♈ – ♎ Aktywacja Ducha

Wchodzimy w nową falę informacji i energii, która pomoże rozpakować wszystkie nasze wewnętrzne pragnienia. To przejście Węzłów znacznie wpłynie na LOS każdej osoby, w większym lub mniejszym stopniu. Oś Baran – Waga (ja i ​​moja indywidualność – kompromisy) będzie aktywowana na różne sposoby, na przykład czyjaś indywidualność może ulec pogorszeniu, zostanie porzucona wszelka tradycja i człowiek pójdzie rozwijać to, czego chce lub potrzebuje. Być może komuś będzie łatwiej być na pozycji „my”, czyli we współpracy z kimś lub tworząc parę, wchodząc w interakcję z drugą osobą. Węzły pokazują nam, jak może zmienić się pozycja naszego LOSU, światopogląd, umiejętność dawania niektórych prezentów i przyjmowania prezentów. Ta pozycja pokaże nam też coś, co będzie miało duży wpływ na budowanie trasy Losu. A ważnym słowem, za pomocą którego będą mierzone nasze karmiczne długi, jest słowo Współczucie. Niebo przygotuje nas wszystkich do przyjęcia nowej wiedzy. Górny węzeł pokaże, jak można zaadaptować tradycje w nowych czasach, Dolny nawołuje do odrzucenia fałszywych ideałów, hipokryzji, zaślepienia, oschłości i skąpstwa.
W tym okresie ma miejsce nowa aktywacja Ducha. Oznacza to, że wszyscy aktualizujemy się na poziomie informacyjnym. Jest to poziom szamański, możemy spotkać się z nowymi doznaniami, ponieważ nadchodzą nowe czasy dla nas wszystkich, do naszego LOSU wkraczają nowe Archetypy. Niektórzy mogą zaprzyjaźnić się z tymi Archetypami, a inni je odepchną, zostawią w tyle, nie zaakceptują ich w swoim polu emocjonalnym.

W 2018 roku o zmianie węzłów i ich wpływie na los każdego   znaku zodiaku pisaliśmy TUTAJ.

W 2020 roku o zmianie węzłów i ich wpływie na los każdego znaku zodiaku pisaliśmy TUTAJ.
W 2022 roku o zmianie węzłów i ich wpływie na los każdego znaku zodiaku pisaliśmy TUTAJ

Czytajcie nie tylko swój znak słoneczny, ale i znak, w którym jest Wasz ascendent i Księżyc.

Baran
Los zmusi cię do eksploracji tych dziedzin życia, których jeszcze nie znałeś. Wkraczasz na linię nowego doświadczania wiedzy. Kosmos przygotował dla ciebie wiele nowości. To doświadczenie przyjdzie ze strony, o której nawet nie pomyślałbyś wcześniej. Wejdź do nowych wymiarów i pozwól, by przeszłość otworzyła swoje ramiona, uwolniła cię, przekształciła te lęki lub schematy, które zawęziły twoją drogę życia. Nowa rada lub nowa myśl będą dla ciebie lekarstwem. Jednocześnie Węzły ostrzegają, że wchodząc w sferę nowego, nie należy myśleć o komforcie, trzeba tylko znaleźć własny sposób na zaakceptowanie nowego, na ustąpienie miejsca nowemu. Nowy krok z pewnością doprowadzi do odrodzenia i zmiany osobowości.

Byk
Otwierasz przed sobą drogę do dorosłości. Otwierają się przed tobą nowe zasoby, nowy świat, w którym będziesz musiał odegrać nową rolę. Być może, aby zacząć odgrywać nową rolę, trzeba będzie się czegoś nauczyć, coś w sobie zmienić, zaakceptować. Wiele będzie trzeba zrobić samemu. Dusza może odczuwać pewną samotność, będzie musiała decydować o wszystkim sama, bez wsparcia, ale tak właśnie wygląda wejście w dorosłość. Nie patrz ze smutkiem na niepowodzenia, bo one przyniosą ci cenne doświadczenie. Przyszłość jeszcze nie w pełni wyznaczyła dla ciebie swoje granice, ale możesz teraz przygotować się do Nowej Roli, która objawi się później.

