1Opis

Od 8 listopada do 7 grudnia będzie nam panowała Drewniana Świnia. Symbolem tego miesiąca jest kwiat lotosu, kwitnący na wodzie. Wygląda na delikatny, ale nie tak łatwo wyciągnąć go z wody! Jest bardzo przystosowany do życia, chce żyć. To symbol bardzo wielkiego potencjału i energii. W tym miesiącu zajrzysz do swojej wewnętrznej energii. Nie warto robić nic siłą, należy odpowiednio rozdzielić swoją energię, nie oszczędzać, nie przyjmować więcej, niż można unieść. Przyjrzyj się temu, co cię męczyło – jakie emocje należy odpowiednio wypracować, aby już nie przeszkadzały.
Energetycznie możesz raz jeszcze przejść ważną drogę, powtórzyć pewną sytuację i zdecydować, którą stronę wybrać – tę, która jest napełniona energią lub tę, która zabiera ci energię. Drewniana Świnia może oczyścić wiele obszarów twojego życia i sprawić, że przejdziesz do energii życia. Po prostu wybierz właściwie! Świnia uczy mądrze wybierać swoje cele. Celem nie powinno być jedynie pragnienie, a strategicznie opracowany plan. Zawsze powinieneś mieć jakiś ważny plan, który pomoże ci rozwiązać sytuację. Jeśli czujesz, że jakaś dziedzina twojego życia bardzo cię pochłania, spróbuj przenieść punkt oparcia. Przygotuj się też na to, że mogą być problemy z ludźmi. Takie sytuacje będą zabierały energię, a Świnia tego nie lubi. To zwierzę uwielbia, gdy wszystko jest prawidłowo rozprowadzane, gdy staje się silniejsze. Świnia przywróci cię do społecznej aktywności poprzez lęki. Jeśli odczuwasz lęk, poszukaj problemów energetycznych w odpowiednim obszarze. Problemy energetyczne mogą mieć inny charakter – może to być poczucie winy, podniecenie i niepokój z powodu niepowodzeń, niepokój o niezakończone emocje. Drewniana Świnia pozwala na elastyczne podchodzenie do wielu spraw, do tego, co nas otacza. Nie lubi surowości, to ją przeraża.
W tym okresie mogą pojawić się problemy w sferze materialnej, dlatego aby nie popaść w dług finansowy lub pustkę finansową, we wszystkim potrzebne są działania. Jeśli rozpoczniesz jakiekolwiek projekty biznesowe w tym miesiącu, podejdź do nich bardzo ostrożnie. Powinieneś mieć przygotowany plan awaryjny i kontrolę. Jeśli projekt nie ruszy w ciągu 5-6 miesięcy, to weź pod uwagę, że Wszechświat nie daje na niego energii. Świnia uwielbia kończyć, a nie zaczynać. Prowadzi do oczyszczających przemian, a nie do tych, które pomogą ci powstać. Wszystkie twoje działania powinny być nakierowane na kontakt z życiem. Jeśli robisz coś, co nie pasuje ci wewnętrznie, jeśli źle się z tym czujesz, a twoje działania są mechaniczne, wówczas twoje cele nie będą działać. Uwolnij napięcie, zacznij robić to, co lubisz, co staje się przyjemne, czego potrzebujesz. Drewniana Świnia radzi połączyć się z życiem. Sprawia, że ​​robimy tylko to, co lubimy, dlatego nie obrażajmy się na życie, jeśli nagle znajdziemy się na niedogodnej pozycji. Będzie to oznaczało, że wewnętrznie w ogóle tego nie potrzebowaliśmy. Żyjmy własnym życiem, nie idźmy drogą chaosu.
Chińska Księga Przemian zaleca oszczędzanie energii, a nie wydawanie, więc starajmy się myśleć, nie spieszmy się. Zbierzmy swoją energię, zanurzmy się w tym, co jest dla nas ważne. Nie polegajmy na rzeczach zewnętrznych, prawidłowo wykorzystujmy energię wewnętrzną. Odbierajmy energię życiową tylko z wewnętrznych rezerw. Zadajmy sobie pytanie, na czym możemy polegać? Musimy wiedzieć, jak prawidłowo pracować nad sobą.  Nie powinniśmy w związku brać odpowiedzialności za dwoje. Starajmy się zachowywać skromnie. Ten miesiąc nie wymaga szerokich gestów i wybuchów. Skromność, niechwalenie się planami zaoszczędzą energię, której będziemy potrzebować później.
Bądźmy zawsze spokojni i przyjaźni. Spróbujmy wszystko doprowadzać do formy dialogu -nawet wtedy, jeśli druga osoba go nie chce. Jednakże dzięki temu będziemy wiedzieli, nad czym musimy jeszcze popracować. Starajmy się być cierpliwi, szanujmy opinie innych ludzi. Jest to czas zdobywania mądrości, więc wybierzmy swój erem – od czasu do czasu pozostańmy sami, aby zdobyć siłę. Sytuacje mogą być bardzo różne, ale pokażą coś ważnego – im bardziej dziwna wydaje się sytuacja lub osoba, tym bardziej jej potrzebujemy.

Poprzedni

|