1opis

Wodny Kogut (od 08 września do 7 października) przekazuje pozytywne informacje, więc jeśli potrzebujesz pomocy, to nie zostaniesz w biedzie. Staraj się nie ryzykować, bo w przeciwnym razie możesz znaleźć się w sytuacji, której będziesz żałować. W tym roku Wodny Kogut radzi, aby myśleć racjonalnie, nie zatapiać się w swoich emocjach, a skupiać na tym, co jest ważne. W tym miesiącu można wyczuć zbliżające się nieszczęście, znaki od Losu i powiew przeznaczenia. Ważne, aby właściwe wypatrywać  tych znaków i je rozumieć.

Ogromną rolę odegra podświadomość, nastawienie i wzorce. Wszystko, co jest w tobie, pokaże ci świat zewnętrzny, nawet jeśli nie chcesz tego widzieć. W tym miesiącu będzie można zrezygnować z pewnych rzeczy materialnych i będzie to dla nas dobre, bo jeśli się do nich przywiążemy, nie pozwolimy im odejść, to zaczną wywierać nacisk, nie będą potrzebne.

Okoliczności będą rozwijać się tak, jak jest to zapisane w twojej podświadomej matrycy. Zatem, jeśli coś pójdzie nie tak, to znaczy, że ten problem jest jeszcze w tobie.
Kogut obiecuje wiele spotkań firmowych, urzędowych dokumentów. Można zrobić wrażenie robiąc wywiad, poprzez ciekawą wypowiedź. Nadszedł czas administracji i biurokracji. Praca w tym miesiącu może przybliżyć zespół do punktu, w którym odczuje pozytywny rezultat. Możesz znaleźć miłość dzięki pracy lub w miejscu, w którym pracujesz. To dobry miesiąc na to, by zarobić, przygotować ciekawe, nowe projekty, zacząć kreatywnie patrzeć na życie.
Inaczej spojrzysz na świat, z różnych perspektyw. Otrzymasz dobre rady lub wiadomości, które popchną cię do działania. Kilka słów może zmienić sposób, w jaki żyjesz. Powinieneś pomyśleć o zmianie żywienia, nawykach, wzorcach psychicznych.

Kogut, choć jest głośny, nie daje pewności, czy prawidłowo rozwijamy swe talenty. Jako istota słoneczna, nie bierze pod uwagę bogactwa swoich talentów, może nie być w stanie się rozwijać, pracować nad nimi lub aspirować na drogę rozwoju.
Być może będziesz musiał podzielić się z kimś pieniędzmi, podarować komuś prezent. Ważne, aby nie ulegać impulsywnemu robieniu zakupów, jeśli na dodatek nie jesteś pewien ich źródła. Jeśli stracisz pewną ilość pieniędzy, oznacza to, że karma przejęła to, co do niej należy –  coś komuś obiecałeś, albo komuś coś odebrałeś, więc teraz musisz to oddać. Jednak nikt nie chce oddawać niczego dobrowolnie, więc to zabiorą. Naucz się prowadzić dialog, umiejętności negocjowania, komunikowania się, bo tylko wtedy możliwe jest znalezienie wspólnego języka i poprawienie relacji.
Wyznacz sobie cel, ale musisz dołożyć wszelkich starań, aby go zrealizować.

Księga Przemian zaleca, by korygować wiele sytuacji, ale nie należy ryzykować, bo w przeciwnym razie można stanąć nad przepaścią. W twoim spokojnym życiu może narodzić się nowy proces. Zachowaj spokój i nie pozwól, aby do twego życia wszedł chaos. Każde głośne słowo może zmienić twój los i zranić cię. Niestety rana ta będzie trudna do zagojenia.
Wodny Kogut jest paradoksalny, więc jeśli masz kryzys, włącz siły niszczycielskie i nie bój się, że wszystko runie aż do fundamentów. Jest wiele do odnowienia, a my wszyscy musimy patrzeć na świat pod innym kątem. Wiele ulegnie zniszczeniu, ale tak musi być, bo Wodny Kogut tego wymaga – skończy się to, co musi się skończyć. Tylko osobista odwaga i szlachetność pomogą nam przetrwać te sytuacje.

Poprzedni

|