To zaćmienie, które nastąpi 14 grudnia, da nam możliwość spojrzenia na świat w nowy sposób. To, co wydawało nam się tak jasne i zrozumiałe, może pokazać swą drugą twarz. Wszyscy podczas Zaćmienia przechodzimy przez wstrząs i chaos, ale potem wszystko powinno ułożyć się.
Wszechświat proponuje nam wszystkim zmianę świadomości, światopoglądu, kierunku naszych myśli. Obraz świata zacznie zmieniać się i teraz musimy mieć czas, aby zrobić miejsce na zmiany w naszej Duszy. Wszyscy zaczniemy aktywować nowe programy życiowe, które przekierują nas do poszerzania świadomości, do dokonania w sobie rewolucji i zmian punktu widzenia. Zaćmienie zmusi nas do zmiany strategii – sposób, w jaki poruszaliśmy się przez tak długi czas, nie będzie miał znaczenia. Musimy zmienić i poszukać czegoś nowego, bo świat się zmienia. Ludzkość jest włączona w nowe wartości, w nowe postrzeganie informacji.
W tym momencie, aż do Zaćmienia, wszyscy możemy odczuwać ciężkość, impulsywność, smutek. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany!
Przejdziemy przez kryzys. Czekają nas bardzo drastyczne i nieprzyjemne zmiany, odczujemy je na własnym ciele. Musimy zaufać Wszechświatowi, wszystko będzie pod kontrolą, wszystko, co się dzieje, jest konieczne. Będziemy musieli spojrzeć w przeszłość i oddać się refleksji. Najważniejsze, żeby nie odrywać się od rzeczywistości i wiedzieć konkretnie, które okoliczności mają prawo żyć, a które nie, które widzi się przez pryzmat urazy, a które przez pryzmat szczęścia. Jest to bardzo ważne, aby prawidłowo i konstruktywnie podejść do wszystkiego, co życie ma do zaoferowania. Jeśli pozwolimy na to, aby w naszym życiu zapaliły się nowe energie, przyjdzie do nas spokój.
To Zaćmienie powinno pomóc nam uwolnić się od wszelkich ograniczeń, dlatego przygotujmy się na poszerzenie swojego światopoglądu. Pozwólmy sobie na szersze myślenie, bo teraz powinniśmy wyznaczyć sobie ambitne plany, uczyć się, zdobywać wiedzę, która może przenieść nas na nowy poziom życia. Przygotujmy się na to, że przez kilka lat będziemy musieli uczyć się nowych rzeczy. Możemy stać się najlepszą wersją siebie, ale porównywać się nie z innymi ludźmi nie należy. Zadajmy sobie pytanie – co jest moim ideałem? Czy wyglądam idealnie? Kim jestem? Co powstrzymuje mnie przed staniem się tym, czym chcę być?

Zaćmienie przejdzie przez programy poszczególnych Dróg Życia, poszerzając naszą energię.

Jedynka
Możesz działać poprzez energię Zaćmienia, aby usunąć z siebie energię, która nie pozwala na krytyczne spojrzenie na siebie. Teraz twoje sukcesy lub porażki mogą wiązać się z energią twojego ojca, więc jeśli wszystko jest tutaj przepracowane, to masz szczęście, a jeśli nie, to możesz mieć problemy z szefostwem – częściej spotkasz ludzi agresywnych i niezadowolonych ze swojego życia. Pracuj nad swoimi wewnętrznymi programami nieposłuszeństwa, być może jest w tobie poczucie wyobcowania. Są to programy „wampiryczne”, które zabiorą ci energię i nie pozwolą zintegrować się z kanałami szczęścia. Porzuć ograniczenia, które uniemożliwiają ci zdobycie popularności. Zostań autorem swojego Przeznaczenia. Możesz stać się centralnym punktem swego rodu. Naucz się cieszyć tym, co cię otacza, w każdej minucie swojego życia.

