Grudzień zostanie zapamiętany jako jeden z pomyślnych okresów 2022 roku. Od 14 do 31 grudnia Ziemia znajdzie się w strefie harmonijnych wpływów kosmicznych, ludzie poczują się pewniej i doświadczą duchowego, twórczego i energetycznego pobudzenia. Koniec miesiąca upłynie jednak pod znakiem nie najbardziej pozytywnych tendencji.

W pierwszej dekadzie grudnia 2022, zwłaszcza od 5 do 11 grudnia, trudne sprawy i konflikty będą rozwiązywane pokojowo poprzez kompromisowe rozwiązania.

Po 6 grudnia może pojawić się szereg impulsów hamujących realizację zaplanowanych działań. Ludzie będą potrzebowali czasu i siły, aby dokonać rozsądnych i terminowych prac.
We wszystkich sprawach przyda się jak największa rozwaga, gdyż wszelkie błędy w podpisywaniu dokumentów i sporządzaniu umów mogą zniweczyć zawarte porozumienia dotyczące współdziałania partnerów czy organizacji biznesowych.

Druga dekada grudnia 2022 roku będzie charakteryzować się wzrostem gospodarki i wzrostem indeksu biznesowego w wielu krajach, więc menedżerowie wielu firm i biznesmeni poczują możliwość rozszerzenia działalności, wykorzystując inicjatywę i kreatywność pracowników.

Po 7 grudnia Merkury wejdzie do Koziorożca, gdzie od 10 grudnia zadomowi się Wenus. Oznacza to, że w sprawach bieżących sprawdzą się tylko przejrzysta taktyka i uczciwe narzędzia.

W drugiej i trzeciej dekadzie grudnia 2022 roku Wenus i Merkury znajdą się w Koziorożcu, a Jowisz wejdzie 20 grudnia do gwiazdozbioru Barana. Wzrośnie potencjał seksualny i twórczy u kobiet i u mężczyzn, łącząc ich w przedsięwzięciach rodzinnych i biznesowych. Świat będzie potrzebował bohaterów, więc trzeba będzie rozważyć stanie się wyjątkowym, kochającym podejmowanie ryzyka. Jowisz w Baranie jest asertywny, więc wkradnie się ambicja, trudno będzie o porozumienia i kompromisy. Tak będzie przez większą część 2023 roku.
Dlatego koniec miesiąca, a zwłaszcza 17-22 grudnia, będzie sprzyjał umacnianiu lub odnawianiu romantycznych więzi. Jednocześnie nadmiar aktywnej energii, może utrudniać adekwatne reakcje na sytuację, powodując niepewność w relacjach.

Druga dekada zapowiada najbardziej stabilnym okresem całego miesiąca. Jeśli chodzi o relacje osobiste, może pojawić się zaskakująca liczba atrakcji, z których większości nie planowaliśmy. Gwiazdy radzą, byśmy się pospieszyli i najważniejsze sprawy załatwiali na czas, i to przed 20 grudnia. Inaczej pojawią się nowe zmartwienia i nowe cele.

Na tle nowiu Księżyca 23 grudnia i powolnego Merkurego do 29 grudnia może dojść do wzmożonych konfliktów lub nieporozumień między ludźmi, co może doprowadzić do wypadków komunikacyjnych. Zmiany planów i celów, destabilizacja giełdy, niewywiązywanie się z umów, dlatego nie zaleca się podpisywania umów lub dokonywania inwestycji pod koniec 2022 roku. Zapobiegnie to stratom, opóźnieniom w otrzymywaniu dochodów lub trudnościom w transakcjach finansowych.

Koniec grudnia będzie sprzyjał wzmocnieniu związków miłosno-romantycznych i ich odnowieniu. Będzie to szczególnie widoczne między 17 a 28 grudnia. Wenus będzie błyszczeć w tęczy romantyzmu i ekstazy.

Retrogradacja Marsa będzie trwała przez cały grudzień, co oznacza, że w tym czasie nie należy rozpoczynać żadnego biznesu związanego z Marsem. Nie rozpoczynaj niczego nowego, a odpoczywaj. Odłóż wszystkie ważne projekty na przyszły rok. Wszelkie przedsięwzięcia w czasie retrogradacji Marsa ostatecznie zakończą się niepowodzeniem – dotyczy to absolutnie wszystkich dziedzin życia! W biznesie nastąpi spowolnienie, płatności opóźnią się.

Jednocześnie do 16 grudnia będzie pokazywał się statyczny Neptun – odczuwalna będzie ogólna atmosfera senności. Najbardziej senne pod względem biznesowym będą ostatnie dni grudnia, ale niech to Was nie przeraża. Mars i Neptun nie będą zbyt aktywne.

Między 8 a 23 grudnia bardzo dobry czas na planowanie przyszłości! Przyszły rok przyniesie wiele okazji do wyznaczenia nowych trendów. Te zmiany dotyczą bardziej biznesu i nauki, mniej życia osobistego. Tak czy inaczej, nadszedł czas, aby zacząć myśleć i przygotować nowe bloki startowe, abyśmy mogli aktywnie dążyć do realizacji swoich celów.

1Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Biodynamiczny – lipiec 2019
Następny artykułMiesiąc Metalowej Białej Kozy
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.