Zgodnie z zoroastryjskim kalendarzem Wyznawców Ognia rozpoczyna się rok Geparda – Ducha Wojowników Światła. Duch Szachriwara rozbił niebo, którego kamienne i metalowe odłamki zamieniły się w klejnoty. Nadchodzący okres trudno nazwać spokojnym. Lata Geparda są dość wojownicze. W tym okresie można dochodzić swoich praw, lokalnie dochodzić swoich poglądów lub otwarcie z kimś walczyć, broniąc swoich granic. Wszystkie konflikty w tym roku mogą prowadzić do rozwoju, do postępu.
Gepard uaktywni wszystkie wewnętrzne męskie energie. Będą się w nas budzić mocne strony osobowości, które jednocześnie mogą nieść ze sobą zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki. W tym roku będziemy musieli dokonać wyboru: przyjąć wyzwanie, jakie stawia przed nami los, czy też pozostać tam, gdzie jesteśmy i podejść do granic, które ktoś nam wyznaczy. Możemy zrobić pierwsze kroki w kierunku sukcesu i pokazać swoją wartość. Najbardziej udane miesiące, to miesiące wiosenne, a także wrzesień i październik. Nie należy robić planów w kwietniu, w połowie lata i późną jesienią.
Ważne!
W okresie działania Geparda staraj się okazywać szacunek tym, którzy cię wspierają. Bądź wdzięczny, naucz się odróżniać dobro od zła. Zrób coś ważnego dla swoich dzieci, ponieważ to one są kluczem do sukcesu i siły Geparda.
W miejscu pracy wszyscy będziemy musieli wykazać się profesjonalizmem wysokiej jakości, na czas ustalać priorytety.
Jest to czas manifestacji wewnętrznej szlachetności, a będzie to stanowiło miarę naszej karmy.

Prognoza na bazie matematycznych obliczeń i kalendarza i chińskiego.

 

Szczur – trzeba będzie zrobić nowe odkrycia, ujawnić jakieś tajemnice. Miej oczy otwarte, szukaj okazji, by zobaczyć lub nauczyć się czegoś nowego, ale nie wtrącaj się do sytuacji, jeśli nie znasz jej do końca. Swoją opinię zostaw na później, kiedy już wszystko sobie poukładasz i zrozumiesz. Nie oceniaj wszystkiego z góry; wysłuchaj drugiego człowieka, ale nie wyciągaj od razu wniosków. Daj sobie czas. Możesz walczyć w tym roku, ale nie przekraczaj granic moralności i szlachetności.

Bawół – zajmij się swoim rozwojem; rozwijaj swoje rzemiosło i umiejętności, niech twoje ręce udowodnią, że jesteś mistrzem, ze wiele potrafisz. Oprócz podstawowej pracę, spróbuj czegoś nowego. Pokaż, że jesteś profesjonalistą w swojej branży, twórz nowe produkty, rozwijaj hobby i umiejętności. Jest to czas na naukę i zaprezentowanie swoich produktów, umiejętności.

Tygrys – nie będzie to łatwy czas. Będziesz musiał pracować i żyć, pamiętając o doświadczeniach z przeszłości. Zmiana jest możliwa, jeśli się zastanowisz, spojrzysz wstecz i wyciągniesz odpowiednie wnioski, których potrzebuje twoja dusza. U niektórych osób mogą pojawić się problemy zdrowotne, jeśli nagromadzi się zbyt wiele emocji, a wszystkie one pozostaną bez właściwej reakcji. Co może pomóc? Kreatywność! Potrzeba zrobienia czegoś nowego, bycia przyciąganym przez ciekawość i przebywania w aurze kreatywności – tylko w ten sposób znajdziesz niezbędną energię i siłę.

Królik/Kot – zanurz się w twórczość; jeśli piszesz wiersze, muzykę, publikujesz prace naukowe, to wszystko pójdzie po twojej myśli. Jeśli jesteś blogerem lub założycielem kanału, będziesz dalej prosperował. Zacznij myśleć o pracy z informacją – rozpowszechniaj przydatne informacje, które mogą zmienić twoją karmę. Nad tobą otwiera się teraz możliwość wejścia w energetyczny kanał dobrobytu i siły. Nie należy odkładać na później żadnych procesów. Nie należy zastanawiać się, jeśli coś ci się spodobało. Nie bądź leniwy, ruszaj się, wyjdź z domu, wprowadź do swojego życia coś nowego i niekonwencjonalnego. Przygotuj swoje życie na coś twórczego i radosnego.

