Lipiec to miesiąc aktywności twórczej. Ten miesiąc da nam sukces i poczucia własnego szczęścia. Wszyscy będą musieli zastanowić się nad swoimi planami, ponieważ rodzi się nowy cykl i będziemy łączyć lub przyciągać nowe energie do swojego losu. Ten miesiąc będzie wymagał od nas wszystkich szczerości do samych siebie, do swych pragnień. Możemy zbudować harmonijny związek z drugą osobą. To właśnie w lipcu można spróbować radykalnie zmienić swoje życie, skierować je w inną stronę, podjąć nowe decyzje. Dokonamy głębokiego resetu siebie i swojego losu. Wielu z nas podłączy się pod swoją misję. Wielu może usłyszeć głos swojej podświadomości i poczuć silne przyciąganie do konkretnego, twórczego przedsięwzięcia. Jeśli nie uda nam się wprowadzić czegoś nowego do swojego życia, będzie nam bardzo trudno iść naprzód. Każdy z nas będzie musiał zdecydować, gdzie jest droga postępu, a gdzie droga regresu. 

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

To okres, w którym możesz się poruszać, ale z przerwami i przystankami. Pojawi się coś (może jakieś dokumenty), co nie pozwoli ci zawrócić lub czegoś zrobić. Będziesz miał wrażenie, że wszędzie jest pełno przeszkód i wszystko jest nie tak, jakbyś tego chciał. W tym okresie możesz cieszyć się z tego, co kochasz robić. Rób plany na przyszłość – coś będziesz musiał zmienić, przesunąć, zmodyfikować. Możesz myśleć o zupełnie nowym życiu, otrzymać istotne informacje, które będą miały wpływ na wszystkich członków twojej rodziny. Nie bój się podpisywać nowych umów. Musisz się zastanowić, co przynosi ci komfort i przyjemność. Niebo przypomina ci, abyś zadbał o zdrowie swojej matki. 

Lew

W tym miesiącu, na początku, odczujesz pewne napięcie, że wszystko robisz szybciej, bez oczekiwań. Niebo sugeruje, żeby się nie spieszyć, tylko czekać. Wszystko będzie przebiegać w odpowiednim porządku, nawet z niewielkimi opóźnieniami. Ale wtedy będziesz w stanie przejąć inicjatywę, zrobić reklamę, aktywnie działać. Masz czas na przeanalizowanie wszystkich projektów. Będziesz w stanie zawierać umowy, komunikować się z różnymi ludźmi. Będziesz atrakcyjny dla innych ludzi. Możliwe jest nawiązanie sekretnego związku z kimś, kto stanie się dla ciebie bardzo ważny. Postaraj się nie zdradzać wszystkich swoich planów. Trzymaj się z dala od wszystkiego, czego nie potrzebujesz. Ktoś całkowicie zniknie z twego życia. Jeśli chcesz przenieść się do innego kraju, możesz działać w tym kierunku. 

Strzelec

Przygotuj się na nowe spostrzeżenia i próby, wszystko na początku miesiąca może cię spowolnić i powstrzymać od pójścia naprzód. Do połowy miesiąca będziesz miał stres związany z finansami, a jeśli prowadzisz firmę lub masz jakieś rządowe pieniądze, obchodź się z nimi ostrożnie. Możesz otrzymać pożyczkę. Jeśli otrzymujesz jakiekolwiek pieniądze od państwa, to bądź ostrożny. Jeśli chcesz wziąć kredyt, najlepiej wziąć go w połowie miesiąca. Niektóre zamówienia w formie dokumentu, będą wymagały dokładnej kontroli. W drugiej połowie miesiąca możesz dokonać inwestycji, które będą rosły. Otwórz się na psychologię, ponieważ pomoże ci ona przejść przez niektóre z twoich wewnętrznych urazów. Z pomocą psychologii będziesz w stanie znaleźć wewnętrzne zasoby, które pozwolą pokonać trudne sytuacje. W tym miesiącu znajdziesz punkt zwrotny w swoich obawach i niepewności. Możesz odnaleźć sens życia, przepracować wewnętrzne lęki egzystencjalne i swoją misję. Możesz zostać nauczycielem – mentorem.

Z powrotem

Nasz projekt twórczy Joga Twórczości nabiera rozpędu. W trybie online dowiesz się, jak zioła działają na Twoje ciało, jak Dusza reaguje na to, co daje Niebo i jak możesz zmienić kilka ważnych dla Ciebie momentów Przeznaczenia. Zapraszamy na spotkanie – kontakt@emma-lange.pl

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułHoroskop Tarotowy na Lipiec 2019
Następny artykułMiesiąc Metalowej Białej Kozy
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.