3, 4, 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 31

Coraz więcej naukowców doskonali swoją matematykę, co pogłębia wszystkie kwantowe modele świata. Pojawienie się efektów kwantowych w mikrokosmosie, np. zmiana stanu energetycznego ogromnej liczby atomów podczas pracy laserów. Takie efekty kwantowe mogą pojawić się w makrokosmosie. Być może nie jesteśmy jeszcze świadomi, że żyjemy w manifestacji (zjawisku) Globalnego Atomu, tzn. jesteśmy tą masą, która przebywa w tym samym zakresie częstotliwości. Słońce wyzwala do naszej Ziemi mnóstwo promieniowania gamma, promieniowania rentgenowskiego i promieniowania radioaktywnego. Ogromna część pola emisyjnego kieruje wszystkie cząstki na Ziemię. Promieniowanie to musi być jednorodne w natężeniu i tworzyć pewną falę, która oddziałuje zarówno na technikę (przedmioty martwe), jak i na nasz stan zdrowia. Słońce, jako gwiazda, nie jest w tym oryginalne, bo w Kosmosie też znajdują się obiekty. W przestrzeni kosmicznej występuje szeroki zakres różnych fal, a także strumienie plazmy i przyspieszonych cząstek słonecznych. Rozbłyski na Słońcu są wywoływane przez rekoneksję linii energetycznych i gwałtowną zmianę pola magnetycznego. Możemy sobie wyobrazić uproszczony scenariusz – zmienne pole magnetyczne wytwarza pole elektryczne (tj. pole naładowanych cząstek), a pole elektryczne przyspiesza naładowane cząstki. W górnej warstwie atmosfery, gdzie warunki są najbardziej sprzyjające, wytwarzane są wysokoenergetyczne wiązki cząstek, które przemieszczają się w głąb atmosfery. W wyniku procesów interakcji powstają promienie gamma. Promieniowanie gamma jest nieuniknionym towarzyszem cząstek naładowanych. Aby zrozumieć tajemnice Słońca, musimy badać cząstki gamma. Naukowcy próbują dowiedzieć się, dlaczego rozbłyski słoneczne są konieczne, co produkują i jakie informacje przenoszą.
Z informacji o Słońcu wynika, że częstotliwości przenikliwe są rejestrowane głównie tylko podczas rozbłysków i innych wybuchów, co przemawia za koncepcjami poziomów częstotliwości występujących w szczególnych warunkach. To znaczy, że te rozbłyski prowadzą do nowej syntezy materii. Z tego, co niematerialne, Kosmos tworzy to, co materialne.

BURZE MAGNETYCZNE W MAJU

W maju należy spodziewać się silnych burz, które będą ciągnęły się przez trzy dni.
3 maja ta burza będzie dość namacalna i może negatywnie wpłynąć na nasz stan psychiczny. Ci, którzy mają chory czy wrażliwy układ sercowo-naczyniowy mogą mieć problemy. W dniach od 3 do 5 maja mogą wystąpić zawroty głowy, bezsenność i drażliwość.

Dość silna burza pojawi się w okresie  8 do 9 maja – będzie to krótka burza o średniej sile. Może to prowadzić do osłabienia organizmu i wrażliwości. Przestawmy się na lżejsze potrawy i powstrzymajmy się w tym dniu od silnych leków i alkoholu.

Umiarkowana, ale dłużej trwająca burza magnetyczna będzie trwałą od 11 do 17 maja. Ta burza wystąpi z intensyfikacją od trzech do pięciu punktów w szczycie. W tych dniach mogą wystąpić duże problemy naczyniowe, zaburzenia snu, duszności i zmęczenie. Dzieci i zwierzęta mogą stać się niespokojne.

A najsilniejsza burza będzie 31 maja, nie potrwa długo, ale będzie dość odczuwalna ze względu na swoją szybkość. Postarajmy się odpocząć w ciągu tego dnia i pozostańmy w domu, aby nie mieć okazji do niepokoju. Spróbujmy w ciągu tego dnia słuchać muzyki i medytować.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 27 kwietnia 2021
Następny artykułHoroskop na maj 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.