Najważniejszą rzeczą w tym roku jest działanie z ufnością, więc powinniśmy przestać wątpić i iść tam, dokąd naprawdę ciągnie nas nasze serce. Niebiosa obdarują tylko odważnych; samodoskonalenie to proces, który nie powinien zatrzymywać się ani na chwilę. Wybierajmy tylko własne drogi, które pomogą nam odnaleźć wewnętrzną indywidualność i wolę. Nie narzekajmy na życie, bo w przeciwnym razie Tygrys uzna nas za ofiarę i nie da swoich bonusów. Bycie kreatywnym może całkowicie otworzyć drzwi do szczęścia. Nie bójmy się więc zamienić swoich ulubionych rozrywek w źródło dochodu, tylko trzymajmy się swojej gwiazdy i zbierajmy odwagę. Możemy przenieść swój biznes na kolejny etap rozwoju, wejść w swoje środowisko, zacząć działać na dużą skalę. W tym roku nie liczy się tylko wynik, ale sam proces pracy lub wybór działania. Wszyscy wzmocnimy swoją pozycję, tylko u każdego ta pozycja będzie w tym, co sam sobie wybierze. Wyznaczajmy dalekosiężne cele i osiągajmy je. Jeśli jesteś singlem, poszukaj partnera poprzez wspólne zainteresowania. Zdrowie nas wszystkich będzie wymagało profilaktyki, panujmy nad sobą.

W piątek 28 stycznia będziemy świętować Rok Tygrysa – odbędzie się webinar (płatny). Możesz do nas dołączyć, aby poczuć energię nowego roku, jak również uzdrowić swoje szczęście i zasiać coś ważnego. Tygrys może przynieść wiele prezentów, więc zbieraj je.
Jeśli miałeś trudny rok, to w miesiącu Bawoła może cię spotkać jeszcze kilka dramatów, bo jego energia będzie działać ze zdwojoną siłą.
Jeśli twój rok urodzenia (1985, 1965, itd.) kończy się cyfrą 5, powinieneś traktować wszystko z podwójną uwagą.
Jeżeli twój rok kończy się na 0, 4 lub 8  – pomoc zawsze przyjdzie na czas i pomogą Ci silni specjaliści, którzy znają swój biznes.
Pozytywne w tym miesiącu jest to, że Róg Obfitości otwiera się dla wszystkich, więc nie bądźmy leniwi, więcej się ruszajmy, szukajmy pracy, łapmy okazje, stwórzmy coś ważnego i ciekawego.

Szczur – powinieneś dogłębnie zadbać o swoją przestrzeń. Zastanów się, jak możesz oczyścić swoje terytorium, pokaż więcej charyzmy i nie otwieraj się przed ludźmi, których dobrze nie znasz. Tygrys może zasugerować, abyś całkowicie zmienił swoje życie. Czekają na ciebie nowe wyzwania i przeszkody, ale to, co już zostało przez ciebie rozpoczęte, będziesz w stanie dokończyć. Sprawy będą się toczyć powoli, ale tak będzie najlepiej.

Bawół – czeka na ciebie dobrobyt, który możesz osiągnąć tylko dzięki własnej ciężkiej pracy. Możesz zmienić swoje życie na lepsze, jeśli potrafisz oderwać się od swojej przeszłości. Stań się odpowiedzialny i zdyscyplinowany. Uporządkuj swoje programy rodowe. Ale bądź ostrożny w życiu osobistym, jeśli jesteś singlem nie powinieneś od razu wchodzić w związek.

Tygrys – będziesz musiał zmienić swoje nastawienie do wszystkiego, co masz wokół siebie. Być może zmienisz stosunek do samego siebie. Przyjdzie ci pokonać przeszkody, które życie postawi przed tobą. Najpierw rozejrzyj się wokół siebie i pomyśl, czy masz za co dziękować swojemu życiu? Jakie możesz ustalić priorytety? Druga połowa roku będzie wymagała od ciebie odwagi, cierpliwości i ostrożności.

Królik/Kot – Niebo daje ci dużo energii. Okazuj wrażliwość i życzliwość innym. Ktoś może udzielić ci bardzo dobrej rady, więc nie ignoruj tego. Ten rok może przynieść nieprzewidziane okoliczności, ale cokolwiek się stanie, zakończy się dobrze. Bądź dyskretny i delikatny, staraj się wysłuchać tych, którzy przychodzą do ciebie po pomoc. Przyjaciel pomoże ci w ważnych sprawach.

