11 czerwca 2024

Dzień Księżycowy5, Lew
w. 00:24
z. 08:59
6, Bliźnięta
w. 04:12
z. 20:59
Burze Magnetyczne
1-2, 8-12, 19-20, 23, 28-29

PORADA DNIA

Ten dzień będzie jeszcze trudny, napięcie będzie bardzo wyczuwalne. Jednak im bliżej wieczora, tym napięcie będzie spadało. Musimy uważać na to, co mówimy, ponieważ mogą wypłynąć stare kryzysy i konflikty. Jeśli będziemy te konflikty rozdmuchiwać, to wymkną się spod kontroli. Nie warto spieszyć się, a lepiej stanąć na pozycji obserwatora, ponieważ niektóre procesy będą rozwijały się same, bez naszego udziału. Niektórzy mogą być niecierpliwi, ale lepiej obserwować, by później wyciągnąć wnioski. Decyzje podejmujmy później, w innym dniu. Dzień jest bardzo dobry na zajęcie się tym, co lubimy. Dobry jest także na to, aby nastawić się na nowy cel.

TELEGRAM

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

Zapraszamy – Telegram Psychologia i Matematyka

DIALOG Z CIAŁEM

Melatonina to hormon, który jest mikroskopijną cząsteczką, który syntetyzuje się z tryptofanu w bardzo małej ilości. Jednak jest to bardzo ważny hormon. Hormon ten uczestniczy w regulacji wielu systemów. Pozytywnie wpływa nie tylko na sen, na system limfatyczny czy krwionośny, ale także na komórki odpornościowe. Melatonina leczy nadwagę. Z melatoniną związana jest praca szyszynki, która wpływa na stan psychiczny i emocjonalny człowieka. Jesienią i zimą profilaktycznie można zażywać tryptofan, który może zapobiegać depresji.

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek/ kontakt@emma-lange.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinar, do naszego sklepu.

PORADA PSYCHOLOGA

Zapraszam na mój kanał Praca z Kartami – Telegram

Zapraszam na TERAPIE TWÓRCZE…

Emma Lange – TELEGRAM

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Papryka pieczona lub surowa zawiera mnóstwo witamin, ponieważ wzmacnia naczynia krwionośne.
Sałatka z papryką…
🥗 1 szklanka ugotowanego ryżu, kukurydza (może być ugotowana kolba), pokrojony w kostkę świeży ananas, papryka pieczona (jeśli są problemy z żołądkiem – należy ściągnąć z niej skórkę po upieczeniu) lub surowa pokrojona w kostkę. DO smaku doprawiamy jogurtem i czosnkiem.
Smacznego.

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 10 czerwca 2024
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 12 czerwca 2024
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.