1Opis

Okres od 4 kwietnia do 5 maja to Miesiąc Wodnego Smoka

Od 4 kwietnia do 5 maja na powierzchnię wychodzi Wodny Smok, który wydaje się być delikatny, ale w środku jest bardzo ambitny i bardzo ważne jest, aby zrealizował wszystkie swoje cele. W tym miesiącu możemy rozwijać nasze wewnętrzne pragnienia i cele, ale należy realizować je po kolei. W związkach może być zbyt wiele dumy i arogancji, co oczywiście może prowadzić do samotności. Każdy z nas może mieć wrażenie, że musi zrobić więcej, aby móc zrealizować swoje plany. Musimy teraz zagłębić się w nowe strumienie informacji, nawiązywać kontakty i dzielić się wiedzą.
W kwietniu stopnieją niektóre ograniczenia, ale na razie nie wszystkie zostaną zniesione. Smok może na świecie wiele zmienić, np. władza zmieni swój stosunek do ludzi lub na odwrót – to, co było ukryte, wyjdzie na powierzchnię, przestanie być tajemnicą. Bądźmy ostrożni, zwłaszcza odpowiednio rozdysponujmy swoje emocje, nie dopuszczajmy do konfliktów. Smok jest z natury samotny; jeśli inni nie mogą żyć samotnie, on może, i chętnie spędza dni w izolacji.
Smok radzi, aby znaleźć w sobie wewnętrzne rezerwy – zaleca to również prognoza runiczna. Nie oglądajmy się na innych, co inni o nas myślą.
Smok może nas obdarzyć niezależnością, więc dążmy do niej. Najważniejsze w tym okresie jest to, aby być świadomym swojego celu. To co teraz rozpoczniemy robić, może przynieść nam dochód w dłuższej perspektywie. Usuńmy przeszkody z drogi naszej woli. Im mniej będziemy pozwalali na konflikty i nieporozumienia, tym więcej odniesiemy sukcesów. Z biegiem czasu będziemy musieli zmienić swoje metody. Nasze cele biznesowe będą takie same, ale metody i narzędzia się zmienią. To nie jest czas na romanse i relacje, tylko czas na kreatywność i rozkwit biznesu.

Z powrotem

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 11 czerwca 2019
Następny artykułKalendarz Słoneczny – 12 czerwca 2019
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.