Ten miesiąc pokaże, na co szczerze zasługujesz. Przeszkody na twojej drodze mogą pomóc ci zdecydować, którą drogą będziesz musiał iść. Starannie i spokojnie podejmuj codzienne obowiązki. Jeśli spojrzysz na świat prawidłowo i nauczysz się nadawać mu innej barwy każdego dnia, będzie ci łatwiej. Styczeń to miesiąc, w którym możesz położyć podwaliny pod sukces. Naucz się cenić swoich przyjaciół, skieruj swoją wolę na osiągnięcia, zaangażuj się w plany. Gdy tylko obudzi się twoja wewnętrzna siła, poczujesz ją, jako świadomość, jako zmianę uwagi, jako zrozumienie tego, co jest cenne. Styczeń to miesiąc, który pokaże ci daleką przyszłość – coś, co może się zdarzyć później, w ciągu roku.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Nie ignoruj ​​swoich trudności. Stawaj naprzeciwko nich twarzą w twarz i postrzegaj je, jako znaki Przeznaczenia. Najważniejsze, aby nie upaść bez siły z faktu, że twoje przestarzałe schematy i zasady prowadzą cię do upadku. Jeśli masz dyscyplinę, odniesiesz sukces. Musisz wszystko kontrolować – zarówno pieniądze, jak i emocje.

Lew

Przeanalizuj, co w zeszłym roku zrobiłeś niemądrze. W tym roku masz szansę naprawić to lub zacząć od zera. W tym miesiącu nie powinieneś czekać na szczególnie duży zysk, ale będzie wystarczająco pieniędzy na najważniejsze potrzeby. Energia tego miesiąca może przynieść związek/romans, który da rodzinne spełnienie. Odkryj nowe hobby, które przyniesie pozytywne zmiany w twoim życiu.

Strzelec

Nowa przyjaźń wejdzie w twoje życie, co da ci pewność siebie. Musisz skupić się na swoich talentach, tych rozwijających się, by otrzymały dużo dodatkowej energii. Jeśli myślisz o miłości, to nadejdzie. Najbliżsi zaskoczą cię swoim zachowaniem. Sprawdzaj intencje swoich bliskich, ponieważ niewypowiedziane słowa mogą zepsuć wasze relacje. Ktoś zmusi cię do przyjęcia jednej strony, ale staraj się być neutralny.

Poprzedni

|