sobota, 19 września, 2020

W tym miesiącu pokazała się karta Tarota RYDWAN. Niestety, karta jest odwrócona, czyli są to przeszkody w osiągnięciu celu. To nie jest łatwy czas na zdobycie tego, czego pragniemy. Mówiąc duchowo, wszyscy staniemy przed próbą, która zmusi nas do rozwinięcia wiary. Wszystkie fakty należy dokładnie sprawdzić i przeanalizować, choć należy zaznaczyć, że logika i analiza staną się zbędnymi narzędziami do zrozumienia świata. Niewiele osób będzie zastanawiało się tak, jak sytuacja tego wymaga, nad tym, co się dzieje. Wielu będzie działać impulsywnie, wyciągając wnioski pod wpływem chwilowych odczuć.
W tym miesiącu bardzo trudno będzie trafić w cel z wnioskami, zwłaszcza jeśli są one podejmowane pod wpływem emocji i podniecenia.

Odwrócony RYDWAN to symbol precyzyjnej i metodycznej pracy, cierpliwego podejścia do wszystkiego. Wizja sytuacji będzie ograniczona, więc nie powinniśmy robić dużych planów, a lepiej działać krok po kroku, bez gwałtownych ruchów. Najpierw osiągnąć jeden punkt, by potem przejść do drugiego.
Odwrócony RYDWAN jest symbolem ofiary:
>> staniesz się ofiarą,
>> aktywują się programy ofiary,
>> zechcesz postawić siebie na pozycję ofiary.
Istnieje wiele opcji
Aby nie wpaść w sieć wydarzeń, nie stać się ofiarą własnych lub cudzych planów, musisz zacząć rozumieć własne, wewnętrzne sprzeczności. Spróbuj napełnić się wiedzą o sobie. Wszystko, co w tobie trudne, nieprzetworzone, można konstruktywnie skierować ku rozwojowi, a wtedy przepływ energii zaskoczy i sam nie zauważysz, jak pójdziesz w rozwój. Mogą również wystąpić sytuacje ekstremalne, czyli odezwą się niezagojone rany, ataki paniki, napięcie w ciele. Bardzo trudno będzie wszystko odpuścić, a w relacjach nie będzie lekkości. Stare urazy i nieufność mogą powodować napięcie. W takich warunkach trudno wykazać się determinacją i odwagą, bo podejmowanie decyzji będzie trudne.

RYDWAN to emigracja, ale jest w pozycji odwróconej, więc szczęścia nie należy szukać zbyt daleko. Nie planuj wycieczek, nie łam zasad, myśl, że wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki. To nie jest czas szybkiego ruchu, nie czas na nowe początki, to szansa na kontynuację tego, co już się zaczęło.
Część z nas spotka się z oporem, radykalizmem i fanatyzmem, skłonnością do dzielenia wszystkiego na białe i czarne. Mało kto dostrzeże inne odcienie i kolory swojego życia. Wzrośnie liczba przyjaciół, a także liczba wrogów. Każdy będzie szukał własnych sposobów autoafirmacji, ale nie zawsze uczciwe.
Będziemy chcieli zamknąć czarne strony biografii, a niektórzy będą winić innych za swoje grzechy. Wiele fatalnych działań, które zmieniły twe życie, to rekompensata za niedokończone problemy z przeszłości. Będziesz musiał rozwiązać wiele kontrowersyjnych sytuacji, których nie da się rozwiązać spokojnymi, nieagresywnymi metodami, co jeszcze bardziej podkreśli negatyw.
Jeśli chcesz oddzielić dobro od zła w tym okresie i zostawić dobro sobie, a zło dać komuś, to nie dasz rady, ponieważ w tym okresie zarówno dobro, jak i zło będą nosić ten sam ładunek energii, który będzie powodował chaos w twych działaniach. Jeśli weźmiesz jedno, to i tak drugie pociągniesz za sobą. Nie myśl, że wszystko jest jednoznaczne, bo w złym będziesz musiał szukać dobrego i odwrotnie – w dobrym też będzie jakiś haczyk. Wyciągaj winsoki z problemów.

Kurs Numero – Psychologia.
Chcielibyśmy zaprezentować nowy kurs numerologii, który dotyczy liczb, psychologii i losu. Żadna nauka nie stoi w jednym miejscu, wszystko zmienia się, wszystko odnawia się, więc nie powinniśmy postrzegać numerologii, jako nauki sprowadzającej się do Liczby Drogi Życia. Zapraszamy na Kurs Numerologii, który opowie o nowych znaczeniach Liczb. Na kursie dowiesz się, jak liczby różni się w zależności od pozycji, a także od interakcji między sobą. To jest kurs dla tych, którzy chcą studiować numerologię New Age.

Kurs Modelowanie Swoich Pragnień 1 – kurs, który pomoże ćwiczyć łagodzenie stresu, a także poznać Liczbę Energii. Dowiesz się, dokąd może iść twoja energia, jakie rejony życia są zablokowane, w jaki sposób nad nimi pracować.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Popularne

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.