poniedziałek, 13 lipca, 2020

MOC będzie się rozprzestrzeniała się przez cały miesiąc. To ogromna energia, która wniesie ważne wydarzenia do naszego życia. Każdy musi przeprowadzić samoocenę, przejrzeć swoje wnętrze.
W tym miesiącu możesz wyznaczać cele, rozwijać siłę działania, zmieniać strategię. Jeśli wyznaczasz cel, musisz w niego włożyć całą siłę woli i pragnienie. Nie przestawaj, bo stracisz ważną szansę. Uwzględnij poczucie własnej wartości, aby zapewnić sobie elastyczność i mieć czas na dostrzeżenie nowych możliwości.
W lipcu możesz położyć podwaliny pod spełnienie pragnień, ale zacznij zmieniać to, co już dawno temu powinno być zmienione. Możesz dostać to, czego potrzebujesz – jakie programy nosisz w sobie, taką otrzymasz MOC wdrażania. Aby twój Cień nie rozkazał ci, musisz włączyć wolę, wewnętrzną siłę i MOC świadomości.
W tej chwili otwierają się przed tobą i realizują wszystkie potencjały.
W karcie MOC znajduje się alternatywa, czyli bardzo kontrowersyjny i trudny wybór „mój – nie mój”. Wszystko, co należy do ciebie, otrzymasz. Jednak to, co nie należy do ciebie, nie tak łatwo pojawi się w twoim życiu, będziesz musiał o to powalczyć, zasłużyć. Możesz urzeczywistnić wewnętrzne pragnienia, zmieniając programy wewnętrzne lub włączając siłę woli.

Czym jest zamiana programów wewnętrznych?
Zmiana dokonuje się wtedy, gdy zaczynasz zdawać sobie sprawę z tego, co jest w twoim wewnętrznym świecie i zaczynasz to przebudowywać, napełniać nową energią. Gdy dajesz temu czas na dojrzewanie. Dopiero wtedy osadzasz nowe zrozumienie w Kosmicznym Planie działania i dopiero wtedy zaczynasz zdobywać nowe Życie. To jest twoja wewnętrzna praca, więc sam musisz jej dokonać.

Karta MOC ostrzega, że zanim coś zdobędziesz, musisz dokładnie wiedzieć, do czego jest ci to potrzebne. Być może będziesz musiał coś za to ofiarować, poświęcić, np: czas, emocje, materię. Należy dokładnie wiedzieć, czego się pragnie, aby móc przewidzieć wynik.
Ta karta wskazuje na to, że istnieje potencjał, a teraz należy go dokładnie przeanalizować, aby przewidzieć wynik.
Ten miesiąc pokaże ci, jak bardzo jesteś nastawiony na wynik, w jaki sposób możesz podnieść pewność siebie i poczucie własnej wartości.
Napływ siły i energii pomoże ci leczyć rany w relacjach, nawiązać nowe relacje. Nie zatrzymuj się więc, doprowadzaj wszystko do logicznego wniosku. Doceniaj przyjaźń, to bardzo ważne, jeśli masz obok bliską ci osobę, która może dać ci motywację, dobrą radę i pomoc.
Jeśli w tym miesiącu nie masz inspiracji, motywacji, nie możesz wyjaśnić sobie pewnych sytuacji i okoliczności, wszędzie widzisz przeszkody, to wtedy karta MOC może wyrazić się w negatywie.
Odwrócona karta ostrzega, że ​​nie widzisz poprawnie sytuacji, a wszystko, co chcesz zrobić, da niejasny rezultat. To trudny czas, który zmusza cię do oczyszczenia wewnętrznego świata.
Szanuj swój czas, ponieważ czas może skończyć się i nie będzie już szansy na to, aby coś naprawić. Możesz być rozczarowany miłością tylko dlatego, że twoja ofiara okazała się daremna. Nie, to zadzieje się tylko dlatego, że poniosłeś ją dla niewłaściwej osoby, która przyniosłeś ją niewłaściwej osobie, która nie zrozumiała tego.
MOC w negatywnym aspekcie, to człowiek, który nie potrafi rozwiązać wewnętrznych problemów z uwagi na fakt, że nie może rozstać się ze starymi mentalnymi programami, które kultywowano w przeszłości.

Oferty Analiz

Emma Lange – blog
Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Popularne

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.