Zaćmienie Słońca 30 kwietnia może przynieść zmiany, energia zaćmienia pomaga nam przejść przez nowy przepływ energii i warto zaufać temu przepływowi, nie kłócić się z losem. Podczas Zaćmienia czasami zachodzą zmiany karmiczne, które pomagają otworzyć nowy cykl życia. Wpływy Zaćmienia będą odczuwalne przez trzy miesiące po zamknięciu się korytarza Zaćmienia. W tym czasie będzie miała miejsce walka między dobrem a złem, będą wszelkiego rodzaju niespodzianki. Zmiany nastąpią wszędzie, a cały świat zmierza w kierunku postępu. W naszym losie także zajdą pewne zmiany. Zaćmienie to może wprowadzić nas w poważny kryzys a sposób, w jaki zareagujemy na ten kryzys, będzie zależał od naszej dojrzałości.
Zaćmienie Słońca zapoczątkowuje nowy proces w naszym losie. Wszyscy będziemy mieli do czynienia ze zmianami w systemie finansowym świata i naszej stabilności. Byk to akumulacja, więc zastanów się, jaką energię kumulujemy w swoim życiu. Możemy przeżyć kryzys w poglądach, zmienić swoje utarte schematy zachowań, coś straci na znaczeniu. A do tego wszystkiego dojdzie jeszcze realizacja ważnych programów karmicznych.
W tym czasie zajdą procesy transformacyjne, które pozwolą na rozwój nowego życia. Mogą pojawić się stabilne zarobki i stabilne związki. Jeśli więc nie możesz być w związku, to wyjdź z niego.
Kwestie i problemy, które utrzymywały się od listopada, mogą teraz powrócić. Nastąpi nowy okres eskalacji starych problemów lub pojawi się nowy temat, okazja.

Sprawdzaj znak słoneczny, księżycowy i ascendent.

BARAN – czekają cię zmiany w sferze finansów. Mogą pojawić się różne rodzaje nowych źródeł finansowania. Pozbędziesz się też tego, co nie jest ci potrzebne, a jeśli chcesz coś zmienić, to nadszedł na to dobry czas. Zastanów się, co możesz zmienić w swoich finansach? Można też zmienić swoje wartości i sposób myślenia. Inaczej spojrzysz na świat, nadasz wszystkiemu priorytety. W obszarach związanych z pieniędzmi i społeczeństwem zrobisz porządek.

BYK – Zaćmienie zapewni ci rozwój. Życie może się całkowicie zmienić, zarówno w związkach, jak i w schematach. Możesz zawrzeć małżeństwo, ale i wziąć rozwód. Jest szansa na spotkanie kogoś nowego. Ważny może być również interes lub jakaś umowa, która może przynieść ci szczęście. Ważne jest to, jak prezentujesz się innym. Po Zaćmieniu zadaj sobie pytania: kim jestem? jaki jest mój wewnętrzny świat? jak widzę swoją przyszłość? co muszę rozwijać?

BLIŹNIĘTA – Zaćmienie zmusi cię do zagłębienia się w swoją duszy i zmusi do refleksji. Trzeba z czegoś zrezygnować, a może komuś pomóc. Możesz zintegrować się z kimś, imigrować lub izolować się. Mogą pojawić się problemy w pracy lub w życiu osobistym, ponieważ energia będzie zmuszała cię do odizolowania się. Możliwe, że przejdziesz depresyjny okres, który zmusi cię do zastanowienia się nad sposobami zarabiania na życie. Będziesz musiał polegać tylko na sobie.

RAK – będziesz musiał współpracować z innymi i działać w zespole. Możesz stworzyć klub lub organizację, która zajmuje się jedną dziedziną. Rozwiniesz projekty związane z internetem. Zmienisz zdanie, jeśli chodzi o współpracę – być może trzeba będzie coś przerobić lub zmienić strukturę tego, do czego się przyzwyczaiłeś Raku. Nastąpi również zmiana w gronie przyjaciół, ale pojawią się nowi, którzy będą mieli wpływ na twoje życie. Bardziej prawdopodobne, że będą to osoby związane z pracą. Ucz się języków, wyjeżdżaj za granicę. Czekają na ciebie inne granice. Rozwijaj swoje kreatywne projekty, które pomogą ci osiągnąć nowy poziom statusu.

