Okres od 6 maja do 5 czerwca

Od maja rozpoczyna się okres letni. To czas mądrości, ognia, podróży, trzeba przejść przez swoje energie, wejść w postęp. Wąż pomoże nam zaangażować się w nowe procesy ewolucyjne, które zabiorą nas wyżej, do miejsc nam nieznanych. Wielu przejdzie na nowy poziom, do nowych relacji, biznesu, a nawet zdrowie w niektórych aspektach zmienią się na lepsze. Wszystko, co wydarzyło się w styczniu i lutym, teraz zrealizuje się. W tej chwili łatwo jest osiągnąć postęp; będziemy musieli robić wiele rzeczy naraz, być aktywnymi w kilku obszarach. Rozpocznijmy wszystkie projekty, które można rozpocząć w tym miesiącu, ponieważ z czegoś niepozornego wyrośnie coś dużego. To, co wydawało ci się niepotrzebne, stanie się ważne. Musimy nauczyć się ufać, łączyć się z tym, co dla nas ważne. W zależności od tego, jaką siłę włożymy w projekty lub relacje, uzyskamy ten sam wynik w każdym obszarze.
Wąż zawsze oferuje zmiany, a tym bardziej teraz, będziemy musieli zmienić to, co niewygodne i przestarzałe, na coś lepszego i bardziej obiecującego.
Maj wypełni się ogniem, więc powinniśmy przygotować się na pożary, stany zapalne na Ziemi. Jeśli się postaramy, to zostaniemy docenieni. Wszystko się zmieni, zwłaszcza, że ​​będziemy potrzebować nowych narzędzi do pracy, a takie narzędzia zapewniamy w naszej szkole Akademii Integralnej i Twórczej Psychologii. Wszystko, co dla nas wciąż nowe i niezrozumiałe, wszystko to zostanie zintegrowane z naszym losem i otworzy się jako potencjał. Stare autorytety zostaną zniszczone, a pojawią się nowe autorytety, które stworzą nową naukę.

Szczur
Będziesz musiał coś zmienić w obszarze finansów, odbudować swój biznes lub pomyśleć o nowych możliwościach zarabiania pieniędzy. Możesz odkryć na nowo coś ciekawego, nowego, ważnego, np. znajomości. Będziesz mógł zwiększyć swoje dochody. W domu czeka cię praca z bliskimi – należy pomóc im zrozumieć siebie, swoje problemy. Trzeba będzie radzić sobie z sytuacjami generowanymi poprzez programy rodowe. Jeśli szukasz partnera, to w tym miesiącu nie spotkasz tego, którym obdarzył cię Los.

Bawół
Jeśli nakreśliłeś sobie pewne plany, opracowałeś strategię, możesz wszystko wygrać. Pomyśl o ludziach, którzy zawsze ci pomagali, wspierali i motywowali cię. Ci ludzie nadal mogą ci pomóc. Ktoś okaże ci szczere zainteresowanie i może nawet rozjaśni twoją samotność, ale nie powinieneś liczyć na silny związek, tylko na przyjaźń lub po prostu na flirt. Teraz możesz pomóc swoim bliskim radą i czynem. Możesz stać się dla kogoś wsparciem, dzięki czemu ten człowiek przyjdzie do ciebie po wsparcie.

Tygrys
Bogactwo i chęć zarabiania pieniędzy, realizacja tego, czego pragniesz. Możesz pomyśleć o sposobie zarabiania pieniędzy, przepracować swoje preferencje finansowe, a także zobaczyć własne blokady w sferze pieniężnej. Rozwijaj swoje talenty, a zwiększysz swoje zarobki w przyszłości. Inwestuj, otwieraj konta, inwestuj w projekty, podwyższaj kapitał. Jest także szansa na poznanie bogatych ludzi. Możesz uzyskać informację o finansach, ktoś otworzy przed tobą drzwi do nowych możliwości. Pragnienie zrobienia czegoś wielkiego jest teraz do zrealizowania. Mężczyźni mogą znaleźć nową miłość, odnowić uczucia z kimś z przeszłości.

Królik/Kot
Będziesz musiał podzielić się tym, co zarobiłeś, zainwestować w dzieci, zdrowie, dom. Jeśli złożyłeś jakąś obietnicę, ale nie spłaciłeś swoich długów, to w tym miesiącu możesz stracić pieniądze – jakaś siła ze świata zewnętrznego może zabrać twoje pieniądze. To nie jest dla ciebie najłatwiejszy miesiąc, będziesz musiał nauczyć się oszczędzać, starać się nie wyjeżdżać za granicę. Nie powinieneś też zmieniać pracy. Ten miesiąc przyniesie ci mnóstwo formalności, biurokracji, wyjaśnień i pisemnych dialogów. Mężczyźni mogą mieć problemy z pieniędzmi, a kobiety mogą mieć problemy ze swoim partnerem. Czas ten przeznaczony jest na właściwe zarządzanie swoimi zasobami.

Smok
Możesz teraz swobodnie oddychać, ponieważ otwierają się przed tobą nowe i ciekawe perspektywy. Jesteś gotowy stawić czoła wszystkim problemom i kłopotom. Ktoś może cię pochwalić, pomóc lub wesprzeć, ludzie zaczną cię traktować życzliwiej. Jeśli nie spotkałeś swojej bratniej duszy, nie zrealizowałeś wszystkich swoich planów, ten miesiąc otwiera przed tobą wszystkie te możliwości, więc skorzystaj!.

