Horoskop miesięczny

W tym miesiącu okazujmy miłość do wszystkiego, co nas otacza. Im bardziej wypełnimy świat miłością, tym szybciej spełnią się nasze pragnienia. Dokonajmy wyboru, kierując się współczuciem i miłością. Spróbujmy wdrożyć tylko prawdziwe plany, które wkrótce mogą przynieść rezultaty. Postarajmy się zainteresować inne osoby swoimi nowymi projektami. W tym miesiącu nastąpi przejście na nowy poziom zadań i zmian w planach. Najważniejsze w tym miesiącu, to uważać na samooszukiwanie i iluzje, więc nie spieszmy się z wnioskami i wypowiadaniem słów.

Baran – mogą przyjść nagłe zmiany, które doprowadzą do nerwowego napięcia. Niektóre sytuacje będą dla ciebie zbyt nieoczekiwane, nie będziesz mógł przygotować się na to świadomie. Przez pewien czas możesz tracić równowagę, ale wtedy zobaczysz, że sytuacja kończy się pozytywnie i możesz w niej znaleźć dobre strony.

Byk – możesz przeżyć trudny czas, ale zobaczysz, że ktoś ci pomoże. Ktoś może pojawić się blisko ciebie, kto będzie twoim przyjacielem. Kryzys może się skończyć, gdy tylko ktoś wyda się być wpływowy. Przyszłość jest w twoich rękach, a wszystko, co robisz, przyniesie pozytywne perspektywy.

Bliźnięta – bądź mądry, ostrożny i spokojny. Nie powinieneś podejmować decyzji natychmiast, ale dzięki mądrej radzie możesz zmienić kierunek swoich poglądów. Jeśli okażesz zbyt dużą ostrożność i wątpliwości, stracisz coś ważnego. Staraj się być uważny i wewnętrznie pozbierany. Nie traktuj sytuacji zbyt powierzchownie. W tym miesiącu znajdą się wśród przedstawicieli tego znaku tacy, którzy wiele stracą z powodu uporu i dumy.

Rak – musisz zwracać uwagę na małe rzeczy. Małe szczegóły mogą przerodzić się w duże zmiany. Nieporozumienia mogą wiązać się z bezwładnością i lenistwem. W tym miesiącu pożera was próżność, musicie robić wiele rzeczy naraz. Ktoś może zmienić pracę, ale jeśli problemy emocjonalne nie zostały rozwiązane w starej pracy, możesz przeciągnąć je do nowej. Ten miesiąc może przynieść niestabilny stan, napięcie nerwowe, doświadczenia, ale wszystko skończy się dobrze, więc poradzisz sobie z tym Raku.

Lew – próby mogą czekają cię na skrzyżowaniu Losu, ale dasz radę. Ktoś lub coś zmieni twój pogląd na znane rzeczy. Wszystko będzie inne, nie tak jak myślałeś – będzie lepsze. Będziesz mógł osiągnąć te cele, które wydawały się trudne. Najważniejszą rzeczą jest nie wybierać dwóch ścieżek, bo wtedy możesz zostać z niczym.

Panna – możesz liczyć na taki rozwój wypadków, które pomogą ci rozwinąć firmę lub uzyskać poważną sumę pieniędzy. Będziesz miał okazję poszerzyć swoje możliwości, a straty będą mniejsze. Możesz wyjść z trudnych sytuacji z pomocą przyjaciół. Ten miesiąc przyniesie zmianę, która wpłynie na całe twoje życie. Bądź ostrożny i podejmuj decyzje bardzo ostrożnie.

Waga – będziesz musiała przemyśleć zamiary, cele i inaczej spojrzeć na swoją ścieżkę życia. Nie lekceważ niepotrzebnych poświęceń i nie bądź bezczynna. Jeśli coś przedsięwzięłaś, to idź dalej i realizuj swoje cele. Ten miesiąc pomoże zanurzyć się w pracy. Czekają cię nieprzyjemne rozmowy, ale nie  będą naładowane agresją i emocjami.

Skorpion – musisz zwracać uwagę na każde wydarzenie swojego życia, najważniejszą rzeczą jest nie denerwować się z powodu nagłych sytuacji. Spotkania w tym miesiącu mogą być fatalne. Staraj się być zdyscyplinowany i zorganizowany. W niektórych przypadkach polegaj na losie, uwierz w zmiany. Od tego w jaki sposób patrzysz na ludzi, będzie zależał twój sukces.

Strzelec – zachowaj ostrożność we wszystkim i nie buduj złudzeń co do okoliczności, które wymyśliłeś. Wszystkie sytuacje są nieprzewidywalne, nawet jeśli trafisz do wróżki, trudno będzie przewidzieć przyszłość. Nie bierz życzeniowego myślenia za realność. Zwróć uwagę na swoje sny i przeczucia.

Koziorożec – zjednoczcie Ducha, Duszę, i Ciało! Wszystko powinno być w harmonii, pogódź się z samym sobą, zrozum siebie i zaakceptuj siebie. Najważniejsze, aby nie wchodzić na drogę rywalizacji i nie zagłębiać się w szczegóły. Wszystkie ambicje muszą być wypełnione spokojem, bez współzawodnictwa, w pełni podporządkowane duchowi naturalności. Wszystkie twoje zadania zostaną rozwiązane bez stresu i napięcia.

Wodnik – zejdź z nieba na ziemię, rozejrzyj się, jak wszystko może być materialnie zaaranżowane w twoim życiu, krok po kroku. Niektóre sytuacje będą zbyt skomplikowane, musisz poczuć nieznane. Możesz wierzyć w mistyczne sytuacje, będziesz odczuwał nowy stan, a twoja intuicja ulegnie pogorszeniu. Twój światopogląd zostanie wystawiony na próbę. Uważaj na pokusy.

Ryba – nie trać swojej istoty, teraz możesz być aktywny, poczuć swoją moc, bo jesteś pełen energii. Możesz mieć pragnienie przetrwania i bycia najlepszym. Staraj się postępować z każdym uczciwie, każda intryga może zabrać ci sukces. Możesz mieć nadzieję i chęć poradzenia sobie z problemami, które utrzymują się przez długi czas.