19 marca 2023

Dzień Księżycowy27, Wodnik
w. 05.31
z. 14:40
22, Ryby
w. 05:51
z. 17:56
Burze Magnetyczne
2, 5 – 8, 15, 23

PORADA DNIA

Świetny dzień, aby dokarmić swój mózg. Tego dnia możesz ćwiczyć pamięć, kupować gry planszowe dla dzieci, aby rozwijały swój mózg. Podejmij kilka ważnych czynności, ale nie powinieneś nadwyrężać układu nerwowego, ponieważ jeśli weźmiesz udział w konflikcie, trudno będzie ci się z niego wydostać. Analizuj problemy, nie spiesz się.
Ubieraj się w jasne kolory, kupuj to, co lubisz i co jest przydatne, ćwicz, trenuj swoją siłę woli.
Nie wolno się kłócić i przeklinać, udowadniać, że ma się rację. Nie łammy zasad ruchu drogowego i nie martwmy się o drobiazgi.

Przypominamy…
> Jeśli interesuje cię wszystko, co świeże i nowe, w twojej głowie pojawiają się nieoczekiwane pomysły. Nie bój się eksperymentować. To dobry czas na spotkania i konferencje, ale nie jest to dobry na udawanie się do wyższych instancji.
> Zadbaj o swoje stopy i palce.
> Może pojawić się zagrożenie wypadania włosów, dlatego powstrzymaj się od wizyt u fryzjera.
> Maseczki na twarz również zaleca się odłożyć na inny dzień. Lepiej udać się do salonu pielęgnacji paznokci.
> Wrażliwe żyły, układ wydalniczy, kostki.
> Tłuszcze będą lepiej wchłaniane, co z pewnością przyniesie korzyści gruczołom, ale trzymaj się z dala od fast foodów i alkoholu.
> Obcięcie włosów może pomóc zwiększyć poczucie własnej wartości.
> Korekty są korzystne.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

kurs autorski – Runy w Psychologii Transpersonalnej...

Zachodnia nauka o materii nie pozostawia miejsca na jakąkolwiek duchowość i uważa ją za niezgodną z naukowym światopoglądem.
Współczesne badania świadomości pokazują, że zasada duchowa jest oryginalnym i naturalnym wymiarem psychiki człowieka i porządku świata. Oczywiście należy wprowadzić poprawkę dotyczącą prawdziwej duchowości, a to nie dotyczy jakiejś ideologii czy po prostu fetyszyzmu, idealizacji jednego nurtu. Oznacza to, że jeśli mówimy o Duszy, znając Duszę, możemy powiedzieć, że przechodzą przez nią różne połączenia energetyczne, które pomagają Duszy zorientować się, w pewnych okolicznościach, skierować ją na określone działania„. – S. Groff, twórca psychologii transpersonalnej.

Wszyscy posiadamy sferę ponadosobową, która jest odpowiedzialna za nasze przejawianie się. Właśnie tutaj, w obszarze transpersonalnym, przechowywana jest pamięć duchowa, związana z naszą wewnętrzną historią jednostki lub przodków.
I ja, wraz z moim zespołem, stworzyłam kurs RUNY W PSYCHOLOGII TRANSPERSONALNEJ. Ten kurs pozwala zrozumieć czy wykonujesz jakieś ustawienie, przez które kanały przepływa energia, której potrzebujesz. Oznacza to, że jeśli podchodzisz do układu jak do zdjęcia, możesz zobaczyć, co Niebo ci pokazuje. Runy to język energii, która w danej sytuacji przez ciebie przechodzi. Jest to twoje transpersonalne połączenie z Niebem, czyli utworzenie kanału z czymś ważnym.

Jeśli mówimy o Runie Przeszłości, to zastanawiamy się, który kanał na nas nie wpływa i nie zapewnia wsparcia. Z jakiegoś powodu ten kanał jest przestarzały i nie ma już znaczenia.
Jeśli powiemy „Runa Przyszłości, to mamy na myśli kanał, który z własnymi warunkami może nas zaakceptować, wypoleruje naszą psychikę i w jakich okolicznościach możemy z nim spotkać się.

Wyobraźmy sobie runy jako kanały, które pokazują, co należy zrobić, aby przejść do określonych okoliczności, który poziom informacji będzie odpowiedni lub wpływający, który aktywny. To właśnie w przyszłości dowiesz się, w jaki sposób zmienić teraźniejszość, aby dostać się tam, gdzie musisz. Może być i na odwrót – nie dostaniesz się tam, gdzie nie chcesz, bo to miejsce będzie dla ciebie trudne.
Oznacza to, że znając i ucząc się języka RUN, możesz modelować swoją energię życiową. W tej kategorii poznania interesujące jest zjawisko komunikacji, czyli interpretacja Run, jako wiadomości:

> Z jakimi kryzysami możemy się zmierzyć, dokonując przejścia, identyfikując się z jakimś kanałem energii?

> Jak może to odbić się na naszym Ego,

> Jaki opór może powodować?

kontakt@emma-lange.pl

DIALOG  CIAŁEM

Jak postępować w przypadku zatrucia? Pierwszą rzeczą jest oczyszczenie się z toksyn. Oczyszczanie zmniejszy negatywne skutki działania mikroflory patogennej i przyspieszy powrót do zdrowia. Odruch wymiotny pomaga oczyścić żołądek. Jeśli nie ma wymiotów i są zawroty głowy, należy pić więcej wody. Płyn będzie naciskał na ściany żołądka i powodował wymioty. Należy pić jak najwięcej wody, do której można dodać elektrolity, ponieważ człowiek traci mikroelementy. Lewatywa może złagodzić stan pacjenta, a także usuwa toksyny z organizmu. Można zastosować węgiel aktywowany. Węgiel aktywny ma porowatą strukturę i bardzo dobrze pochłania toksyny, dlatego powinien być zażywany w całości, bez żucia. Analogiem węgla mogą być żele -absorbenty. W przypadku zatrucia należy stosować ścisłą dietę – można zjeść sucharki i kaszkę ryżową. Produkty białkowe wprowadza się dopiero trzeciego dnia, np. jajko lub twarożek.

PORADA PSYCHOLOGA


.

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Na śniadanie świetnym wyborem jest twarożek. Jeśli ktoś lubi lekkie śniadanie, jeśli jest problem z pęcherzykiem żółciowym i trzeba coś zjeść przed 10 rano, to twaróg jest odpowiedni. Jeśli masz stresującą pracę, nie masz czasu na trawienie, to twarożek też pomoże. Twaróg wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i pomaga w pracy serca, zwłaszcza jeśli jesz go rano. Twarożek jest pokarmem białkowym, nie należy go zjadać z dżemem lub kwaśną śmietaną. Doskonale jest jeść go wraz z warzywami.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 18 marca 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 20 marca 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.