Słońce nieustannie się zmienia i ogromna liczba naładowanych cząstek rozprzestrzenia się w całej galaktyce. Zjawisko to nazywane jest wiatrem słonecznym i może powodować problemy, zmieniać nasze pole elektryczne.

3 grudnia – średnia burza, która wystąpi nierównomiernie, może powodować stres naczyń krwionośnych mózgu i arytmię.

8 grudnia – to bardzo silna burza i może trwać kilka dni. Może nam towarzyszyć ciężki stan emocjonalny, uczucie lęku, a ciało może reagować odrętwieniem.

26 grudnia – burza nie jest bardzo niebezpieczna, ale możliwe, że spowoduje odczuwanie trwogi i przerażenia. Lepiej w tym dniu nie pić alkoholu. Nie powinniśmy ryzykować i wchodzić w konflikty.

29 grudnia – średnia siła burzy, która może przynieść kłopoty zdrowotne, chaos i podekscytowanie. U osób, które mają problemami z sercem może wystąpić arytmia, dlatego warto zatroszczyć się o swój system nerwowy i zapas środków uspokajających.

Staraj się nie obciążać obecnie problemami, daj sobie i innym ludziom więcej pozytywnych emocji. Większość ludzi doświadcza stresu każdego dnia, doświadcza hałasu, jasnego światła reklam, korków i emocji w pracy. Aby uniknąć problemów, konieczne jest posiadanie pewnych ważnych stałych, takich jak odpowiednie odżywianie, naturalne leki, sen i ćwiczenia fizyczne, a spacery powinny być w codziennej rutynie.
Stres usuwa również kreatywność. Jeśli pracujesz twórczo, oznacza to, że używasz dużej liczby neuronów, co oznacza, że ​​twój mózg się nie starzeje. Kreatywność – przedłuża życie!

autor: Emma Lange