Bliźnięta
Niebo spróbuje wprowadzić cię w nową rolę – szykuje się dla ciebie nowa rola i możliwości. Stary świat może nie być już zasobny. Węzły zmieniają znak, możesz przygotować się na przeprowadzkę i zamknąć przeszłość za sobą. Mogą pojawić się nowe relacje, ale nie pojawią się od razu a stopniowo. Będziesz musiał przygotować pod nie grunt. Ustaw przed sobą już teraz małe cele, które doprowadzą cię do stworzenia dużego przepływu. Zmień swoje nawyki, zmień coś w swoim wizerunku, w myśleniu. Twój stary Archetyp się wycofuje a podłącza się nowy, więc twoi bliscy mogą cię nie rozpoznać. Czasami decyzja o konieczności zakończenia przeszłości przychodzi nagle, ale nie zawsze człowiek jest na to gotowy. Brak gotowości nie pozwala rozwiązać wszystkich problemów naraz, ale trzeba dać sobie czas na przyzwyczajenie się do nowego, dopiero wtedy zrobić krok w jej głąb.

Rak
Los wciąga cię w korzystne zmiany jeśli sam od nich nie odstąpisz, a wtedy los będzie mógł wyciągnąć cię z rąk przeszłości i pozwolić ci biec do nowych, świeżych celów. To dobry moment i należy go wykorzystać. Nieświadomie będziesz dążyć do odkrycia i zapoznania się ze swoją Misją. Będziesz chciał zdać sobie sprawę z tego, co zostało już ustanowione w głębi LOSU. Naucz się doceniać czas, każdą chwilę. Czas prowadzi cię do sklepu, w którym jest wszystko i stać cię na wszystko, wystarczy wybrać ten właściwy produkt. Przechodząc do rewolucyjnych zmian, pamiętaj o fundamencie, na którym dorastałeś. Odejdź wdzięczny i szlachetny. Twórz, twórz i nie przestawaj, bo to jest twój czas i wykorzystaj go dla swojej korzyści.

Lew
Siła życiowa poprowadzi cię w przyszłość. Kiedy zasilanie jest włączone, należy je traktować z szacunkiem. Teraz zechcesz opieki i pomocy, aby wszystkie złe rzeczy zostały wymazane z twojej pamięci. Na ratunek przyjdzie psychologia, która może stać się twoim narzędziem i pomocnikiem w zrozumieniu motywów innych ludzi, jak mogą funkcjonować. Należy odnieść się do edukacji. Nawiasem mówiąc, Lwy nie powinny teraz walczyć o pierwsze miejsce ani udawać, że są zauważalne. Wręcz przeciwnie – szczęście kocha ciszę, więc powinny robić swoje i nie mówić o tym. Wkraczasz Lwie w nowy cykl swojego życia, więc zmienią się dla ciebie reguły gry. Zwróć uwagę na fakt, że nikt nie będzie dyktował ci warunków, jeśli będziesz grał fair.

Panna
Możesz teraz robić wszystko, spróbować wszystkiego, co tylko zapragniesz. Odkrywaj nowe źródła rozwoju i pomagaj innym. Jeśli jesteś gotowa na uaktualnienie swoich usług, doprowadzi to do tego, że wokół ciebie pojawią się nowi ludzie i nowe oferty. Ten czas pomoże ci coś zmienić w pracy  – ktoś bardziej ci zaufa albo zobaczysz, że przeszkody same się usuną. Strach przed nowym będzie jak bańka mydlana. Obserwuj teraz wydarzenia, bo to przez nie przemówi do ciebie Niebo. Wydarzenia zewnętrzne będą miały silny wpływ na twój LOS i będziesz musiała zsynchronizować się z wydarzeniami Kosmosu.

Waga
Tym razem przynosi wyzwolenie, otwarcie nowych kanałów, ale nie poddawaj się panice, ponieważ doprowadzi to do błędnego wyczucia sytuacji i popełniania błędów. Stań się bardziej wymagająca wobec siebie, zachowaj dyscyplinę we wszystkim, wyhoduj w sobie wewnętrznego dorosłego. Czas zrozumieć swoje emocje, znaleźć ich pierwszą przyczynę. Nie powinnaś zawężać pola widzenia sytuacji, bo fanatyzm może być dla ciebie śmiertelny. Pozostań obserwatorem, śledź procesy, które przechodzą przez twoje życie, a wtedy będziesz mogła pozostać w swoim rytmie Losu i niczego nie stracić.

Skorpion
Odnowienie pola energetycznego. Nastąpi aktualizacja na poziomie twojego ciała. Możesz poczuć się młodziej, schudnąć, zrozumieć przyczynę swoich chorób, pozbyć się zacisków w ciele. Wszystko, co przeszkadzało ci w cieszeniu się życiem, w poruszaniu się, w realizacji celów na poziomie materii, wszystko to odejdzie. To czas odnowienia energii, aktualizacji emocji, znalezienia nowych punktów oparcia. Najlepiej pozostać wiernym swojej sprawie, zasadom lub ludziom. Powinieneś spojrzeć na swoją przeszłość protekcjonalnie, ze zrozumieniem i akceptacją. Znajdź pozytywne chwile w swojej przeszłości i przeżyj je ponownie. Te lekcje, których się nie nauczyłeś, mogą wrócić do twojego życia, ale nie stanie się to w tym roku, nie od razu. Czas daje ci możliwość ponownego spojrzenia na przeszłość, aby zmniejszyć stres związany z traumami.

