Monday, November 30, 2020

Mag to karta, która wzywa do wzięcia Losu w swoje ręce. Zacznij już działać. Nie powinieneś winić życia, a przejąć inicjatywę. Mag to transformacja, dostrojenie się do nowego świata i nieodzowne uczestnictwo w nim. Mag rodzi się z głębin Wszechświata, aby wszystko wokół zaczęło poruszać się. Możesz zacząć poznawać swoje umiejętności, przewidywać konsekwencje swoich słów i czynów. Zrobisz krok i już na tym etapie twój cel zostaje ujawniony. Mag nie zawsze od razu wie, jak słyszeć i rozumieć Wewnętrzną Moc, nie mówiąc już o kontroli, ponieważ trzeba się tego nauczyć. Wszyscy musimy teraz uczyć się tego innego świata, jakiego nie chcieliśmy widzieć. Zaistniał, niezależnie od naszej woli.

Mag zaprasza nas do wytrwałości w realizacji celów. Uczy pracy z celami, prawidłowego podejścia, organizacji, obliczania kroków, czyli tego wszystkiego, co Mag powinien umieć. Wszystko to będzie miało miejsce na nieznanym terytorium. Nieznane terytorium to sytuacje, z którymi jeszcze się nie spotkaliśmy. Mag uzdrawia poprzez rozszerzenie świadomości, więc nie należy opierać się na jednym punkcie, hołdować zasadzie: „tak było i tak będzie”, ale należy rozważać każdy aspekt, i to z różnych stron. Teraz wszyscy poczujemy naszą wewnętrzną siłę, ale w nowy sposób. Jeśli nie od razu, to później, ale poczujemy ją. I taka Siła wywoła ruch, pobudzi aktywność tych warstw, o których nawet nie wiedzieliśmy. Możemy zostać doprowadzeni do sytuacji, które są dla nas nowe, ale dzięki naszemu doświadczeniu, będziemy w stanie poradzić sobie z nią. Wszyscy będziemy musieli zniszczyć nasze stare formy i stworzyć nowe. Siła będzie mierzona przeciwko nam, a jeśli ją podbijemy, będziemy w stanie z nią współpracować, skierować ją w naszym kierunku. Szukajmy zatem swojego potencjału!
Moc odnajdzie cię sama, kiedy będziesz gotowy. Jednakże, jeśli twoje wątpliwości są silniejsze, to pozostaniesz w tym samym punkcie, z którego wyszedłeś. Wiele osób zechce zostać misjonarzami w jakiejś branży, ale będzie to wyrażane siebie na różne sposoby. Ktoś będzie chciał uczyć innych, a ktoś po prostu narzuci swoją opinię. Najważniejsze, aby uniknąć chaosu w swoim życiu i zmierzyć się z rzeczywistością.
Mag nie zapewnia o tym, że każdy zrozumie uczucia każdego. Nie! On chce jedynie osiągnąć swoje cele. W końcu musi wygrać, opanować nową siłę, ale nie ma tu miejsca na uczucia.
Jeśli poczujesz się nieszczęśliwy, to przemyśl swoje cele. Jeśli nie usuniesz na czas tego, czego nie potrzebujesz, może zapanować chaos. Zostaw to, z czego już wyrosłeś! Teraz potrzebujesz nowego formularza.
Na przykład, jeśli byłeś lekarzem, zawęź swoje kwalifikacje lub odwrotnie – rozszerz swoje funkcje. Jeśli myślałeś o jednym dziecku, a potem urodzisz drugie, to jest to przejście do nowej formy – ekspansja, która będzie działać na różnych płaszczyznach.
W Magu nie chodzi o dobro, a chodzi o właściwe wykorzystanie swoich mocy, o grę i restrukturyzację celów, o umiejętność przyznania się do swoich słabości.
Kiedy człowiek komunikuje się z pozycji odwróconego Maga, wydaje się, że mówi wszystko racjonalnie i poprawnie, ale jednocześnie, kiedy kopiesz głębiej, rozumiesz, że to nie są jego własne myśli, tylko czyjeś. Używanie tych myśli, to po prostu plagiat, którego celem jest ukryć swoje kompleksy. Zatem musisz tworzyć własne modele, na których będziesz pracował, które przenoszą człowieka na nowy poziom i które są wspierane przez emocje. Są to obszary, w których masz pewność co do poprawności. Aby stworzyć swój nowy świat, powinieneś krytycznie spojrzeć na świat, w którym teraz żyjesz, na wszystkie jego zalety i wady. Właśnie tego domaga się Mag! Odwrócona pozycja może oznaczać, że zmiany nie będzie, bo strefa komfortu jest tak rozległa, że ​​jej granice po prostu nie są widoczne.

Jeśli pragniesz, aby Twe marzenia szybciej spełniły się, zapraszamy na terapię KOŁO.
Co z Was, którzy przeszli kurs MODELOWANIE SWOICH PRAGNIEŃ 1 lub MODELOWANIE SWOICH PRAGNIEŃ 2 (kolor), to na terapię KOŁO otrzymają rabat w wysokości 20 % (regularna cena terapii to 180 zł, zatem bonus w wysokości 36 zł daje cenę – 144 zł).

Serdecznie zapraszam!

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

kontakt@emma-lange.pl lub 502562629

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Popularne

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
“Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.