13, 21, 22, 28

Materia Wszechświata i Nasz Mózg

Naukowcy uważają, że materia we Wszechświecie i w naszym Mózgu powstała według tego samego, podobnego algorytmu. Wszechświat nie jest chaotyczny, czasami może przypominać sieć, która cała się świeci. Galaktyki są ze sobą splecione, są też puste przestrzenie między nimi, ale wszystkie są we właściwym położeniu. Radziecki fizyk Jakow Borisowicz Zeldowicz zauważył ten wzór i mówił o tym, że Wszechświat ma strukturę podobną do nici. Nasz świat jest po prostu przesiąknięty analogiami w sobie. Być może te analogie budują synchroniczność, wiele struktur jest do siebie podobnych. Jednak takie struktury mogą różnić się rozmiarami miliardy razy. Wszechświat może przypominać, lub być analogiczny, do budowy naszego mózgu, neurony mogą być ułożone w podobny sposób. Możliwe jest, że każdy mózg jest oddzielnym Wszechświatem dla wewnętrznych struktur energetycznych.
Naukowcy z Uniwersytetu Bolońskiego poszli dalej i porównali nie tylko pojedyncze komórki, ale i struktury. Na przykład móżdżek, który jest odpowiedzialny za koordynację, przypomina Wszechświat. Włoscy astrofizycy zaangażowali neurochirurgów w ujawnienie tożsamości (Frontiers of Fysics).
Naukowcy znajdują podobieństwa w strukturach mózgu i Wszechświata. Być może struktury te rosły i przejawiały się według jakichś podobnych praw i stały się podobne, identyczne. Możliwe jest, że galaktyki i neurony powstały pod wpływem różnych sił fizycznych, powstały według podobnych zasad fizycznych (z Alberto Feletti).
A jeśli modelowanie odbywa się w sposób matematyczny, można znaleźć wiele zbieżności i porównywalnych liczb. Naukowcy znajdują zbieżności w mikro i makroświecie, badając analogie między układami gwiezdnymi i atomami. Elektrony mogą przypominać planety, a jądra atomowe mogą okazać się małymi Słońcami. W naszych ciałach i na poziomie organizacji narządów i układów, a nawet na poziomie molekularnym, można wyśledzić oddech Wszechświata. Jak na razie takie analogie można utrwalić wizualnie i matematycznie, ale być może poprzez pracę z nimi nauka odkryje ich tajemnice.
Świat wokół nas jest podobny do świata niewidzialnego. Trzeba obserwować świat i uczyć się w nim żyć.
Kosmos oddziałuje na nas i manifestuje się poprzez burze magnetyczne. W pierwszym miesiącu wiosny częstym zjawiskiem będzie zwiększona aktywność słoneczna.

BURZE MAGNETYCZNE W MARCU

13 marca – silna burza magnetyczna, która połączy się z oddziaływaniem nowiu Księżyca. Z tego powodu w tym okresie (11-15 marca) mogą pojawić się różnego rodzaju dolegliwości i problemy związane z pracą układu nerwowego, pokarmowego, sercowo-naczyniowego. Zostań w domu, jeśli to możliwe. Zażywaj homeopatię, pracuj twórczo. Ogranicz konflikty.

21 – 22 marca – silny przypływ magnetyczny. Najbardziej narażone są kobiety, kobiety w ciąży oraz te, które są w okresie menopauzy. Poza tym w te dni nie warto planować operacji, a nawet zabiegu in vitro.

28 marca – silna burza (może być odczuwalna już od 26 i aż do 30). Ucierpią osoby o niestabilnej psychice, rozproszonej świadomości oraz osoby starsze, a także te, które przechodzą terapię hormonalną. Energia ta połączy się z energią pełni Księżyca.

Burze magnetyczne są zjawiskiem naturalnym, więc NATURA potrafi uzdrowić się i chronić przed nimi, trzeba jedynie poznać jej metody.

Wpływ Kosmosu może być zredukowany poprzez wyrażenie siebie poprzez Kreację. 20-go marca zapraszamy wszystkich na terapię JA i ARCHETYP ZASOBU – ktoś może być wewnętrznym uzdrowicielem, ktoś mnichem, ktoś nauczycielem. Wszystko zostanie wyjaśnione na terapii grupowej.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 20 lutego 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 21 lutego 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.