Horoskop miesięczny

Ten miesiąc może doprowadzić do koncentracji na tym, co najważniejsze. W tym miesiącu możesz znaleźć swojego nauczyciela, mentora lub kogoś bardziej doświadczonego. Energie tego miesiąca sprawiają, że będziemy bardziej cierpliwi. Pamiętajmy, że nie ma szybkich odpowiedzi i łatwych decyzji. Niektórzy mogą aktywować swoją dumę, co przeszkodzi duchowemu rozwojowi.

Baran – możesz osiągnąć wiele dla swojego dobrobytu, niech twoje wysiłki będą produktywne. Nadszedł czas, aby wykorzystać wszystkie swoje możliwości twórcze. Powinieneś dobrze zaplanować przyszłość, ocenić swoją prawdziwą siłę.

Byk – będziesz chciał nowej wiedzy, która może przynieść miłe wydarzenia w twoim życiu. Będziesz musiał rozstać się ze starymi wzorcami myślenia, zwracać uwagę na wydarzenia rodzinne, starać się dostrzegać pozytywne strony w bliskich ludziach.

Bliźnięta – w tym miesiącu twój świat może się całkowicie zmienić, może nastąpić przerwa na długi czas, wszystko zależy od poprawności twojej decyzji. A ta decyzja otworzy ci nową, ale trudną ścieżkę, albo przeciwnie – będziesz musiał zaniechać działania i czekać na nowe możliwości.

Rak – bądź ostrożny, ponieważ w tym miesiącu mogą być trudności z bliskimi. Poziom konfliktów wzrośnie. Może nastąpić zmiana i spotka cię fala niespodzianek. Los zmieni się na lepsze, jeśli nie staniesz się agresywny.

Lew – miesiąc przyniesie nowe możliwości. Musisz uwierzyć w siebie, bardziej zanurzyć się w pracy, w poszukiwaniu gotowych sposobów na kreatywność. Los pod koniec miesiąca może dać ci szansę spełnienia twojego pragnienia, więc nie przegap tego.

Panna – przyszłość nieustannie prosi o rozstanie z przeszłością – z tym, co już zostało daleko i nie będziesz w stanie odzyskać więcej. Myśl o nowej pracy, relacjach i nowych metodach spełniania pragnień.

Waga – bądź ostrożny, ponieważ w tym miesiącu możesz spodziewać się intensywnych energii, konfliktów i pułapek, które sprawią, że nie będziesz wykazywał najlepszych emocji. Lepiej powstrzymać się od wyrażania uczuć. Rób to, co kochasz.

Skorpion – w tym miesiącu nie powinieneś być aktywny, bo możesz kogoś skrzywdzić, a potem kogoś innego zmusić do ponoszenia odpowiedzialności za to. Staraj się myśleć więcej i troszczyć się o siebie, i swoje zdrowie. Nie oceniaj, ani nie wyrażaj swojej opinii. Bądź ostrożny wobec nowych propozycji.

Strzelec – otwierają się przed tobą nowe możliwości, ale musisz wiedzieć, że nie są na wyciągnięcie ręki. Trzeba wyjść z domu i iść tam, gdzie nigdy nie byłeś – wyjść poza granice. Energia prowadzi cię daleko od domu. W tym miesiącu możesz zamknąć jeden etap i rozpocząć kolejny, coś pomoże ci dokonać wyboru.

Koziorożec – rób wielkie plany na ten miesiąc i uwierz w swój sukces, kobiety ci pomogą. Życie da ci coś dobrego, jeśli jest to zapisane w twojej karmie. Szczęście leży w wiedzy i kreatywności.

Wodnik – w tym miesiącu nie powinieneś być lekkomyślny. Ktoś może myśleć i mówić negatywnie o tobie. Przestaniesz słuchać potrzeb innych ludzi i będziesz działać razem z bliskimi osobami. Jeśli jesteś w małżeńskim związku, to nie podejmuj samodzielnych decyzji.

Ryby – ten miesiąc może pokazać twe słabości. Nie krytykuj innych, bo krytyka może do ciebie bardzo szybko wrócić. Jest to czas, w którym można rozpocząć oficjalny biznes.

|