Wąż
Jeśli chcesz być szczęśliwy, będziesz musiał wiele spraw wziąć w swoje ręce. Możesz coś zorganizować, ponownie rozważyć plany, wziąć pod uwagę kilka opcji rozwoju wydarzeń. Trzymaj się zdrowo, bo w tym miesiącu może się pojawić trochę konfliktów, ale nawet te można odwrócić na dobrą stronę. Będziesz chciał oderwać się od zgiełku świata, to pozwoli ci przepracować wewnętrzne dylematy. Wszystko powinno przejść przez wewnętrzne filtry; może pojawić się chęć zmiany czegoś w sobie, odpoczynku, zwłaszcza że będziesz musiał przygotować się na nowy, ciekawy okres, który przyniesie ze sobą poważne zmiany.

Koń
Wszystko, co wydarzy się w tym miesiącu, będzie potrzebne. Ten miesiąc będzie dla ciebie znaczący i ważny – może być punktem zwrotnym w twojej karierze – może rozpoczynasz nową drogę zawodową. Na początku będzie ci się to wydawać nieważne, małocenne, ale będzie rosło i rozwijało się. Uważnie obserwuj swoje otoczenie, stań się magnesem dla tych, którzy są ci bliscy poglądami i zasadami. Pomyśl o przyszłości. Twoje nowe hobby będzie miało ciekawy początek. Los wskaże ci, dokąd masz iść, więc zaufaj swojemu Losowi i pozbądź się tego, czego nie potrzebujesz. Przyjmij swoje pragnienia, idź za nimi.

Koza/Owca
Będziesz musiał walczyć z konkurencją, ponieważ wiele osób przyjdzie, żeby coś ci zabrać i zmienić. Jednak to wzmocni cię w zakresie przywództwa i wiedzy specjalistycznej, wielu będzie postrzegać cię jako doświadczony autorytet. To czas transformacji twojej kariery. Otwiera się przed tobą Misja, która podąży za tobą w następną karmę. Ucz się nowych rzeczy, to doda ci pewności siebie. Będziesz musiał uwolnić się od wszystkiego, co przeszkadza ci w miłości, co tworzy napięcie. Dąż do równowagi i nie zakłócaj tej równowagi. Ten miesiąc przyniesie wiele ciekawych niespodzianek i usunie ograniczenia.

Małpa
Możesz popaść w depresję, martwić się lub być czymś przeciążonym. To nie jest najlepszy miesiąc na podjęcie decyzji – to tak, jakby cię nie zauważano i nie brano pod uwagę twoich potrzeb. Możesz czuć się samotny. Będziesz musiał się zmienić, aby osiągnąć to, co dobre. Aby poczuć szczęście, trzeba być odważnym. Nie bój się wierzyć w szczęście, a wtedy ono do ciebie przyjdzie. Poszukiwanie duszy może wskazać na to, gdzie dokładnie znajduje się twój świat i „twoi” ludzie. Ten czas pozwoli ci częściej się uśmiechać. Tematy rodziny, domu i zawodu staną się dla ciebie najważniejsze.

Kogut
Trzeba będzie coś poprawić, naprawić i zmienić. Możesz nie poczuć tego od razu, a należy dać sobie czas na zrozumienie tego. Będziesz musiał dostosować się do nieuniknionych wydarzeń, one na pewno przyjdą. Energia pokaże ci, jak bardzo możesz pomóc się do roli, jaką przyniosą ci okoliczności. Możesz znaleźć interesujący związek, ale trudno będzie przyzwyczaić się do tej idei. Twój partner może okazać ci niezadowolenie, więc trzeba będzie wprowadzić do związku ulepszenia, nie zrywać go w żadnym wypadku! Wyznaczaj ambitne cele i ucz się od najlepszych. Możesz zrealizować swój potencjał.

Pies
Masz szansę zawalczyć o swoje szczęście. Znajdź wsparcie w swoich mocnych stronach, znajdź wspólną płaszczyznę z ludźmi i próbuj na wiele sposobów wejść na nowy poziom. Masz możliwość osiągnięcia nowego poziomu, pracy w ciekawej grupie, organizowania spotkań lub współpracy z ludźmi o podobnych poglądach. W tym miesiącu znajdziesz nowe znajomości przy pomocy przyjaciół. Miesiąc inspiracji i ciekawych przemyśleń. Pomysły, które będziesz mieć w tym miesiącu, mogą zaowocować dopiero po pewnym czasie. Zdobądź ciekawe doświadczenia i podejdź do wszystkiego z inspiracją.

Świnia
W tym miesiącu możesz wykorzystać swoją wiedzę i zobaczyć sukces. Ktoś ci pomoże i zmotywuje. Uważaj na swoją nadmierną pewność siebie. Będziesz musiał mocno stanąć na nogach i włączyć trzeźwość. Niektóre sytuacje rozwiną się same, podczas gdy inne będą musiały po prostu poczekać na rozwiązanie. Odpuść sobie kontrolę, nie naciskaj, nie wywieraj presji, bo to ci teraz nie służy. Uwierz w cuda, a wszystko się ułoży. Świat otworzy się przed tobą mnóstwem możliwości; zarabianie pieniędzy może przyjść łatwo, jeśli czujesz, że twoja praca jest czymś, co kochasz.

Akademia Integralnej i Twórczej Psychologii – Miesiąc

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 5 maja 2024
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 6 maja 2024
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.