21 stycznia 2022

Dzień Księżycowy20, Panna
w. 20:01
z. 09:55
7, Wodnik
w. 07:37
z. 16:08
Burze Magnetyczne
11 – 12, 15, 18

1PORADA DNIA

Nie rozpoczynaj żadnego nowego biznesu. Jest okazja, by szybko i niespodziewanie coś zakończyć – sprawę, rzecz, aferę. Wskazane jest, aby dać sobie odpocząć. Podpowiedzi, wskazówki, przeczucia i sny pomogą ci poruszać się w nowych rytmach, wnieść więcej porządku i znaczenia do bieżących wydarzeń. Wszystko to, co rozwijało się w ostatnich tygodniach, nabierze większego wymiaru. To jest twój czas i musisz wykorzystać zmiany na swoją korzyść. Twoje mocne strony to dbałość o szczegóły i umiejętność pracy w detalach. Wykorzystaj te cechy tam, gdzie jest to trudne dla innych. I nie wahaj się akcentować swojego autorstwa.

W lutym Tygrys przejmuje władzę i czekają nas w wielu dziedzinach zmiany. W zeszłym roku stworzyliśmy program, aby znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z Bawołem, teraz musimy znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z Tygrysem. Na spotkaniu online 28 stycznia będę pracowała z uczestnikami nad brakującą energią. Jeśli brakuje Ci jakiegoś elementu do Twojej osobistej układanki, trudno ci będzie przejąć inicjatywę w tym roku. Nie będziesz w stanie otworzyć się na nic nowego, ani wytrzymać presji, która pojawi się w tym roku. Jednak praca nad brakującym elementem przyniesie Ci nieoczekiwane intuicyjne wglądy, ruch we wszystkich Twoich sprawach i odejście od życia pełnego rutyny i stagnacji. Będziesz w stanie zostać zwycięzcą.
Jest to terapia Twojej przestrzeni i pola informacyjnego. Każdy, kto zechce uczestniczyć w webinarze, kto zechce dowiedzieć się jakiego elementu mu brakuje, musi przesłać na adres: kontakt@emma-lange.pl swoją datę urodzenia. Dzięki temu będę mogła sprawdzić, z czym dany uczestnik webinaru musi pracować. Obiecuję też, że powstanie gra, która pozwoli Ci zrozumieć, jak wyglądają Twoje zasoby, kontakty, dobra materialne, wyrażanie siebie i rozwój osobisty. Dowiesz się, gdzie Twoja energia jest w stagnacji i gdzie ją znaleźć, a także, jak ją przyciągnąć do swojego życia. Energia pozostanie z Tobą na zawsze.
Webinar Płatny – 250 zł / ok. 120 minut
(Uczestnicy Jogi Twórczości – 200 zł)
Początek – godzina 18.00
Harmonogram Spotkania

Metafora i bajka.
Identyfikacja osobistego, brakującego elementu.
Praca ze swoimi zasobami.
Praca z polem materialnym.
Praca z kontaktami.
Praca nad samorozwojem.
Przepracowanie energii roku, dostrajanie i kodowanie szczęścia.

kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM

Z powrotem

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 20 stycznia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 22 stycznia 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.