Ten miesiąc będzie przepełniony energią, skieruje nas do naszego głębokiego, wewnętrznego świata. Będziemy mogli zanurzyć się w sobie, zrozumieć siebie, rozpoznać newralgiczne punkty, do których przykleja się nasza psychika. Rozwijając swoją wewnętrzną moc i siłę zrozumiemy, dlaczego i w jaki sposób powinniśmy osiągać swoje cele.
Ten miesiąc jest bardzo ważny, bo właśnie kończymy ważną „bitwę energetyczną” – nie będziemy już walczyć o kogoś, tylko o siebie. To czas, kiedy stare metody i reformy przestaną być skuteczne. W każdym obszarze będzie więcej ruchu. Będziemy potrzebować czasu, aby nabrać energii i właściwie ją zrealizować. Energii trzeba nauczyć się używać konstruktywnie. Walka ze światem zewnętrznym przyniesie wiele bólu i kłopotów. Nauczmy się prawidłowo planować wydarzenia, wytrzymywać ciężką aktywność fizyczną, zwiększać produktywność i koncentrować energię. To nie czas na odkładanie działań czy zbyt długie zastanawianie się! Już teraz należy działać! Ruszajmy ze starymi sprawami i relacjami, abyśmy mogli objąć pozycje przywódcze.
Moja prognoza ma na celu pokazanie, którymi drogami pójdą poszczególne znaki zodiaku. Rozpoczyna się nowy okres dla naszej energii. W tym miesiącu możemy określać programy na dwa lata do przodu, dlatego warto wprowadzić do swej duszy racjonalny porządek, usystematyzować swój potencjał. To wszystko da później wspaniałe efekty.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Nie spóźniaj się. Będziesz mógł wydobyć z siebie wewnętrzne rezerwy energii, zrealizować wszystkie pragnienia. Możesz myśleć, że zostało ci dużo czasu, ale nie jest to do końca prawdą, ponieważ problemy, które spadną na ciebie za kilka miesięcy, będą trudne do przejścia. Trudno będzie przywrócić równowagę. Wewnętrzne wyzwania i emocjonalne dialogi staną się znakiem, dzięki któremu rozpoczynasz drogę doroślenia. Przezwyciężanie wewnętrznych konfliktów pomoże wybrać to, co najlepsze dla ciebie. Możliwe, że wybierzesz dla siebie aktywną formę walki o siebie, albo zrezygnujesz z siebie, ze swoich talentów. Zamkniesz to wszystko w ciemnej szafie, a potem długo tego nie wyciągniesz na światło dzienne.

Lew

Przepracuj wewnętrzne urazy, bo nikt nie uczyni za ciebie świata lepszym. Uraziłeś drugą osobę? Czekasz, aż przyjdzie i przeprosi? Nie jest zobowiązana, aby ulepszać twój świat. Ty sam Lwie musisz wszystko naprawić. Ten miesiąc może stać się narodzinami twej psychiki. Możesz narodzić się na nowo i zrozumieć, że świat nie ugnie się przed tobą. Sam musisz wnieść coś do tego świata poprzez zmianę. Zastanów się, co czujesz i czego chcesz. Zastanów się, czy możesz żądać od innych ludzi tego, czego nie są w stanie ci dać? To, co nowe, już wkracza do twojego życia. Możesz zmienić się, albo i nie, ale wtedy nie powinieneś winić świata. Wynikiem braku zmian będzie tęsknota i poczucie pustki.

Strzelec

Nie możesz uciec od siebie, możesz wpaść w pułapkę własnego idealizmu. Rzeczywistość pokaże, jak bardzo jest niedoskonała. ​​Konieczne będzie nieustanne prowadzenie dialogu z rzeczywistością. Droga idealistki może okazać się tragiczna, bo jeśli szukasz ideału, może to ci zająć całe życie. Idź na kompromis i negocjuj ze światem, ze sobą – zwłaszcza ze sobą, ze swoimi emocjami. Zmieniaj je, kontroluj. W tym miesiącu ważne będą dzieci, dialog z dziećmi, ich sytuacja. Okoliczności będą odgrywać dużą rolę. Pamiętaj, że całkowicie musisz zaakceptować siebie -nie jakąś część siebie, ponieważ inne części ciebie kiedyś ujawnią się. Ta część siebie, która nie została zaakceptowana, będzie nieustannie wyłamywała się i szukała aprobaty.

Poprzedni

Ten miesiąc da nam nowy początek. Ważna jest codzienna praca nad sobą. Jest to umiejętność właściwego nazwania swoich emocji i wyprowadzania ich na powierzchnię świadomości.
Zapraszamy na nowe algorytmy terapii, możesz wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz. Możesz zmienić dzięki terapii swoje życie. Pojawią się nowe książki, nowe produkty mówiące o zmianach na świecie. Nie zbyt długo ciągnąć problemów i czekać, aż się same rozwiążą. Nie powinieneś czekać, aż problemy będą rosły jak kula śniegowa, ponieważ trudniej będzie je przepracować. Rozwiąż je teraz, od razu! Za pomocą kreatywnych technik  zmienisz swoje życie i otworzysz drzwi dobrej przyszłości.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|