Energia tego miesiąca prowadzi do świadomości i oświecenia. Podkreśli energię miłości, która uspokaja i dostosowuje się do tego, co może motywować twój umysł. W tym okresie twoja siła wzrośnie. Nie powinieneś naciskać na nikogo i wykazywać agresji. Doceń to, że w twoje wewnętrzne granice to miłość i odporność. Naucz się kierować swoją wewnętrzną siłą i energią, pracuj z wewnętrznymi uczuciami i nie pozwalaj nikomu przekraczać wewnętrznych granic.

Baran – nie bój się swojej przyszłości. Spójrz, co zrobiłeś dobrze i bardzo obiektywnie oceniaj swoje działania. U niektórych aktywuje się pamięć rodowa. Po raz kolejny warto spojrzeć swoim obawom w twarz. Może być zbyt wiele niepewnych sytuacji, więc spróbuj poczuć je, ale póki co nie myśl, co one oznaczają. Lipcowe zaćmienie pokaże na czym musisz się skoncentrować.

Byk – wiele rzeczy da się zrobić dzięki twojemu wysiłkowi. Możesz poradzić sobie z problemami dzięki wysiłkom woli. Osiągniesz sukces tylko wtedy, gdy staniesz się aktywny. Wróć do czasów dzieciństwa i spójrz, czy pozostały jakieś emocje, z którymi nie możesz sobie poradzić. Musisz wrócić, aby zakończyć stare sprawy i zamknąć wszystkie drzwi za sobą.

Bliźnięta – będziesz musiał zająć się kilkoma ważnymi sprawami i dokumentami. Spróbuj robić tylko to, co jest ważne, aby ustalić właściwe priorytety. Pomyśl o tym, jak osiągnąć swoje krótkie cele. Osiągniesz wszystko, jeśli poprawnie zorganizujesz swój czas.

Rak – przygotuj się na to, że będziesz musiał Raku inaczej spojrzeć na to, co jest wokół ciebie. Musisz zajrzeć do swojego wewnętrznego świata, ponieważ pozostało w nim jeszcze wiele tajemnic. Ten miesiąc może przynieść pokusy, więc obserwuj swoje myśli. Uważaj na manipulantów.

Lew – możesz poczuć się samotny, ale jest to dla ciebie bardzo ważne. Tym razem zobaczysz to, co musisz zaakceptować i zrozumieć. Staraj się nie odrzucać tego, co ci powiedziano – zaakceptuj, a zmienisz strategię życiową.

Panna – twoje życie zmieni się, jeśli spojrzysz na nie bardziej realnie. Nie odsuwaj od siebie obiektywnej rzeczywistości, w której żyjesz. Zmień swoje życie, aby było lepsze. Musisz zakończyć, zamknąć to, co było w przeszłości, ponieważ teraz wkraczasz w nowy cykl życia. Będzie wiele zmian i możesz w ten cykl wejść z radością lub odwrotnie – z żalem.

Wagi – musisz w swoim życiu wszystko usprawnić, stworzyć organizację i strategię wokół siebie. Ten miesiąc obiecuje ci więcej spokoju umysłu i zrozumienia wśród bliskich. Rób zwyczajne rzeczy. Bliscy zaspokoją twoje potrzeby, więc nie powinieneś nigdzie się spieszyć. Pracuj nad wszystkim, co sobie Wago postanowiłaś.

Skorpion – czas zakończyć to, co powinno być zakończone. Nie spiesz się, nie próbuj niczego robić siłą. Nie rób gwałtownych ruchów w relacjach. Pozwól odejść temu, co powinno odejść. Twoje życie zmienia się, a przyszłość będzie zależała od tego, które emocje są bliżej ciebie – pesymistyczne czy optymistyczne.

Strzelec – zwróć uwagę na swoją rodzinę, jej problemy wciągną cię w wir wydarzeń. Zaczyna się zmiana w rodzie – to, co wydarzy się w twym życiu teraz, zrozumiesz dopiero za dwa lata. Stosuj metodę małych kroków, aby nikt nie mógł cię oskarżyć o złe działania.

Koziorożec – życie może przybrać inną formę. Pojawi się coś, czego jeszcze nie spotkałeś. Twoje zachowanie może być dla innych niejasne, ale atmosfera w dużej mierze będzie jasna – a ujrzysz nowe horyzonty.

Wodnik – pomagaj młodym ludziom, działaj jak dobry czarodziej. Polegaj na tym, co jest blisko ciebie i dbaj o to, co jest ważne. Pracuj dla dobra swojej przyszłości, a zrozumiesz za 9 lat, kto jest dla ciebie ważny, kto ci pomógł, kto był blisko – kto był twym nauczycielem i naprawiał cię.

Ryba – życie będzie biegło naprzód. Mogą nadejść zmiany, gdy zdasz sobie sprawę ze swoich wewnętrznych postaw, czyli w którym miejscu miałeś rację, a w którym nie miałeś.  Jeśli zwrócisz się do swojej wewnętrznej uczciwości, bo od niej będzie wszystko zależało, to możesz stworzyć pole szczęścia na 10 lat. Jeśli nie zrozumiesz swojego wewnętrznego świata, jeśli nie ujrzysz w nim chwastów, to przez 10 lat będziesz napotykał je.

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.