31 maja 2023

Dzień Księżycowy13, Waga
w. 16.31
z. 03:01
29, Bliźnięta
w. 04:31
z. 20:54
Burze Magnetyczne
1 – 4, 7, 11, 12, 23 – 29

PORADA DNIA

Otoczenie będzie w napięciu emocjonalnym. Relacje z bliskimi osobami mogą być wystawione na próbę i mogą pojawić się nieporozumienia. Nie wywołuj konfliktów znienacka. Masaż, zabiegi spa i kreatywność mogą pomóc w radzeniu sobie z nadmiernymi emocjami.
Gotuj świeże i zdrowe potrawy, które pomogą zrelaksować ciało. Spróbuj zaplanować najbliższą przyszłość. W tym dniu w relacjach nie wszystko będzie szło gładko, ponieważ będą potrzebne kompromisy i poświęcenia. Wyznacz priorytety, to pomoże w wyborze rozmówców, podobnie myślących ludzi i współpracowników. Oddaj swoje długi i zadzwoń do tych, którzy naprawdę czekają na twój telefon.
Dzisiaj uważaj na swoje serce, pij soki naturalne, wycisz się.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

DIALOG Z CIAŁEM

Wizualne centra mózgu oceniają kontekst tego, co widzą oczy i zmieniają swoją percepcję wzrokową zgodnie z kontekstem. Jeśli mamy wiele obiektów, które nie różnią się od siebie, wówczas postrzegamy je, jako jedną, wspólną masę. Dlatego patrząc na las, możemy nie zauważyć drzew. Oznacza to, że nasz wzrok może nie rozróżniać detali. Aby zobaczyć szczegóły, musisz podjąć wysiłek. Mamy kilka centrów przetwarzających informacje wizualne, neurony dzielą między sobą pole widzenia, dlatego każdy neuron widzi osobno swój kawałek. I tylko neurony wyższych ośrodków składają obraz w jedną całość. Nasze ciało pracuje znacznie ciężej, niż nam się wydaje, a my widzimy i słyszymy mózgiem, a nie tylko oczami lub uszami, dlatego to, jak postrzegamy informacje, zależy od rozwoju naszego mózgu

.Emma Lange – TELEGRAM

PORADA PSYCHOLOGA

Zestaw Promocyjny karty Przesłanie Nieba i książka Analiza Podświadomości

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinary, do naszego sklepu.

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Chcesz, aby masło przyniosło ci korzyść? Wymieszaj je z czosnkiem.
Składniki: 4 ząbki czosnku, 5 łyżek miękkiego naturalnego masła 82% tłuszczu, posiekanej natki pietruszki (lub koperku), soli i pieprzu. Czosnek należy obrać i zmiażdżyć, masło (jeśli jest miękkie) wymieszać z czosnkiem, dodać zioła, sól i pieprz do smaku. Doskonały dodatek do grzanek, które uzupełniają smak barszczu lub zupy.

|

Poprzedni artykułKalendarz Biodynamiczny – czerwiec 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 1 czerwca 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.