Lipiec łączy energię wszystkich żywiołów. W tym miesiącu możesz poczuć ich magię. To ogromny potencjał, który może cię przekształcić. Zastanów się, co chcesz zmienić. Powraca harmonia, a także ciekawa współpraca, nowe pomysły znajdą swój rozwój. Te bolesne sytuacje, które miały miejsce w poprzednim miesiącu, zakończą swoje działanie. Nadszedł czas na uzdrowienie. Zbierz wszystko, czego potrzebujesz: kontakty, przyjemne emocje, czerpiąc z filozofii myśli. Koniec miesiąca może przynieść nowe kontakty, zainteresowania, przemyślenia, zmiany. Miej oko na swoją reputację, ponieważ pojawią się również plotki, które mogą zrujnować twoją karierę. Przyjaźń odegra bardzo dużą rolę – jeden z twoich przyjaciół pomoże ci, zorganizuje pracę, pożyczy pieniądze lub po prostu – wesprze cię radą. W negatywnym aspekcie energia może przynieść smutek. Jeśli nie masz wystarczająco dużo energii, zawsze możesz zwrócić się do swoich kanałów anielskich Horoskop Anielski.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Jeśli masz jakiś pomysł, możesz go rozwinąć, ponieważ ryzyko otwiera przed tobą nowe możliwości. Możesz mieć coś w rodzaju transformacji, zmiany w swojej rodzinie. Wszystkie te wydarzenia popychają cię do rozwoju. Zastanów się nad nowym projektem, który podniesie cię wyżej, da ci nową motywację. Ten miesiąc przyniesie ci dużo energii, co oznacza możliwości, dlatego nie przegap swoich szans. Spójrz na swój wewnętrzny świat, ponieważ to, co zablokowałeś, może powodować kłótnie i konflikty. Twój wewnętrzny opór może prowadzić do zahamowania twoich myśli i sprzyjających zmian. Pomyśl o przyczynie twojego oporu lub przyjdź do nas na terapię, gdzie za pomocą metafory znajdziesz programy, których potrzebujesz. Matka odegra ważną rolę w twoim życiu, linia żeńska przyniesie ci nową energię, więc warto ją wyleczyć, jeśli pojawi się problem.

Lew

Lipcowe zaćmienie odegra dużą rolę w twoim życiu, podobnie jak wszystkie inne zaćmienia, o których możesz przeczytać na naszym kalendarzu. Rozpoczynasz nową fazę życia. Wszystko, co ci przeszkadzało, ulega transformacji – stare kryzysy odejdą. Wchodzisz w nowe obszary życia, w nowe kanały energetyczne. Cała podstawa twojego życia zmienia się. Możesz zbudować nowy fundament lub zniszczyć. Zadbaj o swoje zdrowie, wzmacniaj swoje ciało i uważaj, aby nie wpaść w trudną, wręcz tragiczną sytuację. Nadal musisz przetrwać kryzys, ale poprowadzi cię on do przemyślenia swojego życia, świadomego wprowadzania w nim zmian. Duchowa stagnacja wywoła katastrofę. Bądź ostrożny.

Strzelec

Musisz wydać energię, aby przetrwać heroiczną walkę, aby obronić swoje miejsce. Pokaż wewnętrzne pragnienie walki, otwórz się na realizację swoich pragnień, obudź w sobie przywódcę. Możesz teraz zmierzyć się ze swoją wewnętrzną słabością lub cierpieć z powodu słabości innej osoby. Ten miesiąc przyniesie przebudzenie. Jeśli jesteś zanurzony w poczuciu beznadziei, to dopadnie cię długotrwała depresja. Stagnacja energii doprowadzi do niezrozumienia życia. Jeśli zaczniesz leczyć swoje życie, to zmienisz je. Z powodu uporu możesz mieć problemy z rodziną. Nieznajomi również mogą wprowadzić chaos do twojego życia.

Poprzedni

Drodzy czytelnicy!
Przedstawiamy Wam różne projekty kursów, terapii psychologicznych, ćwiczeń i praktyk, które pozwolą poprawić jakość życia. Pozwalają na pracę z ludźmi, na właściwy dialog z Wszechświatem. Masz możliwość przepracowania wewnętrznych blokad, usunięcia ograniczeń.
Kreatywne terapie pomogą głębiej wejść w siebie, zrozumieć sens tego, co robisz, co wynosisz na powierzchnię swojego życia. Dzięki kreatywności możesz wypracowywać relacje z bliskimi, złagodzić stres i pomóc sobie osiągnąć nowy poziom.
Oferujemy kurs z psychologii dla początkujących, na którym możesz poznać:
>> nowe oblicze liczb,
>> wpływ kanałów numerycznych na twoje życie,
>> projekty, które pomagają w pracy z urazami wewnętrznymi.
Wszystko to wskaże konkretna liczba (kurs PSI-NUMEROLOGIA)
Zapewniamy konsultacje oparte na obliczeniach matematycznych, które są oparte na psychologii, na tworzeniu obrazów. Wszystko to pomaga zdiagnozować siebie.
Dajemy Wam możliwość pracy nad sobą zza pomocą precyzyjnie określonych programów. Ponadto latem uruchomimy kanał YouTube dla tych wszystkich, którzy chcą zaangażować się w świadomą kreację siebie.

Przygotowujemy kurs Modelowanie Swoich Pragnień – 2, który będzie dotyczył partnerstwa.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|