Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

Jedynka – może to nie być dla ciebie najlepszy okres, zbyt wiele stresów i zmartwień. Będziesz musiał spłacić długi, przeżyć trudności i przeszkody. W tym okresie uratują cię pozytywne myśli i odpowiednia strategia. Poproś o przebaczenie u tych, których obraziłeś, a to pomoże rozładować napięcie.

Dwójka – czeka cię dużo wyrazów sympatii i uznania. Może być zbyt wiele emocji i trzeba będzie prowadzić otwarcie rozmowy, wkładać w coś całe serce. Zwracaj uwagę na tych, których spotkasz na swej drodze. Będzie okazja, aby pogodzić się z tymi, którzy są ci bliscy.

Trójka – odpowiedzialne podejście do wszystkiego, co oferuje ci życie jest gwarancją sukcesu. Pracuj w zespole, przestrzegaj zasad etyki,rób prezenty swym bliskim. Przede wszystkim bądź wierny temu, co myślisz. Ktoś da ci silne wsparcie.

Czwórka – scenariusz twojego przeznaczenia może być nieco przestawiony, więc bądź bardzo ostrożny. Będzie koniecznością zdobycie doświadczenia, przestrzeganie umów, instrukcji. Teoria będzie ważniejsza niż praktyka. W tym miesiącu możesz uzyskać odpowiedzi na wiele pytań.

Piątka – w tym miesiącu dostaniesz bardzo ważną informację, przydatne dokumenty. Możesz rozpocząć jakąś bardzo ważną działalność, a wszystko odbędzie się w szybkim tempie. Trzeba będzie radzić sobie ze wszystkimi decyzjami biznesowymi, albo papierami urzędowymi. Szczęście sprzyjać będzie tym Piątkom, które mają własny biznes i tym, które prowadzą własny blog, które piszą do gazet, przekazują informacje.

Szóstka – przejawiaj inicjatywę i aktywność. Niezamężne kobiety mogą spotkać swego mężczyznę. Bądźcie odważny i śmiałe. Szóstka w tym miesiącu będzie potrzebowała dużo siły fizycznej, witalnej i oczywiście dobrego zdrowia, by rozwiązać wszelkie problemy. Niektóre Szóstki mogą doświadczać przygód i ryzyka, więc bądźcie ostrożne.

Siódemka – jakaś kobieta odegra dużą rolę w twoim życiu. Doświadczaj i sympatyzuj z innymi, traktując ludzi z empatią. Intuicja będzie aktywna. Nie próbuj od razu pokazywać wszystkich swoich umiejętności. Dowiedz się najpierw w czym możesz być słabsza, by móc poprosić o pomoc. Dla Siódemki w tym miesiącu będzie ważne, aby znaleźć zrozumienie u kogoś.

Ósemka – decyzje, które będziesz realizował, będą realizowały się bardzo powoli. Będziesz poszukiwał doświadczonych ludzi. Idź za swoim powołaniem, przejawiaj uczciwość. Ktoś ci okaże pomoc dzięki swemu doświadczeniu. Zrobisz coś, z czego będziesz dumny.

Dziewiątka – ktoś pochwali twą pracę lub ją zauważy. Kreatywność i twórczość przyniosą ci popularność i radość. Czeka na ciebie szczęście w sprzedaży, a jeśli już teraz zaczniesz realizować swoje pomysły, to uzyskasz wspaniały efekt.

autor: Emma Lange