Energia jest bardzo aktywna, bardzo dużo energii spada na naszą Ziemię. Budzi się ogromna siła, która może zainicjować nowe procesy. To jest czas, w którym możesz odkryć nowe kanały płodności. Powinieneś ubierać się w jasne kolory ubrań, np. żółty lub zielony. Zdecydowanie powinieneś ozdobić swój dom kwiatami i liśćmi, które przyniosą do domu szczęście. Święto wprowadza do domu energię młodości i odnowy, więc na stole stawiaj chleb, piwo i ryby jako atrybuty dostatku. Chleb to zdrowie, ryby to bogactwo materialne, a piwo to radość i pasja. Uważa się, że nawet woda źródlana ma moc uzdrawiania w tym czasie, zatem pływaj, komunikuj się z wodą, nurkuj w wodzie i zagaduj życzenia na wodę. Noc Przesilenia Letniego uważa się za magiczną – jest to najlepszy czas na przepowiadanie przyszłości. Tej nocy rośliny uzyskują nadzwyczajną moc uzdrawiania.
W dawnych czasach konieczne było postawienie na stole tego, co było pod ręką – zwykle były to różne potrawy ze śledzia, młodych korzeni. Były to potrawy z pora, cebuli, kopru, śmietany, wszelkich przypraw. Następnie podawano potrawy z mięsa, np. pieczonego łososia lub żeberka wieprzowe pieczone w ogniu. Śpiewano wiele piosenek, dzięki którym można było rozwiązać wiele wewnętrznych problemów, ujawnić swoje emocje – powiedzieć światu o tym, co zostało ukryte w sercu.
Tego dnia dziewczęta kładły pod poduszkę siedem różnych kolorów, by mieć pewność, że wyjdą za mąż.
To magiczny czas na miłość, kiedy można ją przewidzieć, poznać przyszłość. Należy tak pokierować swymi myślami, aby pragnienia o miłości spełniły się.

Jeśli Czytelniku chcesz podejść do swego życia odpowiedzialnie, jeśli pragniesz pomóc  sobie i partnerowi, czy dowiedzieć się dlaczego twój związek z drugą osobą jest problematyczny, to zamów „Bramę dla Dwojga”.

Teraz, przed zaćmieniem słonecznym, w czasie przesilenia letniego jest na to idealny wręcz moment. Nie zwlekaj, działaj!

Runa Elfijska Minait

>> Znajdziesz to, co zginęło i możesz wrócić do tego, co uważałeś za swoje <<

Ta runa mówi, żeby się nie bać, niczego nie stracisz. Jedynie to, czego już nie potrzebujesz, będziesz musiał pożegnać. Być może będziesz musiał cofnąć się w czasie, aby bardziej coś zrozumieć, by powrócić do teraźniejszości z nową energią. Musisz zastanowić się jaki jest twój oręż, gdzie są plotki, a gdzie życzliwość, gdzie sprawiedliwość, miłość lub nienawiść – wszystko to będzie musiało zostać ponownie ocenione .

Prognoza Miłosna 

To czas na miłość, łączenia się w pary i umacnianie relacji. Poznając własne możliwości, będziesz wiedział jak postępować.

JEDYNKA
Wiele Jedynek osiągnie to, czego pragnie. Ważne by nie być biernym i nie czekać, aż wszystko samo ułoży się. Relacje zostaną przeniesione na nowy poziom, jeśli uczciwie spojrzysz na to, co masz obok. Być może ten czas pokaże, że partner nie jest już dla ciebie interesujący, może staliście się dla siebie obcy. Będziesz musiał spojrzeć na partnera jak na swoją bratnią duszę, może bardziej zmotywować go do rozwoju. Te Jedynki, które jeszcze nie spotkały swojej połówki, muszą prawidłowo określić swój ideał.

DWÓJKA
Możesz tkwić przez długi czas w stanie niepewności. Będziesz musiał zrozumieć szczegóły, a wtedy dokładniej dostrzeżesz to, co dzieje się wokół. Wróć do wspomnień – przypomnij sobie w jaki sposób poznaliście się, jeśli jesteś w związku. Okres samotności może przynieść coś nowego i interesującego, jeśli tylko dokładnie wiesz w jaki sposób umawiać się na randki, zmienić coś w swoim życiu i wystrzegać się impulsywnych decyzji.

