SUKCES
Jak podświadomość wpływa na osiągnięcie sukcesu?

Sukces to energia szczególna i pożądana. To energetyczne pole i poziom, które zmuszają nas do rozwoju, twórczości, dają siłę do działania. Energia sukcesu zmniejsza także przeszkody, pomaga w uzyskaniu zamierzonego celu. Wszyscy pragniemy sukcesu, wszyscy dążymy do realizacji swoich projektów. Ruszamy w kierunku, dzięki któremu uzyskamy ideał, spełnienie marzeń. Sukces to energia współpracująca z energią psychiczną. Właśnie dlatego pracujmy nad sobą! Po to, aby wypracować w sobie tak niezbędne nam pole sukcesu i szczęścia.

Podpowiem wam jak można mentalnie wpływać na swój finansowy sukces. Wskażę zasady jakimi należy kierować się w odniesieniu sukcesu, które wyciągnę z mojej „PSYCHOLOGICZNEJ SZKATUŁKI „.

1.REALNOŚĆ.
Zbadaj realność, zajrzyj w głąb siebie, oceń swoje słabe i mocne strony. Na pewno wybierzesz prawidłową drogę, gdy już poznasz siebie, swoje zdolności, talenty, upodobania. Wówczas będziesz wiedział, co najbardziej ci się podoba i w jakiej dziedzinie możesz się realizować, odnieść sukces. Dla swojego ukochanego zajęcia poświęć trochę czasu i konsekwentnie wydłużaj go codziennie o 10 minut. Wtedy zobaczysz jak szybko nastąpią korzystne zmiany, a podświadomość będzie dawała ci energię do działania, ruszania do przodu.

2. AKTYWNOŚĆ.
Sukces nie lubi ludzi nieaktywnych, ponieważ to energia, która wejdzie w twoje życie, jeśli ją zaprosisz. Koniecznie zatem staraj się realizować swój cel. Nie wracaj do tego co było, patrz do przodu, a przed twoim wzrokiem niech pojawi się obraz jaki pragniesz zobaczyć.

3. STRACH.
Jeżeli w osiągnięciu sukcesu przeszkadza strach i wątpliwości, to niestety sam zablokujesz swój rozwój. Jeśli masz strach przed samym sobą i będzie on dominował w twojej psychice, to miejsca dla sukcesu po prostu nie będzie. Swoje lęki i wątpliwości zwyciężysz tylko wtedy, kiedy nauczysz się w nie wchodzić, czyli postępować na przekór. Zwyciężaj strach walcz z nim! Tylko w ten sposób pozbędziesz się go ze swojej podświadomości.

4. PRACA Z CELEM.
Każdy człowiek stawia sobie cel, ale nie zawsze posiada energię doprowadzenia zamierzenia do końca. Jeśli cel obliczony jest na dłuższy okres realizacji, to można go podzielić na mniejsze odcinki. Osiągając go będziesz czuł rezultaty, co będzie motywacją do dalszego zwycięstwa. Podświadomość w takim wypadku uczy cię osiągać cel, a gdy pojawią się przeszkody, podświadomość pomoże ci, abyś szedł dalej.

5. NIE OCZEKUJ SZYBKICH, OGROMNYCH REZULTATÓW.
Często marzeniu czy jakiemuś dziełu trzeba dojrzeć, również i w podświadomości. Bardzo możliwe, że dla podświadomości Twoja idea to coś nowego i potrzebuje ona czasu, aby ci pomóc. Zatem doskonal się, rozwijaj, pracuj nad swoim projektem i wtedy bardzo możliwe, że wszystko będzie takie jakie pragniesz. Energia będzie płynęła bez przeszkód, ale pamiętaj o cierpliwości, wszystko ma swoje miejsce i czas.

6. ORGANIZACJA.
Nie trać czasu na próżne sprawy, pozamykaj to co rozpocząłeś. Podświadomość musi określić kierunek twojej energii. Jeżeli natomiast będziesz trwonić energię, trzymając się kilku spraw w jednakowym czasie, to podświadomość po prostu zahamuje. Nie uzyskasz energetycznej „wypłaty” i poczujesz zmęczenie.

7. RYTMY.
Wsłuchuj się w rytm natury, który podpowie kiedy i co należy rozpocząć. Astrolodzy nie radzą otwierania firmy, czy poważnego inwestowania finansowego, kiedy Merkury znajduje się w ruchu retrogracyjnym. Także kalendarz starożytnych Celtów wskazuje, że przed Świętem Duchów również nie należy rozpoczynać czegoś ważnego. Znaki te uczą nas życia z naturą w harmonii. Umiejętności muszą trafić w prawidłowy rytm i wówczas sukces nigdy cię nie opuści. Natura da ci siłę i naprowadzi na prawidłowy kierunek, i na zawsze obdarzy cię niezbędną energią.

autor: Emma Lange

Poprzedni artykułPrzejście Marsa
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 12 stycznia 2018
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.