Dwójka
Możesz rozstać się z tym, co nie pozwala ci stać się zauważalnym, autorytetem. Nie próbuj stać się kimś, po prostu bądź sobą. Możesz zostać ekspertem wysokiego poziomu, zanurzając się w swoich badaniach. Musisz przepracować swój Arche – Cień, czyli głęboki cień, który skrywa twoje lęki i poczucie wstydu. To właśnie te obawy mogą powstrzymać cię przed budowaniem kariery. W indywidualnej analizie możesz przejść całą drogę, od poznania swojego wewnętrznego potencjału do integracji swojej osobowości, która może wznieść się wysoko. Zostań wąskim specjalistą, rozwijaj swoje projekty, które są nasycone osobowością. Teraz możesz i powinieneś wzmocnić swój indywidualizm, zmienić czyjeś drogę, aby wyciągnąć z niego to, co najlepsze. Spójrz na to, z czym jesteś związany emocjonalnie, bo może powinieneś zmienić wektor swojej uwagi, zamienić w coś innego swoją energię.

Trójka
Czas rozstać się ze starym scenariuszem ryzyka. Naucz się nie rzucać wokół ludzi, zwłaszcza tych, którzy ci pomogli, ponieważ ryzyko konfliktów z powodu twojego wewnętrznego zaburzenia jest bardzo wysokie. Możesz przekazać swoje: „nie wiem, czego chcę”, innym ludziom. Wręcz przeciwnie, musisz być wdzięczny tym ludziom, którzy są zawsze przy tobie i pomagają ci w trudnych sytuacjach, wspierają cię w twoich działaniach. Możesz być zbyt pochłonięty własnymi interesami i nie zauważyć, czego chce druga osoba. Staraj się nie wywoływać konfliktów, pomagaj innym, staraj się ich zrozumieć. Ponadto musisz wziąć odpowiedzialność za tych, którzy są z tobą. Wypełnij wszystko miłością – swoją rodzinę, swój biznes, przyjaciół, a wtedy może nastąpić fuzja energii, która przyniesie szczęście.

Czwórka
Musisz zanurzyć się w swoim domu lub swojej rodzinie. Możesz analizować swój ród, ponieważ niezamknięte, niewypowiedziane programy rodu mogą powodować konflikty. Bardzo ważne jest, aby zwrócić się w stronę żeńskiej części rodu, ponieważ jeśli nie rozwiążesz tu wszystkich sytuacji, nie zrozumiesz i nie zaakceptujesz nowej energii, nie zbudujesz nowego zrozumienia sytuacji, wtedy twoja żeńska energia nie będzie w stanie w pełni zamanifestować się. Będziesz musiał przepracować wiele programów, które w twoim rodzie zostały niezauważone. Dbaj o ród, zachowaj rodową strukturę, naucz się dbać o drugą osobę. Pozostań w izolacji, poczuj swój wewnętrzny komfort, dostosuj programy bezpieczeństwa. Wszystko to może przynieść ci inne przeznaczenie.

Piątka
Pozbądź się tych programów, które negatywnie wpływają na twoją samoocenę. Zacznij czuć się dobrze sam ze sobą. Będziesz musiał rozładować napięcie, zwiększając poczucie własnej wartości. Musisz dostosować program wzajemnych ustępstw. Pomyśl o tym, że jeśli usuniesz ograniczenie swojej samooceny, poczujesz swój sukces, który mógł zostać zepchnięty w twój cień. Naucz się nie myśleć w kategoriach własnych stereotypów. Zdobądź nową wiedzę, doświadczenie, potencjał. Otwórz się na internet, nową wiedzę. Przepracowuj w samotności swój stan wewnętrzny. Po zaćmieniu będziesz w stanie zrozumieć, kim naprawdę jesteś, a wystarczy sięgnąć po wewnętrzną pewność swojej siły. Nie ograniczaj jej.

