jednakże potem, kiedy energia się zmieni, będziesz miał wspaniałą okazję, aby zmienić coś w swoim otoczeniu, znaleźć ludzi, z którymi będziesz mógł porozmawiać o wspólnej sprawie.

Ryby – w miesiącu Zaćmienia możesz popełnić jakiś błąd w działaniu, który może doprowadzić do naruszenia Twoich granic w przyszłości. Niektóre emocjonalne zawirowania mogą spowodować, że będziesz się kłócił z ludźmi, z którymi nie chciałbyś się kłócić. Zastanów się dobrze nad sytuacją, w jakiej się znajdziesz, czy jest w niej coś fałszywego… Jesteś w stanie osiągnąć sukces za pomocą metody małych kroków. Bądź ostrożny i nie kłóćcie się z ludźmi.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 8 czerwca 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 9 czerwca 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.