niedziela, Listopad 17, 2019

Karta Małych Arkanów
Pięć Pucharów

Złap Swoje Szczęście w Pięciu Pucharach!

Karty tarota mogą komunikować się z tobą przez Podświadomość. Im bliżej twoja Świadomość współdziała z Nieświadomością, tym wyraźniejsze są twoje myśli, tym bardziej będą pewne i dokładne. Dokładna i celna myśl, przyciągnie Wolę, a nasze działanie będzie celne.
Pięć Pucharów to karta symbolizująca uczucia, zmianę uczuć, nowe doświadczenie w uczuciach. Ta karta mówi nam, że im dłuższy rozwój, tym więcej możliwości. Będziesz musiał wyeliminować to, co niepotrzebne, aby zrozumieć, co jest dla ciebie naprawdę ważne.

Nawiasem mówiąc, w naszej Kuchni Neuro-Art przygotowaliśmy pięć praktyk, które poruszą wasze zmysły. Ci z was, którzy poddali się analizie sensorycznej, zdobyli niecodzienną wiedzę na swój temat. Zrozumieli, dlaczego pewne sprawy w ich życiu idą na opak. Dzięki tym praktykom udało się im uwolnić blokady uczuć i emocji. Tych, którzy nie mogli przyjść do nas w najbliższym czasie, zaprosiliśmy do zapisów wiosennych. Być może wkrótce pojawi się formularz dostosowany do kursu online.

Energia tego miesiąca zmusi nas, abyśmy wykroczyli poza to, co jest już znamy, aby uzyskać nowe doświadczenie, które zmieni światopogląd. Życie sprawi, że skoncentrujmy się na uczuciach, na związkach, na interakcji, na zasadach komunikacji, sposobach wpływania. Aspekt materialny może nie wysunąć się na pierwszy plan, może w ogóle nie być ważny. Cała orientacja mentalna będzie skupiona na określonym kierunku.

Horoskop Tarotowy na Listopad 2019

Nasze wewnętrzne doświadczenie stanie się ważną częścią życia, będzie kierować naszymi działaniami. Jeśli nie planujesz niczego zmienić w swoim życiu, twoje uczucia w tym okresie nie będą tak intensywne. Jednak jeśli będziesz nadal podejmował ryzyko, otwarcie wyrażał emocje, wchodził w konfrontację, wtedy twój świat zostanie odbudowany, na długo. Po pewnych doświadczeniach odbudujesz swój związek, postrzegając przepływ informacji pod różnymi kątami.
W czasie działania Pięciu Pucharów, możemy osiągną bardzo wysokie szczyty sukcesu i zaufania. Jednakże, jeśli ktoś popełni błąd, to spadnie na dno. Ta karta woła: „Uważaj na siebie, ponieważ słabości mają zalety, a siła ma wady”.
Przede wszystkim musimy pomyśleć o tym, komu pomóc, w jaki sposób ustalać priorytety. Pomyślmy też, w jaki sposób wyciągać te strony zmysłów i kanałów energetycznych, które nie są jeszcze wypełnione energią. Każdy z nas odczuje granice swoich uczuć. Czasami ta karta ostrzega, że ​​należałoby zatrzymać się i kontrolować swoje emocje, co oznacza podnoszenie świadomości. Jeśli w tym okresie zdołasz rozpoznać i zneutralizować emocje, które próbują wymknąć się spod kontroli, przejdziesz przez fizyczne blokady, a problemy psychosomatyczne staną się mniej intensywne.
W tym miesiącu będziesz mógł doświadczyć nowych uczuć, ponieważ spotkasz nowe doświadczenia. Ponownie doświadczysz refleksji, zakończysz niektóre uczucia, rozpuścisz urazy. Mieszkając w tym obszarze, rozwijając wydarzenia w nowy sposób, zrozumiesz i porzucisz stary typ zachowania.
PIĄTKA zawsze rewolucjonizuje, zmienia nasze życie. Przypomina nam to przeszłość, ale nie dlatego, że pozostajemy w niej przez długi czas, ale dlatego, że znajdujemy w niej to, co najlepsze i rozwiązujemy najgorsze, odrzucamy i inaczej rozumujemy. Najważniejsze aby unikać nudy, która może stać się dużym obciążeniem dla wszystkich.

Wiele możemy powiedzieć o wahaniach liczb, ale w 2020 r. opublikowany zostanie kurs „Wahania Kwantowe w Uczuciach i Liczbach”. Kurs opiera się na doświadczeniu naszych spotkań, analizach i komunikacji z gośćmi naszego Centrum Neuro-Art.

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.