Świat się zmienia, wchodzimy w nowy tunel energii i tworzymy dla siebie nowe światy, a żeby stworzyć dla siebie przytulny świat, trzeba się przygotować, dostosować. Możemy stworzyć swój nowy świat, ale musimy wiedzieć, jak on będzie wyglądał. Meta – Uniwersum jest tym, co dzieje się po drugiej stronie świadomości.
Przygotowałam się na to wydarzenie już w 2014 roku, kiedy w Moskwie zaprezentowałem swój projekt Meta – Karty. To karty symboliczne, a za ich symbolami kryje się historia. Podświadomie wybieramy nie tylko symbol, ale samą historię lub legendę. Cały czas rozwijam ten kierunek/projekt, więc pojawiły się karty metaforyczne Błękitny Ptak. Za tymi celtyckimi kartami kryje się opowieść Maeterlincka, w której przedmioty ożywają, pojawia się nowe rozumienie szczęścia i otwierają się nowe drzwi do światów.
Po co nam takie narzędzia?
Jeśli nauczysz się pracować z tymi symbolami, staniesz się bardziej świadomy, bardziej skuteczny w zrozumieniu problemu. Będziesz w stanie przenieść swój problem na bardziej świadomy poziom. I w ten sposób, jeśli prawidłowo wnikniesz w symbol, jeśli go poczujesz, znajdziesz wewnętrzną siłę do radzenia sobie z sytuacjami życiowymi. Zrozumiesz siły, które ożywiają zasoby. Obrazy z kart szybko przenikają do podświadomości i narracji, które stają się kluczem do sytuacji. Praca z kartami może prowadzić do uzdrowienia psychicznego i zrozumienia sytuacji.

Meta jest tym, co jest naprzeciwko naszej świadomości, czego nie widzimy świadomie, ponieważ możemy być zbyt skupieni na naszym problemie. Gdy zewnętrzny świat jest zbyt duży dla nas, możemy nie widzieć naszych wewnętrznych wskazówek, intuicyjnych wskazówek. Wewnątrz naszej Duszy buduje się odpowiedź, która będzie pukać do wewnętrznych drzwi, aby wyjść na zewnątrz.

Symbol jest jak most, który przenosi ją z podświadomości do świadomości. Jeśli intuicyjna odpowiedź pozostanie niezauważona, nasza dusza będzie próbowała nam ją podsunąć w postaci znaków, sytuacji, lęków i nacisków od wewnątrz.

Karty dadzą nam odpowiedzi na nasze pytania, pomogą nam zagłębić się w świat naszej intuicji.

Kiedy tworzyłam Meta – Karty, moim zamysłem było, aby jedna karta reprezentowała jeden świat, w którym żyła dana postać, i tak też się stało. Kiedy wybierasz kartę, łączysz się z symbolem, który pochodzi od bohatera. Na jednej karcie bohater wzywa do biegu, do wykazania się ambicją. Na drugiej wręcz przeciwnie – wzywa do pokory i uległości.

Karty te i ich znaczenie pomogą przyjąć właściwą strategię w odniesieniu do konkretnych okoliczności. Jeśli uznamy, że jesteśmy godnymi tego bohatera i zaczniemy z nim współpracować, będziemy mogli zrealizować wiele swoich pomysłów i przemyśleń.
Karty i ich symbole są przewodnikami po tym irracjonalnym świecie, z którego wyłania się nasza Dusza, dlatego łatwiej jest jej przemawiać do nas poprzez obrazy. Wylosuj kartę na swój problem i opisz, co na niej widzisz. Pomyśl, w jaki sposób mógłby się zachować bohater, który wyłania się z legendy tej karty? Karty stworzą dla ciebie pole terapeutyczne, aby uzdrowić sytuację.

Nasze wydawnictwo ma w planach stworzenie kolejnych kart, które będą poruszały różne problemy i traumy. Podpowiedzą rozwiązania, w jaki sposób nastawić się na szczęście i na powrót do zdrowia.

Podczas święta Samhain 5 listopada na wykładzie, który rozpocznie się na naszej platformie o godz. 18 ej, pokażę, jak można wykorzystać karty, aby sięgnąć do swojego podświadomego umysłu i wyciągnąć z niego wszystkie te rzeczy, które pomogą spełnić Twoje życzenia.

koszt wykładu – 160 zł.

kontakt@emma-lange.pl lub zadzwonić: 502562629
whatsApp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Zamów

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 2 listopada 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 3 listopada 2021
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.