Rozwijaj swoją intuicję, kulturę duchową, realistycznie rozważ swoje możliwości. Znajdź nie tylko ilość, ale i jakość. Pomyśl o tym, co może cię ograniczać, zmień punkt skupienia swojej uwagi. Szukaj środków, które cię rozwiną, aktywują zasoby i możliwości, które pomogą osiągnąć wewnętrzny komfort. Jeśli właściwie wykorzystasz swoją energię, nie stracisz, a dostaniesz to, czego chcesz. W tym miesiącu wyrzucisz to, czego nie potrzebujesz i zostawisz to, czego potrzebujesz.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Będziesz musiał zrobić dla swojego komfortu wszystko, co tylko możliwe. Spontaniczne i działania bez przygotowania nie przyniosą rezultatów nie kosztuje. Pomysły, które narodzą się w tym czasie, będą rozwijały się powoli, ale przez cały czas. Wiele procesów zatrzyma się na chwilę, opóźni swoją dynamikę, ale to  będzie normalne. Wyda ci się, że czas płynie zbyt wolno, ale dzięki temu będziesz miał czas, aby wszystko zakończyć.

Lew

Możesz mieć możliwość wyboru, i to we wszystkim, wybrać: przeszłość lub przyszłość, być z partnerem lub bez partnera, nowych cel czy stary? To okres zmian, ale nie każdy Lew będzie się z tym dobrze czuł. Trzeba będzie ciężej pracować, aby odpowiedzieć na potrzeby bliskiego i dalszego otoczenia. Trzeba działać, póki nie dojdzie do realizacji, dokładnie studiować każdą sytuację. Trzeba rozważyć każdy szczegół, możliwość alternatywy. Bądź ostrożny, gdy będziesz szedł naprzód.

Strzelec

Wypełnij swój świat miłością, zrozumieniem swoich wewnętrznych procesów i nastrojów. Zaangażuj się w poszerzanie świadomości. Napełniaj się radością. Miłość pomoże ci usunąć wszelkie przeszkody na drodze do szczęścia. Niech siła i moc pojawiają się stopniowo. Twoja wytrwałość i mądrość pomogą ci pokonać przeszkody. Wszystkie decyzje, które podejmiesz, w przyszłości okażą się być trafne.

Z powrotem

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|