sobota, 25 stycznia, 2020

Miesiąc otwiera karta tarota ŚWIAT. Najczęściej w rozkładach karta ta jest przez nas uwielbiana. Uważa się ją za bardzo pozytywną. Sygnalizuje nam, że przeszłość już się zamknęła, bez napięcia, a teraz można wszystko zmieniać, postawić na nowej pozycji, a wraz z nią, korzystać z nowych doświadczeń. Świat to karta aktualizacji – trzeba zastosować to, czego już się nauczyliśmy.
Świat jest sygnałem, że cały Wszechświat nas kocha i pomaga, pomimo naszych braków. To właśnie ta bezwarunkowa miłość stwarza poczucie bezpieczeństwa. Świat jest stanem ducha. Wszystko, co najtrudniejsze, jest już za nami, teraz tylko do przodu. Karta zwykle niesie pozytywny ciężar dla tych, którzy są gotowi zmienić swoje życie. Chociaż jest to bilans, to bardzo łatwo jest zniszczyć ten stan, jeżeli wykazujemy zarozumiałość. W Tarocie jest karta Sprawiedliwość, która również mówi o równowadze. Sprawiedliwość mówi, że sam ją osiągnąłeś, że szedłeś do niej, że wiedziałeś, czego chcesz, co zrobiłeś. Karta Umiarkowanie również oznacza równowagę – doszedłeś do punktu, w którym chcesz cieszyć się faktem, że nikt cię nie dotyka, nie musisz się spieszyć.
Karta Świat jest równowagą, która jest czymś radosnym. Dostałeś ją tylko dlatego, że jesteś, że działasz, że cierpisz, martwisz się. Twe działanie ma utrzymać się, nie powinieneś dopuszczać do strat, a raczej pomnażać.
Każdy z nas otrzyma w tym miesiącu ważny prezent. Wszechświat będzie obserwował, jak zareagujemy na dary, które otrzymaliśmy. Może ktoś wyrzuci dar, uzna za niepotrzebny? Ktoś inny położy go na półce i zapomni, a potem odnajdzie wśród kurzu. Znajdą się ludzie, którzy zobaczą drogę inspiracji, będą otwarci na motywację, będą działać, przezwyciężą czyjąś wolę.
Nowe energie zaczną przenikać do naszych pól informacyjnych i energetycznych, będą podpowiadać, ale ten głos będzie cichy. Na początku trudno będzie go usłyszeć, ale nabierze rozpędu.
Poczujmy wibracje Kosmosu, nauczymy się odczuwać głos swojej Duszy, ale nie mylmy go z głosem zwątpienia i strachu. Niektóre dusze obudzą się do duchowej aspiracji, ale będą musiały wyjść z obojętności, narcyzmu, użalania się nad sobą, oszukiwania siebie. Dopiero wtedy Słońce dla nich zaświeci, a kierunek i dary Wszechświata staną się zrozumiałe.

Rozwój będzie przebiegał etapowo, poprzez cierpliwość, wyjaśnienia, aspiracje. Rozwijajmy cechy Saturna (możesz kupić u nas książkę pt. „Retrogracyjny Saturn w Koziorożcu” –  TUTAJ), które pomogą nam pokonać wewnętrzne potwory. Zanurzmy się w swojej MISJI (Zamów Analizę Misji). Ciekawie jest uczyć się, budować swoją ścieżkę, znajdując ją krok po kroku. Karta ŚWIAT pokazuje nam, że nie powinniśmy odwracać się od naszych niedociągnięć, musimy je tylko zrozumieć, poprawnie je ocenić. Karta odradza bunt przeciwko okolicznościom, bo nawet te najtrudniejsze, można wykorzystać w dobrym celu. Wszyscy dostaniemy możliwość ponownej oceny naszego doświadczenia, spojrzenia na naszą przeszłość nie z bólem i żalem, tylko z poczuciem pełni. Na naszej drodze nadal będą ci, którzy są przepełnieni negatywnymi cechami, ale teraz Wszechświat proponuje nie walczyć z nimi, tylko ich zaakceptować. Wyda nam się, że otaczający świat zmienia się radykalnie, że w społeczeństwie zachodzą różne reakcje. Jednak w celu prawidłowej oceny świata i wszystkiego, co dzieje się wokół, konieczne jest bycie na bardzo wysokim poziomie ewolucyjnym, by dobrze zrozumieć możliwe alternatywy, rozwinąć świadomość.

Czasami karta ŚWIAT mówi, że ma miejsce oczyszczenie, ale nie jest to proces, na który wskazuje Wieża, a jest to aktualizacja – stare i znajome światopoglądy stają się niemożliwe. Będziemy musieli zobaczyć nowe cechy u swoich dzieci, u rodziców, u przyjaciół, u partnera, spojrzeć na nie inaczej. Aby zobaczyć w nich coś nowego, sami musimy odbudować rzeczywistość. Musimy szukać nowych źródeł wiedzy, chwycić się za coś, do czego nie byliśmy przyzwyczajeni, świadomie wprowadzać zmiany. Pomoże to nam stać się szczęśliwszymi, zbudować lepszą linię finansową, zyskać zaufanie w życiu osobistym. Wszystko można osiągnąć dzięki praktycznym umiejętnościom. Każda strata doprowadzi do czegoś dobrego – pomoc przyjdzie nagle, gdy okażemy ciepło i pokorę. Nie będzie żadnych okoliczności, aby podporządkować swoją wolę, ponieważ Wszechświat jest ogromny. Moc jest w jego obecności. Zawsze przyjdą nam na pomoc potrzebne pola informacyjne, czyli tzw. egregory. To one będą nas chronić, kiedy będziemy tego potrzebować – będą chronić ród, programy rodowe i indywidualne.

Te połączenia z przyszłością, które są nieaktualne, Wszechświat wskaże nam, jako negatyw. Karta ŚWIAT ostrzega: „Myśl w oryginalny, interesujący sposób, maluj własny, codzienny świat za pomocą nowych kolorów. Myśl inaczej i wyeliminuj oszukiwanie się„. Nie wystarczy patrzeć w przyszłość, a musimy być w stanie poprawnie ocenić perspektywy swojej przyszłości, a nawet być w stanie je odrzucić, jeśli są zbyt miażdżące i raniące teraźniejszość. Jeśli nasze pomysły są genialne, ale niewykonalne, powinniśmy je odrzucić. To jest pokora, której uczy Wszechświat! W zamian dostaniemy spokojną i prawdziwą teraźniejszość. Karta ŚWIAT radzi, aby zbudować własny, mały Wszechświat w Obrazie Wielkiego Wszechświata, aby poczuć harmonię.

 

W 2020 r. opublikowany zostanie kurs „Wahania Kwantowe w Uczuciach i Liczbach”. Kurs opiera się na doświadczeniu naszych spotkań, analizach i komunikacji z gośćmi naszego Centrum Neuro-Art.

|

Popularne

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.