Od 14 stycznia do 26 stycznia Mars przejdzie przez spaloną drogę gwiazdozbioru
Zaklinacza Węży.

Ciężko będzie kontrolować w tym czasie swą energię oraz kierować sytuacjami. Więcej trudności pokaże się w pracy, na przykład tworzyliśmy jakiś wspólny projekt, a ktoś go zniszczy lub projekt nie będzie tym oczekiwanym. Ciężko będzie iść do swojego celu.

W tym okresie wszystkie niejednoznaczne sytuacje mogą wyjść na zewnątrz i znowu zakorzenić się w naszych głowach. Jeśli mamy jakieś niezakończone problemy i relacje, to teraz wszystko może stanąć przed nami ponownie i zaprzątać nam głowę. Energia tego okresu jest bardzo słaba, wspominając to co było, mózg będzie podrzucać nam sytuacje, w których było nam dobrze, a to tylko po to, żeby odesłać nas w to miejsce, z którego można czerpać energię.

Jednak przyszłość jest już nieaktualna i nie ma co do niej wracać. Jeśli będziesz chciał wykorzystać stare metody, to niestety nie jest to dobra droga.

Ten czas zmusza do zmian i trzeba popatrzeć na schematy, które kiedyś były wykorzystywane przez nas i dzisiaj ich nie wykorzystujmy. Trzeba być uważnym. Energia będzie bardzo słaba i na sprawy bezużyteczne, puste wydawać jej nie wolno. Trzeba dodać, że w przestrzeni będzie mało energii, każdy będzie starał się zatrzymać coś dla siebie lub podładować się energetycznie u kogoś innego, dlatego konflikty będą nieuniknione.

Rzucając wyzwanie, nie podnoś rękawicy. Będzie to niepotrzebne, nie oczekujmy tego, że wszyscy będą aprobować nasze idee. Nawet, jeśli będzie wydawało się nam, że postępujemy szlachetnie i sprawiedliwie, to nie każdy może wspierać nasze idee. Starajmy się dlatego dobierać odpowiednie słowa i intonację, by być usłyszanymi.

Dla miłości i relacji nie jest to dobry czas, ponieważ przyniesie dużo wątpliwości – czy ja naprawdę kocham osobę, która siedzi koło mnie? czy ja ją znam? A wtedy może narodzić się myśl, która będzie popychała ku zmianom.

Przy tym rozum będzie zmuszał rozważać wszelkie decyzje. Nagle mogą pojawić się jakieś nowe ideały w relacjach. Będziemy czuli, że właśnie tego chcemy, ale nie będziemy wiedzieli jak do tego, do tego ideału podejść. Zewnętrzne zbiegi okoliczności będą bardzo przeszkadzały, bo na przykład może okazać się, że mężczyzna naszych marzeń jest jakimś aktorem i swój ideał mężczyzny ujrzymy za szybą ekranu tv i nie będziemy mogli go dotknąć.
Może też okazać się, że idealna kobieta, którą bardzo chciałbyś mieć u swego boku, jest żoną twojego przyjaciela lub kolegi i trzeba będzie dokonać wyboru, zastanowić się, czy ten ideał jest naprawdę idealny?!

Mars, przechodząc po tej spalonej drodze, może absolutnie pozbawić nas szlachetności, ale może tego nie uczynić, jeśli my sami do tego nie dopuścimy.

Więcej informacji na ten temat uzyskają Państwo w naszym Zwiastunie Astrologicznym, który wyjdzie w lutym. Dowiecie się z niego Państwo o wielu rzeczach, o wielu wpływach, które będą robiły nacisk na nasz los. Mamy nadzieję, że nasz produkt będzie dla Państwa ciekawy.

Można go zamawiać, pisząc na adres  kontakt@kalendarzbiodynamiczny.pl

autor: Emma Lange

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 11 stycznia 2018
Następny artykułSukces w Psychologii
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.