Rozpoczyna się 07.07 i kończy 06.08.
Wchodzi w życie miesiąc Metalowej Białej Kozy, który kończy sezon nazywany małym żarem. To świetny czas na manifestację dynamiki, otwarcie się na wszystko, co nowe. Nie należy siedzieć w jednym miejscu, trzeba iść naprzód, rozwijać się, być aktywnym i podejmować inicjatywę. Powiedzie się tym, którzy tworzą coś nowego. Nawet jeśli wyrzucisz stare rzeczy, zrobisz permutację w swoim domu, możesz przyciągnąć do siebie sukces. Wychodźcie na spotkanie zmianom! Jeśli dwoje partnerów dąży do rozwoju, to taka relacja stanie się bardziej stabilna. Jest to przepis na ogólne szczęście, na rozwijanie wspólnych zainteresowań i tematów komunikacji, a co najważniejsze, utrzymywanie równowagi i niestwarzanie konfliktów. Kontrola emocji może zapewnić sukces we wszystkim. Koza nie powinna wchodzić w rywalizację, więc jeśli zaczniesz rywalizować z kimś, to przegrasz.
Ten miesiąc może przynieść szczęście tym, którzy urodzili się w roku lub miesiącu Konia – będzie to dla nich czas pełen szczęścia i zrozumienia. Konie mogą poczuć w pobliżu swojego anioła stróża.
Małpy mogą swobodniej oddychać, odczuwać radość i ulgę. Mogą nawet wygrać coś, jeśli wierzą w siebie.
Tygrysy otrzymają dodatkowe wsparcie, jeśli będą ostrożne. Ten miesiąc może stać się czasem sprawiedliwości i jeśli Tygrysy postąpią słusznie, otrzymają nagrodę. Mogą uzyskać dodatkową szansę i naprawić wiele sytuacji.
Bawoły powinny być ostrożne we wszystkim, nie przeklinać i nie okazywać irytacji. Jeśli zaryzykują, mogą mieć wiele emocjonalnych urazów. Nie powinny też robić finansowych problemów.
Psy muszą wybrać cel i postępować zgodnie z planem.
Smoki będą myśleć o pieniądzach i uda im się znaleźć sposób na środki finansowe.
Szczury spędzą ten miesiąc w spokoju lub na pracach domowych.
Wąż pójdzie w poszukiwanie czegoś nowego, ale życie zmusi go do zadania sobie pytania, czego chcę i co mogę zrobić? Z tego powodu układ nerwowy u Węża może być w dużym napięciu.
Koguty muszą się relaksować, nie szukać przygód. Muszą formułować wszystkie swoje cele w milczeniu.
Kozom będzie wygodnie w oceanie kreatywnej energii.
Świnie będą w stanie rozwiązać wiele problemów wewnętrznych, a jeśli zostaną rozwiązane, mogą rozwiązywać problemy zewnętrzne. Dzięki temu Świnia stanie się mądrzejsza, zmieniona, a życie zapewni nowe szanse.

Miesiąc Metalowej Białej Kozy wezwie wszystkich do stabilności. Czasami będzie się wydawać, że Koza nie skupia się na indywidualnych cechach człowieka, a widzi go w kontekście społeczeństwa, np. czy jest użyteczny w społeczeństwie, czy jest twórczy, czy ta twórczość wszystkim pomaga?! W biznesie konkurencja może okazać się zbyt trudna, ktoś będzie chciał być na pierwszym miejscu. Konieczne będzie wprowadzenie nowych technik, aby stworzyć nowy wizerunek swoich produktów.

Co zaleca Księga Przemian?
Każdego z nas czekają zmiany i nowe kontakty. Możemy spróbować stworzyć solidny związek w biznesie lub prowadzić wspólną politykę. Będzie wiele szans na zmianę tego, co zostało wybudowane. To czas na naukę, kreatywność, rozwijanie talentów, to pozwoli stanąć na szczycie dalszego rozwoju. Staranność i ciężka praca pomogą ci wejść w nową erę, wystrzegać się utraty rzeczywistości – patrzenia przez różowe lub czarne okulary. Należy uważać na te obrazy i ideały, które są w naszej głowie – życie pokaże nam drugą stronę tych ideałów. W tym miesiącu będzie bardzo trudno pokonać wąskie myślenie innych ludzi, nowe rozumienie świata będzie przerysowane i wielokrotnie przebudowywane. Naucz się akceptować rzeczy takimi, jakie są. Wszechświat daje zielone światło NOWEMU.

|

Poprzedni artykułHoroskop miesięczny
Następny artykułDzień Księżycowy – 2 lipca 2019
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.