Szóstka
Porzuć te ograniczenia, które uniemożliwiają ci budowanie nowej komunikacji. Musisz dostosować do innych ludzi program komunikacji zaufania. Sam zdecyduj, komu możesz zaufać bez stawiania warunków, komu możesz zaufać tylko do pewnego poziomu i komu w ogóle nie warto ufać. Zwróć uwagę na źródła, z których czerpiesz informacje – w tym okresie odbudowujesz swoje pole informacyjne, dlatego ważne jest, do komu przekazujesz informacje i od kogo je otrzymujesz. Zawsze staraj się myśleć, czy warto innym przekazywać swą wiedzę. Problemy, które mogą nasilić się, to niedokończone sytuacje z braćmi lub siostrami. Zaćmienie może spowodować ponowne uruchomienie tych połączeń.

Siódemka
Uwolnij się od ograniczeń w pracy. Możesz rozwijać się nie tylko w głównej pracy, którą wykonujesz na co dzień. Twoje hobby może doprowadzić cię do dodatkowych dochodów, które pomogą ci stać się mistrzem w nowym biznesie i spieniężyć twoje umiejętności. Staraj się dbać o zdrowie, usuwaj złe nawyki w jedzeniu czy myśleniu, pozbądź się negatywnych emocji. Zdrowie jest teraz dla ciebie priorytetem. Możesz zwrócić się do homeopaty, który pomoże ci w korekcji i profilaktyce. Jeśli jesteś liderem, nauczysz się, jak odpowiednio dostosować organizację w obszarze, w którym pracujesz. Zaćmienie pomoże Ci zorganizować czas.

Ósemka
Zaćmienie da ci energię do pracy nad Duszą. Możesz przyjąć na siebie zbyt wiele materialnych zobowiązań. Teraz nadszedł czas na Duszę, więc pracuj nad emocjami i zapotrzebowaniami. Eksploruj swój wewnętrzny świat, oczyść programy Duszy, uwolnij się od ciężaru. W okresie dwóch lat musisz nauczyć się okazywać altruizm, miłosierdzie i hojność. Jeśli odrzucisz te energie, to z trudem odniesiesz sukces, a jeśli wejdziesz do tego kanału i zamanifestujesz go w świecie zewnętrznym, to przyjdzie do ciebie szczęście i sukces, ale trochę później. Naucz się słuchać nie tylko materialnej części życia, ale także duchowej! Przez dwa lata twórz fundament dla swojej Duszy, aby móc żyć spokojnie przez następne lata.

Dziewiątki
Dostosuj swoje wewnętrzne programy kontaktów. Musisz nauczyć się jednoczyć, a nie rozdzielać. Jeśli chcesz wygrać, musisz chronić ludzi o podobnych poglądach. Ci, którzy myślą tak, jak ty, będą działać na ciebie terapeutycznie. Naucz się organizować swoją przestrzeń i czas, bo to będzie podstawa twojego sukcesu. W przypadku, gdy pracujesz już z jakąś grupą osób, możesz pełnić rolę oficjalnego przedstawiciela tej grupy. Rozwijaj szacunek dla siebie, aby twoja grupa również znalazła się w kategorii szanowanych. Jeśli chcesz żyć jak milioner, myśl jak milioner. Stwórz sobie nowy obraz przyszłości, a wizualizacja pomoże ci przejść przez poziomy rozwoju, które będą potrzebne dla osiągnięcia twojego celu.

To Zaćmienie pomoże nam pożegnać się z tym, co nas ogranicza. Możemy stanąć na zupełnie nowej drodze i zostawić daleko za sobą wszystkie swoje lęki i ograniczenia. Otrzymamy od Wszechświata błogosławieństwo na wszystko, co nowe, co proaktywne. Promujmy swoje nowe projekty i pamiętajmy, aby wypracować własną osobowość. Ważne jest, na ile sobie z tym poradzimy. Po Zaćmieniu wspaniale jest zmienić swój styl lub wizerunek. Zaćmienie pomoże nam pożegnać się z naszymi lękami.

Przed nami następne ważne astrologiczne wydarzenie! Już niedługo, bo 18 grudnia na łamach naszego Kalendarza Biodynamicznego ukaże się super ciekawy artykuł! O czym? Przekonacie się sami, gdy będziecie z uwagą śledzić nasze wpisy! Pamiętajcie, nie przegapcie – 18 grudnia 2020!

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 13 grudnia 2020
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 14 grudnia 2020
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.