Energią tego miesiąca jest kreatywność, miłość, nadzieja. Będziemy mieć wysokie oczekiwania dotyczące Życia, ale wiara otworzy przed nami nową drogę. Kosmos oferuje nam zmianę naszych ideałów. Wszystko, co bezmyślne i nierzeczywiste, zacznie przybierać nowe formy. Wiele informacji nadal będzie źle rozumianych, wypełnionych wątpliwościami. Wiele z tego, co planujemy, nie będzie tym, co sobie wyobrażamy. Ten miesiąc zmusi nas wszystkich do zmiany priorytetów, ustanowienia wartości, przyjęcia nowych form. Należy jednak zauważyć, że ludzkość rozwinie się w nowym kierunku. Trudny okres zostanie w dużej mierze pozostawiony w tyle, a wielu z nas na swoją przyszłość będzie patrzyło pozytywnie. Wspaniała przyszłość otwiera się dla tych, którzy myślą twórczo, stawiają na rozwój techniczny. Bramy przyszłości otwarte dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego. Ten miesiąc może przynieść puste nadzieje tym, którzy nie chcieli widzieć rzeczywistości, którzy nie mogli zrobić kroku w przyszłość, którzy żyli w niewoli i nie chcieli widzieć rzeczy takimi, jakimi są. Przygotujmy się na Nowe Energie, twórcze zrozumienie życia, sami własne życie nasyćmy wydarzeniami.

Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach kreatywnych, które organizujemy, a które pomagają odkryć w sobie nową osobowość. Wykorzystaj wszystkie właściwości mózgu, złagodź stres, skup się na nowym rozwoju. Sam wcielaj nowe elementy do swojego życia i naucz się kontrolować siebie, a także otaczające cię energie. Zapewniamy różne narzędzia, które pomogą ci zmienić życie, uwierzyć w coś innego.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Nie należy spieszyć się, na wszystko przyjdzie czas. Poczekaj, zatrzymaj się, zastanów się nad decyzją – jakie korzyści może ci przynieść. Twój sukces będzie składał się z małych części, więc nie powinieneś ich tracić z oczu. Twój świat zmieni się, ale teraz życie nie daje ci alternatyw, więc nie wymyślaj ich sam. Postaraj się zatrzymać, aby nie podejmować pochopnych decyzji. Jeśli zrobisz krok zbyt aktywnie, możesz tego żałować. Twoje pragnienia nie spełnią, bo to nie ten czas. Może okazać się, że nie były przemyślane, że były pełne instynktów, a nie organizacji.

Lew

Ten czas jest niejasny, pełen niedokładności, obaw, więc nie powinieneś od razu podejmować decyzji. Opóźnianie odpowiedzi również nie jest tego warte. W tym miesiącu będziesz dzielił aktywną karmę swojej matki, możesz podzielić się z jej reakcjami, częścią Losu, odpowiedzialnością. Ten miesiąc nie będzie najlepszym czasem na podejmowanie decyzji. A jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, to nie będziesz w stanie od razu ocenić zagrożeń i pułapek, więc bądź ostrożny. To nie jest czas na spełnianie marzeń, bo na razie sam Lwie nie wiesz, czego chcesz.

Strzelec

Nie jest to czas na relaks – rób wszystko to, co według ciebie jest „na teraz”. Opracuj kroki działania. Każdy twój krok powinien mieć sens. Życie sprawi, że będziesz poważny. Będziesz w pełni odpowiedzialny za swoje decyzje. Rób tylko to, co jest dla ciebie ważne. Nie warto jednak spełniać pragnień i aktywnie dążyć do celu. Ważne jest, aby wszystko traktować priorytetowo. Zachowaj spokój we wszystkim. Twoje postępy posuną się do przodu, jeśli zobaczysz rzeczywistości taką, jaka jest.

Poprzedni

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|