Okres 7 listopada do 7 grudnia Miesiąc Metalowej Świni 

Naturalnym wizerunkiem Świni Morskiej są klejnoty pod wodą. Świnia uwielbia się ozdabiać, jest uważana za domatora, ale ma buntowniczy charakter. Może najpierw coś powiedzieć, a dopiero potem się zastanowić. Jeśli czegoś nie lubi, to ostro pokaże swoją agresję. Natura zwierzęcia może przejawiać się w energiach świata, dlatego należy doradzać komuś ostrożnie lub bardzo ostrożnie wchodzić w cudze życie. Ludzie mogą stawiać swoje osobiste interesy ponad wszystko inne.

Zima to pierwszy miesiąc kalendarza wschodniego, wpływ wody nasila się. Przynosi zimną energię, której towarzyszą ataki paniki; pojawi się lęk, niepokój, możemy mieć ochotę gdzieś pędzić lub szukać lepszego miejsca do życia. Energia wody reprezentuje zmiany, w związkach pojawi się tendencja do chłodu i alienacji.

Tygrys i Świnia (energia miesiąca) to zakochana para, ale energia tego miesiąca jest zimna, więc wszyscy ochłoną, przestawią swoją uwagę na coś pilnego. Świnia nieco uspokoi agresję Tygrysa, ale nie zapobiegnie temu, że czasem kogoś ugryzie. Metalowa Świnia jest zimnym metalem – wszyscy, którzy używają mowy, mogą przesadzić, a wypowiedziane słowa nie będą godne zaufania. Bądź ostrożny w używaniu słów. Konieczne jest przyswajanie nowych informacji i praca z materiałem w bardzo uporządkowany sposób. Będzie dużo pisemnej pracy. Jest to czas stresu, ale dla tych, którzy chcą zmienić swoje życie, to dobry moment na zmiany. Trzeba wziąć lekcję z przeszłości, a jeśli czegoś brakuje, to trzeba to teraz zbudować.

Zdrowie – lepiej brać zastrzyki niż tabletki. Wskazane jest, aby nie obciążać zbytnio serca. Należy spożywać więcej rozgrzewających i gorących potraw. Zielona herbata ma właściwości chłodzące, więc należy ją pić latem.

Energia wody to załamanie nastrojów, bardziej odczujemy to w grudniu. Nastroje będą bardzo zimne i przytłaczające. Smak wody jest słony, więc postaw na stole ogórki i kapustę.
Smalec jest produktem kobiecym i świetnie sprawdza się w okresie męskich energii. Jeśli brakuje ci energii ziemi to jest to produkt gorzki i słodki. Możesz jeść więcej fasoli, jest ona pokarmem rozgrzewającym. Rozgrzać się, tzn. napełnić się energią.

W jaki sposób spędzisz ten miesiąc, to z takimi samymi energiami zmierzysz się w 2031 roku. Zapisz przyjemne lub nieprzyjemne sytuacje.
Ten miesiąc jest przesycony energią Wody, a przesycenie energią Wody daje możliwość zmiany rzeczy i ekspansji. Jednakże zostaniemy wessani przez ogólne zbiorowe pole niepokoju i podniecenia. Rozwińmy i pokażmy swoje możliwości.
Energie tego miesiąca skierują nas na obszary, które wymagają uzdrowienia. Czy to obszary życia, pieniądze czy zdrowia, rok przyniesie energię, która wiele zatopi, a energia tego miesiąca podwoi to. Możemy coś odkryć lub utonąć w swoich decyzjach. Faza ta będzie się nasilać w listopadzie. Zwiększy się seksualność, więc na powierzchnię wyjdą wszystkie formy seksu.

Woda to handel, pieniądze, komunikacja, przemieszczanie się, emigracja, to intuicja, psychika, przekazywanie i odbieranie informacji oraz zdobywanie wiedzy.

Na poziomie ciała – ciało będzie wymagało więcej uwagi, zastrzyków, zabiegów wodnych. Trzeba zadbać o siebie!
Inicjuj, dopasowuj i transformuj. W okresie królowania wody powinieneś pomóc swojemu zdrowiu, zmienić coś i otworzyć się na nowe pomysły w biznesie.
Emocje związane z wodą są bardzo głębokie, ale przy całkowitym braku światła będą trudne dla nas wszystkich. Listopad może powtórzyć niektóre aspekty lutego, więc nie da się uniknąć niepokoju. Te lekcje, których nie wyciągnięto w lutym i wszystko, co związane z centrum, może ulec zmianie; gdzie jest twoje centrum? Stolice, centra parków lub centra jakiegoś rodzaju energii mogą zostać przekształcone. Nie powinniśmy być teraz zbyt aktywni, nie chodźmy do centrów na imprezy, do centrum miasta. Nie starajmy się być centrum rodziny.
Listopad przyniesie pomoc – jeśli poprosisz kogoś o pomoc, uruchomią się takie siły, które podadzą ci pomocną dłoń, aby zamanifestowała się magia listopada.

