W tym miesiącu każdy z nas będzie miał wewnętrzne pragnienie zrobienia czegoś innego, przyjęcia siebie lub na siebie – wyznaczyć przestrzeń wewnętrzną. W tym miesiącu ludzie powinni tryskać energią, dobrze się bawić. Wiele naszych myśli i pragnień może się zmaterializować. Wszechświat wszystkim da to, co konieczne, czego potrzebujemy. Wszystko co zaplanowane na ten okres, zostanie opracowane. Opracujmy jak najwięcej projektów, bo wszystkie zaowocują. Ktoś może zakłócać nasze plany, zwłaszcza kobiety. Wszystkie problemy, które pojawią się w tym okresie, mogą pojawić się z powodu naszych emocji. Będziesz w stanie osiągnąć nowy poziom we wszystkim – w biznesie i miłości.

Baran – masz możliwość dotarcia do pola stabilizacji. Możesz wypracować linię zwycięstwa – cechy przywódcze, dzięki którym zyskasz dobrą reputację. Kultywuj te cechy. Mężczyźni będą chcieli udowodnić, że są najważniejsi, stworzyć firmę, dostroić się do tego, co naprawdę jest ich. Musisz zacząć kontrolować wszystkie ważne obszary życia – zarówno w uczuciach, jak i finansach. W tym miesiącu nie oczekuje niespodzianek.

Byk – możesz rozwiązać swoje problemy, zwłaszcza te związane ze zdrowiem. Jeśli zajmiesz się profilaktyką, możesz uchronić się przed różnymi problemami. Najważniejszą rzeczą w tym miesiącu jest możliwość zatrzymania się – jeśli często pomagasz komuś lub jakiś nawyk przeszkadza ci, nadszedł czas, aby wszystko zmienić. Ten miesiąc pomoże zobaczyć, na ile prawdziwa jest twa rzeczywistość. Iluzje rozproszą się. Będziesz miał okazję zdobyć ważną wiedzę, która pomoże ci się rozwijać.

Bliźnięta– masz szansę odkryć nowe możliwości dla siebie, zdobyć klucz do sukcesu i spełnić wszystkie swoje pragnienia. Mogą wydarzyć się ważne sytuacje i nastąpi niespodziewany zwrot – wszystko do czego jesteś przyzwyczajony, zmieni się. Będziesz miał okazję poczuć nowe emocje. Ten miesiąc może zmienić twe życie, tylko musisz sam zdecydować, czy jesteś gotowy wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Ten okres może wnieść cuda do twojego życia i nawet jeśli pojawią się trudności, będziesz miał szansę wszystko naprawić. To magiczny miesiąc.

Rak – spodziewaj się nagłych sytuacji i zmian. Do twego życia mogą przyjść niespodzianki. Powinieneś być bardzo uważny do wszystkiego. Bądź bardziej uważny na siebie, ponieważ możesz popełniać błędy z powodu rozproszenia. W tym miesiącu będziesz musiał szybko podjąć pewne decyzje, możesz pozbyć się kłopotów, zmartwień i napięć. Nie kłóć się, nie wchodzić w nowe relacje, nie rozwijaj w sobie agresji. Bez zastanowienia i litości pozbądź się tego, czego nie potrzebujesz. Nie powinniście okazywać litości dla tych, którzy w ogóle na to nie zasługują. Spróbuj płynąć z prądem i nie myśl, czy robisz to dobrze.

Lew – dotrzyj do siebie! Czekając na sukces, nastaw się na pozytywną falę życia. Rozwijaj pewność siebie. W tym miesiącu czeka na ciebie radość, pozytywne wydarzenia. Przygotuj się na fakt, że w tym miesiącu będziesz w centrum uwagi, będą ci zazdrość. Pojawią nowe kontakty, dużo radości. Potężna energia wpłynie do twojego życia. Możesz zrzucić jakąkolwiek blokadę, pozbyć się kompleksów. Uważaj na nieporozumienia i konflikty. Wsłuchaj się w głos swojego partnera lub partnerki.

