Do prognoz należy podchodzić nie jak do przepowiedni, ale jak do nawigatora, który pokazuje, gdzie płynie energia.

Czerwiec – tematem przewodnim jest możliwość zbudowania własnej linii. Będziemy zmuszeni zwracać mniejszą uwagę na to, co myślą inni i zadbać o swoje uczucia, o swoje potrzeby. Powinniśmy kierować się tym, co podpowiada doświadczenie, ale żeby za tym podążać, musimy nauczyć się być obserwatorami. Konsultujmy i słuchajmy, i wybierajmy to, czego potrzebujemy. Tło energetyczne będzie bardzo napięte, co będzie od nas wymagało aktywności, ale jednocześnie energia zintensyfikuje te tematy w naszym życiu, które są najważniejsze. Czerwiec może zwrócić naszą uwagę właśnie na te punkty, które są najważniejsze.
Zapraszamy Was do naszej Akademii Integralnej i Twórczej Psychologii, w której min. poznacie Nową Numerologię, która pomaga zrozumieć energię liczb.
Wykorzystajmy moc czerwcowej energii i nauczmy się negocjować, aby pozostawić po sobie ślad. Twórczość pozostaje gorącym tematem, a w naszej Akademii ITP możecie tę wiedzę poznać.
Pojawi się kilka drobnych przeszkód, ale nie pozwolą one nam zejść z zamierzonej drogi, jeśli ta droga naprawdę jest nasza. Możemy zdobyć popularność i sukces. Wykażmy się kreatywnością i odwagą, twórzmy własne dzieła. Interakcje w społecznościach będą łatwiejsze, ludzie będą otwarci na kompromisy, pojawi się więcej kontaktów. Jednocześnie wzrośnie wrażliwość, więc we wszystkich negocjacjach należy zachować ostrożność.
Czas konkretnej realizacji planów to czas mistrzów i praktyków. Czerwiec otworzy bramę do nowych pomysłów, przemyśleń i do twórczości. Mogą pojawić się trudności w komunikacji z administracją, a także rozstrzyganie spraw sądowych. Nowe kontakty mogą przynieść szczęście, pojawią się możliwości nawiązania przyjaznej komunikacji. Pod koniec miesiąca przyjdzie zrozumienie, a wtedy będziemy mogli bardziej otworzyć się na drugą osobę. Koniec miesiąca przyniesie chęć zbliżenia się i otwarcia, ale uważajmy, aby nie otwierać się na tych, którzy nas zawiedli lub do których odczuwamy nieufność.
Ostatnie dziesięć dni czerwca mogą przynieść kilka przeszkód, które utrudnią nam postęp. Ogólnie rzecz biorąc, jest to aktywny miesiąc.

Baran – będziesz miał mnóstwo energii do realizacji planów i projektów. Będziesz musiał liczyć się nie tylko ze swoim rytmem, ale także z tym, co oferuje Wszechświat. Powinieneś wejść w swój rytm, więc zastanów się nad strategią i nad planami, które należy wdrażać krok po kroku. Możesz wejść w nowy, kreatywny projekt, otrzymać ofertę, której nie można odrzucić. Zwróć jednak uwagę na to, aby ten projekt rzeczywiście trafił do realizacji. Ten miesiąc może przynieść realizację w świecie materialnym. Poczujesz, że świat jest poważnie dostrojony do twoich wibracji, więc to, o czym marzysz, przyniesie rezultaty. Masz okazję poznać ciekawą osobę, ale jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć, że zrodzi się z tego poważny związek.

Byk – musisz być lepszy w tym, co robisz. Możesz poszerzyć swoje zasoby, możesz zdobyć to, o czym marzyłeś. Wszystko, co cenisz, pozostanie twoje, zmiany będą tylko na lepsze. Wszechświat da ci dobrą energię i da to, czego potrzebujesz. Bądź kreatywny, komunikuj się z tymi, którzy myślą podobnie. W tym miesiącu część procesów nie zostanie jeszcze zdefiniowana i trzeba będzie poczekać, aż wszystkie procesy się ustabilizują. Do sukcesu możesz dojść małymi krokami.

Bliźnięta – będziesz mógł dobrze zarobić i być może otrzymasz ciekawą ofertę. Bądź ostrożny i nie przegap okazji. Czerwiec to miesiąc niestabilności, pełen wątpliwości i wewnętrznych konfliktów, które trzeba będzie rozwiązać za pomocą psychologii. Możesz nie traktować poważnie tego, co jest ci oferowane. Prawdopodobnie zmiany nie będą bardzo znaczące. Ludzie, których dopiero poznasz, mogą być bardzo pomocni. W tym miesiącu będzie ci towarzyszył niepokój, który może wiązać się z bliskimi, a który nauczy cię dostrzegać emocje innych. Musisz słuchać rad, które dają ci kompetentni ludzie. Czerwiec przyniesie ci możliwości, ale możesz wybrać bezpieczeństwo zamiast ryzyka.

