sobota, Sierpień 24, 2019

W sierpniu będziesz musiał szybko podążać za celem, wypełnić go energią, zrobić coś inaczej. Nie będzie myślenia o przyszłość i zbliżania się do swych marzeń. Tylko wtedy będzie to możliwe, gdy ogromna energia wypełni twoje działania.

Baran – musisz uczciwie odpowiedzieć sobie na pytanie, czego pragniesz od życia! Jeśli się nie obudzisz, będziesz zamartwiał się i popadniesz w chaos, to nic nie zadziała. Jeśli pozwolisz, by wszystko szło samo, to może i będzie dobrze, ale będziesz musiał coś powtórzyć.

Byk – twoja intuicja wzrośnie, ale wraz z nią mogą pojawić się lęki i zbędne emocje. Aby osiągnąć cel, musisz wiele w sobie zmienić i zanurzyć się w czymś nowym. Będziesz zmuszony zapamiętać wszystkie więzi, archetypy z linii żeńskiej i odpracować te energie.

Bliźnięta – twoje życie wciąż idzie w niezrozumiałym dla ciebie kierunku i będziesz musiał poświęcić coś, by cokolwiek uzyskać. Wiele wydarzeń będzie kręcić się wokół ciebie, wszystkie swoje problemy będziesz dzielił z bliskimi. Być może w tym miesiącu będzie wiele zmian, ale pytanie brzmi – czy jesteś w stanie pokonać swój egoizm, by zawalczyć o swoje cele? Możesz powtórzyć niektóre błędy z przeszłości.

Rak – ciesz się z małych rzeczy, które przychodzą do twojego życia. Możesz poczuć wolność w czymś. Nie zwlekaj z podejmowaniem decyzji. W tym miesiącu musisz sam zadbać o swoje przeznaczenie, a nie czekać, aż dostaniesz prezent od losu. Zanurz się w swoje hobby, które stanie się dla ciebie źródłem energii, prawdopodobnie finansowej.

Lew – musisz wewnętrznie rozpoznać swoją siłę, ale jednocześnie kontrolować emocje. Nie powinieneś wyznaczać zbyt globalnych celów, ale będzie szansa na realizację małych. Najważniejszą rzeczą jest ruch, aktywacja, dynamika i przekonanie, że wszystko zmieni się na lepsze.

Panna – aby uświadomić sobie, czego chcesz, musisz powiedzieć sobie prawdę o sobie samym. W tym miesiącu przypomnisz sobie o obowiązkach. Jeśli masz rodzinę, to będziesz musiał stawić czoła przeszkodom. Możesz przygotować ważne dokumenty, ale nie należy ich wprowadzać w życie, ponieważ konsekwencje mogą być nieprzewidywalne.

Waga – budzisz się do czegoś, będziesz miała czegoś dość i trzeba będzie się z czymś rozstać, albo całkowicie coś przekształcić – za dużo pracujesz, zastanawiasz się, w jaki sposób poprawić wydajność swojej pracę lub zbyt mocno angażujesz się w relacje, to zechcesz to zmienić. Jest to realizacja tego, co ważne, a co nie jest ważne. Być może będziesz musiała Wago przejść przez kryzys, przemyśleć coś i dopiero wtedy cele staną się jasne. Tym razem pokaże się to, czego potrzebujesz, a co nie jest ci potrzebne.

Skorpion – to trudny miesiąc, który może przynieść zmianę, a nawet cierpienie. Nie wyrażaj swojej opinii, nie osądzaj, a tylko patrz. Będziesz uczestniczyć w sprawach swoich bliskich i musisz zastanowić się, po co ci upokorzenie, po co lęki, jeśli je przezywasz w jakiejś relacji. Być może brak pokory i lęki uniemożliwiają ci posuwanie się naprzód?! Jest to czas, kiedy zrywają się karmiczne związki.

Strzelec – otwórz się na świat, naucz się kontrolować siebie i staraj się budować relacje oparte na duchowej bliskości. Możesz odnieść sukces, jeśli cele i narzędzia są takie same. Jeśli marzysz o duchowej miłości, to nie chwal się nagim biustem na zdjęciach w sieciach społecznościowych. A jeśli chcesz zbudować firmę, pozwól, aby to, co reklamujesz, odpowiadało jakości.

Koziorożec – możesz zachowywać się wobec innych zbyt egoistycznie. Zechcesz przeciwstawiać się jakimś normom, ale istnieje niebezpieczeństwo, że podążysz za chwilowym impulsem, jakąś decyzją, a to spowoduje, że zniszczysz świat, który stworzyłeś. Aby osiągnąć cel, będziesz musiał wznieść się nad sobą.

Wodnik – będziesz miał poczucie tego, co trzeba zrobić, że trzeba zrobić jeszcze więcej, że cele będą osiągane powoli, ale za to będą pewne. Obserwuj swoje zdrowie, relacje, pracę – wszystko, co jest ci drogie, a samo życie wskaże gdzie są słabe punkty. W tym miesiącu będziesz musiał opracować schematy swojej rodziny.

Ryby – przyjdą nieprzyjemne sytuacje, wszystko pójdzie nie tak, jakbyś chciała Rybo. Odczujesz niezadowolenie energetyczne i pustkę. Negatywny pesymizm pochodzi z wewnętrznych punktów destrukcji. Znajdź własne źródło radości, albo źródło zniszczenia, a wszystko pójdzie we właściwym kierunku. Znajdziesz sposoby na zmianę kierunku.

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.