Jest to siedem znaczących wibracji, które dane są od Boga, reszta liczb według Celtów dana jest przez ludzi. Nie oblicza się ich w żaden sposób. Dajemy Wam tylko ich skrócone podstawowe znaczenie. Można je stosować w wielu aspektach, jako dane poznawcze.

Jeden – ta liczba oznacza poczucie szczęścia. W okresie działania jedynki, następuje wsparcie klanu. Człowiek jakby rodzi się na nowo i wypełnia się nowymi planami, i optymizmem. Jeden to energia zwycięstwa, postępu, ponieważ istnieje możliwość poczucia siebie w czymś lepszym.

Dwa – zanurzenie się we własnych uczuciach, chęć pomocy innym ludziom, stan zdrowia, bardzo ostre reakcje na intuicyjne wybuchy innych ludzi. To jest zaangażowanie innych ludzi w twoje problemy, współpraca. W tym roku sukces jest możliwy, jest jasny, ale może nie potrwać długo.

Trzy – liczba autoafirmacji, nadmiernej aktywności i energii dynamicznej. Siła tej energii jest tak duża, że ​​trudno kontrolować proces. W tym roku werbowano do wojska. Trójka budzi w człowieku wymagania wobec siebie i innych.

Cztery – potrzeba dostosowania się do sytuacji i okoliczności. W chwili pojawienia się energii tej liczby, następuje ostre zróżnicowanie przestrzeni – ja i przestrzeń innych ludzi. W tym okresie możesz promować nowe projekty, ale powinieneś obawiać się oszustwa i ujawnienia pewnych tajemnic, które chciałbyś ukryć.

Pięć – wzrost świadomości i zrozumienia niektórych procesów staje się głębszy. W duszach ludzi budzi się przymus i częściej komunikują się z innymi. W człowieku rośnie poczucie wewnętrznej siły. Bogowie pomagają mu, wskazują ścieżkę i chronią, dają szansę i zwiększają szczęście. Przeznaczenie zmienia jasną stronę, nawet jeśli wcześniej wydawało się, że sytuacja pogrąża się w ciemności.

Sześć – wpływ tej liczby często rozciąga się na kontakty międzyludzkie. Łatwiej też przystosować się do rutynowych sytuacji. Zwiększa to tendencję do ulegania własnym słabościom. Jeśli jest to numer roku, to możemy powiedzieć, że rok minie bez niepotrzebnego stresu.

Siedem – liczba, która oddziela człowieka od rzeczywistości, sprawia, że ​​człowiek na wszystko co się dzieje patrzy po nowemu i osiąga to, czego jeszcze nie osiągnął. W tym okresie bogowie aktywnie ingerują w ludzkie życie. Jeśli jest to numer roku, to pierwsza połowa będzie naznaczona silnymi barierami, ale druga otworzy świat z drugiej strony.

Jest to urywek z książki „Celtycka Numerologia – Prognozy”. Książka niedługo ukaże się i będzie ją można u nas kupić. Prosimy zatem o cierpliwość.

autor: Emma Lange

Oferty Analiz

Poprzedni artykułKalendarz Słoneczny – 23 marca 2018
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 24 marca 2018
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.