Ten miesiąc pod wieloma względami zmieni nasze spojrzenie na poprzednie plany. Ci ludzie, którzy jeszcze nie znaleźli swojego miejsca w społeczeństwie, nie wiedzą, co będą robić, żyją w toksyczne związkach, będą chcieli wszystko zmienić. Stare urazy i trudności wyjdą na powierzchnię. Pamiętajcie, że w relacjach emocjonalnych bardzo często ten, który nas obraził, może stanąć na pozycji ofiary. W tym miesiącu naszych partnerów zobaczymy inaczej – z innej perspektywy. Nieświadomie może przejawiać się agresja i urazy. Spróbujmy uwolnić się od negatywu i nie gromadzić w sobie nienawiści. Kontrolujmy siebie w konfliktach, kontrolujmy podczas ożywionych dyskusji. Nie naciskajmy na czułe punkty swoich bliskich, ponieważ możemy zostać sami.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Musisz zrozumieć sytuacje, które napotkałeś. Rozwijać, uczyć się czegoś nowego, odkrywać ciekawe horyzonty. Obudzisz się Baranie z wewnętrznym instynktem i pragnieniem zmiany, pragnieniem zrobienia czegoś w inny sposób. Niektóre Barany nieświadomie zaczną korygować swoją drogę. Będą musiały wejść w coś nieznanego. Trudności nie da się uniknąć w tym miesiącu, ale znajdzie się sposób na wyjście z trudnych sytuacji. Barany będą zmuszone poznawać nieznane do tej pory tereny życia.

Lew

W tym miesiącu Lwy będą miały możliwość wyboru i decydowania o swojej przyszłej drodze. Przez chwilę będziesz Lwie myślał o tym, co wokół ciebie dzieje się, a decyzja, która zostanie podjęta teraz, zadecyduje o twoim losie. Posprzątaj w swoim życiu, pomyśl o sobie, o swoich potrzebach. Twoja trudna sytuacja zostanie rozwiązana, jeśli twoje wybory będą świadome i podejmowane wyłącznie przez ciebie. Niektóre z Lwów odczują stres, ponieważ będą musiały lawirować pomiędzy uczuciami i obowiązkami.

Strzelec

Strzelcu, będziesz musiał uważać na słowa. Będziesz chciał aktywnie siebie przejawiać. Twoje pragnienia mogą spełnić się dzięki pomocy kobiet. To właśnie kobiety pomogą otworzyć nowe perspektywy, które przyniosą ci szczęście. Musisz nauczyć się właściwego sposobu patrzenia na problem, wykluczyć jednostronne oceny tego, co dzieje się wokół ciebie. Bądź optymistą, spróbuj wierzyć w dobro. Teraz możesz odczuwać ograniczenie i połączenie z pewnymi okolicznościami, ale ten czas minie. Gwiazda twojego szczęścia jest nadal wysoko, ponad horyzontem.

Poprzedni

|