To miesiąc prezentów, które Los sam rozda. Los chce nam podarować determinację, odwagę, dorosłe życie bez sentymentu. W grudniu stworzy nam takie warunki, że zmusi nas do myślenia o swoim życiu. Grudzień to taki miesiąc, który nas rozliczy, jak ekonomista wszystko zważy i wystawi rachunki. Ktoś dostanie mniej, ktoś więcej. Energia tego miesiąca sprawi, że będziemy myśleć o tym, co zrobiliśmy lub musimy zrobić. Oczywiście, nie wszyscy będą myśleć – ktoś będzie żył na inercji, a ktoś inny będzie myślał o wakacjach. Ale przyjdzie Metalowy Szczur (znak chiński miesiąca grudnia), któremu litość nie jest znana i zmusi nas do otwarcia bramy do Nowego Życia, każdego z osobna. W grudniu Świnia pożegna się z nami, ale odgryzie jeszcze kawałeczek naszego szczęścia. Pozostawi coś po sobie, ale nie wszyscy to dostaną.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

W tym okresie musisz ponownie poprawnie ustawić priorytety. Zmiany przyjdą, tylko nie od razu, nie w grudniu, ale energia zacznie działać już w tym miesiącu. Reguluj swoją energię, ucz się czegoś nowego. Ważne, by nie stracić gruntu. Idź naprzód, ale tak, aby analiza i wyjaśnienia szły przed tobą. Jeśli się oprzesz, pozostaniesz w jednym miejscu, nie wykorzystasz okazji, a bramy nowej energii nie otworzą się przed tobą. Świnia zaleca odejście od sentymentu z przeszłości, aby zdecydowanie dostroić się do przyszłości. Szczur przyjmie cię z pozytywnym nastawieniem. Sporządzić listę planów na przyszłość i poproś o wybaczenie u tych, których obraziłeś.

Lew

Podświadomość zaprowadzi cię tam, gdzie miłość, a nawet Wszechświat może cię wynagrodzić, i dać ci ją! Musisz jednak zacząć pracować nad wzmocnieniem swojej pozycji. Miłość zawsze chcę jeść, dlatego przyjmij Miłość, ale także zyskaj szacunek w pracy. Naucz się dziękować ludziom, którzy pomagają ci. Dobro wejdzie do twego życia w formie zrozumienia przez bliskich. Świnia da ci zmiany – nie będą to zmiany natury materialnej, ale duchowej. Zobaczysz, że zmienisz się, stanie się to dla ciebie łatwiejsze. Członkowie twojej rodziny zmienią się według łańcucha hierarchii, ujrzą cię w innym świetle. Pokochają cię w tej nowej odsłonie. Szczur pomoże ci w twojej pracy, da pewne szanse, małe możliwości, które będziesz musiał rozkręcić.

Strzelec

Życie zmusi cię do podzielenia wszystkiego na cztery części, a w każdej części do przywrócenia porządku. Te części to: rodzina, praca, opinia publiczna i twoje wewnętrzne ja. Świnia dała ci szansę na zmianę czegoś w twoim życiu, dała ci sukces, szczęście, możliwość zobaczenia życia takim, jakie jest. Krąg twoich znajomych może się zmienić – ktoś od ciebie odejdzie, ktoś zmieni twoje nastawienie. Wszystko zostanie oczyszczone. Szczur także będzie robił porządki, ale będzie o wiele trudniej. Musisz zmienić swoje nastawienie do bliskich, nakreślić grono potrzebnych ludzi. Szczur sprawi, że podejmiesz bardzo ważną decyzję, której efekt pozostanie na długo.

Poprzedni

|