Kręgosłup to nie tylko ciało fizyczne, ale także oś ludzkiej świadomości. Wszystkie nasze systemy w ciele, energetyczne czakry powstają wokół tej centralnej osi. Przyczyny problemów z kręgosłupem są różne, czasami jest to nieprawidłowa postawa, urazy urodzeniowe, przemieszczenie kręgów. Jednak największe naruszenie występuje na poziomie energetyczno-informacyjnym. Kręgosłup choruje od takich emocji, jak nienawiść, gniew, strach, niepewność i niezadowolenie z życia. Możesz uchronić się przed takimi dolegliwościami dzięki homeopatii i oczyszczaniu myśli. Masaż również może pomóc, ale tylko wtedy, gdy nie możesz się zrelaksować. Kręgarz może pomóc przywrócić ci piękną postawę, ale co zrobić z myślami? Tu nie jest w stanie pomóc, musisz to zrobić sam.

Mapa „uszkodzeń” kręgosłupa – jak temu zaradzić?
>> Pierwszy kręg szyjny to naruszenie, które może powodować migreny i bóle głowy, a także zaburzenia hormonalne i podwyższone ciśnienie krwi. Jest on traktowany z pomocą modlitwy – każda modlitwa o charakterze ochronnym pomaga usunąć ten problem. Konieczne jest tylko skupienie się na kegu i czytanie modlitwy kilka razy dziennie – nie wolno tego robić w czasie trwania migreny, a należy próbować zapobiegać jej pojawieniu się. Astralne tło środowiska także wpływa na pierwszy kręg kręgosłupa.

>> Piąty, szósty i siódmy kręg – kręgi piersiowe, wpływają na funkcjonowanie wątroby i trzustki, a także na żołądek. Na stan tych kręgów ma wpływ przeżywanie doświadczeń i problemów społecznych związanych z opinią publiczną i wewnętrzną dumą. Próżność i chaos również niekorzystnie wpływają na działanie tych kręgów. Stąd też może brać się choroba przewodu pokarmowego.

>> Pierwszy kręg lędźwiowy jest problemem z kontrolą. Jeśli człowiek obawia się utraty pewnych standardów lub kontroli nad sobą, nad drugą osobą, wtedy pojawiają się problemy jelitowe. Dzieje się tak, gdy człowiek boi się swoich działań i boi się, że będzie wyglądać źle w oczach innych ludzi. Wstydzi się siebie, bo według niego robi coś źle.

Jak leczyć kręgosłup, a dokładniej, jak pomóc mu normalnie funkcjonować:
♦ Zmień swoje myślenie.
♦ Wcieranie/masaże.
Olej pichtowy lub z szałwii nadaje się do tego celu. Może to być roztopiony tłuszcz pochodzenia zwierzęcego. Takie zabiegi pomagają nawet wtedy, gdy zdiagnozowano przepuklinę międzykręgową. Masaż, wcieranie olejków nie powinno boleć, nie próbuj masować kręgosłupa ostrymi ruchami, bo ten organ kocha harmonię.
Oczywiście istnieją inne praktyki, np: stosowanie moksy. Cygara z piołunu wkłada się do specjalnych stojaków i podpala. Nie powodują one żadnych szkód na ciele. Ta metoda może nie być odpowiednia dla wszystkich, ale ruch świecą w dół kręgosłupa powinno być zrobione.

Jak to zrobić?
Zapal świecę, najlepiej pomarańczową. Przesuwaj ją wzdłuż kręgosłupa, oczywiście bez dotykania ciała fizycznego. Zrób to z modlitwą, w kierunku – z dołu do góry kręgosłupa, a następnie obejdź obszary wszystkich czakr, a potem zgaś świecę. Jeśli codziennie przeprowadzasz taki mały rytuał uzdrawiania, ujrzysz jak zmieni się twój nastrój i samopoczucie.
Oczywiście należy dodać, że kręgosłup uwielbia ruch, zwłaszcza pływanie – nawet jeśli nie potrafisz pływać, po prostu zanurz się w wodzie, a usuniesz z kręgosłupa stres i zmęczenie.
Pamiętaj, że człowiek to istota duchowa i zawsze powinien tworzyć wokół siebie harmonijną aurę, zapobiegać konfliktom, a nie próbować ich tworzyć. Twój kręgosłup jest anteną, która podnosi twoje zmiany nastroju, energię myśli i jest często mocno obciążona negatywnym postrzeganiem świata.

Możesz zamówić u nas diagnostykę czakr, a także diagnostykę zdrowotną. Zamówisz ją, pisząc na adres;

kontakt@emma-lange.pl, kontakt@kalendarzbiodynamiczny.pl

Więcej o tym, na czym polega diagnostyka zdrowia, dowiesz się z reklamy, którą znajdziesz w Dniu Słonecznym na dzień 03.06.2019.
Zapraszamy!

Oferty Analiz