Do prognoz należy podchodzić nie jak do przepowiedni, ale jak do nawigatora, który pokazuje, gdzie płynie energia.

Marzec przyniesie aktywność, przebudzenie, a nawet spełnienie pragnień na wiele sposobów. Będziesz musiał zacząć aktywnie nad sobą pracować – Dusza sama podpowie ci, jakie kroki podjąć. Wyznaczaj osiągalne cele, rozwijaj się i nagradzaj siebie. Marzec po raz kolejny pozwala odegrać przeszłość – w fantazjach, w refleksji; pozwala pożegnać się z tym, czego już zupełnie nie potrzebujesz. Dzięki temu będziesz mógł zrobić krok w stronę swojej przyszłości. Wzmocnij swoją indywidualność, aby nie stać się kopią innych ludzi.
Czas na aktywny start, od razu możesz zmienić swoje nastawienie do życia. Nowe pomysły mogą sprawić ci radość, ale nie poprzestawaj na tym i wprowadzaj nowe do swoich działań. Możesz odkryć swoją drogę, zrozumieć to, co wcześniej było nie do przyjęcia, sprawdzić się w nowej dziedzinie. Numerologia, psychologia i astrologia to obszary, w których możesz rozwijać i zdobywać umiejętności, które pomogą ci w pracy z innymi ludźmi. Niebo otwiera bramy do nowego i to, co zaczniesz robić teraz, zostanie przeniesione do Nowego Życia, da początek nowej reinkarnacji.
Zmiany pomogą ci uświadomić sobie własny potencjał i moc duchową. Kreatywność będzie podstawą twojego wewnętrznego rozwoju, bo bez twórczych impulsów i energii nie będziesz w stanie ruszyć z miejsca. Zwracaj uwagę na swoich bliskich, dziel się swoimi sukcesami; teraz nawiązujesz bliską więź emocjonalną z tą osobą, która będzie ci towarzyszyć w kosmicznej podróży następnego życia.
Pod koniec marca mogą nastąpić zmiany, które popchną twój los w kierunku restrukturyzacji, i to przez trzy lata. Zwróć uwagę na swój status w społeczeństwie, który można zmienić jedynie poprzez indywidualną ekspresję siebie.
Nie wybuchaj z powodu drobiazgów, nie okazuj agresji, bo możesz zniszczyć coś ważnego. Koniec miesiąca nie będzie najlepszym momentem na rozpoczęcie ważnych planów. W połowie miesiąca możesz nawiązać romantyczny związek, zbliżyć się do swojego partnera i poczuć, kim jesteś. Mogą aktywować się związki karmiczne.

Baran – im bardziej pozytywny będziesz w swoim polu mentalnym, tym łatwiej będzie ci przejść przez wszystkie ważne spotkania i wydarzenia. Nowa energia może oczyścić cię z karmy, wzorców mentalnych i pozbawić balastu energetycznego. Postaraj się zakończyć wszystkie swoje sprawy w marcu i otworzyć drzwi do nowego świata. Oczyść swoją przestrzeń, spróbuj wyznaczyć granice dla tego, czego już nie potrzebujesz. Zaczniesz poruszać się w każdym obszarze. Możesz negocjować, zawierać umowy, zmieniać swoje otoczenie. W tym roku możesz rozwiązać lub rozpocząć relacje karmiczne, możesz wrócić do tego, co miałeś w przeszłości i zacząć wszystko od nowa. Twoje serce przyciągnie do czegoś idealnego, co nie zawiera problemów i trudu. W tym miesiącu możesz uczyć się online, pracować na odległość i poświęcić czas na swój rozwój.

Byk – planuj przyszłość, uzupełniaj stare programy, usuwaj to, czego już nie potrzebujesz. Możesz nabrać nowej energii zmian, a wspólne pomysły mogą doprowadzić cię do spełnienia i skalowania. Możesz przyciągnąć nowy zespół i marzenie, które będzie się rozwijać. Musisz pozwolić sobie otworzyć się na nową przyszłość, nowy świat i energię. Będzie można wiele dokończyć, uporządkować, wprowadzić pozytywne zmiany. Możesz przepracować trudne sytuacje z przeszłości i znaleźć dla nich sens. Nowe informacje przyniosą inspirację i pozytywne zmiany.

