Burze Magnetyczne w Sierpniu;
>> 2, 3, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 29.

Rozbłyski na Słońcu są rejestrowane już miesiąc wcześniej nie można tego przewidzieć szybciej. Burza magnetyczna jest zjawiskiem, które występuje, gdy Słońce uwalnia swoją energię. Jeśli aktywność Słońca jest tłumiona przez kilka lat (jak to miało miejsce od połowy 2006 do 2010), to w kolejnych latach tempo uwalniania energii powinno kompensować to opóźnienie. Po przyspieszeniu Słońce osiąga wysokie wartości aktywności – przerwa od 2006 do 2010 r. spowodowała poważną awarię w aktywności słonecznej. Słońce będzie osiągało harmonię przez 25 następnych lat, a może i 100. Słońce balansuje na granicy wybuchów i redukcji aktywności, ponieważ w 2012 r. aktywność uległa spowolnieniu. Na razie aktywność jest wstrzymywana i musimy przygotować się na fakt, że w sierpniu będzie dużo „silnych rozbłysków pola magnetycznego”. Zatem powinniśmy poważnie przygotować się na te dni. Napięcie możemy odczuwać 2 dni przed burzą lub 2 dni po burzy.

Od 2 sierpnia do 3 sierpnia spodziewana jest średnia burza magnetyczna, a odczują ją ludzie, u których układ nerwowy jest w napięciu, a także ludzie niespokojni, nadpobudliwi. Ta burza może sprawić, że będziemy doświadczać i przewidywać trudne wydarzenia. Decyzje powinny być podejmowane ostrożnie, ponieważ mogą być impulsywne.

Od 8 do 10 sierpnia oczekuje się burzy magnetycznej, której da zmęczenie. Trudno będzie skoncentrować się. W celu złagodzenia tych objawów, należy przyjmować środki uspokajające – tryptofan lub serdecznik pospolity. Jedzmy też więcej warzyw.

Od 13 do 14 sierpnia spodziewana jest również burza magnetyczna, dlatego konieczne jest, aby jak najmniej koncentrować się na negatywnych doświadczeniach. Pijmy kojące wywary ziołowe. Może pojawić się syndrom chronicznego zmęczenia, przygnębienie. Można poczuć zmianę w rytmie serca.

Oczekuje się słabej burzy magnetycznej od 16 do 20 sierpnia, ale ta burza potrwa kilka dni, więc musisz pozwolić sobie na więcej odpoczynku. Powinieneś jak najmniej przebywać na Słońcu, nie opalaj się, pij więcej wody i staraj się więcej przytulać, bo to pomoże zmniejszyć napięcie.

29 sierpnia oczekiwana jest średnia burza magnetyczna, więc jak najwięcej wypoczywaj i pij kojące herbaty, na przykład z limonek, lawendy lub mięty. W tym dniu wskazane jest, aby nie pić alkoholu, ponieważ wtedy odczujesz silne bóle głowy, zaburzenia snu, gwałtowny wzrost ciśnienia. Również w tym dniu mogą pojawić się problemy psychosomatyczne i neurastenia, więc przygotuj się na pojawienie się zaburzeń emocjonalnych i somatycznych. Zaburzenia mogą również wystąpić na skórze z powodu nacisku na układ nerwowy.