1

Okres od 5 stycznia do 4 lutego Miesiąc Metalowego Bawołu

Metalowy Bawół to dość zimny obraz, który nie sprzyja radości ani optymizmowi. Niewiele będzie rzeczy radosnych, a nastrój może być bardzo różny. W tym miesiącu może nas dopaść dość dużo negatywnych wydarzeń, będziemy musieli przerobić to, co pozostało niedokończone. To, czego uczy nas Bawół, to jasność, dyscyplina, rozeznanie, wyznaczanie celów. Możemy wykazać się silną intuicją. Powinniśmy gromadzić niekonwencjonalną wiedzę. Abyśmy wszyscy czuli się dobrze we własnej skórze w tym okresie, musimy rozpalić nasz wewnętrzny ogień, więc pokażmy więcej talentów i szukajmy tych, którzy nam pomogą. We wszystkim, co robimy, docierajmy do ludzi, którzy są optymistami. Nośmy jasne ubrania i pijmy więcej gorących napojów.
Pamiętajmy, że okres od 17 stycznia do 3 lutego będzie okresem stagnacji i nie zaleca się rozpoczynania żadnych prac związanych z ziemią oraz nie należy rozpoczynać żadnych nowych przedsięwzięć w tym okresie.

W piątek 28 stycznia będziemy świętować Rok Tygrysa – odbędzie się webinar (płatny). Możesz do nas dołączyć, aby poczuć energię nowego roku, jak również uzdrowić swoje szczęście i zasiać coś ważnego. Tygrys może przynieść wiele prezentów, więc zbieraj je.
Jeśli miałeś trudny rok, to w miesiącu Bawoła może cię spotkać jeszcze kilka dramatów, bo jego energia będzie działać ze zdwojoną siłą.
Jeśli twój rok urodzenia (1985, 1965, itd.) kończy się cyfrą 5, powinieneś traktować wszystko z podwójną uwagą.
Jeżeli twój rok kończy się na 0, 4 lub 8  – pomoc zawsze przyjdzie na czas i pomogą Ci silni specjaliści, którzy znają swój biznes.
Pozytywne w tym miesiącu jest to, że Róg Obfitości otwiera się dla wszystkich, więc nie bądźmy leniwi, więcej się ruszajmy, szukajmy pracy, łapmy okazje, stwórzmy coś ważnego i ciekawego.
Z powrotem
Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 5 stycznia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 6 stycznia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.