Bliźnięta – będziesz aktywnie budował swoją karierę. Aktywuj w sobie siłę motywacji i idź w stronę osiągnięć. Poprowadzi cię nowa energia, twój status może się zmienić, twoje cele zmienią się. Ktoś dostrzeże w tobie ogromny potencjał, otrzymasz ciekawą ofertę od swojego szefa. W tym miesiącu mogą nastąpić zmiany w rodzinie – otaczający cię ludzie będą cię bardziej szanować, zauważać i słuchać twojej opinii. Może nastąpić zmiana planów, ale na lepsze, ponieważ zyskasz więcej możliwości wyrażenia siebie. Wspomnienia mogą przenieść cię w przeszłość, gdzie pozostały twoje zasoby, miłe myśli o przyjaciołach, którzy ci pomogli. Być może wrócisz do miejsc, w których czułeś się dobrze. W tym miesiącu możesz także liczyć na biurowy romans.

Rak – oznacza zmiany we wszystkim, które mogą wpłynąć na twoje aspiracje duchowe. Możesz coś zmienić w procesie rozwoju i edukacji. Odkryjesz w sobie siłę! Kosmos daje zielone światło na budowanie nowego, kreatywnego projektu. Możesz rozwijać swoją działalność na odległość, publikować książki, rozwijać swój talent pisarski. Wzmocnisz swoje działania dydaktyczne. Reklamuj to, co robisz, rozwijaj swój biznes i popularność. Możesz osiągać sukcesy, masz teraz mnóstwo energii do odkrywania nowych rzeczy – możesz realizować swoje pomysły poprzez uczenie się nowych rzeczy. Poprawią się relacje z bliskimi. Zaplanuj duży projekt twórczy, pokaż swój talent. Być może te projekty, które zostawiłeś daleko za sobą i o których zapomniałeś, ożyją.

Lew – ten miesiąc zmieni twój obraz świata i sprawi, że spojrzysz na to, co się dzieje, bardziej realnie. Mogą nastąpić zmiany w sektorze finansowym i pojawią się możliwości, które cię zachwycą. Przepracuj swoje lęki, uzdrów swoje Pole Duszy. Aktywuj nowe kontakty, naucz się ufać światu, otwórz się na nowe pomysły. Ten miesiąc zmusza cię do ponownego rozważenia wszystkich aspektów związanych z finansami – nie powinieneś wydawać zbyt dużo. Powinieneś przepracować rodowe wzorce związane z aspektem materialnym. Możesz otrzymać ważne dokumenty lub pozwolenie. Aktywuje się aspekt wydawniczy, czyli pisz artykuły, książki lub bierz udział w szkoleniach językowych. Powinieneś także ponownie rozważyć bliskie powiązania emocjonalne, bo być może należy zmienić swoją opinię na temat kogoś lub czegoś.

Panna – decyzje, które podejmiesz w tym miesiącu, mogą znacząco wpłynąć na twoje życie w przyszłości, będziesz musiał je nawet przepracowywać w następnym życiu. Możesz doświadczyć ożywienia w partnerstwie i pozytywnych zmian. Możesz spotkać osobę, która poprzez inną osobę pozostawi ślad w twoim życiu, zaktualizuje twoje programy karmiczne. Zastanów się, kto jest twoim przyjacielem, a kto nie. Ostrożnie używaj słów, emocji, a nawet symboliki mowy, ponieważ źle zrozumiane słowo może doprowadzić do kryzysu. Mogą obudzić się w tobie relacje karmiczne, ktoś z twojej przeszłości przypomni sobie o tobie, szczególnie jeśli ta osoba mieszka daleko. Może pojawić się także osoba, która wyraźnie podkreśli twoje mocne i słabe strony. Twoja energia jest skierowana na zrozumienie z kim możesz budować zaufanie – bądź ostrożny, ponieważ sytuacje kryzysowe mogą zdarzyć się nagle i będą miały charakter karmiczny.

Waga – w trybie pracy i odpoczynku otworzy się nowe źródło energii, a twoja odpowiedzialność za wszystko wokół wzrośnie. Zmiany w pracy mogą zmienić twoje nawyki, wkradną się nowe, ciekawe, twórcze rzeczy, a mogą to być nowe projekty, które staną się ważną częścią twojego życia. Możesz zmienić swoją dietę, pojawią się pomysły, które pomogą ci wyjść ze strefy komfortu. Otwórz się na relacje w partnerstwie, stwórz idealnego partnera w swojej dziedzinie, wizualizuj, jak uzyskać to, czego chcesz, a później będziesz mogła to urzeczywistnić. Możesz spotkać kogoś, kto podsunie ci nowy, ciekawy pomysł. Pojawi się możliwość nowej znajomości lub romansu biurowego, co może prowadzić do konsekwencji karmicznych i głębokiego związku.

