1Opis

Okres od 07 września do 07 października, to miesiąc Drewnianego Koguta

Naturalnym wizerunkiem Koguta jest kwiat w wazonie. To połączenie sugeruje, że nie trzeba czekać na wolność, że kontrola nad nami wzrośnie. Możemy wpaść w sieć własnych ograniczeń. Nasze myślenie narazi nas na całą armię wątpliwości, ostrożności, podejrzeń, przesady i wszelkiego rodzaju zastrzeżeń. Zamiast stawać się profesjonalistami, gromadzić niezbędne siły, zacznijmy pracować nad swoimi newralgicznymi, wewnętrznymi strefami. Dopiero wtedy nasz rozwój zacznie wzrastać.
Rok Szczura wciąż popycha nas w kierunku czegoś nowego. Rok był dla nas trudny, nie zawsze sprawiedliwy, wciąż podlegamy zmianie władzy i metod rozwoju.
Natomiast miesiąc wrzesień przywiódł nas do Drewnianego Koguta, który nie może ruszyć się, a to oznacza, że ​​rozwój powinien być skierowany do wewnątrz. Jest to bezpośrednia droga do siebie, do swoich pragnień, urazów, oceny sytuacji i pożegnania się z iluzją. Jest to pożegnanie ze swoimi ograniczeniami. Najlepszym sposobem pracy nad sobą jest wewnętrzna szczerość i umiar – nie należy posuwać się za daleko; ani zbytnio w stronę dobra, ani zła. Jeśli czegoś nie wiemy, to uczmy się. Jeśli jesteśmy leniwi, to przyznajmy się do tego i wyjdźmy do świata metodą małych kroków. Ulepszajmy swój świat, ale nie marnujmy na to zbyt wiele energii. Jeśli świat pokazuje nam, jakie błędy popełniamy, to znajdźmy przyczynę w sobie.
Pod koniec miesiąca będziemy musieli wyjść poza to, co jest w nas. Kogut nauczy nas pracy nad krytyką – pomoże odróżnić konstruktywną krytykę od pustej i zazdrosnej.
Kogut nie potrafi stawić czoła sytuacjom, w zewnętrznym rozwoju jest słaby. Jednak może stać się nieco przebiegły. Może iść do celu na swój sposób, ale nie przez otwarte konflikty – bezpośrednia konfrontacja nie przyniesie nic dobrego. Musi użyć myślenia strategicznego, aby pracować nad energiami zewnętrznymi, a wtedy może uczynić każde wyzwanie od Losu swoim przyjacielem.
Gdy te energie zaczną działać, staniemy się sprytniejsi; politycy staną się jeszcze bardziej przebiegli. Konkurencja zejdzie do podziemia i będzie walczyć z nami nie do końca uczciwymi metodami.
W tym miesiącu nie wolno wszystkiego oceniać wprost, spróbujmy we wszystkim uchwycić jakąś tajemnicę. Świat przemówi do nas podpowiedziami. Będziemy chcieli działać, ale działania będą ograniczone. Trudności mogą przyjść do tych, którzy mają silny kompleks władzy. Niektórzy będą przywłaszczać sobie cudze idee, pokazywać swoją siłę, narzucać wolę. Jednakże ci, którzy posiadają kompleks władzy, popadną w niełaskę Przeznaczenia. Nie próbujmy w tym miesiącu zdobywać medalu za wszelką cenę, nie działajmy zbyt bezpośrednio, a zostańmy za kulisami. Tam będzie bezpieczniej.

Poprzedni

W tym miesiącu zorganizowaliśmy dwa Maratony – jeden dotyczył wewnętrznego oczyszczenia i odrodzenia, a drugi tego, jak przyciągnąć do siebie szczęście.
Jeśli chcesz:
>> odnieść sukces,
>> czerpać z życia szczęście,
>> pomagać,
>> aby w twoim życiu działy się cuda,
to nieustannie ładuj kanały swojego Sukcesu, zmieniaj się i nie dopuszczaj do stagnacji energetycznej.
Wyobraź sobie, jak deszcz, życiodajna woda wlewa się do beczki, z której nie może wydostać się. Na początku zachowa swoje właściwości, ale potem może zamienić się w  brudną, stojącą wodę. Podobnie jest z naszą energią – jeśli nie zmienimy się, to nie ma transformacji, nie ma uzupełniania zasobów. Nie mamy skąd brać siły na realizację projektów.
Zapraszamy Was do studiowania algorytmów, które pomogą Wam spojrzeć na świat innymi oczami, przyciągnąć do życia niezbędne wydarzenia, pomogą zaakceptować transformację. Podejmij kreatywną jogę.

 

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|