wtorek, 7 kwietnia, 2020

W tym miesiącu będą aktywne energie karty VIII Monet, co oznacza, że ​​musisz zerknąć na swoje cele, skoncentrować się na tym, co ważne. Ustal priorytety, aby łatwiej było wprowadzić organizację do swojego życia. Spójrz na okoliczności zewnętrzne i zastanów się, jak mogą rezonować z twoim wewnętrznym światem. Wszyscy jesteśmy przywiązani do niektórych tradycji, ale musimy wybrać z tego, do czego jesteśmy przywiązani. Ziemia jest taką strukturą, którą można i należy przerobić, więc w tym miesiącu będziesz musiał przejrzeć strukturę rodziny, jej fundamenty, granice społeczeństwa. Wszyscy opracujemy nowe programy, które będą mierzone nowymi pozycjami życiowymi. Ludzie będą poszukiwać nowego światopoglądu, a nawet nowej religii. Wyszukiwanie będzie na wszystkich poziomach, ale najważniejsze jest to, że nie będzie to powierzchowne.

Ta karta oznacza, że ​​wszyscy będziemy musieli otrzymać wykształcenie wysokiej jakości, odpowiednie informacje i czytać potrzebne nam książki. To jest czas zmiany – ta karta jest aktywna, pokazuje ruch. Właśnie teraz wszystkim nam pomoże sztywność charakteru i umiejętność budowania naszych granic. Człowiek będzie dążył do tego, czego nie otrzymał w życiu. Sam człowiek zostaje kapitanem swojego statku. Ten czas jest nam dany na wypracowanie naszych słabości. Osiem Monet ma pokusę, aby stać się ofiarą (nieświadomie) i zadowolić wszystkich, i odwrotnie – aby dowodzić, kontrolować, naciskać. Jeśli o tym wiesz, to nie spiesz się do skrajności, nawet nie wybieraj balansu między tymi archetypami. Wejdź całkowicie w kreatywność, w manifestację najlepszych stron swojej osobowości, w hobby i priorytety. Rozwijaj i trenuj już nabyte umiejętności.

W tej chwili mogą pojawić się konflikty między: „co mogę dać mojej rodzinie” a „gdzie szukać pracy?”. Jeśli posiadasz hobby, nie ignoruj go – rozwijaj się i działaj, ucz się nowego rzemiosła. Stawiaj na stałą pracę, a firmę otwieraj tylko wtedy, gdy masz pewność, że będziesz pracować w stałym, nieprzerwanym trybie. Wiedza pomoże ci przetrwać trudności. Sukces przyniesie prawidłowe ustawienie celu. Bardzo wąskie i egoistyczne cele mogą być również spełnione, ale nie przyniosą szczęścia, ani radości. Niektóre cele mogą być bardzo męczące, wytrącając cię ze stanu zasobów. Po prostu zadbaj o swoją siłę, odpowiednio komunikuj się z czasem. W pewnym sensie ta karta oznacza ustalony mechanizm pracy, a jeśli ten mechanizm nie istnieje, nadejdzie przepracowanie. To nie czas na chaos, spontaniczne decyzje, ryzyko, bo wszystko to spowoduje trudności.

Niektórzy odczują, że nie doceniono ich, że musieli włożyć w coś dużo wysiłku, a wszystko poszło na marne. Uznanie może okazać się dla niektórych ważnym punktem radości, jak i konfliktu. Niektórzy będą działać bez kompromisów, ale w niektórych sytuacjach będzie to nawet konieczne. Trzeba będzie zdecydowanie podejmować decyzje, podejmować je samodzielnie, zdecydować o losie. Ktoś może stawiać zbyt wysokie wymagania wobec życia. Pamiętaj tylko o tym, że Życie może ci coś dać, ale ty musisz dać coś w zmian – nie wszystko jest tylko jest dla ciebie.

W tej chwili wszyscy tworzymy podstawy dla nowego cyklu życia. Czy będzie ono twórcze, czy destrukcyjne, zależy od nas samych. Nie przeocz ważnych wartości. Nadal istnieje możliwość dokończenia tego, co już rozpoczęto, więc nie przegap okazji, aby zrobić to, co zaplanowałeś. Nie bój się szukać nowości i wartości w tym, co masz. Zadbaj o to, aby okazać wdzięczność swoim możliwościom.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Popularne

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.