Zaćmienie Słońca w Koziorożcu 26 grudnia może przynieść szczęście! Otwiera nam nowy etap życia. Zmiany nastąpią w tym, co namacalne, materialne, skuteczne. Społeczeństwo pójdzie w stronę postępu lub zostanie włączone w postęp, w innowacje i wolność, odrzucając tradycyjne instytucje publiczne. Zainstaluj w swoim życiu program długoterminowego sukcesu. Połóż nową bazę dla swoich projektów. Los da ci szansę wyboru tego, co może rozwijać się, albo tego, co stanowi stereotyp. Stereotypy będą wisiały u twych stóp, jak kajdany. Oś Rak – Koziorożec to okazja do zbudowania rodziny z kimś bliskim, rozwinięcia intuicji, włączenia się do struktury rodowej. Jeśli kochasz dyscyplinę, jesteś gotowy wykazać dojrzałość, umiesz wyznaczać poważne cele, to czekają na ciebie konkretne wyniki i zmiany.
Teraz zmiany wpłyną nie tylko na jedną osobę, ale na systemy, jak systemy ogólne lub korporacje. Rozwiń swoje działania, zdobądź specjalizację, ucz się. Zwracaj uwagę na szczegóły i zostań specjalistą w wąskim kierunku. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, osiągaj go w praktyce. Edukacja duchowa przejdzie trening cierpliwości, wzmocnienie siły woli i rozwój odporności. Wszystko musi być jasno zaplanowane. Pamiętaj, że teraz jest świetny czas, aby pracować na swoją reputację, rozwijać swoją markę.
Jeśli nie zdecydowałeś, co chcesz zrobić i jaką strategię zastosować w swoim życiu, możesz się z nami skontaktować i zainwestować w swój rozwój przy naszej pomocy – kontakt@emma-lange.pl, kontakt@kalendarzbiodynamiczny.pl. Rok 2019 przyniósł ze sobą trudne energie, ale teraz możesz znaleźć klucz do swojego sukcesu, postaraj się i pomóż swemu szczęściu.
Zaćmienie daje ogromną energię tym, którzy chcą zrobić karierę, którzy myślą o otwarciu nowych drzwi w swoich działaniach, którzy są twórczo zaangażowani w życie. Zaćmienie jest związane z gwiazdą Polis (Mi Sagittarri), która pomaga zobaczyć prawdę, ujawnia duchową prawdę, pomaga oczyścić prawdziwe ścieżki.

Wskazówki dla Znaków Zodiaku

Baran – musisz wziąć na siebie odpowiedzialność, będziesz musiał sam odpowiedzieć za swoje życie. Pokaż swoje umiejętności przywódcze. To, co wydawało ci się trudne i niejasne przed zaćmieniem, po zaćmieniu wyjdzie na plus. To, co wydawało się drogie i konieczne, może stać się niepotrzebne. Twoje życie może się zmienić, i to w dobrym kierunku.

Byk – rozwiń swoją aktywność, nie zamykaj się w czterech ścianach. Na początku roku dostaniesz to, co możesz bardziej rozwinąć, zamienić w zawód i otrzymać źródło dochodów. Pozwól nieoczekiwanemu wejść do swojego życia i pozytywnie zmienić swoje plany.

Bliźnięta – pozwól sobie spojrzeć inaczej na ludzi, bo ten, który był wrogiem, może zostać przyjacielem, i odwrotnie. Dookoła będzie dużo aktywnej energii, a świat zmieni się z niewiarygodną prędkością. Nie zamykaj się tylko w jednej opinii, bo życie pokaże ci, że się pomyliłeś, że można ją zmienić i wciągnie cię w zmianę.

Rak – możesz się zakochać! Po zaćmieniu, gdy wszystko wyciszy się, pojawi się nowy obraz miłości w twoim życiu. Należy podchodzić do niej bardzo ostrożnie, aby miłość nie zamieniła się w dramat. Jeśli masz już związek, musisz go wzmocnić, ponieważ to jego energia może wnieść ufność w Nowym Roku.

Lew – Wszechświat jest gotowy we wszystkim ci pomóc, nie jesteś sam. Będziesz miał wiele interesujących zbiegów okoliczności. Badaj się i pracuj nad swoim zdrowiem. Nie dawaj tych obietnic, których nie możesz spełnić. Przeszłość już za tobą i małymi krokami zbudujesz swoją przyszłość.

Panna – przeszłość, w której trzeba było z kimś skonfrontować  się lub komuś coś udowodnić, ta przeszłość jest za tobą. Zaćmienie da ci mnóstwo możliwości płynnego odwracania negatywnych energii tam, gdzie chcesz, aby poszły. Skup się na biznesie, będzie wymagał uwagi, jako dziecko.

Waga – na początku nie będziesz rozumiała, jakie zmiany przyniosło ci zaćmienie, ale do lutego w twoim życiu zacznie się gromadzić wiele pozytywnych rzeczy. Wprowadzaj ważne reformy w swoim życiu, bądź optymistką i obserwuj, jak zmienia się świat wokół ciebie. Aktywnie angażuj się w pracę, i to natychmiast po zaćmieniu, a do marca uzyskasz nieoczekiwane rezultaty.

Skorpion – radość i szczerość mogą cię jednak uszczęśliwić. Dostrój się do pozytywnych nut, spróbuj dostrzec dobro u ludzi. Energia zaćmienia może przynieść okazję do skorygowania relacji z dawną miłością, pogodzenia się z tymi, z którymi się kłócisz. Zrób pierwszy krok, opuść strefę komfortu, a otworzą się przed tobą nowe drzwi.

Strzelec – zaćmienie aktywuje twój potencjał finansowy. Nagle możesz dostać to, czego potrzebujesz. Ale nie polegaj na tych obszarach, które kiedyś ci już pomogły. Szukaj nowych źródeł pomocy.

Koziorożec – masz szansę znaleźć swoje szczęście. Skorzystaj z okazji, zostaw lenistwo, niepewność i żal. Bądź aktywny, zostaw przeszłość za sobą – wszystko, co wydawało się porażką pozwoli zrozumieć, że wszystko to wyszło ci na dobre.

Wodnik – zaćmienie otworzy twój cień, przetestuje, na ile jesteś przyjacielem. Bądź wdzięczny, pomóż innym. Ludzie ci pomogą, ale nie przyjmuj pomocy od wszystkich, a tylko od specjalistów.

Ryby – otwórz się na miłosierdzie, staraj się współczuć innym, a przyjdzie do ciebie ogromny ładunek energii, który przyniesie ze sobą możliwości. Pomagając innym, możesz odkryć nowe drzwi. Możesz uzyskać uznanie u innych osób, jeśli im pomożesz.

Oferty Analiz