Szczur
Powinieneś uważać na swoje zdrowie; dotyczy to również osób urodzonych w roku Szczura i w miesiącu Szczura (grudzień). Twoje ciało będzie potrzebowało dodatkowej energii, aby przejść na wyższy poziom. Warto więc przemyśleć swoje relacje z matką, z partnerem, z Cieniem, bo to da ci nową wizję siebie. Będziesz mógł odnowić swój wizerunek, a nowy obraz otrzyma nowe możliwości. Twoje ciało będzie wskaźnikiem tego, czy robisz to, co należy i czy w tym właśnie kierunku zmierza twoja energia psychiczna.

Bawół
Zmiany i podróże, zmiany w życiu. Nie powinieneś opierać się zmianom, bo to Wszechświat mówi ci, co masz robić. Zmiany te mogą zachodzić w sferze twórczej lub samorealizacji. Ponadto, jeśli masz młodszych partnerów, oni również mogą zainicjować zmiany w waszym związku. Być może otrzymasz jakieś informacje o swoich dzieciach, które spowodują, że zmienisz zdanie. Energia zmian może być uciążliwa, ale jednocześnie jest konieczna, ponieważ niektóre struktury są przestarzałe, nie dają już wsparcia i należy teraz szukać nowych źródeł energii.

Tygrys
Być może będziesz musiał udać się do urzędników i załatwić jakieś sprawy administracyjne. Wszystko powinno mieć swoje priorytety i należy skupić się na sprawach, które są w zasięgu ręki. Nie ma potrzeby podejmowania się skomplikowanych spraw. Możesz spędzić więcej czasu z bliskimi, zbliżyć się do partnera. Pokaż swoje zaangażowanie w realizację celu; cel pochłonie twoją wewnętrzną energię. Zastosuj swoją wiedzę i umiejętności, aby podnieść swoją energię. Dzięki nauczaniu możesz zarabiać. Kobiety Tygrysy będą działać lepiej poprzez mężczyzn. Bliskie osoby będą ci pomagać i wspierać cię. Nie ignoruj małych rzeczy, ponieważ później staną się czymś dużym, i oby pozytywnym.

Królik/Kot
We wszystkich sprawach otwierają się przed tobą nowe perspektywy. Może nastąpić wzrost dochodów ze źródeł, na które nie zwracałeś uwagi lub w ogóle na nie nie liczyłeś. Bądź realistą co do swoich możliwości, nie bierz na siebie zbyt dużej odpowiedzialności i nie stań się czyimś ratownikiem. Samotne kobiety mogą spotkać mężczyznę lub naprawić relacje rodzinne. Kup kilka miękkich mebli lub ciekawy obraz, który wniesie do domu piękno i pewność siebie. Pokój w twojej rodzinie zostanie przywrócony dzięki twoim dyplomatycznym umiejętnościom i optymistycznej energii.

Smok
Ta prognoza dotyczy osób urodzonych w roku Smoka i urodzonych w miesiącu Smoka. Zwiększy się twoja charyzma, więc możesz znaleźć miłość. To czas, który jest ci dany na wyrażenie siebie. Możesz więc wyjść z inicjatywą, a będziesz widoczny – zostaniesz zauważony zarówno jako profesjonalista, jak i osoba, z którą można stworzyć relację. Nie bój się pokazywać swojej wiedzy, być wspierającym i wchodzić w interakcje z innymi, ponieważ płynie teraz od ciebie pozytywna energia, którą możesz wykorzystać jako magnes do przyciągania wszelkiego rodzaju obfitości.

Wąż
Zmiana statusu. Możesz zacząć załatwiać jakieś formalności, pozwy, zrywać z kimś lub odwrotnie – zawierać długotrwałe relacje. Jest to zmiana, która bardzo mocno wpłynie na twój los. Powinieneś prawidłowo podejść do swoich potencjałów, i lepiej, jeśli będziesz je wzmacniał, tworzył fundament, aby stać się mistrzem. Z pomocą energii twórczych będziesz mógł wzmocnić niektóre pozycje, które są wpisane w twój los. Świat zewnętrzny będzie naciskał tak mocno, że wejdziesz w zmiany, które będą trwały przez kilka miesięcy na zasadzie inercji. Zaplanuj pozytywną zmianę, która pozwoli ci uciec od negatywnych wydarzeń.

