1Opis

Miesiąc Ognistego Bawołu trwa od 6 stycznia do 4 lutego.
To ostatni miesiąc starego roku i Świnia oddaje wszystkie uprawnienia Szczurowi. Jednak okres przekazania Mocy przez Świnię, może nas niespodziewanie zaskoczyć. Ten miesiąc może podesłać ci pomocników, czyli ludzi, którzy będą myśleć tak samo, jak ty. Jednocześnie energie ognistego Bawołu (znak miesiąca stycznia) mogą powodować konflikty i kłótnie w związkach. Postaraj się rozproszyć wszystkie negatywy w związkach, powstrzymaj konflikty i nie wyrażaj zbyt zdecydowanie swojej opinii. Bawół sam w sobie ma dużo energii, a w tym miesiącu będzie na dodatek impulsywny, a nawet wybuchowy. Ale jeśli znajdziesz coś interesującego dla siebie, staniesz się pasjonatem czegoś, możesz osiągnąć swój cel. Ogień miłości lub pożądania usunie przeszkody lub ich nie zauważy, ale zignorowanie przeszkody, to nie to samo. Ignorowanie przeszkód może prowadzić do trudności. Bawół uczy nas żyć według własnych praw, ale nadal starajmy się szanować tradycje. Upór i niechęć do zmiany życia mogą prowadzić do cierpienia i samotności.
Bawół uczy bezpośrednio patrzenia na przeszkody, otwarte nazywanie ich po imieniu. Tylko w ten sposób możemy poczuć siłę do walki i zobaczyć swe umiejętności. Byk radzi, aby gromadzić siłę – nie wie, jak ją przekształcać i naprawiać, ale teraz możemy coś wyrazić, pokazać, wdrożyć. Nie zmieniajmy sytuacji na siłę, tylko cierpliwością i systematycznością. Bawół radzi, aby liczyć się z tymi ludźmi, z którymi jesteśmy związani – jeśli wprowadzimy jakieś zmiany, będą dotyczyć nie tylko nas, ale także bliskich. Uczy, jak wykorzystać zdobyte wcześniej doświadczenie.
Problemem w tym miesiącu może być to, że skupimy się tylko na jednym problemie, odniesiemy się do tylko jednego bieguna otaczającej nas rzeczywistości. Jeśli zobaczymy jeden biegun, trudno będzie zauważyć drugi, a to może uniemożliwić znalezienie rozwiązania dla problemu.

Poprzedni

|