1Opis

Miesiąc Wodnej Kozy rozpoczyna się 6 lipca a kończy 7 sierpnia.

Ziemia miesza się z wodą. Wizerunek Kozy w tym roku, to obraz gorącej pary, która unosi się nad gorącą ziemią. To Woda, która znika, która trudno ujrzeć. Ten miesiąc sprawi, że wszyscy naprawdę poczujemy wpływ manifestacji. Koza wprowadzi nas w świat duchowego zrozumienia rzeczy. Przypomni nam, że jeśli proces ten nie jest wypełniony energią, świadomością, miłością i troską, wówczas nie może zostać zrealizowany w zamanifestowanym świecie.
Czym jest opieka? Jest to proces nasycania energii. Możesz dbać o swoich bliskich, czyli przekazywać im energię. Możesz dbać o swój biznes, czyli nasycić go znaczeniem lub możesz zająć się opracowaniem pomysłu, aby mógł zostać szybciej wcielony w materialny świat. Koza nauczy nas tej opieki. Dzięki trosce możesz odkryć coś cennego dla siebie. I tutaj trzeba napisać, że Koza będzie trzymać strach pod kontrolą, dlatego będzie mniej paniki i ludzie pozwolą sobie na relaks.
Koza pochłania tę wodę, której jest dużo, więc dodatkowe obawy znikną. W tym czasie wszyscy możemy mocno przywiązać się do osoby, sytuacji, emocji lub przedmiotów, dlatego starajmy się chronić przed toksycznymi przywiązaniami. Koza zmusi nas do otwartego okazywania emocji, dlatego wszyscy będziemy reagować na wszelkie wibracje, konflikty i zmiany w naszym mikrokosmosie. Czasami nasze działania będą nielogiczne i nieprzewidywalne, więc nie powinniśmy oczekiwać rozsądku w zachowaniu każdej osoby.
Oprócz opieki, Koza nauczy nas cierpliwości.
Czekajmy na  odpowiedni czas dla siebie, spodziewajmy się najlepszego momentu, szukajmy swoich możliwości. Koza wprost nie da nam możliwości, ale pokaże, gdzie ich szukać, więc bądźmy czujni.
Sprawi, że ​​od czasu do czasu będziemy wracać do przeszłości i ją eksplorować. Niezakończone emocje z przeszłości wkroczą w teraźniejszość. Nawiązanie nowych relacji nie będzie działać, jeśli nie zostaną zamknięte stare.
Koza przynosi związki karmiczne, dlatego istnieje szansa na spotkanie kogoś, z kim w przeszłości byłeś związany jakąś ważną nicią lub ciepłą relacją.
Koza nauczy nas okazywania miłości – czasami boimy się, że ukochana osoba popełnia zbyt wiele błędów, dlatego zechcemy chronić przed wszystkim, co może ją spotkać. Nasza kreatywność może poprowadzić do bogactwa, więc twórzmy, a dzięki temu odbudujemy świadomość, zmienimy światopogląd. Koza pomaga gromadzić bogactwo, więc skieruje nas tam, gdzie jest szansa na zarobek.

Poprzedni

Dziękuję wszystkim, którzy docenili kurs Modelowanie Swoich Pragnień, cz.I.  Zainspirowało mnie to do stworzenia drugiej części. Druga część będzie związana z problemami w partnerstwie, i ogólnie – partnerstwem.  Dowiesz się, czym są związki transformacyjne, czym są związki zbudowane na zapotrzebowaniach rodowych. Dowiesz się, jakie są typy zachowań w związku, czego możesz obawiać się i czego możesz oczekiwać ze strony partnerstwa, partnera. Uwzględniona zostanie też część numerologiczna – Liczba Podświadomości i Liczba Potrzeby w partnerstwie.
Ponadto ci, którzy wybiorą dwa kursy, otrzymają karty – talię elektroniczną do pracy nad diagnostyką w parach.
Zapraszam do zdobywania nowej wiedzy.
Chcesz zapisać się na kurs, pisz: kontakt@emma-lange.pl

 

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|