Rak – przed tobą otwierają się bramy do nowego świata twórczości, będziesz musiał rozładować napięcie i napełnić się radością. Wszechświat otwiera przed tobą możliwości, które przyniosą radość, spełnienie pragnień, a nawet zysk. Twoje umiejętności i wiedza zostaną docenione. Ten miesiąc zapewni stabilizację twoim finansom; pojawi się nowa propozycja, projekt lub szansa, które przyniosą wymierny zysk. Konkurencja stanie na twej drodze, ale wasze drogi się rozejdą, bo każdy znajdzie swoją niszę. W pewnym momencie możesz mieć wątpliwości co do swoich możliwości, ale jednocześnie będziesz musiał podjąć decyzję. Staraj się unikać niepotrzebnych konfliktów i nie marnuj na nie swojej energii.

Lew – otwierają się przed tobą drzwi do wszelkiego rodzaju ofert. Pojawi się wsparcie rodziny, ktoś ci bardzo pomoże. Relacja lub jakiś projekt dobiegnie końca i wszyscy uzyskacie rezultat, jakiego potrzebują wasze Dusze. Wygrasz na polu finansowym, ale musisz przepracować swoje kompleksy, a wtedy pojawi się wiele możliwości. Musisz zanurzyć się w głębiny swej podświadomości, aby jak najwięcej dowiedzieć się na swój temat. Jeśli nie pracujesz ze swoją wewnętrzną treścią, to spotkasz narcyza, który jeszcze bardziej obniży twoją samoocenę. Nie powinieneś wchodzić w ryzykowne relacje ani bezmyślnie zmieniać pracy, bo będzie to obarczone konsekwencjami. Warto też dodać, że w tym miesiącu warto oszczędzać, aby przyciągnąć sukces finansowy.

Panna – twoja sytuacja finansowa jest stabilna, wszystko pójdzie zgodnie z planem i strategią życiową. Ustal swoje priorytety, zadaj sobie pytanie, co jest dla ciebie ważniejsze i działaj zgodnie ze swoimi priorytetami. Ktoś autorytatywny może ci pomóc radą lub wskazówkami, warto go posłuchać. W tym miesiącu będziesz mógł podjąć ważną decyzję, która będzie miała wpływ na przyszłość. Bądź ostrożny, bo będziesz musiał zrobić sobie przerwę w jakiejś relacji. Jeśli tego nie zrobisz, to zobaczysz drugą stronę tej osoby – stronę, której nie znałeś. To sprawi, że zdecydujesz się zakończyć związek. Nie skupiaj się na negatywach, ponieważ będą one narastać. Nie zatrzymuj życia, idź dalej w wybranym przez siebie kierunku. Czerwiec może przynieść rozstanie z przeszłością.

Waga – w tym miesiącu wszystko będzie tak, jak chcesz. To szczęśliwy miesiąc, który przyniesie wiele powodów do radości. Możesz zbliżyć się do osoby, która jest daleko od ciebie; relacje przez internet nie są wykluczone. Partnerskie relacje biznesowe mogą prowadzić do sukcesu, firma będzie się rozwijać. Osoby mieszkające za granicą mogą zwrócić na ciebie uwagę i zauważyć twoje wysiłki. Bądź aktywna, reklamuj się, pamiętaj, aby nie spowalniać rytmu działania. Dużą rolę odegrają również dzieci – będziesz musiała uporać się z problemami związanymi z dziećmi; mogą to być przyjemne obowiązki, aktywność, a być może bardziej przyciągną twoją uwagę. Ewolucja twojego rozwoju zaprowadzi cię wyżej tylko wtedy, gdy nauczysz się przyjmować pomoc.

