Miesiąc Ziemskiej Żmii rozpoczyna się 6 maja i trwa do 5 czerwca. Podczas tego okresu ruch i aktywność mogą nasilić się na wiele sposobów. Puśćcie wodze swojej wyobraźni i róbcie tylko to, co zaplanowaliście wcześniej.
To miesiąc komunikacji, więc mówcie, dyskutujcie, czytajcie, dzielcie się doświadczeniami. Mówcie innym, co chcielibyście od nich usłyszeć. W tym miesiącu możemy znaleźć ludzi o podobnych poglądach, zgodnych z naszym hobby. Starajcie się więcej żartować, śmiać się.
Stres jest bardzo destrukcyjny w tym okresie i może trwale osłabić zdrowie.
Pierwsza połowa miesiąca może okazać się bardziej stresująca, ponieważ opinie ludzi będą się znacznie różnić i pojawią się wzajemne roszczenia. Ktoś będzie pesymistycznie patrzył na świat i zarazi tym innych. Ktoś spróbuje manipulować ludźmi i wabić obietnicami. Nie należy marnować pieniędzy tylko po to, aby zrobić na kimś wrażenie lub kupić czyjąś uwagę.
Druga dekada maja jest bardziej optymistyczna. Zechcemy bardziej ufać obcym i bliskim.
Ludzie staną się bardziej odpowiedzialni i nauczą się rozumieć swoją rolę w społeczności, w rodzinie lub w pracy.
Ten okres jest korzystny dla nawiązywania kontaktów, na pomaganie innym, na współpracę, która może stać się bardzo owocna.
W okresie działania Ziemskiej Żmii bardzo dobrze jest otworzyć się na kreatywność – można zrealizować to, co chciało się robić wcześniej.
Staniesz się osobą, która może znaleźć odpowiedzi na wiele pytań – być może wcześniej brakowało ci odwagi, a teraz będziesz w stanie przeciąć wiele trudnych węzłów.

Już w trzeciej dekadzie panowania Ziemskiej Żmii będziesz szukał nowych możliwości i kreatywnych projektów, które pomogą ci odnieść sukces w biznesie. To świetny czas na rozkwit twej działalności, na udział w rozwoju postępowych projektów. Możesz spotkać ludzi, którzy zmienią twoje życie. Ci ludzie stworzą dla ciebie nowe zadania, z którymi sobie poradzisz.
Strzeż się przejawów skrajności w ocenie innych, stawiania ocen za ich zachowanie. Nie powinieneś idealizować świata, a być w stanie zobaczyć prawdę. Dopiero wtedy obudzi się w tobie żmija mądrości.
W tym miesiącu będziesz musiał zmierzyć się ze stratami finansowymi, zaplanować budżet. Nie powinieneś wydawać zbyt wiele – należy wydawać tylko na coś, co jest ważne.

Ubieraj się ze smakiem, bo elegancja musi być widoczna na wszystkim. Pozostań otwartym człowiekiem. Patrz na świat z różnych punktów widzenia, a odnajdziesz tych, którzy się z tobą zgodzą.
Małżonkowie mogą kłócić się o drobiazgi. Jeśli rodzinę obejmą zmiany i przemiany, to wtedy partnerzy mogą postrzegać to jako coś niepotrzebnego i obcego. Poprawi się aspekt finansowy. Wiele starych kontaktów odnowi się, a nowe będzie rosło na starych pomysłach. Ruch zostanie osiągnięty! Poczujesz wewnętrzną pewność siebie, umocnisz swoje pozycje tam, gdzie chcesz.

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.