TRÓJKA
Wydaje ci się, że już wszystko wiesz, ale tym razem ten czas może cię zaskoczyć – jak? A to już będzie zależało od twojego indywidualnego podejścia. Kobiety muszą zachować ostrożność, aby nie wdać się w romans z żonatym mężczyzną, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo wpadnięcia w pajęczynę fałszywych obietnic. Mądre Trójki mogą osiągnąć głębokie zrozumienie ze swoim partnerem – porozumienie „bez słów”. Najważniejsze aby nauczyć się rozmawiać ze sobą, osiągnąć kompromis i właściwie doradzić. Możesz otrzymać oficjalną propozycję, która doprowadzi cię sukcesu.

CZWÓRKA
Nie jest koniecznym podejmowanie szybkich decyzji i pośpiech – szczególnie w wyborach. Bardzo trudno będzie umieścić kropkę nad „i”, o wszystkim decydować. Rozważ Czwórko wszystkie sytuacje pod różnymi kątami, ale wszystkie te sytuacje pod koniec roku rozwiążą się same. Zwróć uwagę na rywali, którzy mogą ci w czymś pomóc. Cały rok – od czerwca do czerwca – może przejść pod auspicjami flirtu, ale nie będzie żadnych konkretów.

PIĄTKA
Ktoś z przeszłości może żałować twojego odejścia i spróbuje wrócić do ciebie. Nie powinieneś dawać szans swojej przeszłości! Powinieneś mieć kontrolę nad tym, co nie jest dozwolone, np. agresja w relacjach, brak dialogu. Możesz potrzebować głębszych emocji, rozmawiać o tym ze swoim partnerem. Ty i twój partner możecie połączyć się bardziej poprzez wspólne wycieczki. Jeśli jesteś singlem, to możesz spotkać kogoś w czasie podróży. Kontrolujcie wszystkie swoje emocje.

SZÓSTKA
W związku może pojawić się wiele pasji i emocji. Może nawet dojść do poczęcia. Jakaś Szóstka zapragnie sprawdzić się u boku innej czy innego. Niektórzy przedstawiciele Szóstek mogą otwierać kanały poligamiczne, ale zdrada doprowadzi do upokorzenia. Naucz się Szóstko powstrzymywać i nie mówić głośno o tym, co myślisz. Być może teraz zrozumiesz, że ty i twój partner jesteście zbyt różni, a to zrozumienie będzie działało uzdrawiająco. Być może Szóstko później zrobisz coś z tą informacją, ale w ten sposób będziesz w stanie przygotować umysł na różne scenariusze.

SIÓDEMKA
Możesz zakończyć swój związek, skoncentrować się tylko na celach. Zaczniesz na zimno wszystko kalkulować. Rozmowa od serca także może nie pomóc, ponieważ ty lub twój partner nie będziecie na nią gotowi. Ktoś zazdrosny może przeszkadzać w rozwoju relacji. Znajomość na odległość i idealizacja niektórych uczuć także nie pomogą, a uczucie może być bardzo delikatne i irracjonalne. Nie będzie możliwości rozwoju takiego uczucia. Partner może czuć się źle rozumiany i z tego powodu mogą wystąpić konflikty z partnerem. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz rozwinąć swoją relację z partnerem, to połączy was wiedza i wspólne hobby, zatem szukaj swojej połówki w takich grupach – na bazie wspólnych zainteresowań.

ÓSEMKA
Nie powinieneś bawić się losem – relacje mogą iść w nieplanowanym kierunku, będą wypełnione różnymi oczekiwaniami i przeszkodami. Będziesz musiała Ósemko coś zrobić, szybko przerzucić swoją uwagę. Nie powinnaś skupiać się na zaufaniu, litości, wierze w swoje piękno lub intelekt, a znajdź sposób na zrealizowanie swoich celów. W tym czasie może nastąpić spotkanie karmiczne, które określą gwiazdy.

DZIEWIĄTKA
Do relacji należy podchodzić nie przez uczucia, ale logikę. To trudny okres dla rozwoju romantyki. Nie należy krytykować siebie i swojego partnera. Między partnerami mogą pojawić się problemy z powodu zgiełku codziennego życia. Każde z was może mieć własną prawdę! Najważniejsze aby nie rozwiązywać problemów poprzez konflikty. Osoby samotne mogą znaleźć partnera równego sobie lub z podobnymi problemami. Pamiętaj Dziewiątko o zdolności do ustępstw! Możliwe jest również znalezienie uczuć, które pomogą wybaczyć jakieś krzywdy.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 14 czerwca 2019
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 15 czerwca 2019
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.