Panna – może pojawić się zazdrość i może to być twoja wewnętrzna zazdrość, albo możesz stać się przyczyną czyjejś zazdrości. Bój się tych, którzy dają ci szybkie obietnice, chwalą, szepczą miłe i słodkie słowa. Mogą być opóźnienia, a nawet zdrada w pracy. To nie jest najlepszy okres na rozpoczęcie czegoś nowego, ale jeśli wyznaczysz sobie cel, zechcesz pokonać przeszkody i walczyć ze swoimi słabościami, możesz wyjść z trudnych sytuacji. Prowadź zdrowy styl życia, czytaj więcej i znajduj radość w codziennym życiu.

Wagi – zadbaj o siebie, idź do fryzjera, wizażystki, kosmetyczki, twórz sztukę. To jest okres lekkiej energii, w którym możesz poznawać ludzi, flirtować i komunikować się. W tym miesiącu możesz poczuć pomoc innej osoby, dać komuś napiwek lub udzielić porady. Jeśli chcesz mieć jakiś zwrot wydarzeń w swoim życiu – zwrot na lepsze, zainicjuj go sam. Możesz być leczony niestandardowymi metodami medycznymi, np. homeopatią, ziołami, masażami. Powinieneś być w profilaktykę zdrowotną. Ten okres może uwolnić cię od lęku i stresu, ale może też przynieść się do rozczarowania, jeśli nie włożysz żadnego wysiłku w swoje szczęście.

Skorpion – w kwietniu możesz stać się dla każdego źródłem niepokoju i uczuć. Coś negatywnego może wpłynąć na twoje zdrowie, ale nastaw się na to pozytywnie. Wszystko w tym miesiącu zależy od twojego nastroju, wszystko też może przynieść zmiany w twoim życiu. Będziesz musiał pracować nad samooceną, bo jest ryzyko, że będziesz przerzucał na innych swoje negatywne nastawienie. W tym miesiącu możesz stracić poczucie ostrożności i rozwagi. Mogą pojawić się jakieś tajemnice, które wyjdą na jaw. Bądź odważny, bo masz szansę pozbyć się tego wszystkiego ze swojego życia.

Strzelec – musisz wyraźnie określić swoje terytorium, aby wiedzieć, czego chcesz. Musisz być własnym źródłem stabilności i bezpieczeństwa. W tym miesiącu masz szansę uzyskać dochód z dodatkowych źródeł. Duże zlecenie lub hobby mogą stać się źródłem dochodu, więc zmobilizuj się. Jeśli myślisz o związku, zaopiekuj się partnerem/ką, aby utrzymać daną relację. Zastosuj zdrową dietę, nie ulegaj prymitywnym instynktom, bo musisz stać się źródłem pewności dla samego siebie.

Koziorożec – w tym miesiącu mogą wystąpić liczne konflikty. Kwietniowe sytuacje mogą objawiać się jako nieoczekiwane, albo kolejny paradoks losu. Bądź ostrożny, bo te sytuacje były już w twoim życiu. Ktoś skonfrontuje twoje pragnienia, potrzeby, a nawet opinie. Aby wygrać, musisz ciężko pracować. Ktoś zechce konkurować z tobą, dlatego mogą pojawić się konflikty. Ten czas może być bardzo emocjonalny. Naucz się dyskutować o swojej pozycji, uprawiaj sport i ciesz się życiem.

Wodnik –  wokół ciebie będzie wiele różnych wiadomości i rozmów. Pojawią się też różne myśli w twoim umyśle. Będziesz miał ważną rozmowę i musisz przeanalizować wiadomości, które do ciebie dotrą. Negocjuj! Otwórz własny kanał You Tube, bloga, czat, rób konsultacje – wszystko co wypowiesz, będzie ważne. Musisz głośno wypowiedzieć swoją opinię, jeśli chcesz coś osiągnąć. Dopytuj się, pokazuj czego potrzebujesz.

Ryby – możesz pokazać kunszt, marzyć, współczuć, doświadczać z inną osobą lub z samym sobą. Będziesz musiał kogoś wesprzeć, zrozumieć. Dzięki temu zdobędziesz szacunek u kogoś. Mogą zamanifestować się zdolności mediumiczne, twoja intuicja zostanie zwiększona. Poczujesz siłę i magię w tym samym czasie. Nastrój pożądania może zmieniać się i nie będziesz wiedział czego chcesz. Będziesz mniej zrozumiały dla innych. Uwaga na hormony, bo mogą zawieść. Monitoruj swe zdrowie i nie rozwijaj wewnętrznego stresu.

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.