Strzelec
Aby poczuć swoje prawdziwe Szczęście i wsparcie Nieba, będziesz musiał aktywować w sobie kobiecą energię, więc nie będzie szybkich zmian, cały czas należy być w cierpliwości i oczekiwaniu. Nie próbuj teraz we wszystkim swoich sił, a pozwól, aby wszystko potoczyło się własną drogą i stopniowo, we własnym rytmie. Ustal priorytety i pogłębiaj wynik, czyniąc go jeszcze doskonalszym. Po cichu Życie wyłączy inny scenariusz i włączy inną energię. Aby harmonijnie wejść w nowy okres, naucz się przyznawać do swoich błędów. Kobieca energia pomoże ci płynnie wejść w nowy okres bez rywalizacji, bez agresji, pomoże pozostawić za sobą konflikty. Ten czas pokaże ci, na kim możesz polegać, czyja opinia jest dla ciebie najważniejsza, kto ma na ciebie największy wpływ. To połączenie zostanie przekształcone, ale nie od razu.

Koziorożec
Prądy wewnętrzne, zmiany twoich wartości, światopoglądu, znajdą odpowiedź w świecie zewnętrznym. Nie stanie się to od razu, wewnętrzne energie muszą być kumulowane, gromadzone, a wtedy będą mogły być realizowane w świecie zewnętrznym. Jeśli naprawdę czegoś chcesz teraz, to pragnij tego ostrożnie, bo twoje pragnienia mogą się spełnić, ale pytanie brzmi: czy jesteś gotowy na ich spełnienie? Chaos i samowola, nieprzemyślane ruchy mogą na długo wyrządzić krzywdę. Niektórych sytuacji nie da się przywrócić tak, jakbyś chciał, będziesz musiał zaktualizować swoje siły, zmienić podejście i zaakceptować coś z pokorą. Przyjaciele odegrają dużą rolę, więc podchodź do świata jak wielki przyjaciel i pomocnik. Nie wiesz, kto może być teraz twoim największym wsparciem. Zaprzyjaźnij się ze światem, z logiką i intuicją, traktuj ludzi życzliwie. Wszystkie decyzje podjęte w okresie przenoszenia Węzłów będą miały wpływ na LOS, a ich skutki pozostaną z tobą na długo. Stwórz LOS własnymi rękami, zawrzyj w nim akceptację i zrozumienie.

Wodnik
Wielu z was może poczuć zew kreatywności lub zmiany i wyruszyć w nową dla siebie podróż, aby dowiedzieć się czegoś ciekawego. Ten czas nie pozwoli ci zatrzymać się na jednej rzeczy, ale pozwoli ci spróbować wszystkiego po trochu. Korzystaj z różnego rodzaju narzędzi, które pomogą ci wniknąć w głąb podświadomości, np. z kart tarota czy kart metaforycznych, niech będą twoim kompasem, który cię poprowadzi i nie pozwoli popełnić błędu. Idąc w kierunku swojego celu, zmień perspektywę patrzenia na sytuację, przyjrzyj się bliżej temu, że ludzie są różni i każdy ma własny LOS, swoje potrzeby. Trzeba też uważać, bo Cień może wyjść i zamknąć twoją Świadomość. Jest nad czym pracować.

Ryby
Będziesz musiała Rybo dokonać kwantowego skoku w przyszłość, ale będziesz też musiała porzucić przeszłość. Nie musisz patrzeć na to, co było, po prostu aktywuj swoje zasoby i możliwości, i określ, jakie są twoje punkty radości i szczęścia. Wykonaj krok naprzód. Jeśli jesteś uwikłana w traumy, lęki i zmartwienia, będzie ci trudno to zrobić. Jeśli przemyślisz kilka sytuacji i zaakceptujesz fakt, że istnieje nie tylko ludzka sprawiedliwość, ale także Najwyższa – Boska, to wtedy wiele się dla ciebie zmieni. Spójrz na swoje zalety, bo koncentracja na nich pomoże ci wybudować prawidłową ocenę tego, co dzieje się w twoim życiu w obecnej chwili. Wszystko, co teraz zaczniesz robić, pozostanie w twoim LOSIE. Wybieraj więc mądrze swoje myśli.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 15 lipca 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 16 lipca 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.