W sierpniu w naszym sklepie Kalendarz Biodynamiczny pojawi się kurs, który będzie trzecią częścią kursów O Miłości. Trzecia część dotyczyć będzie Agresji w Związkach i Wpływu Nieświadomości. Kurs dotyczy podświadomości, więc dostajesz psychologię bardzo dobrej jakości. Kurs pokazuje dlaczego należy pracować z agresją, kiedy i jak. A przede wszystkim, skąd bierze się Twoja agresja. Jeśli chcesz utrzymywać relacje, jeśli pracujesz z ludźmi, to ten kurs jest dla Ciebie. Jeśli chcesz produkt naprawdę wysokiej jakości, to zapraszamy do nas.
Sierpień to miesiąc zmian i odnowy. Jest to miesiąc niewiadomych. Jeśli wdrożysz coś nowego, co nie zawsze rozumiesz, jeśli zaczniesz uczyć się czegoś, czego nie znasz, to sierpień będzie Ci sprzyjał. Ten miesiąc przynosi taką energię zmian, że jeśli nie wykorzystamy tej energii zgodnie z jej przeznaczeniem, to zniszczy nas. Jeśli trzymamy się tylko tego, co rozumiemy, to przegramy. Uczmy się tego, czego nie rozumiemy, co jest dla nas zupełnie nowe.
Miesiąc zmusza do tego, by nie siedzieć w miejscu. Aktywność będzie wymagała podejmowania ryzyka, więc podejmijmy zdecydowane kroki. Sierpień niesie ze sobą wiele różnych wydarzeń.
Na początku wprowadźmy coś nowego, a potem odłóżmy wszystko na swoje miejsce. Podejmujmy ryzyko, róbmy zdecydowane kroki. Nasze uczucia staną się intensywne, żywe i dramatyczne. Nasycimy swoje działania radością, połączymy dwie czynności. Postarajmy się w tym miesiącu nie analizować relacji z bliskimi.
Będziemy wyrażać twórcze dążenia, aby naładować się energią. Pod koniec miesiąca zapragniemy nowości, ale pojawi się wiele drobnych przeszkód, które będą nas drażnić. Jeśli więc nie włożymy tej energii w twórczość, to ta intensywność energetyczna zacznie nas irytować. Bądźmy cierpliwi; lepiej zatrzymać się, zdjąć nogę z gazu. Nie należy wywierać presji, bo może warto przyznać komuś rację?
Spędźmy ten miesiąc bez konfliktów, bo jeśli zacznie się konflikt, to będzie on karmiczny – Dusza będzie musiała nad nim bardzo długo pracować. Działajmy spokojnie i włączmy myślenie!
Sierpień przyniesie wiele nowości: nowej wiedzy, nowych strategii, odnowy w naszych zrachowaniach. Wszystko, czego dotkniemy, zostanie z nami na długo.
Możemy aktywnie zaaprobować czyjeś krytyczne myślenie, które w dużej dawce nie pozwoli nam osiągnąć nowego poziomu, nie dopuści  zmian do naszego życia.

Energia sierpnia poprowadzi nas wszystkich za rękę, wyjdziemy poza zwykły świat. Damy radę, jeśli wsłuchamy się w swoje wewnętrzne dążenia kreowane przez pole twórcze. Znajdziemy wyjście, jeśli spojrzymy na daną sytuacje z innej perspektywy.

Czytajcie zalecenia swojego znaku Słonecznego, patrzcie na swój Ascendent i znak, w którym znajduje się Wasz Księżyc urodzeniowy.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

W relacjach Baranie, zechcesz być zauważony ze względu na swoją wyjątkowość. Ten miesiąc pokaże ci, w jaki sposób możesz zaakceptować siebie. To czas, w którym możesz nad sobą popracować, jeśli chcesz kogoś spotkać. Ta relacja może zmienić twoje życie, i to bardzo. Być może też, związek wskoczy w nowy cykl. Będziesz żył życiem swoich dzieci. Zwróć uwagę na zdolności swoich dzieci, rozwijaj je. Postaraj się w tym okresie odpoczywać, wyrażać zadowolenie i radość, aby mieć z tego okresu jak najwięcej szczęśliwych wspomnień. Przyjdź do nas na art-terapię!

Lew

Przychodzi do twego życia nowy czas, nowy poziom materialnego, nastąpi zmiana w relacjach. Zmieni się także twoja Persona. Możesz zmienić zawód, odkryć nowe zdolności, zmienić swój wizerunek, zmienić garderobę. A także zmienić się wewnętrznie. W tym okresie w twoim życiu pojawi się wiele zmian i dzięki temu, będziesz mógł Lwie pokazać swoją autentyczność, więc ludzie cię zauważą. Będziesz mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami i wiedzą. Ludzie zauważą jak się zmieniłeś i jak się zachowujesz; dla jednych staniesz się niewygodny, a dla innych bardzo ciekawy.

Strzelec

Będziesz musiał uczyć się języków obcych, skupić na umowach z zagranicą. Być może pojawią się jakieś ważne sprawy. Ten czas zmusza cię do bycia odkrywcą, więc będziesz obserwować, tworzyć, kontemplować. Dzięki temu los cię wynagrodzi. Możesz szukać nowego sensu w życiu, zastanawiać się nad filozofią życia. Trzeba na nowo przemyśleć swoje poglądy na życie, aby nie podróżować samotnie. Musisz zdobyć się na odwagę, by rozwiązać te konflikty, które wciąż są w tobie żywe. Załóż blog lub napisz książkę, doświadczaj, we wszystkim poszerzaj granice.

Z powrotem

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Biodynamiczny – lipiec 2019
Następny artykułMiesiąc Metalowej Białej Kozy
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.