Lustrzana data 06.06 wzywa nas do równowagi i umiejętności zobaczenia tego, co jest ukryte. Jest to okazja do pokonania tych energii, które zachowują się impulsywnie.
Liczba 6 często wyraża empatię, zdolność odczuwania innej osoby, rozumienia jej emocjonalnego świata. Tego dnia może obudzić się inspiracja, a dusza będzie chciała jasnych zmian, które mogą dać nowe możliwości. W tym okresie, aż do następnej lustrzanej daty (07.07) mogą ujawnić się stare urazy i nieporozumienia.
Ludziom o słabym charakterze i niestabilnej psychice będzie trudno doświadczać tej energii. Trudno będzie takim osobom odczuć satysfakcję. Uczucie radości może zejść na samo dno, ponieważ inne podświadome programy będą bardziej aktywne. Pole eteryczne osłabi się i ludzie poczują brak energii – poczują, że brakuje im tchu. Będą przychodziły do głowy myśli, które będą wyglądały jak użalanie się nad sobą, kłopoty i upokorzenie. Aby móc realizować swoje pomysły i myśli, musisz aktywniej połączyć się z polem informacji, kultywować optymizm i harmonizować siebie samego. Logika może odejść na dalszy plan, decyzje będą podejmowane za pomocą intuicji i impulsów, prawdopodobnie w oparciu o doświadczenia z przeszłości. Jeśli twoje wewnętrzne uczucia nie są zgodne z zewnętrzną rzeczywistością, to nie będziesz w stanie zrealizować tego, o czym myślisz. Nawet wtedy, jeśli jak mantrę będziesz powtarzał: „wszystko będzie dobrze”, a wewnętrznie nie będziesz radził sobie z lękiem, nic dobrego do ciebie nie przyjdzie.
Wraz z nadejściem lustrzanej daty bardzo trudno będzie włączyć świadomą aktywność. Czasami trzeba będzie zatrzymać się, rozejrzeć i prawidłowo ocenić sytuację. Będziesz miał tendencję do upychania wszystkich swoich ran i urazów na samo dno psychiki. Będziesz im zaprzeczał, a nie rozpracowywał. Samo znaczenie problemu będzie trudne do zrozumienia, ponieważ trudno będzie włączyć świadomość. Będzie ci się wydawać, że ludzie zwracają na ciebie zbyt dużą uwagę, oceniają i ingerują w twoje życie. Z tego powodu mogą istnieć trudności w związku, gdyż pomyślisz, że partner patrzy na ciebie spod oka, albo zbyt często spogląda w stronę kogoś innego.
Ta liczba może zasiać w tobie niepewność co do potrzeb partnera, zasadności relacji. Lustrzana data 06.06 sprawi, że spojrzysz na miłość inaczej, zrozumiesz swoje miejsce w związku. Najważniejsze, abyś sam nie wymyślał wzoru na miłość i nie próbował zmuszać partnera do spełniania twoich oczekiwań. Nie żyj w przeszłości i nie porównuj swego życia z  życiem innej osoby, bo rozwoju nie będzie. Nie należy od razu wyciągać wniosków na temat związku, nie powinny one być pobieżne.
W tym okresie będziesz chciał poczuć niezawodność, powstrzymać niepotrzebne iluzje i zagrożenia.

Szóstka jako liczba to:
>> chęć znalezienia swojego wizerunku,
>> poczucie rezultatu w rękach,
>> przepracowanie relacji z przeszłości.

6 to także podświadome przekonanie, które może zmienić się samoistnie. Czas niestety leci, a bezczynność, w której jest tak przyjemnie, okazuje się niepotrzebna i bezużyteczna. Ta data pomoże zmienić upodobania i niechęci. Każda osoba będzie potrzebować informacji zwrotnej, by ktoś przypomniał, kim jesteśmy i w którą stronę musimy zmierzać. Ten okres pomoże dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś, albo czy wszystko w twoim życiu pozostanie bez odpowiedzi…
W liczbie 6 jest aktywna śmiałość w przejawianiu swych emocji i przywiązywanie się do innych. Ci, do których przywiążesz się, mogą pozostać z tobą przez długi czas. Nie wpadaj w pułapkę sympatii, bo ten okres daje relacje projekcyjne – w innych ludziach zaczniesz szukać np. swej matki, ojca lub ukochanej osoby, którą mózg zapamiętał w przeszłości.
W tym roku Lustrzana Data sprawi, że ujrzysz swój cel. To jest miesiąc aktywności, a nawet presji i aby osiągnąć swój cel, musisz pracować bardzo ciężko. Jest to aktywna energia i siła, która może pomóc w osiągnięciu wyników.
Może aktywować się karmiczna relacja z bratem lub siostrą (rodzeństwem). Ta energia popchnie do nowych czynów, zmiany sytuacji i podjęcia nowych decyzji. Będzie również możliwe zjednoczenie się w społeczeństwach zgodnie z jednym, wspólnym celem. To jest realizacja poczęcia i przebudzenia mocy ducha. Jeśli chcesz zrealizować swój potencjał, musisz dużo pracować. Wyjdź, poszukaj sposobów manifestacji siebie, zainteresuj się swoją pracą!
Ta data pozwoli ci zrozumieć, jak ważna jest unia dwóch szóstek – to wiara w siebie i nauczenie się kontrolowania sytuacji, w których jest zbyt wiele emocji.

Oferty Analiz

Analiza Podświadomości
Analiza Misji
Koło Losu
Analiza Rodowa

Horoskop Anielski
Analiza Partnerska Karmiczna
⋅ Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy

Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
Amulet Energetyczny
Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
Geometryczna Analiza Uczuć
Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
Geometryczna Matryca Związku
Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 5 czerwca 2019
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 6 czerwca 2019
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.