LEW – czekają cię zmiany w karierze i statusie. Być może otrzymasz awans, ktoś zauważy twoje starania i będziesz mógł realizować siebie w swojej firmie. Być może będziesz musiał zmienić miejsce zamieszkania. Teraz pracujesz nad karmą swojego ojca, więc uważaj na relacje i schematy, które pochodzą ze strony ojca. Zastanów się, jak twój ojciec budował swoje relacje w rodzinie, jak zarabiał, jakie miał zasoby, aby zrealizować swój cel. Być może uzyskasz dyplom, który pomoże ci wzmocnić się w miejscu pracy.

PANNA – być może zaczniesz wychodzić poza swoje granice. Musisz się gdzieś przenieść lub podróżować, odkryć nowe terytoria, na których jeszcze nie byłeś. Będziesz uczył się czegoś nowego. Staraj się uporządkować wszystkie sprawy sądowe i administracyjne. Będziesz miała Panno szansę uporządkować swoje życie, nauczyć się czegoś nowego, zdobyć nowy zawód.

WAGA – nastąpią zmiany w twoich finansach, przyjdzie nieoczekiwane źródło dochodu. Będziesz przeżywała jakiś kryzys; wydarzy się coś nagłego, co będzie bardzo dramatyczne i trudne do zrozumienia, ale zachowasz stabilizację. Nie warto też zaciągać kredytów. Może się zdarzyć, że któraż z was otrzyma spadek, który odegra w waszym życiu niezbyt korzystną rolę. Należy również skonsultować się z psychologiem, aby móc poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Mogą też wystąpić operacje karmiczne. Uważaj, aby nie popaść w konflikt.

SKORPION – pojawi się nietypowa relacja z obcym krajem. Możesz zetknąć się z inną religią, możesz pojawić się niekonwencjonalne rozwiązanie. Uważaj, bo może z kimś pojawić się zatarg, a sprawy romantyczne mogą zmienić swój wektor. Dużą rolę odegrają sprawy dzieci, zwłaszcza jeśli w ich życiu są konflikty. Transakcje lepiej przeprowadzać później, a wszystkie formalności powinny być załatwione w czerwcu. Twoje otoczenie może się zmienić, ktoś odejdzie z twojego kręgu, ale też ktoś przyjdzie. Zaczniesz angażować się w nowe procesy.

STRZELEC – będziesz miał pracę do wykonania. Może nastąpić zmiana – w jednym miejscu możesz zostać zwolniony, ale w innym mogą ci coś zaproponować. Nastąpią zmiany w firmie, ale także zmiany w kierownictwie, które wpłynie na wyniki pracy. Być może otrzymasz pracę, która będzie daleko, w innym kraju lub w innym mieście. Twoje codzienne życie może ulec zmianie. Dbaj o swoje zdrowie, pilnuj reżimu i unikaj złych nawyków.

KOZIOROŻEC – zdobędziesz uznanie, pojawi się nowa miłość. Możesz zbudować z kimś relację. Temat miłości i twojej roli w rodzinie będzie się nasilał. Pojawi się nowe hobby, które przyniesie ci dochód. Poszukaj w sobie nowych talentów, które pomogą ci zwiększyć energię. Otworzą się również wrota do miłości i flirtu. Możesz znaleźć się w miłosnym trójkącie lub odkryć jakieś miłosne tajemnice.

WODNIK – ojczyzna, rodzinne miasto, twoje mieszkanie, miejsca, w których dorastałeś, które dają ci poczucie bezpieczeństwa mogą teraz odegrać złą rolę, poczujesz się w nich źle. Mogą też nastąpić zmiany lub po prostu zdecydujesz się na przeprowadzkę. Może to być również powrót do miejsca urodzenia lub powrót do rodziny, do byłych partnerów. Połączysz się ze swoją rodziną.

RYBY – nawiążesz liczne kontakty, rozpoczniesz naukę języków obcych. Możesz zadbać o swój samochód, naprawić go lub kupić. Siostra lub brat będą odgrywać ważną rolę w twoim życiu. Być może będziesz przygotowywać dokumenty związane z podróżą. Możesz otrzymać ważny certyfikat, który pomoże ci zmienić pracę. Poszerzysz swoje horyzonty.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 29 kwietnia 2022
Następny artykułMądrości Ludowe i Przesądy na maj 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.