Smok – możesz zaangażować się w związek. Możesz szukać w tym roku sojusznika lub osoby o podobnych poglądach. Będziesz chciał, aby inni myśleli i działali tak, jak ty tego chcesz. Niektórzy mogą spotkać partnera o wiele młodszego od siebie. Twoja seksualność będzie przyciągać innych ludzi. Zadbaj o swoje zdrowie i nie marnuj pieniędzy, bo nie będzie to w tym roku zbyt szczęśliwy sektor.

Wąż – jesteś typem lekkoducha, nie zawsze potrafisz postępować mądrze. Tygrys pomoże ci ukryć swój Cień i zabłysnąć w oczach innych. Możesz uzyskać uznanie i szacunek, na które zasługujesz. W drugiej połowie roku uświadomisz sobie, jakich cech charakteru musisz się pozbyć, bo zostaną ci one wytknięte przez innych. Nie wdawaj się w konflikty z przyjaciółmi, ponieważ plotki i reperkusje konfliktów zostaną z tobą.

Koń – w tym roku będziesz zwyciężać, triumfować i pokazywać przyjaciołom swoją lojalność i wiarygodność. Jeśli okażesz szczodrość, wróci do ciebie w postaci doskonałego zdrowia. Doga, którą kroczysz da ci szczęście, ale trochę później. Nie podchodź emocjonalnie do wszystkiego, co napotkasz w tym roku. Życie zmusi cię do przemyślenia swojego podejścia do procesu pracy. Nie nadwyrężaj się.

Koza/Owca – możesz liczyć na wsparcie bliskich. Posłuchaj co mówią starsi ludzie. Możesz mieć problem z akceptacją opinii innych ludzi. Naucz się analizować, aby nie psuć klimatu w rodzinie. Pozostań szczera i uczciwa, bo Tygrys wprowadzi wiele zmian z silnymi emocjami. W życiu osobistym i zawodowym przyjdą chwile radości, ale i smutku. Rok może być stresujący. Naucz się bronić swojego stanowiska za pomocą argumentów.

Małpa – jeśli masz jakieś konkretne metody, które pomogą ci wytrzymać stresy tego okresu, to jak najbardziej je zastosuj. Bądź ostrożna i oprzyj się pokusie pójścia złą drogą, ponieważ możesz odejść i nie być w stanie wrócić tam, gdzie chcesz. Ten rok jest rokiem gromadzenia energii, a nie jej marnowania. Nie zechcesz brać na siebie zbyt wielu problemów.

Kogut – możesz znaleźć swojego życiowego partnera lub wzmocnić jakieś ważne relacje. W tym roku możesz czuć się jak bohater, który jest najmądrzejszy i ten, który przynosi innym zwycięstwo. To będzie gorący rok, ale będziesz musiał zachować spokój. Wszystkiego będzie pod dostatkiem, a wśród tego dostatku powinieneś Kogucie znaleźć to, co dla ciebie najlepsze. Uporządkuj swoje priorytety.

Pies – może cię otaczać aura miłości i szczęścia. Jeśli okażesz entuzjazm, na pewno będziesz się rozwijać i wzrastać. Znajdziesz sojuszników, jeśli włożysz energię w budowanie strategii dla swoich celów. Przyjaciele będą z tobą. Jeśli będziesz miał dużo energii, możesz się zmęczyć, ale i tak będziesz w stanie nadrobić zaległości i wrócić do projektów, które były wcześniej nakreślone. Bądź zorganizowany i zdyscyplinowany, aby skończyć to, co zacząłeś. Możesz otrzymać wiele darów od losu i stać się obiektem zazdrości innych.

Świnia – jesteś skazana na sukces. Wszystkie przedsięwzięcia zakończą się powodzeniem, nie ma co tracić czasu na jałowe zmartwienia. Możesz przenieść swoje projekty na wyższy poziom i sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Stresy w przeszłości mogły położyć dużo nacisku na twój system nerwowy, ale dostaniesz we wszystkim wsparcie od Nieba. Przyjaciele mogą ci pomóc zarówno radą, jak i realnymi usługami materialnymi. W tym roku będziesz miała dużo energii na to, aby podjąć ryzyko, być odważną i podjąć odpowiednie kroki.

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 12 stycznia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 13 stycznia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.