Skorpion – twoje marzenia mogą zacząć się spełniać. Wszystko będzie tak, jak tego potrzebujesz. Dziel się swoimi radosnymi wydarzeniami. Pokaż charyzmę, charakter i swoje umiejętności. Twoja sytuacja finansowa może wymagać monitorowania i uwagi. W tym miesiącu możesz poznać ciekawą osobę, która cię zrozumie. Czerwiec to bardzo delikatny miesiąc i będziesz musiał zająć czyjeś stanowisko lub kogoś wysłuchać. Będziesz musiał zrozumieć, że być może jesteś z tą osobą związany karmicznie. Staraj się otaczać kreatywnymi ludźmi, bo mogą cię zainspirować do wewnętrznych zmian, a dzięki temu dostrzeżesz swoje talenty. W tym miesiącu możesz doświadczyć poważnych zmian, wydarzeń emocjonalnych, które pozostawią ślad w twojej duszy. Wiele rzeczy odpadnie, ktoś lub coś, co uważałeś za ważne, stanie się niepotrzebne – może to być osoba, praca, a nawet jakaś zasada życiowa. Pamiętaj także o swoich przodkach, których już z tobą nie ma, ale bardzo się o ciebie troszczą.

Strzelec – otwierają się drzwi do świata finansów. Otrzymasz ofertę współpracy, ujrzysz zysk. Otrzymasz też ważne informacje, dokumenty i prawdopodobnie uda ci się podjąć losową decyzję, która odmieni twoje życie na lepsze. W tym miesiącu spotka cię wielkie szczęście. Jeśli chcesz uzyskać jakiś wynik w swojej firmie lub wyznaczyć cele, to nadejdzie to, czego potrzebujesz. To wspaniały miesiąc pod względem energii i możliwości. Tylko bądź ostrożny przy podejmowaniu decyzji – powinieneś sprawdzić wszystko kilka razy. Jeśli ogarną cię wątpliwości, to będziesz musiał je zaakceptować i przepracować. Teraz jesteś w centrum uwagi, więc samodzielnie podejmuj decyzje.

Koziorożec – musisz teraz zwrócić uwagę na swoje pragnienia. Ktoś może mieć na ciebie silny wpływ, stworzyć ci trudną sytuację, od której nie będziesz mógł uciec. Będziesz musiał stawić czoła trudnemu i naglącemu dialogowi, ale trzeba to zrobić. Okoliczności będą naglące i trudne, kompresja będzie zbyt duża, emocje sięgną zenitu. To minie… Staniesz się silniejszy. Mogą cię otoczyć nowe okoliczności, staniesz przed nowymi celami, które będą twą motywacją. Sytuacja, z której nie widzisz wyjścia, nieoczekiwanie znajdzie rozwiązanie. Nie bój się nowego, przestań grzebać w przeszłości! Patrz w przyszłość. Możesz zyskać dużo energii, starając się o wspaniałą przyszłość, która obejmuje możliwości i sławę. Zdobywaj wiedzę, a w przyszłości zaprocentuje to dobrymi pieniędzmi.

Wodnik – przed tobą doskonała droga, którą możesz podążać i cieszyć się, że wszystko się układa. Niektórzy z was mogą założyć rodzinę, spłodzić dziecko, inni będą pracować nad swoim wewnętrznym dzieckiem. Możesz obrać nową drogę rozwoju. Rodzina otoczy cię ciepłem i troską. Ten miesiąc przyniesie ci świąteczny nastrój, będziesz mógł coś dokończyć, zamknąć za sobą ważne drzwi, które wciąż łączyły cię z przeszłością. Otwiera się przed tobą nowa droga, więc powinieneś wizualizować swoje pragnienia. Mogą pojawić się w twoim życiu nowi ludzie, pojawią się oferty, ktoś zwróci na ciebie uwagę. W twoim życiu pojawi się radość, ale tylko wtedy, gdy sam pozwolisz temu stanowi wkroczyć w twoje życie. Pomyśl o nowej pracy lub biznesie, bo to przyniesie ci nowe doświadczenia i otworzy przed tobą wiele drzwi.

Ryby – będziesz musiał przejść poważną ścieżkę transformacji, a wtedy czeka cię zmiana w życiu i nowe narodziny. To ogromna przemiana i odważne działania. Przeszłość już nie napiera i nie powstrzymuje. Pożegnaj przeszłość, a wtedy twoje życie się zmieni. Przejmij kontrolę i odpowiedzialność za swoje życie, realizuj swoje plany krok po kroku, mówiąc codziennie, co tak naprawdę chcesz zmienić w swoim życiu. Czerwiec może dać ci spełnienie pragnień i pojawienie się nowej osoby w twoim życiu. Możliwa jest także przeprowadzka do innego kraju. Nabierasz energii na realizację swoich planów. Musisz nauczyć się chwalić siebie za cierpliwość. Jesteś w tym miesiącu na fali, płyniesz z nurtem zwycięstwa.

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Zdrowie i Uroda – czerwiec 2024
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 31 maja 2024
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.