Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

Liczby sugerują, że w tym miesiącu będziemy otoczeni energiami zmian, wszystko może się zmienić, a życie powinno być postrzegane pod różnymi kątami. Zwracaj uwagę na dzieci, rozwiązuj ich problemy i twórz swoją przyszłość.

Jedynka – podejmuj poważne decyzje, bo w znacznym stopniu zmienią twoją pozycję. Może przyjść irytacja i nerwowość, a ogólne nastawienie będzie dawało napięcie. Dzieci będą wrażliwe na twoje emocje. Ostrożnie używaj słów, ponieważ możesz zablokować swój sukces, możesz też go wznieść, jeśli będziesz zważał na słowa.

Dwójka – niezdolność do przetrwania może doprowadzić do niezrozumienia nawet wśród bliskich. Może tworzyć się aura wokół sporów i negatywnych wypowiedzi. Twoja niechęć może stać się barierą dla dobrego samopoczucia. Weź pod uwagę interes bliskich, pomogą ci stworzyć niezbędne połączenia i poprawić pole kontaktów.

Trójka – spotka cię jakiś trudny problem, ale będziesz mógł uporać się z nim w tym miesiącu. Emocje mogą wyjść spod kontroli i rozlać na ludzi wokół ciebie, albo na twój wewnętrzny świat. Nie powinieneś brać w tym udziału, poradzą sobie bez ciebie. Nie dawaj porad, nie poprawiaj innych osób.

Czwórka – emocje mogą kumulować się, a jeśli nie zostaną rozwiązane na czas, pojawi się konflikt. Błędy wynikają z faktu, że nie chcesz widzieć drugiej strony sprawy. Nie myśl, że w tym miesiącu wszystko będzie dobrze. Inni ludzie pokażą ci, że jest coś innego w działaniu, w uczuciach, w samodoskonaleniu.

Piątka – wszystko będzie nieoczekiwane i najważniejsze, abyś była duchowo na to Piątko przygotowana. Staraj się przejść ten miesiąc bez konfliktu. Coś może znacznie wpłynąć na twoją opinię, która była do tej pory stabilna. Potrząśnie to tym, w co ufałaś i będziesz musiała w nowy sposób spojrzeć na swą przeszłość.

Szóstka – staraj się postępować mądrze. Obserwując innych, zwracaj uwagę na różne opinie – zarówno na te, które podobają ci się, jak i na te, które tak naprawdę nie sprawiają ci radości. Nie zachowuj się egoistycznie, bo egoizm doprowadzi do kłopotów. Staraj się do wszystkiego wykazać cierpliwość.

Siódemka – przygotuj się na zmiany, będą głębokie i możesz nie od razu zrozumieć, dokąd mogą cię zaprowadzić. Analizować będziesz to później Siódemko. Zmiany okażą się korzystne, nawet jeśli wydaje ci się, że jest inaczej.

Ósemka – postępuj ta, jak czujesz. Będziesz musiała balansować między niesprawiedliwością a swoimi potrzebami. Nie krytykuj tego, czego nie rozumiesz. Daj sobie na wszystko czas.

Dziewiątka – dla twojego spokoju umysłu, będziesz musiała coś poświęcić. Na początku będzie się wydawać, że wiele rzeczy jest łatwych i nie wymaga wysiłku, ale jeśli zajrzysz głębiej, będziesz musiała się poświęcić. Staraj się unikać konfliktów, bo mogą przynieść nieodwracalne szkody.

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.