Smok – możesz podjąć ryzyko – „stań na skraju przepaści i skocz”, a nic ci się nie stanie. Po prostu podejmij ryzyko, zmień swoje życie, teraz masz szansę spróbować czegoś nowego. Zaangażuj się w poznawanie nowych dziedzin życia, zdobywaj wiedzę od profesjonalistów. Jeśli chcesz inwestować, to inwestuj. Zmień zawód, zmień sposób myślenia, otwórz się na nowy świat, wszystko jest przed tobą. Nie przegap swojej szansy na bycie szczęśliwym.

 

Wąż – Podejmij działania, a te drzwi, które otworzysz, będziesz mógł wykorzystać dalej. Jest to czas możliwości, ale pamiętaj, że jeśli otworzysz pewne dni, inne możesz zamknąć na zawsze. Jest to czas, w którym najlepiej przekierować swoją energię na sprawy zawodowe, karierę i odkryć w sobie nowe talenty.

Koń – jest to czas, kiedy możesz podnieść swój status, autorytet. Możesz rozpocząć nową drogę w swoim życiu. Gepard sprawi, że ostro ruszysz z miejsca, więc nie bój się wyznaczać własnych granic, nie bój się być proaktywnym i popularnym. Nic cię nie powstrzyma. A co najważniejsze, możesz wyjść na rynek zagraniczny, nauczyć się języków i nawiązać kontakt z partnerami biznesowymi, którzy mieszkają daleko.

Koza/Owca – to rok i czas kontrastów, w których będziesz mieć wrażenie, że wszystko się uda i że wszystko będzie tak, jak tego pragniesz. Innym razem możesz mieć wrażenie, że wszystko jest złe, a świat nie jest taki piękny. To nic złego, po prostu kiedy poczujesz się źle i ciężko, warto poszukać zasobów dla siebie, uruchomić nowe kanały pomocy i umiejętności. Kozy powinny walczyć – nie stać cicho i patrzeć, jak wszystko samo się rozpada, a włączyć się do walki i wygrać!

Małpa – możesz wykazać się odwagą, męstwem i podejmować ryzyko. Staraj się nie być impertynentem i przestań krytykować innych. W tym czasie możesz ponieść porażkę w swoich zmaganiach. Należy przyjąć bardziej elastyczne formy komunikacji. Wszystkie twoje problemy mogą wynikać z tego, że patrzysz na świat schematycznie i nie ma kompromisu w komunikacji.

Kogut – jest to czas przełomowy, ponieważ każda decyzja może stać się dla ciebie ważna. Możesz podjąć ryzyko i wygrać lub wycofać się i skomplikować swoje życie, ale tak czy owak, wybór należy do ciebie. Ambicja może przynieść ci radość i pomoc, ale może też sprowadzić problemy, więc postaraj się siebie chronić.

Pies – możesz być promienny i piękny, możesz zmienić sposób patrzenia na wiele spraw, na świat. Zostaniesz zauważony i będziesz brany pod uwagę. Jest to czas dla ciebie, więc postaraj się wykorzystać swoją energię w pracy nad sobą, twórz pożyteczne rzeczy, aby potem nie było pustki. Ucz się! Jeśli chcesz stać się popularny, nic cię nie powstrzyma, po prostu zrób coś w tym kierunku.

Świnia – trudny okres. Możesz mieć problemy z osobami starszymi lub w rodzinie. Będziesz musiała pójść na kompromis. Kogo wybierzesz? Wewnętrzne dziecko czy wewnętrznego dorosłego? Stań się dorosła i poszukajcie w sobie odpowiedzialność i sprawiedliwość.

 

Na spotkaniu Joga Twórczości poruszam wiele tematów. Klub Joga Twórczości skończy niedługo rok. Na pewno będziemy go rozwijać i poszerzać. Pojawia się coraz więcej twórczych myśli. Teoria i praktyka idą ze sobą w parze. Wykonujemy między innymi algorytmy, które związane są z przepracowywaniem wewnętrznych blokad. Obok prezentuję algorytm Szamański Tamburyn, którego dźwięk będzie rozbrzmiewał w Nowym Roku, a jego muzyka przeniknie nasze pragnienia.
Ten rodzaj ćwiczeń oczyszcza nas, łączy z rozległym polem wszechświata i pozwala narodzić się temu wszystkiemu, co założyliśmy wykonując algorytm. Jest to siła naszych możliwości.
Odkrywaj z nami terapie i praktyki, napełniaj się nową energią!
Czeka na was terapia: Osiem Tybetańskich Kobiet! Kobiety te posiadają ogromną siłę, która pomaga nam stawić czoła wewnętrznym demonom, oczyszcza nas, wspiera.

20 marca odbędzie się drugie spotkanie terapeutyczne Osiem Kobiet Tybetu – Biała Dolma. Terapia jest dla kobiet, jaki dla mężczyzn.

adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 18 marca 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 19 marca 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.