1SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

OPIS OGÓLNY

W tym miesiącu nadejdą miękkie energie, które będą one podobne do matczynych, czyli energie opiekuńcze i umiarkowane. Archetypy matki, które są w nas, będą bardzo aktywne. Oznacza to, że możemy powtórzyć niektóre matczyne scenariusze, reakcje, pewne wzorce zachowań. Matka jest energią realizacji, dlatego będziemy chcieli zobaczyć rezultat naszej działalności. Matka jest cieniem dla dziewczynki i pierwszą miłością dla chłopca, dlatego te programy pierwszej miłości będą aktywne w męskim polu – wśród wspomnień i porównań. Niektóre problemy mogą przejawić się u mężczyzn, którzy związani są ze swoją pierwszą miłością. Aktywuje to drugą czakrę, która jest odpowiedzialna za kreatywność i zdolność do budowania bliskich relacji. U kobiet uruchomią się są programy zachowania matek. Pozwoli to nam dokonać przełomu w swoich planach, zmienić zachowanie.

Z powrotem

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 7 września 2019
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 8 września 2019
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.