Koń
Będziesz podejmował szybkie decyzje, sporządzał ważne dokumenty i dokonywał obliczeń – czekają na ciebie oficjalne organy, administracja i biurokracja. Każde działania przyniesie ze sobą nowe możliwości, które należy wykorzystać. Ktoś może się w tobie zakochać, ktoś będzie cię naśladował. Może zechcesz zmienić status i wyjść za mąż… Listopad sugeruje miesiąc aktywności finansowej, więc może pojawić się więcej możliwości, pieniędzy, ale też wzrost w pracy. Może nastąpić więcej wydatków, więc wydawaj pieniądze rozważnie.

Koza/Owca
Wejdziesz na nowy twórczy poziom i stworzysz pole działania, które wskaże ci to, do czego jesteś przyzwyczajony, ale zobaczysz to z innej perspektywy. Włóż wysiłek, a odniesiesz sukces. Niektóre Kozy będą pragnęły intensywnych emocji, miłości, ciepła i doznań cielesnych. Warto się doskonalić, zdobywać wiedzę, znaleźć dla siebie coś nowego i ciekawego. To, co zasiejesz w tym miesiącu, może urosnąć i wydać bardzo silne owoce. Pokażą się nowe projekty i myśli. Nie siedź w jednym miejscu, bo to może skończyć się osłabieniem energii. Przyciągaj do siebie wszystko co dobre poprzez jasne kolory, radosne emocje.

Małpa
Wchodź w układy tylko z osobami, które dobrze znasz. Będzie to czas, który nauczy cię jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Zaprezentuj swoje talenty, aktualizuj swoją wiedzę i umiejętności. Jeśli nie wykorzystasz energii twórczej, trudno ci będzie poradzić sobie z wielozadaniowością świata. Wiele Małp może stać się bardziej impulsywnymi, nerwowymi lub zbuntowanymi; jeśli nie poradzicie sobie same, poproście o pomoc inną osobę lub profesjonalistę. Być może w tym miesiącu będziecie musiały zakończyć kilka ważnych zadań, a dopiero potem rozpocząć nowe. Twoja firma może zacząć przynosić dobre zyski. Wydaj pieniądze na naukę i hobby. Mogą zwiększyć się wydatki na dzieci.

Kogut
Zainteresuj się czymś nietypowym i twórczym. Amulety i wszelkiego rodzaju wzmacniacze energii będą na ciebie aktywnie działały. Możesz zamówić amulet i pracować z jego energią, kanalizować jego energię. Można też zaangażować się w coś kreatywnego, ciekawego i kolorowego. Hobby może znacznie zmienić twój los. Zmiany są dane po to, abyś zastanowił się, jakimi energiami możesz się jeszcze napełnić. Możesz nauczyć się nowego zawodu.

Pies
Być może umocnią się pewne kontakty, albo poluźnią. Pojawią się nowe relacje. W tym miesiącu wzrośnie też poziom agresji wokół ciebie, a konkurencja nie będzie spała. Ktoś będzie o ciebie bardzo zazdrosny, a niektórzy nawet nie będą ukrywać swojej agresji. Nie należy ulegać sugestiom, których się nie czuje. W tym miesiącu lepiej niczego nie zaczynać. Działaj charytatywnie i mniej skupiaj się na sobie, unikaj też spontanicznych zakupów. Odchwaszczaj toksyczne połączenia i trzymaj się z dala od tych, którzy stają na drodze twojego rozwoju. Wydawaj pieniądze na sensowne hobby.

Świnia
Może wrócić do ciebie przeszłość, więc powinieneś wziąć to pod uwagę. Ktoś z twej przeszłości będzie za tobą tęsknił. Postaraj się oszczędzać, przyciągaj pieniądze na różne sposoby. Baw się, przyjmuj gości. Wszystko powinno być dokładnie zaplanowane i przeanalizowane. Jeśli kogoś kochasz czy masz przyjaciela, to z pewnością powinieneś zadbać o tę osobę, bo to pomoże ci w zrównoważeniu energii – trzeba umieć przekształcić tę energię. Nie dziel się swoimi sekretami z osobami, o których nic nie wiesz. Analizuj wszystko, co pojawia się na twojej drodze. Możesz sam wiele osiągnąć. Zrób jedną rzecz, a osiągniesz sukces. Nie chodź w zatłoczone miejsca, a wieczory spędzaj z rodziną.

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 6 listopada 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 7 listopada 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.