Okres od 6 czerwca do 6 lipca

Czerwiec 2024 roku to bardzo ważny miesiąc.
W czerwcu kontrola nad Drzewem Yang przechodzi w ręce Smoka, co oznacza, że konflikt interesów przejawi się na wszystkich poziomach, we wszystkich sferach życia.
Metal w BaZi kojarzy się z obrazem dyscypliny, z wizerunkiem odpowiedzialności, ale jednocześnie z bronią i wojnami. Ryzykujemy zatem eksplozję emocji i nieuprzejmą ingerencję w nasze życie.
Z drugiej strony Koń jest uważany za najbardziej Yang spośród wszystkich, najbardziej odważny, wydajny i aktywny. Czerwiec to zatem czas zdecydowanych działań. Nawet jeśli okoliczności nie są najlepsze, sprawy rozpoczęte w tym momencie mogą doprowadzić do osiągnięcia celów. Należy dostrzec oferowane możliwości, wykazać się determinacją, siłą woli i poszerzać horyzonty swoich działań.
Może nastąpić zmiana w karierze, w regulowaniu widoczności granic, w wyrażaniu nastrojów i talentów.
Ale tylko ci, którzy dokładnie wiedzą, czego potrzebują, będą potrafili dostosować się do zmieniających się okoliczności i manewrować wśród różnorodnych opinii, zmieniających się wydarzeń. Będą też mogli na tym zyskać.
Wraz ze zdecydowanymi działaniami, nadejdzie czas energicznej komunikacji; czasami nie będzie to wygodne, czasami sprzeczne i emocjonalne. Będzie wiele telefonów i spotkań, ludzie będą podejmować działania, dzielić się informacjami i wrażeniami.
Zderzenie energii roku i miesiąca sugeruje, że w czerwcu traumatyczne sytuacje będą zdarzać się częściej niż zwykle, należy zatem zachować szczególną ostrożność – nie tylko emocjonalną, ale także fizyczną. Prawdopodobne są skaleczenia, kontuzje i złamania, więc nie należy uprawiać sportów, które stwarzają ryzyko.

Szczur
Przedstawiciele tego znaku mogą odczuwać utratę sił, wzrost wewnętrznych i zewnętrznych sprzeczności, konfliktów. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele, być może czas odpocząć. Czas na nowe sposoby działania i rozwiązania.

Bawół
To świetny czas dla Bawołów, szczególnie na zdobycie nowych, bezcennych umiejętności. Nie przegap okazji na rozwój osobisty i zawodowy. W tym miesiącu nie należy zaciągać pożyczek. Energia nie pomaga wzmacniać partnerstw, a jedynie przyjaźnie.

Tygrys
Dla Tygrysów czerwiec to idealny okres na poszukiwanie nowych, romantycznych związków. Porzuć swoje oczekiwania i zaufaj samej szansie. Będziesz błyszczeć i podobać się otaczającym ludziom. Możesz poznać nowe osoby, a nawet wejść w kilka romansów.

Królik/Kot
Nadchodzi jeden z najbardziej udanych miesięcy 2024 roku dla Królika. Szczególnie dobry miesiąc na rozwiązywanie problemów finansowych, z dokumentami, z budowaniem nowych i ciepłych relacji z bliskimi. Możesz poczuć się potrzebną osobą w swojej społeczności.

Smok
Smoki muszą być jak najbardziej zauważalne, pojawiać się w pracy, na portalach społecznościowych, wśród przyjaciół i znajomych. To obiecuje nowe perspektywy już w lipcu. Mogą pojawić się nowi przyjaciele i patroni.

Wąż
Dla Węży nadchodzi miesiąc aktywnych działań, co może być zupełnie nietypową strategią. Dodaj tempo i różnorodność do swojego życia, bo to pomoże ci szybko osiągnąć swoje cele. W tym miesiącu możesz urozmaicić swoje twórcze życie, wpaść na jakieś nowe pomysły. Będziesz miał wiele przemyśleń.

Koń
Dla osób urodzonych pod znakiem Konia czerwiec będzie miesiącem karmicznym. Staraj się wykonywać więcej pracy duchowej i nie planuj ważnych rzeczy. Możesz zerwać z kimś, z kim łączyła cię silna karma.

Koza/Owca
W tym miesiącu Kozy otrzymają wiele wsparcia, a nawet patronatu od bardzo nieoczekiwanych osób. Nie wstydź się prosić i naucz się być wdzięcznym za wszystkie możliwości, które pojawiają się w twoim życiu. W tym miesiącu możesz pozwolić sobie na duże zakupy.

Małpa
Dla Małp czerwiec jest miesiącem pracy duchowej i osobistej. Przydatne będzie zainteresowanie wiedzą mistyczną. Uważaj na swoje zdrowie – wzmocnij swój układ odpornościowy. Stabilne relacje z finansami i przyjaciółmi, więc nie psuj ich.

Kogut
Duch rywalizacji obudzi się w przedstawicielach konstelacji Koguta. Odkryj dla siebie nowe możliwości w różnych obszarach! Skoncentruj się tak bardzo, jak to możliwe, na własnych wynikach, a nie cudzych. Staraj się pracować zespołowo, uczyń rodzinę zespołem, stwórz aurę wsparcia.

Pies
Energie czerwca będą wspierać potencjał i ducha osób urodzonych pod znakiem Psa. Twoim zadaniem jest mądrze z niego korzystać. Nie bój się trudnych zadań i ryzykownych decyzji – wszystko ułoży się pomyślnie. Z niektórymi partnerami może nastąpić rozstanie, ale pod względem zawodowym wszystko będzie w porządku, będziesz mógł zdobyć nowe umiejętności.

Świnia
Najlepszą decyzją czerwca dla Świń jest jak najlepiej zadbać o siebie i o swoje siły. Możesz być bliski wypalenia zawodowego. Uzupełniaj swoje zasoby na wszystkie dostępne sposoby. Pracuj nad swoim ciałem.

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 5 czerwca 2024
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 6 czerwca 2024
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.