Niemal każdego dnia nasza planeta zmaga się z tak zwanymi burzami magnetycznymi – złożonymi zjawiskami meteorologicznymi, które powstają w wyniku aktywności Słońca. Ich pojawienie się wiąże się z ogniskami w ciele niebieskim, które często mają negatywny, a nawet szkodliwy wpływ na działanie sprzętu i samopoczucie ludzi, dlatego ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, kiedy nastąpi ta lub inna burza magnetyczna i z jaką siłą.

Specjaliści prowadzący badania i obserwacje Słońca dokonują niezbędnych odczytów, a następnie publikują swoje raporty w domenie publicznej, zgodnie z którą ludzie tworzą tabele, z których mogą dowiedzieć się o prawdopodobnych burzach geomagnetycznych i planować swoje codzienne czynności w taki sposób, aby je przejść tak łatwo, jak to możliwe.

Sierpień 2023 będzie dość spokojny, nie ma zbyt wielu niesprzyjających dni dla osób wrażliwych na pogodę. Jednak burze magnetyczne o średniej i dużej mocy przyniosą wiele problemów zdrowotnych, dlatego trzeba się dokładnie przygotować na to zjawisko.

W sierpniu 2023r. spodziewanych jest wiele rozbłysków słonecznych. Bądźmy na nie przygotowani:

🌟 Od 2 do 5 sierpnia odczuwalne będą ataki atmosferyczne o sile dwóch punktów, od 3 do 4 sierpnia siła uderzeń wzrośnie do trzech punktów.
🌟 Od 4 do 13 sierpnia można spodziewać się umiarkowanego tła na poziomie dwóch punktów.
🌟 Przedłużająca się burza magnetyczna G1 wybuchnie nad naszą planetą 13 i 14 sierpnia. Następnie tło geomagnetyczne ponownie nieznacznie wzrośnie 15 sierpnia.
🌟 Od 18 do 29 sierpnia nie będzie żadnych zakłóceń, siła wstrząsów geomagnetycznych wyniesie tylko jeden punkt.
🌟 Jednak od 29 sierpnia do 30 sierpnia nastąpi zauważalne zaburzenie o sile 3. Następnie aktywność Słońca będzie stopniowo spadać, a 31 sierpnia spodziewane są dwupunktowe zaburzenia, a do wieczora wpływ Słońca na organizm zmniejszy się do jednego punktu.

Objawy podczas burz magnetycznych i aktywności słonecznej…
Każdy człowiek ma własny próg wrażliwości, dlatego wszyscy ludzie odczuwają wpływ burz magnetycznych w różny sposób: jeden nie wie, czym są burze geomagnetyczne, a inny cierpi nawet przy najmniejszym wahaniu ziemskiego pola magnetycznego.
Te niefortunne burze przynoszą nam wiele kłopotów, negatywnie wpływając na samopoczucie. Chociaż każdy doświadcza tego wpływu inaczej, istnieją pewne symptomy, które są najbardziej powszechne podczas geoburz:
• ból głowy;
• gwałtowne skoki ciśnienia krwi;
• zawroty głowy;
• kardiopalmus;
• ciężki oddech;
• zaburzenia snu, bezsenność;
• rozproszenie uwagi, drażliwość, niepokój;
• zmęczenie;
• ból stawów, bóle kości;
• zaostrzenia dolegliwości u osób z chorobami przewlekłymi.
Podczas burz geomagnetycznych należy unikać pracy ze sprzętem. Niepożądane jest prowadzenie pojazdu, nawet jeśli nie uważasz się za osobę wrażliwą na pogodę. Jeśli to możliwe, to lepiej, aby zrezygnować z pracy wymagającej skupienia i uwagi. Nie używaj zbyt często telefonu ani komputera. Nie angażuj się w forsowną aktywność fizyczną.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 1 sierpnia 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 2 sierpnia 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.