Kwiecień rozpoczyna się z bardzo silną i mocną energią, która rozwinie się z nowymi celami, aktywnością. Poczujemy, że wszystko zaczyna nas poganiać, odwracać wydarzenia i zmieniać. To nie jest czas na bezruch i zastanawianie się! To czas na wdrażanie nowych projektów. Jest to czas na nowy skok, na zdobywanie nowych doświadczeń, a potem na pielęgnowanie tych doświadczeń. To czas na wyciąganie z nich wniosków. Już teraz wyznacz sobie ważne cele. Wszystko musi wyrastać z twego wewnętrznego pragnienia. Niech każde pragnienie będzie dla zrozumiałe, działajcie konstruktywnie. Otwartość i szczerość pokona wszelki fanatyzm, lęki i niepewność. To czas, gdy należy już odrzucić przeczucia czy chęć siedzenia w miejscu – tylko w tym, co się zna. To jest czas inicjatywy, zatem działaj, bo nie wiesz kiedy znowu będzie taka możliwość. Nie przegap swoich szans, nie sabotuj swojego wewnętrznego lidera. Wykorzystaj technologię informacyjną, obudź w sobie odkrywcę, bo tylko tak możesz oddalić się od konkurencji, czyli – dzięki szybkości reakcji. Jeśli nie będziesz bierny, jeśli twe myśli nie będą destrukcyjne, to dostaniesz szansę, by żyć tak, jak chcesz. Ważna i unikalna wiedza pozwoli ci stać się autorytetem i poszerzyć grono znajomych.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Twój sukces zależy od umiejętności przełączenia emocji, a także od twej zdolności komunikacji. Postaraj się być zabawny i interesujący dla rozmówcy. Bądź dla innych motywujący, bo tylko w ten sposób będziesz w stanie zdobyć to, czego potrzebujesz. W przypadku, gdy pozostaniesz w swojej przeszłości i ze swoim surowym spojrzeniem na życie, to szczęście nie będzie pukać do twych drzwi.

Lew

Flirt, miłość i szacunek mogą sprawić, że w twoim życiu pojawi się silny wybuch. Jednak musisz go zauważyć i przyjąć do swego życia. Spójrz na swoje życie z innej perspektywy, bo może sabotujesz swoje szczęście i boisz się zrobić krok do przodu w rozwoju swojego przeznaczenia?! W połowie kwietnia, możesz obudzić się chcąc coś zmienić, ale to pragnienie, na ile jest silne, pokaże twa indywidualność. Możesz stanąć przed wyborem czy działać, czy raczej odpuścić. Czy przejść do nowego, czy pozostać w przeszłości…

Strzelec

Pierwsza połowa kwietnia postawi przed tobą zadania. Pomyśl o dzieciach, pomóż swoim dzieciom, zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko. Twoje myśli mogą być zajęte nowymi projektami i innowacjami. To jest czas, w którym wszystko powinno być odnowione, aby móc przejść do wewnętrznych zmian. Druga połowa miesiąca zmusi cię do zwrócenia uwagi na swoje zdrowie, co wiąże się z profilaktyką, ćwiczeniami i aktywnością.

Z powrotem

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułHoroskop Tarotowy na Lipiec 2019
Następny artykułMiesiąc Metalowej Białej Kozy
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.