Skorpion – będziesz miał nowe ciekawe perspektywy, możesz znaleźć własne źródła radości i kreatywności. Dzieci zadowolą cię nowościami i pozytywnymi zmianami. Będziesz zadowolony z towarzystwa, w którym będziesz. Pojawi się nowy, kreatywny projekt; wejdź w niego i nie martw się, że coś pójdzie nie tak. Znajdź równowagę we wszystkim, co niesie życie, poczuj pewność siebie, otwórz się na zmiany. Być może nowy pomysł wzmocni twój wewnętrzny stan pewności siebie. Twój harmonogram musi wykazywać dynamikę – nie może w nim być nic precyzyjnego ani określonego. Poczujesz się potrzebny, bo wiele spraw będzie się kręcić wokół ciebie. Ten miesiąc może zmienić twój poprzedni punkt widzenia.

Strzelec – mogą nastąpić zmiany w strukturze rodziny, być może coś zmieni się w relacji z matką, co sprawi ci radość. Być może twoja matka dokona zmian, które w jakiś sposób ci pomogą. Możesz zmienić miejsce zamieszkania lub znaleźć dogodne dla siebie miejsce. Ten miesiąc przyniesie wiele kreatywnych projektów, więc nie rozpamiętuj tego, co udało ci się osiągnąć, idź naprzód i twórz. Pomysły, które pojawią się w tym miesiącu, zaowocują popularnością w przyszłości. Możesz wzmocnić swoją relację z kimś ważnym w rodzinie i zmienić swój status. Możesz pokazać własny startup, łączyć rzeczy, które w syntezie w przyszłości dadzą coś ciekawego w przyszłości. Czekają na ciebie ciekawe pomysły, więc zainspiruj się nimi.

Koziorożec – miesiąc zapowiada się dynamicznie, będzie wiele negocjacji, dróg rozwoju. Pełen różnych planów i rozumowań, możesz zanurzyć się w kontaktach i komunikacji. Dotrą do ciebie nowe informacje – usłyszysz, że twoi znajomi przechodzą zmiany, więc i ty zechcesz coś zaktualizować w swoim życiu. Istnieje możliwość uzyskania porady; wydarzenie lub negocjacje mogą mieć na ciebie duży wpływ, co zmieni twój punkt widzenia odnośnie swojego losu. Część z was będzie myśleć o przeprowadzce, zakupie nowego samochodu, ponieważ wasza dynamika w tym miesiącu będzie wyrazista. Masz szansę poznać kogoś poprzez internet lub w podróży. Wszystkie miejsca, do których pójdziesz, będą miały na ciebie karmiczny wpływ.

Wodnik – teraz ważne jest, abyś znalazł swoje zasoby, znalazł dobrą pracę i obliczył, ile pieniędzy zostało ci na koncie. Twój sukces będzie zależał od tego, jakie wartości uznasz za priorytetowe. Zbieraj zasoby, skupiaj się na pozytywnych aspektach charakteru, rozwijaj różnego rodzaju umiejętności. Wszystko to przyda ci się później, ponieważ ten miesiąc niesie ze sobą kumulację i gromadzenie energii a to, co zbierzesz, pójdzie dalej w twoją przyszłość. Naucz się doceniać otaczających cię ludzi i dostrzegaj w nich pozytyw, w przeciwnym razie, jeśli przesiąkniesz negatywnością, pociągniesz ją za sobą – ta osoba, która cię irytuje, pójdzie z tobą drogą karmicznej podróży. Niektórzy z was mogą zainteresować się naturalnym uzdrawianiem, które może mieć ważne konsekwencje dla duszy.

Ryby – ten miesiąc może przynieść ci nowe plany życiowe. Możesz rozpocząć nowy związek, zmienić swoje poglądy na temat jakiejś sytuacji, która trwała zbyt długo. Będziesz mogła Rybo otworzyć drzwi do nowego życia, a nawet poczujesz się młodsza i silniejsza. Zbliżysz się do kogoś z rodziny, poczujesz wsparcie rodziny. Część z was będzie mogła uwolnić się od przeszłych związków, inni zaś pomyślą o zakupie czegoś ważnego, np. samochodu czy mieszkania. Zaczniesz więcej myśleć o sobie, poczujesz się młodsza, poczujesz nowy przypływ sił. Ktoś dostrzeże twoje zasługi, otrzymasz morze szacunku, akceptacji i zrozumienia. Wykorzystaj tę energię, aby przejść na nowy poziom i oderwać się od przeszłości, do której wciąż kurczowo lgniesz myślami. Ten miesiąc przyniesie odnowę i rozwój.

1Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Biodynamiczny – lipiec 2019
Następny artykułMiesiąc Metalowej Białej Kozy
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.